چند ساعت درس خوندن!!!

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
magician گفت
معلومه که عربی رو باید خوند بابا یه ذره به این عربی مثبت نگاه کنید یعنی چی که به هرکی میرسی میگه من عربیم خوب نیست خوشمم نمیاد ازش عربی از خیلی درسا آسون تره که شما به سادگی میخونیش :?:
منم موافقم عربي 90درصد باقواعد حل مي شه واگه قواعدو خوب ياد بگيرين بقيه ش تقريبا حله (البته تجزيه وتركيب تك تك جمله هاي كتابم خيلي كمك مي كنه)

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
آخه بدبختی اینه که اونموقع که معلممون درس می داد ما عربی رو آدم حساب نمی کردیم وامیستادیم می گفتیم می خندیدیم ...خیلی حال می داد!!!

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
منم عربيم سال سوم اصلا خوب نبود(سه درس اخر عربي 3 رو حتي توكلاسم نبودم معلم مون هي بهم صفر داده بود)شب امتحان نهايي به زور فرق مستثني ومنادا رو فهميدم!!! ولي كنكورو94.7 زدم وفقط يه غلط داشتم اگه خوب بخونين درس مي شه

pirate17

New Member
لایک ها
40
می شه راحت یادش گرفت!به خودتون تلقین نکنین نمی شه!چون منم تا تلقین می کنم وضعم بدتر می شه!
فقط یکم بیشتر بخونینش و هرچند وقت یه بارم مررش کنینعالی می شه!لغتاش که چیزی نیس می شه از رو گزینه ها حدس زد!قواعدشم به یکم تست و تمرین نیاز داره!
اگه خلاصشم بر دارید تکرارش راحت تر می شه واستون! :)

لایک ها
1
باید چقدر درس خوند سئوال همیشگیه منم بود اما الان میفهمم که این سئوال کاملا غلطه به نظر من میزان مطالعه و در کل هر گونه سئوال در رابطه با نحوه های مطالعه به عواملی مثل اینها که الان میگم بستگی داره اعم از:
1-تواناییهای شخصی فرد مثل ساعات مورد نیاز به خواب در طول شبانه روز یا میزان استعداد و بهره هوشی فرد
2-میزان اطلاعات و کیفیت و کمیت یادگیریهای قبلی
3-نوع درس مثلا حفظی یا یادگیری
4-نوع آزمونی که فرد پیش رو دارد
و چندین فاکتور مهمه دیگه که یا خودم هم نمیدونم یا الان مجال برای گفتنش نیست اما به نظر من و به تایید تقریبا همه مهمترین عامل در تنظیم نحوه مطالعه و غیره... اینه...

پشتکار و تلاش چیزی که من هیچ وقت نداشتم و باعث شد ضررهای زیادی از این بابت تو زندگیم کنم 8O

بالا