وضعیت
موضوع بسته شده است.

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495
سلام و عرض ادب
این تاپیک رو به این دلیل نوشتم که دوستان باتوجه به تجربه اشون و با دلیل بگن کدوم یک از آزمونای آزمایشی نسبت به سایرین بهتره
باید هممون قبول کنیم که هیچکدومشون بی عیب و پرفکت نیستن و هرکدوم بدی های خاص خود و خوبی هایی دارن ولی ما دنبال برترین نسبت به سایرین هستیم.
اول بگید که تو چه ٱزمونی شرکت میکردید(یا میکنید)و خوبی و بدی شو بگید تا دوستان تازه کار راهنمایی بشن و بتونن انتخاب خوبی داشته باشن.
من ایراد های گزینه دو و قلمچی رو میگم:
ایراد های گزینه دو:کمتر بودن جامعه آماری و مناسب نبودن خدمات از لحاظ زمانی(بی برنامگی در غیر حضوری ها وپایین بودن سطح سوالات و جمعیت افراد در آزمون های آنلاین)و بزرگ بودن حجم برنامه ی آزمونی ایراد های این مؤسسه است
ایراد های قلمچی:،بی برنامگی در دادن پاسخنامه-وجود تبلیغات شدید و بسیار فراوان برای شرکت کنندگان برای شرکت در برنامه های خاص دیگر-تکراری بودن برخی سوالات
فوایدشون هم وظیفشونه!!!:90:

amirxxx41

Active Member
لایک ها
98
پاسخ : ٱزمون های آزمایشی گزینه دو-قلم چی-سنجش و...

سلام
خسته نباشید
من امسال برای کنکور تقریبا آزمون های جامع تمام سازمان های برگذار کننده ی آزمون های آزمایشی رو زدم ( از سال 92 به اونور)
هر کدوم از آزمون ها مزیت های خاص خود و همچنین نقطه ضعف های خودشونو داشتن
مثلا من سوالات عمومی سنجش و گزینه ی 2 رو از قلمچی بهتر ارزیابی کردم ( سطح دشواری و استاندارد بودن )
اما از لحاظ آزمون های اختصاصی با توجه به سطح سوالات کنکور 94 من که تو آزمون های قلمچی شرکت می کردم کمتر غافلگیر شدم ( به خصوص تو زیست ) اما این مورد در مورد فیزیک صادق نبود
نهایتا به یه جمع بندی کلی و همچینین جامعه ی آماری من قلمچی رو تا حدودی نسبت به دو آزمون دیگه برتر می دونم
در پناه حق

y.s.n

New Member
لایک ها
298

من با نظر ايشون موافقم.واسه كنكور 94 كه اختصاصيا سخت بودن اونايي كه تو قلم چي شركت ميكردن كمتر غافلگير شدند ولي واسه كنكور 95 قراره كه امتحاناي نهايي35% تاثير داده بشه و انتظار ميره دشواري سوالات كمتر بشه پس ممكنه شركت كردن در آزمون هايي كه سطح دشواري بالايي دارن به دانش آموز لطمه بزنن.پس براي موفقيت تو كنكور 95 فك نمي كنم شركت در آزمون هاي قلم چي موثر واقع بشه.مگه اينكه طراحان آزمون تو روش هشون تجديد نظر كنن.يه سوال:سه چهار سال بعد كه ميخواهند كنكور رو جمع كنن اين موسسات دقيقا ميخوان چيكار كنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Asma MD

Well-Known Member
لایک ها
253

ولی به نظر من قلم چی از نظر بابرنامه بودن از همه ی اینا سرتره
خودشم بعد آزمون پاسخ نامه رو تو سایت قلم چی می ذارن
سنجش مطمئنا از همشون بهتره ولی کاشکی جامعه آماریش بالا بود!!!

y.s.n

New Member
لایک ها
298

پايين بودن جامعه آماري آزمون هاي سنجش تقصير خود ماست.الان يه موسسه شديدا تبليغ ميكنه دو نفر ميرن ثبت نام ميكنن. تو بقيه همكلاسي هاشون يه حس كذايي كه نميدونم اسمشو چي بذارم به وجود مياد . آخرشم همگي چشم بسته سرازير ميشن اونجا.........................

آخرین ویرایش توسط مدیر

maryam.s.m

New Member
لایک ها
20

ببخشید دوست عزیز ..
چه ارتباطی وجود داره بین درجه سختی سوالات نهایی و کنکور ؟ اگه این طوریه سال های قبل که نهایی راحت (تر) بود باید کنکور خیـلی سخت میشده که

به نظر من استدلالتون کاملا غیر منطقیه

برقرار باشید:)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من هم قلم چی شرکت کردم هم گزینه 2

برنامه گزینه 2 اصلا خوب نبود حجم زیاد و تعداد ازمون ها کمتر ... ولی سوالات ریاضی فیزیکش خیلی خیلی بهتر از قلمچی بود ...

اما سوالات زیستش واقعا در سطح پایین (یه چیزی تو مایه های دهه 80) برای همین من فکر میکنم دانش اموزان ریاضی گزینه 2 برن بهتره و قلم چی برای تجربی ها ...

قلم چی هم برنامش خالی از اشکال نیست . مباحث اخری رو خیلی سریع رد میشه ...
یه نکته دیگه هم اینه که جامعه اماری قلمچی بیشتره ..

love star

Moderator
لایک ها
942

سلام به همگی..البته ذکر یک نکته ضروریه... همه چی به کجا رفتن نیست و در نهایت خوده دانش آموزه که خوبی و بدی اون موسسه رو تعیین میکنه..شما برو بهترین جا ثبت نام کن اما بخورو بخواب خب چی میشه؟؟؟؟؟قبول نمیشی به جاییم نمیرسی تازه بعضیام میان ایراد میگیرن که اصلا نری اونجا ها...اصن خوب نیس من بودم میدونم:43:
اما حالا شما برو بدترین جا ولی با برنامش دقیقا پیش برو و زحمت بکش خب معلومه نتیجت خیلی بهتر میشه از اونی که رفته بهترین جا...
در کل ولی جامعه آماری مهم تره..هرجا بری بچه های قویم هستن...حالا هرچی جامعه آماری بالاتر باشه رتبت به اونیکه تو آژمونات میشه نزدیک تر میشه...
موفق باشید:)

Tmifn

New Member
لایک ها
22

فقط وتنها فقط سنجش

ADENINE

New Member
لایک ها
115

سه چهار سال بعد كه ميخواهند كنكور رو جمع كنن اين موسسات دقيقا ميخوان چيكار كنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه سال دوم هم نهایی بشه اون وقت بازار امتحان نهایی به قدری گرمتر میشه که موسسات بتونن با امتحان نهایی حذف کنکورو جبران کنن

از بین قلمچی و سنجش کدومش به کنکور نزدیکتره؟؟؟؟؟
من سال سوم هم قلمچی شرکت کردم هم سنجش اما تفاوت رتبه هام تو این دو تا آزمون خیلی زیاد بود نمیدونم باید به کدومش اکتفا کنم؟؟؟؟؟

از نظر من بهترین برنامه اینه :با توجه به جامعه آماری بالا و برنامه بهتر قلمچی در طول سال مناسب تره و بعد از عید هم آزمون جامع سنجش از همشون بهتره

fhNaNo

New Member
لایک ها
132

دوستان چنتا نکته:
1_ خیلی به تاثیر 35% معدل مطمئن نباشین چون پارسال به ما هم میگفتن تاثیرشو زیاد میکنیم ولی نزدیک ثبت نام کنکور که شد سنجش اعلام کرد که مثه قبله
2_ اینکه من سال سوم گزینه2 شرکت کردم و سال چهارم به تشخیص مدرسه قلم چی در مورد دادن پاسخ نامه که قلم چی مشکلی نداشت همیشه به موقع بود و اگه منظور از سوالات تکراری که تو پست اول گفته شد سوالات کنکوره که خب این طبیعیه سوالات کنکور های سال قبل تو آزمونا باشه
3_از نظر سطح سوالات ریاضی و فیزیک گزینه2 سخت تره به نظرم دیگه زیادی سخته! زیست گزینه2 خیلی سطحش پایین تره.
به طور کلی هر دوتای این آزمونا سوالات استاندارد(یعنی تیپ کنکور) کم دارند مثلا قلم چی فکر میکنه که سوال سخت یعنی سوال طولانی! من بعد از عید تو آزمونای سنجش شرکت کردم که خب سنجش بعد از عید واقعا مدل سوالای کنکوره حتی شکل دفترچه هم مثه همونه
حرف آخر اینکه اگه جامعه ی آماری بالا میخواین قلم چی واگه سوالات استاندارد مهمه سنجش
:)

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

دوستان چنتا نکته:1_ خیلی به تاثیر 35% معدل مطمئن نباشین چون پارسال به ما هم میگفتن تاثیرشو زیاد میکنیم ولی نزدیک ثبت نام کنکور که شد سنجش اعلام کرد که مثه قبله2_ اینکه من سال سوم گزینه2 شرکت کردم و سال چهارم به تشخیص مدرسه قلم چی در مورد دادن پاسخ نامه که قلم چی مشکلی نداشت همیشه به موقع بود و اگه منظور از سوالات تکراری که تو پست اول گفته شد سوالات کنکوره که خب این طبیعیه سوالات کنکور های سال قبل تو آزمونا باشه 3_از نظر سطح سوالات ریاضی و فیزیک گزینه2 سخت تره به نظرم دیگه زیادی سخته! زیست گزینه2 خیلی سطحش پایین تره.به طور کلی هر دوتای این آزمونا سوالات استاندارد(یعنی تیپ کنکور) کم دارند مثلا قلم چی فکر میکنه که سوال سخت یعنی سوال طولانی! من بعد از عید تو آزمونای سنجش شرکت کردم که خب سنجش بعد از عید واقعا مدل سوالای کنکوره حتی شکل دفترچه هم مثه همونهحرف آخر اینکه اگه جامعه ی آماری بالا میخواین قلم چی واگه سوالات استاندارد مهمه سنجش:)
سلام:)شرمندم ولی شما میرین آزمون آزمایشی که سوالای کنکور رو جواب بدین؟!؟!!!:29:خب توی کتابای کمک آموزشی مخصوصا گاج تمام سوالات کنکور‌اومده!و معنی نداره اسمش آزمون آزمایشی اون مؤسسه باشه!و ضمنا همشون سوالای کنکوری نیستن بلکه همون سوالات کانون هستن که تکرار میشن!ضمنا بنده با سادگی بیش از حد سوالات زیست موافقم ولی سختی سوالات ریاضی فیزیک گزینه دو خیلی به نفع کنکوریای۹۴بود!من جز جمعبندی ها سایر آزمونای سنجش رو ندیدم ولی با گزینه دو موافق نیستم و با قلمچی مخالفم!!!!!!!من یه اشتباهی کردم آخرای سال رفتم قلمچی پشتیبان صدسال یکبار به خودم کاری نداشت فقط هرروز زنگ میزد برو فلان کتاب یا فلان کلاس یا همایش قلمچی رو شرکت کن!:80:حس بدی نسبت یهشون پیدا کردم،ولی با حرف ایشون هم درباره ی میزان تأثیر نهایی در کنکور موافقم!هیچی معلوم نیست متأسفانه!:185:

لایک ها
3,082

متنی که در ذیل می آید تنها یک نظر شخصی است ...!

یک تحلیل کوتاه از نظر خودم میدم :

قبلش اینو بگم که من امسال در آزمون های سنجش 94 و قلمچی 94 و گزینه دو 94 شرکت کردم .

( سنجش آزمونهای جامع . قلمچی تمام آزمونها . گزینه دو تمام آزمونها اما غیر حضوری )

تحلیلی کوتاه بر آزمونها :

گزینه دو : این آزمونها کمی بیشتر از دو شرکت دیگر ساده تر است . آزمون عمومی بهتری نسبت به دو شرکت دیگر دارد. اختصاصی های ساده تر .

به طوری که من خودم شیمی رو در سنجش به زور 50 میزدم اما در گزینه دو بدشانسی می آوردم 90 میزدم!!!

برنامه راهبردی بسیار بسیار بسیار (!!!) مزخرفی دارد! واقعا مزخرف ! بطوری که برای مثال در آزمون 5 از هندسه پایه فقط 2 سوال دارید!!

اگر علاقه مند باشید میتونید اصلا پایه آزمون ندید!!! و این به معنای واقعی کلمه = ٱزمون مزخرف!

نتیجه گیری : آزمون گزینه دو آزمون مزخرفی است و ارزش شرکت ندارد! برای کار بیشتر دانلود کنید و درمنزل کارکنید!!!

================================================== ======

سنجش : آزمون فوق العاده غیر استانداردی دارد! اختصاصی های یک هو وحشتناک و یک هو ساده!‌ عمومیهای عالی! اختصاصی بی خود!

آزمون های جامع اون بسیار عالی ! بسیار بسیار عالی اصلا !! حتما حتما در هر موسسه ای که میرید جامع هارو شرکت کنید!‌( 4-5 آزمون پایانی )

آزمون های جامعش تاثیر کاملا مستقیمی بر کنکور شما دارد!

نتیجه گیری : فقط و فقط و در عین حال حتما ! در آزمون های جامع این شرکت شرکت کنید!

================================================== ==========

قلمچی : برنامه راهبردی فوق العاده زیبایی دارد! ( به جز از تاریخ 1 اردیبهشت که البته ما کنکور زودی داشتیم و طبیعی بود! )

برنامه راهبردی اش از هر جایی بهتر است! بسیار منسجم و شمارا وادار به خواندن پایه میکند! سوالات نسبتا خوب اند!‌اما خب برنامه راهبردی اش

این عیب سوالات را میپوشاند!

نتیجه گیری : آزمونهای قلمچی بسیار عالی است و ترجیجا اینجا ثبت نام کنید!

نتیجه گیری کلی و پایانی :

در آزمون های هفتگی ( البته دوهفتگی! ) ی کانون شرکت کنید و حتما حتما حتما! در آزمون های جامع سنجش شرکت کنید! ( تاثیر فراوان بر کنکور آن سال ! )

در اینجا ذکر دو نکته فوق ضروری است :

هیچ یک از اقوام و آشایان بنده در قلمچی کار نمی کنند !

من به هیچ عنوان بحث تعداد شرکت کننده رو وسط ننداختم و بررسی نکردم چون به نظرم هیچ گونه فایده ای ندارد! مهم خوب بودن آزمون است!

سود تعداد شرکت کننده فقط برای شرکت است و نه شما‍!

باتشکر

fhNaNo

New Member
لایک ها
132

سلام:)شرمندم ولی شما میرین آزمون آزمایشی که سوالای کنکور رو جواب بدین؟!؟!!!:29:خب توی کتابای کمک آموزشی مخصوصا گاج تمام سوالات کنکور‌اومده!و معنی نداره اسمش آزمون آزمایشی اون مؤسسه باشه!و ضمنا همشون سوالای کنکوری نیستن بلکه همون سوالات کانون هستن که تکرار میشن!ضمنا بنده با سادگی بیش از حد سوالات زیست موافقم ولی سختی سوالات ریاضی فیزیک گزینه دو خیلی به نفع کنکوریای۹۴بود!من جز جمعبندی ها سایر آزمونای سنجش رو ندیدم ولی با گزینه دو موافق نیستم و با قلمچی مخالفم!!!!!!!من یه اشتباهی کردم آخرای سال رفتم قلمچی پشتیبان صدسال یکبار به خودم کاری نداشت فقط هرروز زنگ میزد برو فلان کتاب یا فلان کلاس یا همایش قلمچی رو شرکت کن!:80:حس بدی نسبت یهشون پیدا کردم،ولی با حرف ایشون هم درباره ی میزان تأثیر نهایی در کنکور موافقم!هیچی معلوم نیست متأسفانه!:185:
خواهش:)به هر حال یه سری از سوالات خیلی مهم وجدید کنکور باید تو آزمونای آزمایشی تکرار بشه تا بچه ها اهمیتشونو بفهمن و بهتر یاد بگیرند مثلا تو هر آزمون 2_3تاسوال البته اینو قبول دارم که قلم چی زیاده روی میکنه ولی به دلیلی که گفتم به نظرم کار درستیه!
در مورد پشتیبان هم اگه شما از طریق مدرسه تو قلم چی ثبت نام کرده باشین اسم پشتیبان فقط بالا برگه کارنامه تون میاد ونقش دیگه ای نداره و اگه فردی ثبت نام کردین به قول دوستمون هر 100 سال یه بار زنگ میزنه و بیشتر نقش تبلیغاتو دازه.

به هر حال چیزی که خیلی مهمه اینکه شما باید تابع تصمیمای مدرستون باشین و چنتا برنامه داشتن چیزی جز سردرگمی واستون نداره واین مقایسه هایی که میشه فقط واسه اطلاعاته

hellox

New Member
لایک ها
2

باسمه تعالی
خیلی وقته نمیام اینجا ولی پستو که دیدم گفتم باید یه چیزایی بگم...کنکوری تجربی 94 ام...تو طول سال قلم چی میدادم،سه تا جامع سنجشم دادم...
در مورد قلم چی:
برنامه خوب
جامعه ی آماری بالا(یه تصوری از رتبتون به دست میارید)
سوالات سخت(کم پیش میاد کنکور عقبگرد کنه،95 سخت تر نباشه آسون تر نخواهد بود)
امکانات زیاد(مخصوصا سایتش)
سوالات زست سخت(مجبورتون میکنه کتابو دقیق بخونید)
در کل قلم چی رو پیشنهاد میکنم برا طول سال...
حالا معایبش(حتما بخونید):
1.تقلب زیاد---> تو اینستاگرام بعضا سوالاشو میفروختن،به خاطر همینم کانون از وسطای سال دیگه بعد از آزمون دفترچه پاسخ نمیداد...
2.شباهت بعضی سوالات با کتاب های کانون(مخصوصا زیست و فیزیک،)
3.گند زدن به سوالات کنکور سال قبل(منظورم اینه که برای ما کلی از سوالای 93 داخل و خارجو تو آزمونا دادن و برای کسایی مث من که 93 رو گذاشته بودن برا روزای آخر که سطحشون دستشون بیاد خیلی بد بود)
4.هی سعی میکنن شمارو بکشونن تو کلاساشون--->همینجوری کلاسو همایش به شما و والدینتون معرفی می کنن و والدینم که نمیخوان بچشون عقب بمونه ثبت نامشون می کنن...مثلا مدیر ما(مافوق پشتیباناس) همش دنبال افزایش ثبت نامیاس...خود پشتیبانم اینو گفت...دیگه از دستشون عاصی شده بود...پشتیبان هر چه ثبت نامی کلاسای اضافش بیشتر باشه حقوقشم بیشتره...(پشتیبان نشید ترجیحا !)
و اما سنجشای جامع:
کلی میگم:
سنجشای جامع واقعا شبیه کنکور بودن...مثلا همین شیمی شمارشی...دوستای ریاضیم که میگفتن خیلی شبیه سنجش بود ولی برا ما تجربیا کمتر...مخصوصا زیستش که اصلا شبیه نبود... چون زیست شمارشی نمیداد...فیزیکای سنجشم آسون تر از کنکور بود...پاسخنامه ی تشریحی سنجشم افتضاس در ضمن!
تو سنجش تقلب به مراتب بیشتر از قلم چیه! به رتبش اعتماد نکنید! جامعه ی آماریشم تو جامعا برا تجربیا بین 50 تا 100 هزاره،جامعای آخر به 100 هزار نزدیک تر...
کلا سنجش آزمون غیر عادیی بود اصن ثبات نداشت!
نتیجه گیری :در طول سال کانونو بدید و جامعای سنجشم حتما بدین!
در پایان ممنون که خوندید ،همه ی اینا هم نظرات شخصی من بود و هر کسی میتونه نظری داشته باشه...ولی جان من نیفتید تو دام کانون...از کنکور هم نترسید ،این موسسات دیگه خیلی بزرگش میکنن...با آرامش برین تو بغل کنکور...آرامش خیلی خوبه:25:
با آرزوی موفقیت برای 94 ای ها و کنکوری های آینده...
:103:

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176

واسه كنكور 95 قراره كه امتحاناي نهايي35% تاثير داده بشه و انتظار ميره دشواري سوالات كمتر بشه
ببخشید ولی وقتی قراره امتحان نهایی تاثیرش بیشتر بشه قاعدتا باید کنکور سخت تر بشه.چون یه دفعه 10000 نفر با معدل 20درمیان...واز الان مشخصه کنکور95 سخت ترین کنکوریه که تاحالا برگزار شده.

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

ببخشید ولی وقتی قراره امتحان نهایی تاثیرش بیشتر بشه قاعدتا باید کنکور سخت تر بشه.چون یه دفعه 10000 نفر با معدل 20درمیان...واز الان مشخصه کنکور95 سخت ترین کنکوریه که تاحالا برگزار شده.
ینی سال بعد سختتر از امسال میشه؟!

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176

ینی سال بعد سختتر از امسال میشه؟!
سخت تر نشه ساده تر نمیشه..و اگر تاثیر معدل بیشتر بشه که یه دلیل محکم واسه سخت شدنه

amirxxx41

Active Member
لایک ها
98

سخت تر نشه ساده تر نمیشه..و اگر تاثیر معدل بیشتر بشه که یه دلیل محکم واسه سخت شدنه
من فقط یه نکته ی کوچیکم بگیم اونم اینه که کاری نداشته باشین کنکور سخت میشه یا آسون ! شما درستونو به بهترین شیوه بخونین و اصلا سعی نکنین سوالا رو پیش بینی کنین
نمونه ی بارزش فیزیک امسال که خیلی غافلگیر کننده بود
من خودم تو جامع سنجش 93% زدم اومدم کنکور چون تمام اختصاصیا به نسبت سطح بالایی داشتن وقت نرسوندم و 50-60 زدم
و درضمن خودتونم بیخودی با این فکر که وای کنکور 95 خیلی سخت میشه و من کاری نمی تونم بکنم و ... مشغول نکنین چون با این طرز تفکر اگه احتمال رتبه ی خوب آوردنتونم باشه (که حتما هست ) کمتر میشه چون تاثیری به جز استرس کاذب نداره ( توجه کنین این با بی خیال بودن خیلی فرق می کنه)
من سر جلسه کنکور خیلی از دانش آموزای قوی رو دیدم که خودشونو گم کردن ... فقط با فکر اینکه سوالا سخته ! خوب یکی نیست بگه آخه واسه تو که دانش آموز قوی ای سخته واسه همم سخته دیگه !!!
جمع بندی آخر اینکه : خوب بخونین - استرس بی خودی به خودتون وارد نکنین - مسلما بعضی موسسات شروع به تبلیغ هایی برا غول کردن 95 می کنن به اونا اصلا اصلا اصلا توجه نکنین و خوب هم تست بزنین :)
در پناه حق

only physics

New Member
لایک ها
2,386

سلام به همگی ، وقت بخیر .

مشابه این تاپیک بارها و بارها توی انجمن ایجاد شده و چون تاپیک تکراریه ، بسته میشه و میتونید واسه ادامه ی بحث به تاپیک های مشابه مراجعه کنید .

اما برای حسن ختام این بحث (!) منم نظرات خودم رو میگم .

ببینید بین سنجش و علوی و گزینه 1 و کانون ، میشه گفت اگه کلی در نظر بگیریم کانون از باقی موسسات بهتره .

نمیخوام جزء به جزء بررسی کنم چون ممکنه توی یه ویژگی ، کانون بد باشه و یه جای دیگه خوب واسه همین کلی بررسی کردم .

قلمچی جامعه آماری بالایی داره ، رتبه هایی که افراد غالبا توی آزمون ها میگیرن توی خیلی از مواقع نزدیک به رتبه ی کنکورشون میشه ، سوالاتش هم شاید بعضا غیراستاندارد باشن

و این خودش باعث بشه بعضی مواقع نتیجه ی آزمون اون چیزی که باید و شاید نشه اما واسه یادگیری و تمرین کردن خوبه ، فاصله زمانی آزمون هاش مناسبه ، بودجه بندی و برنامه

ریزیش هم خوبه به نظر من .

اما مهم اینه که ، یه سری تجارت ها و کلاهبرداری هایی هم داره تو این موسسه انجام یشه ! خیلی از مشاورها و کارمندهاش ، دارن از اسم موسسه اتستفاده میکنن و

با اتکا به باور بچه از اعتبار این موسسه ، سی دی ها و جزوه ها و پکیج های خودشون رو به قیمت های نامناسب میفروشن ، کلی هم تبلیغ میکنن روش و ...

بعضا کتاب های این موسسه هم اصلا مناسب نیستن اما پشتیبان ها بعضی وقت ها با اجباری کردن خرید این کتاب ها یا عوام فریبی از طریق تبلیغات زیاد ، این کتاب ها رو

میفروشن به بچه ها . که اینم جای نگرانی نداره ! یه کم دعوا کنید با پشتیبان حله ! من خودم در طول سال که میرفتم کانون هربار اینطوری میشد یه کم بحث میکردم بعدش

کتاب نمیگرفتم اصلا ! باید زرنگ باشید فقط !

ان شاء الله موفق باشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا