لایک ها
158
پاسخ : پیشنهاد ها و انتقاد ها برای بهبود سایت

انجام این کار در فروم های ویبولتین تقریبا میتونیم بگیم ممکن نیست
آقا آرش من تو چند تا فروم ویبولتین دیدم که تاریخو فارسی کردن. میشه شما در این مورد تحقیق کنید ببینید میشه یا نه؟

-com-

New Member
لایک ها
155

به نظرم اگه بتونید این فضای مجازی رو در مدارس هم تبلیغ کنید هم کاربران زیادتر میشوند و هم امکان یادگیری برای کاربران زیاد میشود(منظورم افزایش همفکریه!!!!!):3:

Ar@sh

Moderator
لایک ها
530

آقا آرش من تو چند تا فروم ویبولتین دیدم که تاریخو فارسی کردن. میشه شما در این مورد تحقیق کنید ببینید میشه یا نه؟
داریم بررسی میکنیم

REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329

يه نمونشو بهشون معرفي كردم :3:

mohaMMad750

New Member
لایک ها
0

سلام
سایتتون از نظر محتوا خوبه ولی یک ایراد بسیار بزرگی که داره اینه که در صفحه انجمن ها، اون لیستی که اخرین پست ها رو میگه، اگه روش کلیک کنیم فقط میره روی آخرین پست و بقیه تاپیک رو نمیتونیم مشاهده کنیم!!!!
درالی که استاندارد اینجوری نیست و باید به خود تاپیک به روز شده منتقل بشیم...

threehandsnal

New Member
لایک ها
378

سلام
سایتتون از نظر محتوا خوبه ولی یک ایراد بسیار بزرگی که داره اینه که در صفحه انجمن ها، اون لیستی که اخرین پست ها رو میگه، اگه روش کلیک کنیم فقط میره روی آخرین پست و بقیه تاپیک رو نمیتونیم مشاهده کنیم!!!!
درالی که استاندارد اینجوری نیست و باید به خود تاپیک به روز شده منتقل بشیم...
شما میتونین یه کاری کنید.اون بالا این گزینه ها رو میبینید:
[h=1]موضوع: پیشنهاد ها و انتقاد ها برای بهبود سایت[/h]

• نحوه نمایش موضوع رو بزنید.بعدش ؛نمایش موضوع به صورت خطی؛ رو انتخاب کنید.من که اینکارو کردمو مشکلم حل شد.... :3:

frahmani110

New Member
لایک ها
163

من یه انتقاد دارم از سایت، فکر میکنم بتونم اینجا مطرحش کنم!

فکر نمی کنید در قسمت المپیاد های مجازی، جای المپیاد ادبی خالیه؟؟!!

miladgandomi

New Member
لایک ها
158

ظاهر سایتو میشه عوض کنید؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان گرامی
من یه انتقاد دارم از سایت، فکر میکنم بتونم اینجا مطرحش کنم!
فکر نمی کنید در قسمت المپیاد های مجازی، جای المپیاد ادبی خالیه؟؟!!
بله همین فکر را میکنیم!
امسال استقبال اعضای آیریسک از زیست و نجوم (که سال اولی بودند) بسیار خوش بینمان کرد که سال آینده المپیاد مجازی ادبی هم وجود داشته باشد.
اقبال و موفقیت این موضوع به استقبال دانش پژوهان بستگی دارد.
ظاهر سایتو میشه عوض کنید؟
تا انتهای تابستان ظاهر کلی انجمن کاملا طراحی و به روز رسانی خواهد شد. اگر ظاهر یا سایت جالبی را برای ایده برداری پیشنهاد دارید، برای من لینک پیغام شخصی بفرستید.

موفق باشید

essann

Active Member
لایک ها
228

سلام بر آقا آرش عزیز و استاد خلینا
و درود بر بچه های دوست داشتنی المپیادی

یک پیشنهادی می خواستم بدم اونم اینه که تو انجمن های مختلف گروه هایی رو ایجاد می کنن درباره ی یه موضوع خاص بعد گروه یک یا چند مسئول داره بعد برای اعضا دعوت نامه می فرستن یا به صورت آزاد توش عضو میشن.و مثله یه چت باکس میمونه.بعد برای هر المپیاد یه گروه ایجاد شه و علاوه بر گروه های المپیادی یک گروه به اسم مدیریت ایجاد بشه تا راهبر ها و اساتید بتونن با هم صحبت های خصوصی شونو انجام بدن.
فک کنم تونسته باشم منظورمو به آقا آرش رسونده باشم.(میگم آقا آرش چون ایشون مدیر فنی هستن و یکی از همین امکانات vb هست)

فوایدش اینه که یک پست اونجا نیست و پست شمارش نمیشه اینجوری پست هایی که بچه میزنن منابع چیه و چی خوندی و از این حرفا از بین میره . سوده دیگش اینه که کاربر برتر ماه درست انتخاب میشه.فایده ی دیگش اینه که بچه های هر المپیاد با هم آشنا تر میشن.فایده دیگش اینه که بچه ها چون تو گروه سوال می پرسم میتونن سریع به جواب برسن (البته سوال های کلی رو در انجمن موضوع ایجاد می کنن) فایده دیگش اینه که هر کاربر 2دقیقه ای بیرون نمیره و سرگرم میشه منظورم اینه که بازدید و ترافیک سایت زیاد میشه.فایده دیگش اینه که دست دوستان مدیر رو برای پاک کردن پست ها باز میکنه تا انجمن مفید تر باشه.و هزاران فایده دیگر ...
اما هیچ کاری بی ضرر نیست یکی از ضرر هاش که فک نکنم اینجا پیش نیاد اونم اینه که خدایی نکرده بین بچه ها تو گروه دعوا بشه ...
حالا هر جور صلاحه...

"صلاح کار خویش خسرووان دانند"

crazyboy

New Member
لایک ها
539

سلام !
به نظر من یه بخش چت آنلاین برای رفع مشکل و گفتگوی علمی کاربران راه اندازی شه خیلی خوبه !
آدرسشم بزارید www.irys.com/chat :D

ali_irysc

New Member
لایک ها
294

اره خیلی خوبه که یه قسمت چت انلاین تو سایت باشه
اگه کاربرای مهمان هم بتونن توش شرکت کنن عالی تر میشه
حداقل برای بحث کردن روی ازمون مرحله اول خیلی خوبه
(برای کل کل هم خیلی خوبه البته به شوخی گفتم )
مخصوصا چون تو چت روم ها بیشتر ادم های بی تربیت میان اگه این کار تو این سایت بشه دیگه
بعضی از بچه ها اونجا نمیرن

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

سلام.
یه سوال داشتم نیم دونستم کجا بپرسم. تو صفحه ی همه یه قسمتی هست گروه های کاربری... و یه دونه هم جوین گروپ داره. ولی خوب هیچ گروهی مشاهده نشد! نمی شه این رو راه بندازین که مثلا برای بچه های هر المپیاد یه گروه باشه که بدونیم هرکسی چه المپیادی می خونه راحت؟

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

سلام.
توی انجمن زیست عمومی کمبود زیر انجمنی برای فیزیولوژی که یکی از مهمترین مباحث زیسته خیلی هست! 30 درصد المپیاد اکثرا فیزیو داره تو خودش.
ممنون

crazyboy

New Member
لایک ها
539

این شکلک اینجا چه معنی میده ؟؟؟
:222:
چت روم نزاشتید چرا ؟ اگه بزارید حجم اسپما خیلی کمتر میشه ! از اون کوچیکا که بالا سایت قرار میگیره :4:

Aref

New Member
لایک ها
1,008

قبلا یه سرویسی توی سایت به اسم Shouts بود.(الان اسم دقیقش یادم نیست.) که مثل یه نواری کنار سایت بود. بعدا به دلایلی حذف شد. این نشون میده که همچین چیزی جواب نداده.

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

يه پيشنهاد داشتم
اگه ميشه يه نسخه موبايل واسه سايت درست كنيد...چون خيلي از بچه ها(من جمله خودم)با گوشي سايت رو باز ميكنن كه با نرخ نجومي gprs خيلي هزينه ميفته و دسترسي سخته و .....اگه امكان وجود همچين چيزي باشه خيلي عاليه:221:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به همه دوستان گرامی آیریسک؛

با توجه به پیشنهادات رسیده، گزارش پستهای خلاف قوانین سایت، از بخش آخرین ارسالها در بالای صفحه اول حذف گردید. امیدواریم با این کار تمام دوستان احساس مسوولیت بیشتری داشته باشند و با دلسوزی، نوشته هایی را که کوچکترین خلافی در آنها مشاهده میشود را گزارش دهند. این نوشته ها توسط اولین مدیر آنلاین خوانده شده و در صورت لزوم، ویرایش یا حذف میگردد.

قوانین آیریسک فقط برای استفاده بهتر دانش پژوهان از مطالب نوشته شده است، بنابراین با گزارش ارسالهای نامناسب، شما نیز در نظم این فضا سهم بزرگی داشته باشید.

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

سلام.
می بخشید آقای خلینا این پیشنهادی که در رابطه با گروه های کاربری مختلف برای المپیاد مختلف گفتم بررسی شد؟

(راستی این نمی دونم باگه چیه ولی خیلی جاها دیدم اینجا هم هست. آدم می تونه به خودش پیام شخصی بفرسته!!!)

*-*-*

New Member
لایک ها
11

سلام یه پیشنهاد دارم!مثل اینکه تو این انجمن محلی برای مطرح کردن مشکلات وجود نداره!(البته شایدم من هنوز پیداش نکردم!)پیشنهاد من اینه که یه تاپیکی ایجاد شه که مشکلاتی که برای اعضا ایجاد میشه اونجا مطرح شه و کسایی که میتونن به حل مشکل کمک کنن!ممنون;)

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا