چجوری یاد بگیرم؟

mahdi77

New Member
لایک ها
215
سلام به دوستان آیریسکی! من برای فراگیری قسمت مشتق و حد و بخش هایی از انتگرال برای المپ فیزیک، خودم از روی توماس و اینجور چیزا بخونم کافیه یا برای یادگیری به دبیر نیازه؟ اگه خودم بخونم همه رو متوجه میشم؟ لطفا تجارب خودتون رو در اختیارم بگذارید! ممنون

zahra_b

New Member
لایک ها
76
پاسخ : چجوری یاد بگیرم؟

سلام. یاد می گیرید اما زمانش خیلیییی طولانی می شه و در آینده حسرت زمان رو می خورید که کاشکی استاد داشتید. بهتره با استاد یاد بگیرید.

a-partovi

New Member
لایک ها
1,015

سلام به دوستان آیریسکی! من برای فراگیری قسمت مشتق و حد و بخش هایی از انتگرال برای المپ فیزیک، خودم از روی توماس و اینجور چیزا بخونم کافیه یا برای یادگیری به دبیر نیازه؟ اگه خودم بخونم همه رو متوجه میشم؟ لطفا تجارب خودتون رو در اختیارم بگذارید! ممنون
سلام.
خودت از توماس ياد ميگيری.
برای صرفه جويی در وقت، لطفاً به "يادداشت های کاربری" بنده مراجعه بفرماييد.
يادداشتی در مورد توماس هست که احتمالاً به دردتون ميخوره.

a$hk@n

New Member
لایک ها
440

شما بخونید خودتون و سوالاتونو از استادتون بپرسید هر قسمتیشو که متوجه نشدید. کتاب سوم ریاضی هم فک کنم کمکتون کنه :confused:

sina

New Member
لایک ها
385

من که خودم از اول تنهایی توماسو شروع کردم خیلیم خوب فهمیدم هیچ مشکلو سواله خاصه بی جوابیم برام نموند.
به نظره من شما خودت بخونی هم سریعتر یاد میگیری هم روش مطالعه رو بهتر یاد می گیری از من میشنوی تا ساله سوم دنباله دبیر نباش دبیر فقط واسه رفع اشکاله سوالم داشتی پست بزار راهبرا جواب میدن بهت:3:

mahdi77

New Member
لایک ها
215

با تشکر از دوستان که تجارب خودتون رو در اختیار من گذاشتید.;)

لایک ها sina

nazan

New Member
لایک ها
0

سعی کن هر مطلبی رو که می خونی تمرکز کامل داشته باشی به هیچی جط اون مطلب فکر نکی هروقت حوصله یادگیری نداشتی به هیچ

عنوان درس نخون کمی استراحت یا کاری که دوس داری انجام بده دوباره شروع کن

بالا