چگونه به هدف خود برسیم یا نزدیک شویم؟....چند توصیه.....

ghsh

New Member
لایک ها
53
خودباوری(ایمان به خود که برای ما هیچ چیز غیر ممکن وجود ندارد.) :D
2)تلاش...مطابق با اندازه ی بزرگی هدف....................مثلا کسی که رتبه 1 رقمی می خواد با کسی که به 5000هم راضیه فرق داره. :roll:
3)از سوال کردن نترسید......نپرسیدن عیبه! :wink:
4)در درس و زندگی به دیگران کمک کنید..شاید باورتون نشه ولی دعاهای آنها پشتیبانتونه. :)
5)از خانواده تان بخواین تا براتون دعا کنند...خیلی مهمه. :lol:
6)همیشه و همیشه و همه جا چه در درس چه در زندگی یاد خداست که به ما آرامش میدهد. :arrow:
7)اینو همیشه به خودتون بگید:من تلاشمو کردم.زحمت کشیدم.درسو خوب فهمیدم.موانع را کنار می زنم پس حتما به هدفم می رسم..مطمئنم.
اونایی که تلاش نکردند باید نگران باشند نه من که خوندم.این از استرستون کم می کنه. :D
8)ودر آخر دقت . :idea:

تو نتیجه ی تمام تصاویری هستی که قبلا در ذهن کشیده ای...و همیشه می توانی تصویر جدید بکشی.

تو افکارت را شکل می دهی,افکارت اهداف تو را تعیین می کنند و اهدافت واقعیت تو را رقم می زنند.

تو نباید تلاش کنی تا همه را راضی کنی بلکه باید تلاش کنی تا خودت را راضی کنی

ghsh

New Member
لایک ها
53
اگه موردی به نظر شما می تونه تو لیست قرار بگیره,بگویید!!!!!!!!! :D :D :D
مرسی

Ss_20

New Member
لایک ها
452
پاسخ : چگونه به هدف خود برسیم یا نزدیک شویم؟....چند توصیه.....

خیلی خوب و عالی بود.ممنون

MUTE

New Member
لایک ها
264

اتفاقا تجربه مبگه که کسی که بیشتر می خونه استرسش هم بیشتره !

Ss_20

New Member
لایک ها
452

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

S@n@m

New Member
لایک ها
42

اگه همراه با استعداد باشه موفقیتش هم بیشتره :161:

happymoj

Active Member
لایک ها
150

اگه جای من بودید و تازه می خواستید برید سوم چی کار می کردید:87:

miladkvr

New Member
لایک ها
841

به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

شاید یکی از علل اصلی عدم رسیدن به اهداف باورهای محدود کننده باشه ، ماجرای زیر به خوبی اینو بیان میکنه:

باورهای محدود کننده

یکروز وقتى کارمندان به اداره رسیدند، اطلاعیه بزرگى را در تابلوى اعلانات دیدند که روى آن نوشته شده بود:
"دیروز فردى که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت. شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت ١٠ در سالن اجتماعات برگزار مى‌شود دعوت مى‌کنیم."
در ابتدا، همه از دریافت خبر مرگ یکى از همکارانشان ناراحت مى‌شدند امّا پس از مدتى، کنجکاو مى‌شدند که بدانند کسى که مانع پیشرفت آن‌ها در اداره مى‌شده که بوده است. این کنجکاوى، تقریباً تمام کارمندان را ساعت١٠ به سالن اجتماعات کشاند. رفته رفته که جمعیت زیاد مى‌شد هیجان هم بالا مى‌رفت. همه پیش خود فکر مى‌کردند: "این فرد چه کسى بود که مانع پیشرفت ما در اداره بود؟ به هر حال خوب شد که مرد!"

کارمندان در صفى قرار گرفتند و یکى یکى نزدیک تابوت مى‌رفتند و وقتى به درون تابوت نگاه مى‌کردند ناگهان خشکشان مى‌زد و زبانشان بند مى‌آمد. آینه‌اى درون تابوت قرار داده شده بود و هر کس به درون تابوت نگاه مى‌کرد، تصویر خود را مى‌دید. نوشته‌اى نیز بدین مضمون در کنار آینه بود: "تنها یک نفر وجود دارد که مى‌تواند مانع رشد شما شود و او هم کسى نیست جزء خود شما.
شما تنها کسى هستید که مى‌توانید زندگى‌تان را متحوّل کنید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید بر روى شادى‌ها، تصورات
و موفقیت‌هایتان اثر گذار باشید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید به خودتان کمک کنید. زندگى شما وقتى که رئیستان، دوستانتان، والدین‌تان، شریک زندگى‌تان یا محل کارتان تغییر مى‌کند، دستخوش تغییر نمى‌شود. زندگى شما تنها فقط وقتى تغییر مى‌کند که شما تغییر کنید، باورهاى محدود کننده خود را کنار بگذارید و باور کنید که شما تنها کسى هستید که مسئول زندگى خودتان مى‌باشید. مهم‌ترین رابطه‌اى که در زندگى مى‌توانید داشته باشید، رابطه با خودتان است. خودتان را امتحان کنید. مواظب خودتان باشید. از مشکلات، غیرممکن‌ها و چیزهاى از دست داده نهراسید. خودتان و واقعیت‌هاى زندگى خودتان را بسازید. دنیا مثل آینه است. انعکاس افکارى که فرد قویاً به آن‌ها اعتقاد دارد را به او باز مى‌گرداند. تفاوت‌ها در روش نگاه کردن به زندگى است."

تو قسمت کنکوری های 91 هم گفتم ، نقش باورها به شدت در رسیدن به آرمان ها تاثیر گذاره. به شدت

بهترین آرزوها

آخرین ویرایش توسط مدیر

Magnetic

New Member
لایک ها
550

به نظر من هم هیچ کس نمی تونه مشکلات و محدودیت هایی رو که داره به گردن بقیه عوامل بندازه.
تا حالا به این فکر کردین.وقتی که دنبال تقصیر کاری غیر از خودتون می گردین فقط 1 انگشتت به طرف اون عامل هست در حالی که 3 انگشت دیگه تو به طرف خودتونه!
اگه هر کس خودشو درست بکنه مطمئن باشه که هم به خواسته هاش می رسه و هم می تونه دنیا رو آباد کنه.
یاد یه داستانی افتادم که همیشه زمان کودکی برایم تعریف می کردند... .
کوچک که بودم قصد داشتم دنیا را آباد کنم.به نوجوانی که رسیدم تصمیمم عوض شد و خواستم کشورم را بسازم.جوان که شدم تصمیم گرفتم مایه افتخار شهرمان باشم.مسن که شدم گفتم بهتر است محله خویش را سربلند سازم.پا به سن پیری که گذاشتم گفتم بهتر است از ابتدا به خانواده خویش توجه می کردم و وقتی در بستر مرگ افتادم با خودم فکر کردم که اگه من از همان اول به فکر ساختن خودم می افتادم از همه بهتر بود.چرا که مایه سرفرازی خانواده خویش میشدم و به تدریج و خودبه خود محله و شهر و کشور و دنیایم را هم آباد می ساختم... .
آری.از این داستان 1 درس مهم می توان برداشت کرد.هم برای من و هم برای شما.
مشکلاتت را به گردن عوامل نینداز.خودت را آباد کن.چرا که با آباد کردن توست که دنیا آباد می شود.
موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

niloofar sh

New Member
لایک ها
7

من هميشه اين حرفارو ميزنم اما نتيجه اى نداره...!!!!!

لایک ها
53

من هميشه اين حرفارو ميزنم اما نتيجه اى نداره...!!!!!
به نظر منم همین طوره .....حرف تا حدی که در حد حرف می مونه آدمو به هیچ جا نمیرسونه .....ولی به نظر من تلاش راه رسیدن به هر چیزیه ....هر چیزی ...
البته این فقط نظر منو میرسونه .... !!!!

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سه تا چيز لازمه و تمام : ١. ب خدا ايمان داشته باشي ك پشتته ! ٢. به خودت ايمان داشته باشي ك مي توني ! ٣. ب هدف ت ايمان داشته باشي !

Maryam-M

New Member
لایک ها
423

هدف من که المپیاد نبوده و نیست فقط رسیدن به رشته مورد نظر در دانشگاه مورد نظرمه که لازمه اش رو تها پشتکار و خواست خدا میدونم ....

r-shvir

New Member
لایک ها
230

درد هارو بکنیم مسه موج ویران تا که برسیم به روزای اوج ایران:169:

بالا