چجوری میشه پزشک شد؟؟؟؟

ghost73

New Member
لایک ها
0
چجوری میشه پزشک شد؟؟؟؟
سلام. من دارم برا کنکور تجربی درس میخونم (کارشناسی) تا اونجا که میدونم ادم باید تو دکتری رشته پزشکی بخونه اما یجایی دیدم که انترن ها تو یه بیمارستانی (انترن جراحی) فقط 24 سالشون بود میخوام بدونم راه دیگه ای داره چون من الان 21 سالمه هنوز پشت کنکور کارشناسی هم میشه راهنماییم کنید ؟ لطفا میشه بهم بگید چه رشته ای در این رابطه تو کارشناسی انتخاب کنم؟؟

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260
پاسخ : چجوری میشه پزشک شد؟؟؟؟

كنكور سراسري شركت ميكنين،اگه رتبتون بخوره پزشكي انتخاب ميكنين، دو سال و نيم علوم پايه،بعدش يه آزمون جامع ميدين ميشين فيزيوپات،يه سال فيزيوپاته،بعدش ميشه استيجري،دو الي دو و نيم سال استيجريه،بعدش پره اينترني ميدين ميشين اينترن،كه اگه كسي هجده سالگي رفته باشه دانشگاه وقتي اينترن ميشه 24 سالشه!

آخرین ویرایش توسط مدیر

ghost73

New Member
لایک ها
0

میشه بگید رتبم حداقل باید چقدر باشه ؟ و اینکه من تو دفترچه رشته پزشکی ندیدم دقیقا اسمش چیه ؟ چون تو دفترچه رشته پزشکی فقط تویه دکترا بود ممنون میشم جوابمو بدید مرسی

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

همونه ديگه،با همون كنكور سراسري كه تير ماه قراره برگزار شه انتخابش ميكنين،رتبه ي منطقه دو زير پنج هزار حدوداً،البته فقط سراسري بخواين زير دو هزار يا كمتر حتي،منطقه ها ديگه رو نميدونم

ghost73

New Member
لایک ها
0

اقا من معظرت میخوام منظورتونو نمیفهمم بلعخره ادم از کارشناسی وارد رشته پزشکی میشه یا از دکتری؟

بالا