پایان سال 92 و تبریک سال 93

MR.Amin

New Member
لایک ها
202
سال 92 هم با همه خوبی ها و بدی ها، خاطره های خوب و خاطره های بد دارای نفس های اخرشو میکشه.....تو این سال دوستای خوبی رو از دست دادیم، با دوستای خوب دیگه ای آشنا شدیم....
چ سالی بود این سال 92......ولی خب گذشت....
امیدوارم سال 93 بذای همه دوستای آیریسکیم سال خوبی باشه...سالی پر از موفقیت و پیروزی....پر از شادی و خوشحالی....پر از همه ارزوهای خوب.....
سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم....

(پ.ن:امیدوارم تاپیک حذف نشه....حداقل تا اخر عید باشه ک بچه ها بتونن تبریک هاشون رو بگن...با تشکر‌ :d )

zahra

New Member
لایک ها
609
پاسخ : سال نو

منم سال نو رو به همه ی دوستان تبریک میگم! :)
ی سال دیگه ام از عمرمون گذشت امیدوارم تو شروع سال نو همه همو ببخشن و حلال کنن و ارزوی سال خوبو برای هم داشته باشن! :)
امیدوارم سال جدید سالی پر از شادی و موفقیت و سلامتی برای همه در کنار خانواده هاشون باشه! :)
موفق هستیم!

آخرین ویرایش توسط مدیر

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

سلام اول از همه عذرخواهی از همه ی آدمهایی که در سال 92 اذیتشون کردم،مزاحمشون شدم و...
دوم از همه شروع سال نو مبارک...
سوم از همه لازمه از چند دوست عزیز در این سایت تشکر و عذرخواهی کنم..برام خیلی زحمت کشیدن و خیلی اذیتشون کردم...براشون سالی خوب رو آرزو میکنم: [MENTION=2]khalina[/MENTION] [MENTION=2381]shayan.motmaen[/MENTION] [MENTION=2097]milad_imo09[/MENTION] [MENTION=8889]mohsen.kh[/MENTION] [MENTION=6161]darrande[/MENTION] [MENTION=3530]Majno0n[/MENTION] [MENTION=10189]AnuBiS[/MENTION] [MENTION=8380]imi007[/MENTION] [MENTION=14207]ASI74[/MENTION] [MENTION=14952]taha[/MENTION] [MENTION=12733]zahra[/MENTION] [MENTION=6777]alireza_biglari[/MENTION]
و...
خیلی از دوستان دیگه که شاید در این لحظه حافظه یاریم نمیکنه که اسم همه شون رو بگم...
ممنونم:)
سال نو مبارک :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : پایان سال 92 و تبریک سال 93

سدیم, سیلیکون, سزیم, سیلیسیم, سلنیوم, سیبورگیم, ساماریوم.... هفت سین هم هفت سین شیمیایی...

سومین نوروز هست که ایریسک هستم... امیدوارم تو این 2 سال و اندی که اینجا بودم حداقل به یک نفر کمک کرده باشم و مفید بوده باشم. یه تشکر ویژه هم از استاد خوبم دارم که این مکان رو اماده کردند تا بچه هایی که امکانات خوبی ندارن از تجارب اساتید خوب بی بهره نباشن. [MENTION=2]khalina[/MENTION]
از ته قلبم برا همتون ارزوی موفقیت و بهروزی دارم. بدونید اون چیزی که خدا براتون میخواد بهتر از چیزیه که خودتون برا خودتون میخواید. پس از خدا مصلحت بخواید.
منم یادتون باشه سره سفره ی هفت سین و برام دعا کنید....
هر روزتان نوروز, نوروزتان پیروز...

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

مثل یه پلک زدن گذشت . مثل یه رویای زیبا
با همه ی شیرینی ها و تلخی هاش
انگار اصلا همین لحظه بود که گفتن اغاز سال ۹۲ مبارک
ولی هر چی بود گذشت . هر چی که بود ، الان برگی از تاریخ شد .
هر چی که بود الان فقط ازش چند تا خاطره مونده که به لطف شما دوستای دوس داشتنی همشون شیرین هستن.
بیشتر از این چشماتونو خسته نمیکنم :)

تو سالی که گذشت دل خیلی هارو شیکوندم .از اون دل شیکوندن ها فقط یه روسیاهی برای من مونده .
ازتون عاجزانه تمنا دارم که همتون منو ببخشید .

دوستای من زیاد هستن . یکی دو تا نیستن که ازشون یادی بکنم . اخه میترسم چند تا از قلم بیوفتن و اینطوری ازم ناراحت بشن ولی لازم میدونم از زحمات دوستان شیمیاییم تشکر کنم :)
از همه ی همشون که با جون و دل بهم کمک کردن . شاید اگه اونا نبودن من الان المپیادی نبودم !

اسم چند نفر که همیشه بهم کمک کردنو میبرم چون هیچوقت از ذهنم نمیرن .براشون دعا میکنم تا عاقبت به خیر بشن و پیش خدا رو سفید :)
مثل خانوم محمدی ، خانوم احمدی ، اقای دوستمحمدی ،
فکر نکنم که نیاز به معرفی داشته باشن .

ببخشید که وقتتونو گرفتم :)
عیدتون مبارک :)

maryam1377

New Member
لایک ها
19

سال نو همتون مبارک باشه امیدوارم که سال خوبی داشته باشین سال92که از لحاظ مدرسه اصلا برای من خوب نبود هر کاری خواستم بکنم ناموفق بود

FMHFMH

New Member
لایک ها
286

سلام اول از همه عذرخواهی از همه ی آدمهایی که در سال 92 اذیتشون کردم،مزاحمشون شدم و...
دوم از همه شروع سال نو مبارک...
سوم از همه لازمه از چند دوست عزیز در این سایت تشکر و عذرخواهی کنم..برام خیلی زحمت کشیدن و خیلی اذیتشون کردم...براشون سالی خوب رو آرزو میکنم: @khalina @shayan.motmaen @milad_imo09 @mohsen.kh @darrande @Majno0n @AnuBiS @imi007 @ASI74
@taha @zahra
@alireza.biglari
و...
خیلی از دوستان دیگه که شاید در این لحظه حافظه یاریم نمیکنه که اسم همه شون رو بگم...
ممنونم:)
سال نو مبارک :53:
نمی دونم چرا از هر کی معذرت خواهی کرده ..اون طرفه،،،،،تشکر کرده...!!!!!!:21::90::90::21::21:
اگه اهل شوخی هستین ...خواهش می کنم این پست رو حذف نکنین!ممنون از ناظمین!

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

نمی دونم چرا از هر کی معذرت خواهی کرده ..اون طرفه،،،،،تشکر کرده...!!!!!!:21::90::90::21::21:
اگه اهل شوخی هستین ...خواهش می کنم این پست رو حذف نکنین!ممنون از ناظمین!
به این قسمت از پستم توجه کن:

سوم از همه لازمه از چند دوست عزیز در این سایت تشکر و عذرخواهی کنم

جواب تشکرم رو با تشکر دادن دیگه:4:

miladkvr

New Member
لایک ها
841

به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

سلام. سال نو رو به همه ی مدیران و کاربران سایت تبریک میگم. تن سالم و دل شاد دو آرزوی من برای شما در سال جدیده.
از [MENTION=14035]sana 5[/MENTION] تشکر می کنم من رو یاد کرد که بتونم این تاپیک رو ببینم. و براشون در ادامه ی راه آرزوی موفقیّت می کنم.

الهی شکر که به من فرصت داد یک سال دیگه رو در حالی که همچنان کاربر این سایت پربار و خوبم شروع کنم.

ایام به کام باد
بهترین آرزوها

آخرین ویرایش توسط مدیر

bahareh.s

New Member
لایک ها
67

عید همه مبارک.....امیدوارم سال خوب و شاد وپر از موفقیت و سلامتی براتون باشه...:203:
آرزو دارم تو سال جدید که داره نفس های اولشو میکشه همه به هدفاشون و ارزوهاشون برسن...و از همه مهم تر اینکه از تجربیات سال 92 تون استفاده کنید..
و یه نصیحت دوستانه امسال خیلی تو انتخاباتون دقت کنید....هر انتخابی..از رشته ومحل تحصیل گرفته تا انتخاب آدما.....تاکید میکنم آآآآدم
کسیو انتخاب کنید که کنارتون باشه نه مقابلتون..!!!
با ارزوی بهترین ها برای همتون:3:

FMHFMH

New Member
لایک ها
286

به این قسمت از پستم توجه کن:

سوم از همه لازمه از چند دوست عزیز در این سایت تشکر و عذرخواهی کنم

جواب تشکرم رو با تشکر دادن دیگه:4:
خوشم میاد خوب بلدینا ...کم نمی یارین!!!
نه به خاطر اینکه جوابمو دادین به خاطر اینکه ازم تشکر کردین خیلی از شما خوشم اومده...بابا تو دیگه کی هستی!
تو سال جدید موفق باشید...

لایک ها
1,316

خوشحالم كه بعد از مدتها از ما هم ياد شد :4:
سال نوى همه دوستان و دانش پژوهان مبارك، به اميد موفقيتهاى روز افزون

alonegirl

Well-Known Member
لایک ها
470

سال نو رو به همه ي دوستاي گلم تبريك ميگم،مخصوصا كسي ك ميدونه خيلييي دوسش داشتم،دارم و خواهم داشت...
اميدوارم همگي به آرزوهاي قشنگمون برسيم...
سال ٩٣ و سال هاي آينده اميدوارم اتفاق هاي خوبي براتون رخ بده:)

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

با سلام
میدونم که خیلی دیر کردم اما دیدم وقتی اومدم زشته که سال نو رو به دوستان تبریک نگم!
سال92 با همه تلخی و شیرینی هاش گذشت،یک سری ها از بولیشون تو المپ خوشحال شدن و بعضی های دیگه هم از عدم قبولی نارحت...بعضی های دیگه تو جا های دیگه موفق بعضی های دیگه هم به ظاهر شکست خوردن امامطمئنم یه پلی به پیروزی های جلوتر...از ته قلبم برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم!:123:در آخر هم جا داره از بعضی از دوستان که سال قبل خیلی اذیتشون کردم معذرت بخوام و طلب بخشش کنم،امیدورام که سال جدید با دلی خوش منو یاد کنن!
@a-partovi
@Ali Akbar Kabiri
@Aref
@ASI74
@BIOSAM
@farHad_4x
@iranikia
@k-khaleghi
@khash
@love star @m.elmi
@ mahallehm
@mahdisoleiman
@Mahzad Mohammadi
@Majno0n
@mohsen.kh
@sana 5
@SHAKHMARD
@shayan.motmaen
@محلط12
@khalina

به ترتیب حروف الفبا بود ها،هیچی پارتی بازی نشده!:4:)
با سپاس قبلی
دوستدار شما"ایمان حسین نژاد":53:

آخرین ویرایش توسط مدیر

ASI74

New Member
لایک ها
175

با سلام
میدونم که خیلی دیر کردم اما دیدم وقتی اومدم زشته که سال نو رو به دوستان تبریک نگم!
سال92 با همه تلخی و شیرینی هاش گذشت،یک سری ها از بولیشون تو المپ خوشحال شدن و بعضی های دیگه هم از عدم قبولی نارحت...بعضی های دیگه تو جا های دیگه موفق بعضی های دیگه هم به ظاهر شکست خوردن امامطمئنم یه پلی به پیروزی های جلوتر...از ته قلبم برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم!:123:در آخر هم جا داره از بعضی از دوستان که سال قبل خیلی اذیتشون کردم معذرت بخوام و طلب بخشش کنم،امیدورام که سال جدید با دلی خوش منو یاد کنن!
@a-partovi
@ali akbar kabiri
@aref
@asi74
@biosam
@farhad_4x
@iranikia
@k-khaleghi
@khash
@love star @m.elmi
@ mahallehm
@mahdisoleiman
@mahzad mohammadi
@majno0n
@mohsen.kh
@sana 5
@shakhmard
@shayan.motmaen
@محلط12
@khalina

به ترتیب حروف الفبا بود ها،هیچی پارتی بازی نشده!:4:)
با سپاس قبلی
دوستدار شما"ایمان حسین نژاد":53:
اواااااااااا
ایمان یه نفرو جا گذاشتیاااااااااااا
الان ناراحت شده و قهر کرده:d

بالا