zahra

New Member
لایک ها
609
پاسخ : پیشنهادها و انتقادها برای بهبود آیریسک

من متوجه نمیشم این تگ چرا اینقدر مشکل بزرگی شده؟!
نهایتش ی جهت اطلاعه که چکش می کنید اگر مرتبط بود با رشتتون تو تاپبکش شرکت می کنید اگرم نه خب شرکت نمی کنید!!
به نظر من قابلیت خوبیه...
خصوصا برای دعوت از راهبرا برای پاسخگویی!!
خب طبعا تایپ اسامی خیلی سخت میشه خصوصا اگر مثل زیست 11 تا راهبر و ناطزمو مشاور داشته باشین تازه اگر نخوای به جز راهبرا بقیرم تگ کنی!!!

chimica

New Member
لایک ها
256

من هر تاپیکی رو میخوام اشتراک بگیرم پیام میزنه که از سایت اخراج شدم...مدت:نامحدود
میشه کمکم کنید؟

لایک ها
3,082

من هر تاپیکی رو میخوام اشتراک بگیرم پیام میزنه که از سایت اخراج شدم...مدت:نامحدود
میشه کمکم کنید؟

اشتراک در تاپیک ها غیر فعال شده و هیچ ایمیلی برای کاربران ارسال نمیشه...

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

اشتراک در تاپیک ها غیر فعال شده و هیچ ایمیلی برای کاربران ارسال نمیشه...
سلام [MENTION=11463]Police[/MENTION]

ارسال ایمیل‌های اطلاع‌رسانی انجمن فعال شد.
دوستانی که ایمیل اشتباه وارد کرده‌اند، باعث فشار فراوان بر سرور شده‌اند. با اطلاع‌رسانی در تاپیکی این ایمیل‌ها تصحیح خواهد شد.

smoeina

New Member
لایک ها
11
پاسخ : پیشنهاد ها و انتقاد ها برای بهبود سایت

آقای خلینا لطفا یک بخش هم برای افراد راهنمایی باز کنید.این بخش به فیزیک پایه، شیمی پایه،ریاضی پیشرفته،امتحانات پایان سال تقسیم شود . :188:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به دوستان گرامی،

در چند روز گذشته دوستان اطلاع دادند که بخش ایجاد و ویرایش متن برای پاسخ به تاپیک‌ها برای برخی از دوستان نمایش نمی‌یابد. کدهای مختلف مورد بازبینی قرار گرفت و هم‌اکنون این مشکل برطرف شده است. اگر همچنان مشکل برای شما باقی است، کش و کوکی مرورگر خود را پاک کنید و سپس اگر احیانا مشکل را دیدید، به [MENTION=2]khalina[/MENTION] پیغام خصوصی بزنید تا بررسی گردد.

موفق و پیروز باشید

daryab

New Member
لایک ها
163
پاسخ : پیشنهادها و انتقادها

سلام تو تگ ها میشه بخشی داشته باشیم که بتونیم انخاب کنیم کدوم دوستانمونو میخوایم تگ گنیم مثلا لیستو بیاره ما تیک کنیم که مثلا دو سه نفر تگ بشن

Yousefi

Well-Known Member
لایک ها
602

بعضی از تاپیک ها رو من اصلا نمیتونم ببینم، یک چنین پیغامی رو میده:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 111411154 bytes) in /var/www/vhosts/irysc.com/httpdocs/forum/includes/functions_threadedmode.php on line 23
و اصلا هم با reload کردن page درست نمیشه.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

بعضی از تاپیک ها رو من اصلا نمیتونم ببینم، یک چنین پیغامی رو میده:

و اصلا هم با reload کردن page درست نمیشه.
سلام [MENTION=11424]Yousefi[/MENTION]

به بیان ساده این خطا به دلیل کم‌آوردن حافظه‌ی فعال (RAM) سرورهای آیریسک است! در حال بررسی برای رفع مشکل و افزایش کیفیت سخت‌افزار هستیم که فعلا علاوه بر هزینه‌ی فراوان، زمانی را هم صرف خواهد کرد. در صورت مواجهه با این پیغام، چند دقیقه بعد دوباره به تاپیک مورد نظر سر بزنید.

BiotechMania

New Member
لایک ها
253

سلام..
یه مشکلی که هست و من بارها بهش برخورد کردم اینه که اگه یک نفر چند سال پبش تو این سایت یه عکسی یا کتابی یا اصلا چیزی مفید برای دانلود گذاشته اما مدت اعتبارش توی سایتی که اون موضوع رو آپلود کرده تموم شده دیگه چیزی برای نمایش دیده نمیشه!!
منظورم اینه که فقط تا زمانی که اعتبارش تموم نشده یا هر مشکل دیگه ای که بوجود نیومده اون فایلها قابل استفاده برای کاربران میشه..وبعد از مدتی به دردی نمیخورند!
حالا نمیدونم چاره ای هست یا نه..
اگه این مشکل برطرف بشه خیلی خوب میشه.
ممنون

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام..
یه مشکلی که هست و من بارها بهش برخورد کردم اینه که اگه یک نفر چند سال پبش تو این سایت یه عکسی یا کتابی یا اصلا چیزی مفید برای دانلود گذاشته اما مدت اعتبارش توی سایتی که اون موضوع رو آپلود کرده تموم شده دیگه چیزی برای نمایش دیده نمیشه!!
منظورم اینه که فقط تا زمانی که اعتبارش تموم نشده یا هر مشکل دیگه ای که بوجود نیومده اون فایلها قابل استفاده برای کاربران میشه..وبعد از مدتی به دردی نمیخورند!
حالا نمیدونم چاره ای هست یا نه..
اگه این مشکل برطرف بشه خیلی خوب میشه.
ممنون
سلام دوست من،
پیشنهاد شما برای ایجاد بخش آپلود بسیار عالی است، البته چند مشکل هنوز وجود دارد:
  1. فقط فایل‌هایی در آیریسک انتشار داده می‌شوند که از مولف و ناشر اجازه داشته باشند یا اینکه حاصل دسترنج مولف بدون واسطه (حق ناشر) در آیریسک قرار گرفته باشد.
  2. استفاده از آپلودسنتر آیریسک باید محدود به دانش‌آموزان ایران باشد و نه اینکه هر کس فیلم و عکس و فایل و موسیقی و ... در آنجا به اشتراک بگذارد.

فعلا تا پیدا کردن راه حلی برای دو مشکل بالا، اگر کسی فایلی دارد که باید در اختیار دیگران قرار گیرد، به ایمیل info@irysc.com به همراه توضیحات ارسال نماید تا در سرور آیریسک بارگذاری گردد.

موفق باشید

hanieh k

New Member
لایک ها
32

سلام .خسته نباشید
نتونستم تمام صفحه ها رو بخونم برای همین نمیدونم کسی این پیشنهادو داده یانه
میشه تو قسمت ویرایش متن قسمتی برای وارد کردن فرمول های ریاضی قرار بدید ؟

omid-z

New Member
لایک ها
319

سلام خسته نباشید
لطفا برای کسانی که در سایت مهمان هستند امکان دیدن ایمیل کاربر ها را بردارید.
چون باعث مزاحمت و دردسر میشن.
ممنون

لایک ها
3,082

سلام .خسته نباشید
نتونستم تمام صفحه ها رو بخونم برای همین نمیدونم کسی این پیشنهادو داده یانه
میشه تو قسمت ویرایش متن قسمتی برای وارد کردن فرمول های ریاضی قرار بدید ؟
سلام

شما به سادگی میتونید که از طریق این سایت :

Online LaTeX Equation Editor - create, integrate and download

فرمول ها رو بنویسید و این سایت در تاپیین محلی که مینویسید عکسی از فرمول رو بهتون میده اون رو کپی کنید و در این جا قرار بدید مثل زیری در میاد :

شما میتونید سایز رو کم کنید ، و..... خیلی کارای دیگه در کل سایت جامعی هست

باتشکر×

BiotechMania

New Member
لایک ها
253

سلام. من یه پیشنهادی دارم...اگه بشه یه بخشی اینجا ایجادبشه مثل سایتهای علمی خارجی که ایام هفته تقسیم بندی بشه واسه درسها که کاربرها بتونن با مشاورها یا راهبرها چت کنند. خیلی خوب میشه...

آخرین ویرایش توسط مدیر

BiotechMania

New Member
لایک ها
253

راستی یه پیشنهاد دیگه هم دارم..
اگه این امکان باشه که اگه یک تاپیکی ایجاد کردیم و هر کسی به اون سوال یا مطلب جواب داد با پیامک اطلاع رسانی بشه که جوابی ارسال شده..اونوقت ساعات حضور کاربرها تو سایت هدفمند میشه ..منظورم اینه وقتی مثلا من یک سوالی پرسیدم توی یک تاپیک تا زمانی که من زود زود بیام تا جوابمو پیدا کنم یکم وقت تلف میشه..یه تاپیکی درمورد این موضوع که هر کس ساعت حضورشو بگه فکر کنم ایجاد شده بود..فکر کنم با این روش که من گفتم شاید بهتر بشه..

chimica

New Member
لایک ها
256

سلام
یه پیشنهاد داشتم..
آیریسک این همه نخبه کامپیوتری داره..چرا یه برنامه برای موبایل درست نمیکنید که کاربرا بتونن بیان باهاش تو سایت؟مثلا وا3 سیستم عامل اندروید..خیلی از سایتا دارن...اگر ما هم داشته باشیم خیلی به نفعه سایته

afbaghlani

New Member
لایک ها
343

سلام دوست من،
پیشنهاد شما برای ایجاد بخش آپلود بسیار عالی است، البته چند مشکل هنوز وجود دارد:
  1. فقط فایل‌هایی در آیریسک انتشار داده می‌شوند که از مولف و ناشر اجازه داشته باشند یا اینکه حاصل دسترنج مولف بدون واسطه (حق ناشر) در آیریسک قرار گرفته باشد.
  2. استفاده از آپلودسنتر آیریسک باید محدود به دانش‌آموزان ایران باشد و نه اینکه هر کس فیلم و عکس و فایل و موسیقی و ... در آنجا به اشتراک بگذارد.

فعلا تا پیدا کردن راه حلی برای دو مشکل بالا، اگر کسی فایلی دارد که باید در اختیار دیگران قرار گیرد، به ایمیل info@irysc.com به همراه توضیحات ارسال نماید تا در سرور آیریسک بارگذاری گردد.

موفق باشید
یه آپلود سنتر درست بشه که قابلیت عضویت داشته باشه و به هر فرد، میزان مشخصی حجم برای آپلود اختصاص داده بشه. اما عضویت در اون منوط به تایید مدیریت آیریسک و داشتن صلاحیت باشه. اینطوری دیگه هیچ فرد بیگانه(!) ای نمی تونه عضو بشه و اون هایی هم که عضو میشن طبیعتا باید تابع مقررات باشن و گرنه حساب کاربریشون کلا مسدود میشه(مگه الان با وجو این ناظمای عزیز(!) کسی جرات می کنه خلاف کنه؟؟!! بس اونجا هم اگه محدود به همین جامعه باشه دیگه مشکلی پیش نمیاد)

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان،
سلام. من یه پیشنهادی دارم...اگه بشه یه بخشی اینجا ایجادبشه مثل سایتهای علمی خارجی که ایام هفته تقسیم بندی بشه واسه درسها که کاربرها بتونن با مشاورها یا راهبرها چت کنند. خیلی خوب میشه...
آیریسک را جدا از زمان در نظر گرفتیم تا همه بتوانند بنویسند و بخوانند. برای ارتباط با راهبران (و کلا اتاق فکر آیریسک) برنامه‌هایی داریم که جدا از سیستم چت است. با توجه به بستر ضعیف اینترنت در ایران امکان کلاس کنفرانس مجازی نیست و بنابراین بیشتر به سوی ملاقات‌های حضوری (در تهران یا شهرهای دیگر) خواهیم رفت.

راستی یه پیشنهاد دیگه هم دارم..
اگه این امکان باشه که اگه یک تاپیکی ایجاد کردیم و هر کسی به اون سوال یا مطلب جواب داد با پیامک اطلاع رسانی بشه که جوابی ارسال شده..اونوقت ساعات حضور کاربرها تو سایت هدفمند میشه ..منظورم اینه وقتی مثلا من یک سوالی پرسیدم توی یک تاپیک تا زمانی که من زود زود بیام تا جوابمو پیدا کنم یکم وقت تلف میشه..یه تاپیکی درمورد این موضوع که هر کس ساعت حضورشو بگه فکر کنم ایجاد شده بود..فکر کنم با این روش که من گفتم شاید بهتر بشه..
الان که با ایمیل ارسال می‌شه! اگر کاربران محترم ایمیل واقعی خودشون را نوشته باشند، بلافاصله این ایمیل را خواهند دید. با توجه به حجم بالای اطلاع‌ها (Notification) در آیریسک، بدین ترتیب روزانه بیش از 10 هزار پیامک خواهیم داشت که فعلا هزینه‌ی گزافی را خواهد داشت. اما با فعال کردن اخطار (Allert) ایمیل بر روی گوشی خود، می‌توانید از ایمیل رسیده از طرف آیریسک آگاه شوید.
سلام
یه پیشنهاد داشتم..
آیریسک این همه نخبه کامپیوتری داره..چرا یه برنامه برای موبایل درست نمیکنید که کاربرا بتونن بیان باهاش تو سایت؟مثلا وا3 سیستم عامل اندروید..خیلی از سایتا دارن...اگر ما هم داشته باشیم خیلی به نفعه سایته
توضیح بیشتر نیاز است! الان نسخه‌ی موبایل اخبار و همینطور نسخه‌ی RSS‌ اخبار اصلی و مطالب تالارها فعال است که هر یک جداگانه استفاده‌های فراوان دارند، تلاش ما جهت ایجاد برنامه‌ی آزمون برای موبایل (اندروید و IOS) است که اگر به نتیجه برسد، شاید ساختاری غیر از نرم‌افزار فعلی خواهد داشت.
یه آپلود سنتر درست بشه که قابلیت عضویت داشته باشه و به هر فرد، میزان مشخصی حجم برای آپلود اختصاص داده بشه. اما عضویت در اون منوط به تایید مدیریت آیریسک و داشتن صلاحیت باشه. اینطوری دیگه هیچ فرد بیگانه(!) ای نمی تونه عضو بشه و اون هایی هم که عضو میشن طبیعتا باید تابع مقررات باشن و گرنه حساب کاربریشون کلا مسدود میشه(مگه الان با وجو این ناظمای عزیز(!) کسی جرات می کنه خلاف کنه؟؟!! بس اونجا هم اگه محدود به همین جامعه باشه دیگه مشکلی پیش نمیاد)
پیشنهاد خوبی است، با توجه به محدودیت‌های سرورهای آیریسک بررسی خواهد شد.

با تشکر از پیشنهادات خوبی که داشتید، به طور کلی هر پیشنهادی علاوه بر اینکه توسط من بررسی می‌شود، در جلسات اتاق فکر آیریسک نیز مطرح و بررسی خواهد شد تا در صورت موافقت جمعی، برای انجام آن اقدام شود.

موفق و پیروز باشید

لایک ها
3

من پیشنهاد میکنم اگه که کسی خلافی کرد مستقیما مسدودش نکنید برای همیشه.
ذره ذره مثلا برای بار اول 5 روز بار دوم 10 روز و ...

بالا