mshf

New Member
لایک ها
10
در بحث های قبلی هست بله
زنتیک مندلی ارام فر اما جمعیتش در مسایل نوترکیبی مشکل داره وبرا جمعیت کتاب سبز هم هست که البته باز هم خالی از اشکال نیست
اگه تاپیک های قبلی را بررسی می کردید به جواب میرسیدید

ARSHAM70

New Member
لایک ها
0
من واقعا خوشحال میشم اگه دوستان کمکم کنند و نظر بدن 8O

eepharma

New Member
لایک ها
1
ژنتیک دو بخشه بخش اول سال سومه و بخش بعدی تو دوره ی پیش دانشگاهی. اگه کسی ژنتیک آرام فر(انتشارات تخته سیاه) رو کامل و دقیق بخونه و تو دوره ی پیش دانشگاهی ژنتیک جمعیت رو از رو کتاب بخونه می تونه به تمام سوالا جواب بده. (نیازی به ژنتیک جمعیت کتاب سبز نیست البته کتاب سبز پیش 2 رو توصیه مکنم بخونین چون واقعا عالیه بر خلاف پیش یکش)
سوالای ژنتیک جمعیت(پیش دانشگاهی) آسونتره و البته اینم در نظر بگیرید که در سال های اخیر از متن این فصل(فصل 5 پیش) هم سوال زیاد می دن و باید روی متن کتاب خوب مسلط باشید بعضی ها فک می کنن که از این فصل فقط مساله میاد که کاملا اشتباهه.

only4you_mehr

New Member
لایک ها
6
ژنتیک سال سوم یه کتاب بود که عکس گربه روش بود

واسه پیش هم کتاب سبز خیلی خوبه

(البته قبل اینکه کتاب سبز رو بخونین خودتون یه کم آشنایی داشته باشین خیلی خوبه و همچنین احتمال پیش 1 رو هم خونده باشین
)
ایشالله همتون دکتر شین

kquran

New Member
لایک ها
18
ژنتیک کنکور خفن...مال انتشارات مهرو ماه واقعا خیلی خیلی خوبه...
اما در مورد کتاب سبز بگم که فقط کتاب زیست 1 رو عالی کار کرده...بقیه به پای این نمیرسن!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
ژنتیک فقط ژنتیک تخته سیاه که نوشته ی دکتر مهدی آرام فر هست.یعنی این کتاب با اختلاف زیاد تو بین کتابای زنتیک اوله!از همشون یه سر وگردن بالاتره!

kavosh

New Member
لایک ها
75
کاملا با جناب پوزیترون موافقم!
ژنتیک تخته سیاه یه چیز دیگه‌ست!

kquran

New Member
لایک ها
18
ببینید چرا می خواین با زور نظر خودتونو غالب کنید؟!
معرفی کنید کتابو...بچه ها برن دنبالش ...نه این که محدودشون کنید...ااااا

eepharma

New Member
لایک ها
1
فقط ژنتیک تخته سیاه.
این یه محدودیت نیست بلکه یه واقعیته. شما اگه از ژنتیک هیچی هم نفهمین با خوندن این کتاب می تونین به همه ی سوالاتش جواب بدین. :D

r-neaded

New Member
لایک ها
0
یه کتاب ژنتیکم هست به اسم ژنتیک جادویی!شاید شنیده باشید.بد نیست.یعنی خوبه
از اووووول توضیح داده

kavosh

New Member
لایک ها
75
نظر رو غالب نکردیم! پیشنهاد کردیم!
البته اگه می‌تونستم به همه‌تون غالبش می‌کردم! :!: چون واقعا تکه!

kquran

New Member
لایک ها
18
خوب شما که این قدر زور می زنید واسه این کتاب ... یه نگاهی هم رو کتاب مهرو ماه می کردین شاید نظرتون عوض می شد...؟!
ها!؟

mshf

New Member
لایک ها
10
من کتاب مهر و ماه را ندبدم مطمینم کتاب تخته سیاه برا کسی که خودش بلده و فقط یه دسته بندی منسجم میخواد خوبه و همین طور کسی که اعتماد به نفس پایینی در ژنتیک داشته و یه جورایی بلد نبوده خوبه و هر دو خوششون میاد فقط نباید چیزی را حفظ کرد مثلا در قسمت شجره نامه از راه حفظی رفته که من هیچ وقت استفاده نکردم ولی تعریف انتشارات مهر و ماه را شنیدم کتاب تخته سیاه خیلی گسترده گفته به طوری که تا چندین سال تو کنکور سوالی نمیاد که تو این کتاب نباشه خلاصه کسی ندیدم بگه این کتاب هیچ اشکالی داره شخصا هیچ اشکالی از نظر ریاضی توش پیدا نکردم البته به جز چقدر خفنیم

hypressponder

New Member
لایک ها
1
خوب شما که این قدر زور می زنید واسه این کتاب ... یه نگاهی هم رو کتاب مهرو ماه می کردین شاید نظرتون عوض می شد...؟!
ها!؟
ژنتيك مهر و ماه كتاب خيلي جالبي نيست.يعني كلا من كتابهاي مهر و ماه رو خيلي قبول ندارم.سعي كنيد كتابهاي بهتري رو تهيه كنيد...

yeganeh

New Member
لایک ها
0
آرام فر عالیه
بهتر از این پیدا نمی کنید :)

eepharma

New Member
لایک ها
1
به نظر من ژنتیک تخته سیاه(آرام فر ) + متن فصل 5 کتاب پیش دانشگاهی شرط لازم و کافی برای پاسخ دادن به همه ی سوالات ژنتیکه کنکوره و نیازی به سایر کتاب ها نیست. :)

بالا