shabnam 3

New Member
لایک ها
710
پاسخ : پشت کنکور ماندن

دقیقا دیشب یکی اومد بهم گفت که دانشجو هست و میخواد بیاد کنکور و اینا...و گفت هنوز دفترچه نگرفته!
مییگفت یکی از اقوامش دو ماه مونده بود به کنکور دفترچه گرفت!
مگه داریم؟!!!!:188:
دقیقا نمیدونم چه ماهیه،ولی چند وقت مونده به کنکور یه مهلت چند روزه میدن به اونا که نرسیدن ثبت نام کنن
شایدم اون دوستتنون اشتباه کردن ومنظورشون هون اسفند بوده....

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

متوجه شدم بابا!شوخی کردم:4: حالا چرا عصبانی میشید؟؟؟؟.....
من عصبانی شدم عایا؟!‎ اصن مگر من عصبانانه جواب دادم عایا؟! اگر اینطور تلقی شد،مراتب عذرخواهی را ب عمل می آوریم!:4:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

دقیقا نمیدونم چه ماهیه،ولی چند وقت مونده به کنکور یه مهلت چند روزه میدن به اونا که نرسیدن ثبت نام کنن شایدم اون دوستتنون اشتباه کردن ومنظورشون هون اسفند بوده....
واقعا؟! نمیدونستم...اما ب هرحال موضوع اونقدرام مهم نیست...

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

حالا من یه چیزی در جواب تاپیک به ذهنم رسید خواستم بگم
بچه هایی بودند در سال ۹۱ که کنکور دادند،حدود رتبه شون ۲۵۰۰-۲۷۰۰اینا بود
میدونید که با این رتبه پزشکی دانشگاه مازندران راحت قبول میشدن؛ولی خب دندون دیگه محال ممکن بود
این بچه ها به عشق دندون،یه سال موندن و سال ۹۲ کنکور دادند
متاسفانه...
در سال۹۲ رتبه شون بهتر نشد هیچ؛بدتر شد و مجبور شدن پزشکی آزاد یا بین الملل برن...
علی رغم اینکه تلاش بیشتری کردن؛تجربه ی بیشتری داشتن!‏
این واسه بچه های ۹۲ بود!اما این نه حرف ما،بلکه حرف هزاران مشاور و معلم زبده در سراسر کشوره که بچه های ۹۳ بسیار قوی ترن و کنکورشون قطع به یقین بسیار سخت تره(چه از لحاظ رقابت،چه از لحاظ سطح کیفی سوالات!)‏
پس حالا توصیه میکنم اگ کسی میتونه ورودی بهمن بره؛بره!(در صورتی که به تلاش خودش شک داره ها!)‏
نمیخوام فخر فروشی کنم!ولی مسئله اینه توی هر سالی،بچه های همون سال به مراتب رتبه ی بهتری کسب میکنن؛اولا چون مغرور نمیشن(بر عکس بچه هایی که یه سال موندن)ثانیا چون با رقبا از نزدیک در ارتباطن و بیشتر سکنات و رفتارها و اخبارشون در دستشونه!‏
با آرزوی موفقیت برای همه
باتشکر:)
s.ahmadi

بالا