MiMi1376

New Member
لایک ها
48
پاسخ : وقتی معلم هاتون میفهمند شما المپیادی هستید

ولي واقعا المپياد انقد ارزش داره كه از درس مدرست بزني؟
يه درصد احتمال بده نتوني موفق شي!
ميدوني چقد برات بد ميشه؟
یعنی واسه المپیاد خوندن به اندازه دینیخوندن هم ارزش نداره؟؟!!!

love star

Moderator
لایک ها
942

یعنی واسه المپیاد خوندن به اندازه دینیخوندن هم ارزش نداره؟؟!!!
نه آقا!بد برداشت نكنيد از حرفم!
من خودم دينيو امادگي دفاعيو جغرافيو زبانو زياد نميخونمو بجاش برا دو تا المپم ميشينم ميخونم...اما حرفم اينه كه المپياد فرعه...
اصل درسه...
براي المپياد بايد سنجيده عمل كرد!
همه ملت دوس دارن قبول شن..تازه در جواب خانمn-maths:
خيليا هستن كه اعتماد به نفس دارن...اما آيا واقعا همه قبول ميشن؟؟؟؟
بايد واقع بينانه نگاه كرد...
اصن يه درصدم نه!0/01 درصد احتمال بده نشه قبول شيو مدال بگيري...
حالا اصن منظورم شما نيستيا...
چون ميگي از درس نميزنم...اما خب نمره تا يه حدي مهمه!(من كلا شخصا آدمي نيستم كه نمره برام مهم باشه...به نظر من مهم فهميدن عمقيه مطالبه)
اما خب تو نهايي نمره مهمه...
يا تو كنكورم تا حدي نمرات مهمه...
من ميگم همه چيو نبايد فداي المپ كرد!

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

ببینید یک بحثی رو می خوام مطرح کنم به نظر من زمانی نباید از درسای مدرسه زد که شرایط خوب باشه حالا شرایط خوب چیه؟ الآن میگم اینه که مانند سال های 70 برای استان ها و شهرهایی غیراز تهران دوره هایی برای المپیادی ها گذاشته شود که بچه ها بتوانند استعداد خودشون رو پرورش بدن الآن یک فضایی تو شهرستان ها هست بچه هایی سمپاد با معدل 14 نشستن تو مدرسه هیچ فایده ای هم ندارند هیچ ضرر هم میزنن به اون دانش آموزای قوی برای همین که فضا اینجوری هست مثلن به جای اینکه بچه های درسخوان نمونه دولتی و دولتی و بعضی از غیردولتی ها حقشون هست اونجا باشن و فضا رو رقابتی کنند ولی اونا با کارهاشون فضا رو ناخواسته خراب می کنند باشگاه هم که فقط آزمون میزاره نمیاد به طور پایه ای استعداد بچه ها رو پرورش بده

love star

Moderator
لایک ها
942

ببینید یک بحثی رو می خوام مطرح کنم به نظر من زمانی نباید از درسای مدرسه زد که شرایط خوب باشه حالا شرایط خوب چیه؟ الآن میگم اینه که مانند سال های 70 برای استان ها و شهرهایی غیراز تهران دوره هایی برای المپیادی ها گذاشته شود که بچه ها بتوانند استعداد خودشون رو پرورش بدن الآن یک فضایی تو شهرستان ها هست بچه هایی سمپاد با معدل 14 نشستن تو مدرسه هیچ فایده ای هم ندارند هیچ ضرر هم میزنن به اون دانش آموزای قوی برای همین که فضا اینجوری هست مثلن به جای اینکه بچه های درسخوان نمونه دولتی و دولتی و بعضی از غیردولتی ها حقشون هست اونجا باشن و فضا رو رقابتی کنند ولی اونا با کارهاشون فضا رو ناخواسته خراب می کنند باشگاه هم که فقط آزمون میزاره نمیاد به طور پایه ای استعداد بچه ها رو پرورش بده
ميدونيد چرا امروزه اصن تيزهوش واقعي كمه در حاليكه انقد مدارس تيزهوشان داريم؟
براي اينكه خيلي از بچه ها(قصد توهين به هيچ كدوم از بچه هاي اين سايت رو ندارم)با زور كلاس قبول ميشنو وسطش ميبرن..ديدم كه ميگم ها...
از خودم نميگم...
خداروشكر از پارسال پژوهشسراي شهر ما المپيادرو خودش برگزار ميكنه...بعد اگه درصد بعضي از بچه ها به حد نصاب برسه براشون كلاس آمادگي ميذاره...
باز اين يكم بهتره...
براي بچه هاي دومم سوالاش از دروس دومه...
اما سوالاي خوب!

physicallest

New Member
لایک ها
12

کسی میدونه برای رد کرن مرحله اول المپیاد فیزیک باید چیکاار کرد ؟ لطفا جواب بدید.:30: بله منظورم هم قبول شدنه

n_maths

New Member
لایک ها
275

کسی میدونه برای رد کرن مرحله اول المپیاد فیزیک باید چیکاار کرد ؟ لطفا جواب بدید.:30: بله منظورم هم قبول شدنه
دو دفعه بهتون گفتم!:62:
برید به این سایتمرجع المپیاد فیزیک ایران

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ولی باور کنید رفیقام خیلی نامردن هر وقت منو میبینند بهم میگن تو که اخر سرم مدال نمیگیری الکی خودتو خسته نکن :177:
آره خیلی بده!دوستم خودش داره المپیاد شیمی میخونه،ولی مثل من نمیخونه،روزی 1 ساعت یا شایدم کمتر،میگه نمیتونم از درسای مدرسه بزنم،منو هم همش مسخره میکنه...ولی من کار خودمو میکنم،شما هم کار خودتونو بکنید،براتون این حرفا مهم نباشه:)

همه و همه بی تفاوت!

ار مشاور بگیر ... تا معلم دینی (که فقط آیات رو معین میکنه و نه هیچ چیز دیگه!!) ... تا معلم جغرافی !!!!

مشاورمون گفت حالا کو تا بهمن!!
مشاورمون میگفت تو الان دومی و امسال آزمایشیه!سال دیگه باید قبول بشی!الان بشین درستو بخون!:24:
در این حد!

من معلم هام چیزی نمیدونن
ولی کتاب های المپیاد ریاضی رو میبرم مدرسه بعضی اوقات که معلم نیست یا اتفاقی دیگه میشینم میخونم
بعد یکی از بچه ها دید گفت خاک تو سرت بیخودی المپیاد ریاضی نخون از شهرستانا هیچ کی نمیتونه قبول شه و این جور حرفا و تمام سعشو کرد منو منصرف کنه هر چند من اصلا اهمیت ندادم
ولی نکته جالبش اینجاست که یبار خودشو تو کتابخونه دیدم که داره کتاب سوالات المپیاد ریاضی جهانی رو امانت میگیره منو دید سریع کتابو کرد تو لباسش فرار کرد
انصافا آدم از این نامرد تر ندیده بودم که بخواد برای اینکه یکی از رقیباشو حذف کنه همچین نامردی بکنه:31::(:62::47:
معلم شیمی با این که میدونه من درس بلد نیستم،چند جلسه شده که اولین نفری بودم که ازم درس پرسیده (و من بلد نبودم!)ولی دوستام همچین کاری رو نمیکنن.البته فقط من المپیادیم تو کل دبیرستان که دارم جدی میخونم.فقط تو دوما و سوما منم.اولا هم چند تاشون تازه شروع کردن...

منم کلا ترجیح می دم نه کسی از بچه های مدرسه بدونه نه معلم های مدرسه ...... کلا چراغ خاموش حرکت کردنو خیلی دوست دارم :d
منم نمیخواستم کسی بدونه،چون اگه نتیجه نمیگرفتم کسی مسخرم نمیکرد!ولی الان همه میدونن،خودم بهشون نگفتم،فهمیدن...دوستان تا میتونید نذارین کسی تو مدرسه بفهمه المپیادی اید.اینطوری فشار روتون کمتره

من سال اولم واولین بارم هست که درالمپیادشرکت میکنم.میشه راه جیم شدن سرکلاس های رابه منم بگیدآخه المپیادنجوم خیلی وقت میخوادوهمین طوری مطالبش سنگین هست ووقت زیادمیخواد اون وقت معلم ها هرروزازما امتحان میگیرن (باورکنیدهرروز هرروز)ودیگه وقتی برام نمیمونه.
باتشکر
خب امتحان بگیرن،شما نخون و تقلب کن.البته زیاد هم از درس مدرستون نزنید،چون اولین..ولی تا اونجا که در توانتون هست،المپیادتونو بخونید تا بتونید برای سال بعدتون نتیجه بگیرین

آخرین ویرایش توسط مدیر

love star

Moderator
لایک ها
942

دو دفعه بهتون گفتم!:62:
برید به این سایتمرجع المپیاد فیزیک ایران

آره خیلی بده!دوستم خودش داره المپیاد شیمی میخونه،ولی مثل من نمیخونه،روزی 1 ساعت یا شایدم کمتر،میگه نمیتونم از درسای مدرسه بزنم،منو هم همش مسخره میکنه...ولی من کار خودمو میکنم،شما هم کار خودتونو بکنید،براتون این حرفا مهم نباشه:)

مشاورمون میگفت تو الان دومی و امسال آزمایشیه!سال دیگه باید قبول بشی!الان بشین درستو بخون!:24:
در این حد!

معلم شیمی با این که میدونه من درس بلد نیستم،چند جلسه شده که اولین نفری بودم که ازم درس پرسیده (و من بلد نبودم!)ولی دوستام همچین کاری رو نمیکنن.البته فقط من المپیادیم تو کل دبیرستان که دارم جدی میخونم.فقط تو دوما و سوما منم.اولا هم چند تاشون تازه شروع کردن...

منم نمیخواستم کسی بدونه،چون اگه نتیجه نمیگرفتم کسی مسخرم نمیکرد!ولی الان همه میدونن،خودم بهشون نگفتم،فهمیدن...دوستان تا میتونید نذارین کسی تو مدرسه بفهمه المپیادی اید.اینطوری فشار روتون کمتره

خب امتحان بگیرن،شما نخون و تقلب کن.البته زیاد هم از درس مدرستون نزنید،چون اولین..ولی تا اونجا که در توانتون هست،المپیادتونو بخونید تا بتونید برای سال بعدتون نتیجه بگیرین
واقعا متاسفم كه راه حلي به نام تقلب رو پيشنهاد ميديد!
من كه تو دبيرستان اصلا تقلب نكردم تاحالا...
تفاقا اصلا تقلب نكن...
چون با اين كار خودتو گول ميزني...
و بعدا خودت پشيمون ميشي

n_maths

New Member
لایک ها
275

واقعا متاسفم كه راه حلي به نام تقلب رو پيشنهاد ميديد!
من كه تو دبيرستان اصلا تقلب نكردم تاحالا...
تفاقا اصلا تقلب نكن...
چون با اين كار خودتو گول ميزني...
و بعدا خودت پشيمون ميشي
چشم،حتما:5:

love star

Moderator
لایک ها
942

بچه ها اين المپيادي شدن كه ميگيد...منظورتون اينه كه كسي قبول شده باشه يا اينكه براي المپ بخونه؟
به كيا ميگيد المپيادي شما؟

n_maths

New Member
لایک ها
275

اتفاقا من هر وقت مطلبی رو سر جلسه امتحان یادم رفته باشه،ولی تقلبش بکنم،خیلی خوب تو ذهنم میمونه:15:

بچه ها اين المپيادي شدن كه ميگيد...منظورتون اينه كه كسي قبول شده باشه يا اينكه براي المپ بخونه؟
​عموما به کسی میگن المپیادی که مدال داشته باشه

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

والله ما که قبول نشیدیم؛به هر کی میگفتیم :شما المپیادی ها... بهش بر میخورد میگفت:مگه خودت المپیادی نیستی؟!؟!‏
دوستان دارن از اتاق فرمان اشاره می کنند میگن:هرکی که یک کلمه واسه المپیاد بخونه المپیادیه!‏:4:
بله دوستان اتاق فرمان میگن:4: (این دوستان اتاق فرمان ما خیلی هم شاخن!‏:21:‏)‏‏ ما اظهار نظر نمی کنیم!‏:دی
موفق باشی المپیادی(به گفته دوستان اتاق فرمان!:4:)
باتشکر:)‏

s.ahmadi

love star

Moderator
لایک ها
942

والله ما که قبول نشیدیم؛به هر کی میگفتیم :شما المپیادی ها... بهش بر میخورد میگفت:مگه خودت المپیادی نیستی؟!؟!‏
دوستان دارن از اتاق فرمان اشاره می کنند میگن:هرکی که یک کلمه واسه المپیاد بخونه المپیادیه!‏:4:
بله دوستان اتاق فرمان میگن:4: (این دوستان اتاق فرمان ما خیلی هم شاخن!‏:21:‏)‏‏ ما اظهار نظر نمی کنیم!‏:دی
موفق باشی المپیادی(به گفته دوستان اتاق فرمان!:4:)
باتشکر:)‏

s.ahmadi
خب آخه من خيلي جاها شنيده بودم يكي واسه المپياد ميخونه ميگن المپيادي!!
و بعضي هام ميگن اگه كسي طلا بياره المپياديه!
خلاصه ما كه نفهميديم چي شد!
شما فهميديد خبرمون كنيد دوستان!
ديروز مدرسمون ديدار با اوليا بود..مامانم رفت همه تعريف كردن ازم...
دبير شيمي كه انقد سر كلاسش فعالم حتي خودش يكي دوبار انقد كه جواب ميدادم گفت بسه تو نگو بذار بقيه هم فعاليت كنن برگشته به مامانم ميگه خيلي سر كلاسم بي حاله!!!
بعد از اون طرف ميگه شما كلاس ميفرستيدش؟!من حس ميكنم از قبل باهاش كار شده!!
كلا تو كف اين پارادكس(نوع ادبيش متناقض نما!:4:)مانده ايم!

fatemeh.r

New Member
لایک ها
5

چیز خاصی نگفتن فقط تشویقم کردن مثلا برای روحیم خوب باشه!!!!!!!!:164::197::197::197::197::197::197:

Peyman-M

New Member
لایک ها
107

خب آخه من خيلي جاها شنيده بودم يكي واسه المپياد ميخونه ميگن المپيادي!!
و بعضي هام ميگن اگه كسي طلا بياره المپياديه!
خلاصه ما كه نفهميديم چي شد!
شما فهميديد خبرمون كنيد دوستان!
ديروز مدرسمون ديدار با اوليا بود..مامانم رفت همه تعريف كردن ازم...
دبير شيمي كه انقد سر كلاسش فعالم حتي خودش يكي دوبار انقد كه جواب ميدادم گفت بسه تو نگو بذار بقيه هم فعاليت كنن برگشته به مامانم ميگه خيلي سر كلاسم بي حاله!!!
بعد از اون طرف ميگه شما كلاس ميفرستيدش؟!من حس ميكنم از قبل باهاش كار شده!!
كلا تو كف اين پارادكس(نوع ادبيش متناقض نما!:4:)مانده ايم!
هر کی برا المپیاد بخونه رو میگن المپیادی.حتی اگه مدال نداشته باشه...

لایک ها
4

من که المپیاد ریاضی ام.
بیشتر معلمایی که میدون من المپیادی ام یه جوری باهام رفتار می کنن.
معلم شیمی ام هروقت می بینتم بهم میگه به به...ریاضیدان...
معلم ریاضیم خوشش نمیاد ازش سال بپرسم.
ادبیات و بان فارسی هم وقتی میگم میخوامبرم بیرن یه جوری نگاه می که انگار می خوام بکشمش!
کلا خیلی استقبال نمی کنن..

S.E.J

New Member
لایک ها
175

وای بچه ها من مهر میرم اول دبیرستان از واکنش معلما مسئلین و بچه ها یکم میترسم:217:

یعنی واکنشون چیه؟!:106:

2عا کنین برام:63:

ولی این طبعیه که نظر مساعدی نداشته باشن المپیا یعنی مقاومت!;)

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

وای بچه ها من مهر میرم اول دبیرستان از واکنش معلما مسئلین و بچه ها یکم میترسم:217:

تو اون دوسالی که من المپیادی بودم + سال کنکور همهء دبیرام از دین و زندگی گرفته تا ریاضی و فیزیک همه تحویلم گرفتن !!!
کلن کلاست میره بالا و اعتماد به نفست زیاد میشه و کلی کیف میکنی !!!
اصلا ترس نداره مگر اینکه فرزند معلم مذکور تو کلاستون باشه و المپیادی نباشه :4: :4: :4:
اونوقت دیگه باید با یه حس دلسوزی مصصنوعی :4: به معلمتون بگید بچه‌ش بیاد المپیاد !!! اونوقت دیگه بیشتر هم تحویلتون میگیرن !!! تازه هر وقت خواستید برید خونه بهتون اجازه میدن !!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

S.E.J

New Member
لایک ها
175

تو اون دوسالی که من المپیادی بودم + سال کنکور همهی دبیرام از دین و زندگی گرفته تا ریاضی و فیزیک همه تحویلم گرفتن !!!
کلن کلاست میره بالا و اعتماد به نفست زیاد میشه و کلی کیف میکنی !!!
اصلا ترس نداره مگر اینکه فرزند معلم مذکور تو کلاستون باشه و المپیادی نباشه :4: :4: :4:
اونوقت دیگه باید با یه حس دلسوزی مصصنوعی :4: به معلمتون بگید بچه‌ش بیاد المپیاد !!! اونوقت دیگه بیشتر هم تحویلتون میگیرن !!! تازه هر وقت خواستید برید خونه بهتون اجازه میدن !!!

خدا کنه اینجوری که شما میگین باشه

math1998

New Member
لایک ها
224

توکلتون به خدا باشه ما تو شهریم که عالم و ادم بجز چند نفر با المپیاد مخالفن اما تنها خدا کارمونو پیش برد ومیبره تازه به حدی رسیدیم که در مقابل مدیر مدرسه هم جبه جنگی میگریم یعنی باورتون میشه مدیر سمپاد استانمون که امسال اومد سرکار موافق المپیاده اره دیگه باز با یه عالمه مشکل دیگه ای که داریم اما خدا هنوز با ماست اینو حرفو جدی بگیرید .

بالا