narmin

New Member
لایک ها
75
پاسخ : چگونه کمپل را بخونیم؟

کلا پروفسور کمپبل رو نا امید کردی، فک کنم تو گور داره بندری میرقصه

Sent from my MediaPad X1 7.0 using Tapatalk
اتفاقا بنظر من کاملا درست میگن ایشون,حالا پروفسور کمپل هر نوعی میخواد برقصه:117:

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

دوستان عزیز لطفا به دیگران نسخه و زمان خوندن ندید توانایی و سرعت خوندن و درک و دقت شما با دیگران یکسان نیست هر شخصی باتوجه به میزان ضعف و قوتش باید روی مباحث وقت بگذاره نه زیاد نه کم و همه ی اینا به خود شخص بستگی داره،موفق باشید

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

دوستان عزیز لطفا به دیگران نسخه و زمان خوندن ندید توانایی و سرعت خوندن و درک و دقت شما با دیگران یکسان نیست هر شخصی باتوجه به میزان ضعف و قوتش باید روی مباحث وقت بگذاره نه زیاد نه کم و همه ی اینا به خود شخص بستگی داره،موفق باشید

etanol

New Member
لایک ها
6

سلام دوستان
اگر كسى ترجمه فارسى كمپل رو داره، در اختيار قرار بده. من هر چقدر گشتم پيدا نكردم

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سلام دوستان
اگر كسى ترجمه فارسى كمپل رو داره، در اختيار قرار بده. من هر چقدر گشتم پيدا نكردم
pdf فارسی کمپبل تو اینترنت نیست باید خود کتابشو بخرین

etanol

New Member
لایک ها
6

حيف...! بازم تشكر از شما

E.coli

New Member
لایک ها
211

المپیاد مثله یه قمار بزرگه و قبولی و موفقیت تو اون به هیچ چی بستگی نداره ....!

لایک ها
0

سلام

Sent from my D2302 using Tapatalk

sina sh

New Member
لایک ها
5

سلام
من مدال نقره زیست کشوری دوره 17 ام
این یوزرنیم تلگرام من است،شاید در رابطه با جزئیات المپیاد (حتی درباره سایر المپیادها)سوالی داشتید یا مشاوره اختصاصی خواستید
Sashl
اگر خواستید به بقیه دوستانتونم خبر دهید

sina sh

New Member
لایک ها
5

دوستان به دلیل مشکلات تلگرام،شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با من در ارتباط باشید
maxlee414@gmail.com

Homayoun 79

New Member
لایک ها
0

دوست عزیز شما برای المبیاد باید روزانه حدودا .14...13..15 صفحه کمببل رو بخونی سخت نگیر اولش سخته بعدش روزی 15 صفحه عادی میشه برات نترس فقط در ضمن ماهیی 244 صفحه یعنی 244÷30 که میشه روزی 8 صفحه دقیقا نصف چیزی که من گفتم من الان جلد دو رو با روزی 15 صفحه تموم کردم الان برا خرداد میخونم

parsa1381

New Member
لایک ها
0

سلام دوستان ،
من میرم هشتم و خوندن کمپبل رو شروع کردم و یکم فهمش برام سخته:207: و علاوه بر اون این چیزایی که میخونم زود یادم میره به نظرتون طبیعیه؟هر روز هم 6 صفحه میخونم کمه ؟ :99::99:

bloodborne

New Member
لایک ها
215

نه برای شما خوبه خیلی سعی کن روزی ده صفحه بخونی اون روز همون ده صفحه رو مرور کنی بعد اینکه دو جلد تموم کردی کنار جلد سوم جلد اول و دوم رو مرور کن و همینطور جلدای دیگه بعد ازاینکه همه رو خوندی یه بار دیگه همه رو مرور کن و سعی کن برا خودت از اینور انور سوال در حد کمپبل پیدا کنی حل کنی

Paradise*

New Member
لایک ها
2
سلام
خسته نباشید
ببخشید بچه ها من امسال میرم نهم و جلد یک کمپلو تموم کردم جلد دوشم یه مقداری خوندم ( البته کم !) به نظرتون همین جوری پیش برم خوبه ؟

ma_221

New Member
لایک ها
0
سلام
خسته نباشید
ببخشید بچه ها من امسال میرم نهم و جلد یک کمپلو تموم کردم جلد دوشم یه مقداری خوندم ( البته کم !) به نظرتون همین جوری پیش برم خوبه ؟
سلام
روزی چقد کمپبل میخونی؟ چجوری میخونی؟ سوالای اخر فصلو حل میکنی؟

Paradise*

New Member
لایک ها
2
سلام
روزی چقد کمپبل میخونی؟ چجوری میخونی؟ سوالای اخر فصلو حل میکنی؟
سلام
الان که تابستون شده بیشتر ، یعنی هر چقدر که بفهمم و حوصله داشته باشم شاید مثلاً ۵_۶ ساعت در طول سال کمتر بوده حدود میانگین ۲:۳۰_۳ ساعت
چجوری خواندنش هم بستگی به مبحثش داره مثلا ژنتیک رو بیشتر قسمت های حل مسئلش رو مسئله پیدا میکردم حل میکردم ، یا مثلاً بیشتر جلد ۴ رو با مقایسه ویژگی هاشون و در کل عکس هارو هم مطالعه میکنم
سوالات آخر فصل رو هم آره اونایی که تحقیق نیستن و وقت گیر نباشن رو حل میکنم مخصوصا همون مبحث ژنتیک تقریبا همه سوال ها رو جواب میدادم

Mahdi**

New Member
لایک ها
0
سلام . من نهم رو تموم کردم و تازه می‌خوام کمپبل رو شروع کنم آیا با روزی ۶ الی ۸ ساعت تا تابستون میتونم تمومش کنم و اینکه کدوم بخش ها حذف میشه و مهم نیس ..؟

ممنون !!!

بالا