maryam11

New Member
لایک ها
2
من رتبه ی کنکورم دقیقا مثل کنکور جامع سوم سنجش شد . اصلا شبیه رتبه ی کانونام نشد! و حتی رتبه بندی های استانی هم تغییر کرد! با این حال کانون به خاطر برنامش که کمی آرامش می ده خوبه! جامع های سنجشو حتما بدید... من خیلی ها رو از کنکوری های امسال مدرسمون می شناسم که برای آزمون های کانون تقلب می کردن و به تازگی یکیشون اخراج شد.جالب توجه اینکه یکی از دوستان هم استانی ما مدام اول کشور می شد اسمشو مجله نمی زدن اما کلی خوذشو می گرفت و شیرینی می دادو از این کارا! نه سمپادی بود نه نمونه دولتی. یک بار تراز آزمونش شد 5400شد .بعدا فهمیدیم دیگه آزمون نمی ده و غیبش زد....
البته رتبه های کانونم بهتر از کنکورم بود==> به نظر من اصلا به نتایج این آزمون ها اعتماد نکنین و سعی کنین به خاطر اون ها نه شاد و نه خیلی ناراحت بشین!

m-s

New Member
لایک ها
129
حالا يکمي از بحث منحرفتون کنم :D
چرا هيچ کي تو اين سايت از من تشکر نميکنه :roll: :roll: :wink: :wink:
قضيه چيه؟؟؟
:( :(
حالا درسته غريبم من 8O 8O ولي نامردي نکنين ديگه
نکنه به هم ميسپارين که از هم تشکر کنين :lol: :lol: :wink: :wink:
حالا بيخيال :twisted: :twisted:
از کانون و شباهتش با کنکور بگين :twisted: :twisted:

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
فقط 10 تا ارسال داشتين تو يكيشم دوبار ازتون تشكر شده فكرمي كنم امار بدي نباشه :wink: اينم يكي ديگه

irangirl

New Member
لایک ها
5
ببخشید بچه ها میشه یه نظری هم در مورد گزینه 2 بدید؟ :wink:

kquran

New Member
لایک ها
18
bihamta گفت
آخه این چه موسسه ای که دفتر رو جای کتاب غالب میکنه به مردم.؟؟
دفتر برنامه ریزی قلم چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سوالای آزموناش که واقعا مفت نمی ارزه و مزخرفه.من ریاضیم اینو میگما.
در مورد کتاباش که فقط بعضیاش خوبه!اون هم کتابای سی سال کنکورش!هنر خاصی هم نکرده از کنکور 49 جمع کرده تو یه کتاب همین!هنر کرده؟؟؟؟
این همه اتشارات خوب مثل فاطمی که از قبل انقلاب بوده الان نباید کسی بشناستشون ولی انتشارات 16 ساله ی آقای کاظم قلم چی همه جا رو پر کرده.باور کنید این اقای کاظم قلم چی یه جا جواب این کاراشو میبینه.خدا آنچنان بزاره تو کاسه اش که خودش کیف کنه.گند زده به سیستم اموزشی!
آبی،سفید،قرمز،زرد،بنفش،صورتی.... هفت رنگه رنگین کمون!در مورد جعبه لایتنرش میشه با مقوا درست کرد من خودم سوم راهنمایی درست کردم.یه سری کاغذ هم با جعبش میده کاغذ ساندویچیه :lol:
ببینید اگه کانون یه چیز خوب داشته باشه همین دفتر برنامه ریزیشه...
اما خوب واسه جمع بندی فکر کنم همون 30 سال های قلم چی خصوصا ریاضی و فیزیکش واقعا مناسب باشه!
توهین نکن به بنده ی خدا آقای قلم چی خیلی داره زحمت می کشه و اینکه بالاخره یه مرکزی رو درست کرده که شور میده به بچه ها واسه درس خوندن
خیلی تاثیر داره...
اما خوب من از خدمات کانون فقط دفتر برنامه ریزی و جعبه لایتنر رو قبول دارم..همین!!

kquran

New Member
لایک ها
18
irangirl گفت
ببخشید بچه ها میشه یه نظری هم در مورد گزینه 2 بدید؟ :wink:
فکر نمی کنم خیلی قابل اعتماد باشه...
از کلاس ما فقط یه نفر گزینه 2 می رفت که شد 461....
بقیه قلم چی ها...
1-10-20-47-91-187 و ... بودن...فکر کنم اون بهتر باشه!

kquran

New Member
لایک ها
18
m-narvan گفت
pirate17 گفت
این مشکل تو پیشم هست؟ 8O
اگه کسی کتاباشو بخونه خودشو گول می زنه و اگه نخونه رتبش داقعا با بی انصافی میاد! :?
این مشکل اتفاقا تو پیش بیشتر خودش رو نشون میده.تو هر آزمون به یه بهانه ای از کتابای خودشون سوال میدن.یه بار ضمیمه از کتاب آبی.نزدیک امتحانا که میشه 2 سالانه.از عید به بعدم تقریبا تو همه آزمونا یه سری از سوالات عینا از کتاب زرد هست.مثلا کل عمومی پایه یا...
در طول سال هم خیلی از سوالا از کنکورای سال های قبل یا آزمونای سال قبل کانونه.
خوب مجبورید کتاباشو قبل امتحان بخونید؟!بعدش واسه تسلط کامل کامل بخونید و تستاشو بزنید...
ای خدا ...کارای به این آسونی چرات این قدر گیر میدین؟!

kquran

New Member
لایک ها
18
راستی کی گفت هبرنامه ی سنجش به درد نمی خوره...خیلی هم خوب بود و عرق درآر...اگه کسی می خواد خودشو محک بزنه باید با یه چی مثل این باشه...
فعلا بابای

maryam11

New Member
لایک ها
2
در مورد گزینه 2 من مرور آخرشو دادم و خیلی خوب بود چون باعث شد اونقدر ماه آخر آزمون بدم که وقتی سر جلسه کنکور رفتم فقط دلم می خواست دفترچه رو هر چه زودتر بذارن جلوم ! حتی یک ذره هم استرس نداشتم! سوالهای اختصاصیش هم خیلی خوب بود ! در ضمن برنامه ی شما رو هم منظم می کنه!بازم تاکید می کنم از همه ی آزمون هاش خبر ندارم فقط مرور آخرشو دادم!!! البته کارنامه هاش و تخمین رتبش اصلا دقیق نیست! همه چی به ارزیابی آزمون هاتون توسط خودتون بستگی داره!
خدا می دونه من ماه آخر چقدر آزمون دادم: سنجش * کانون* گزینه 2 * کنکور های سال پیش* اگر من طراح بودم!

m-narvan

New Member
لایک ها
6
kquran گفت
m-narvan گفت
pirate17 گفت
این مشکل تو پیشم هست؟ 8O
اگه کسی کتاباشو بخونه خودشو گول می زنه و اگه نخونه رتبش داقعا با بی انصافی میاد! :?
این مشکل اتفاقا تو پیش بیشتر خودش رو نشون میده.تو هر آزمون به یه بهانه ای از کتابای خودشون سوال میدن.یه بار ضمیمه از کتاب آبی.نزدیک امتحانا که میشه 2 سالانه.از عید به بعدم تقریبا تو همه آزمونا یه سری از سوالات عینا از کتاب زرد هست.مثلا کل عمومی پایه یا...
در طول سال هم خیلی از سوالا از کنکورای سال های قبل یا آزمونای سال قبل کانونه.
خوب مجبورید کتاباشو قبل امتحان بخونید؟!بعدش واسه تسلط کامل کامل بخونید و تستاشو بزنید...
ای خدا ...کارای به این آسونی چرات این قدر گیر میدین؟!
سلام.درست منظورتون رو متوجه نشدم(جدیدا خیلی خنگ شدم خوب شد کنکور رو دادم :D )
من کلا کتابای کانون رو قبول ندارم که بخوام قبلش بخونم یا بعدش.به جز کتاب زرد 2 تا دیگه از کانون داشتم که اونم به زور بهم دادن.
به کنکوریای امسال هم توصیه میکنم از کتابای کانون مخصوصا اگه آزموناش رو شرکت میکنن استفاده نکنن(البته زیست پیش عالی پور به نظرم خوب اومد)
ولی این کارشون درست نیست چون اولا خیلیا دقیقا قبل آزمون میخونن بعد در عرض 3 سوت همه رو میزنن و البته 100%.که باعث غیر واقعی شدن رقابت میشه و بعد اینکه خیلیا دوست ندارن تا آخر اردیبهشت منتظر بمونن تا ضمیمه کتاب زرد آزمون حذف بشه.
راجع به برنامه سنجش هم خوب برای یه عده ای که خیلی اکتیو هستن(کمتر از 1%)و تا عید تموم میکنن شاید خوب باشه ولی برای اکثریت که یه خورده تنبلن(به کسی توهین نشه خودم رو میگم)واقعا جالب نیست.البته چون آزمون مقایسه ای هست تو نتیجه تاثیر نمی ذاره.مثلا من با وجود اینکه اصلا به برنامش نرسیده بودم آزموناش رو میدادم و با وجود درصد های نه چندان خوب نتیجه خوب میشد که نشون میداد اکثریت از این برنامه عقب هستن

kquran

New Member
لایک ها
18
خوب...شما با این دید که نتیجه ی آزمون غیر واقعی میشه و ... میگید قبول ندارم...در حالی که به هر حال اونا هم سواله که اگه تو همون آزمون بیاد که شما نخوندینش میگید عجب سوال خوبی...
تقلب تو آزمونای قلمچی یه چیزه عادیه و کسی نمی خواد خودشو گول بزنه(بچه های اینجا رو میگم) پس دلیل نمیشه که کلا مجموعه ای از کتاب ها رو دورش خط بکشیم که این نه!
پیشنهاد کنید به بچه ها کتاب های خوبو...مثل 30 سال کنکور ریاضی و فیزیک که من می کنم!!!
همین!

eepharma

New Member
لایک ها
1
من سه تا از کتاب های مشترک کانون با همگامان رو دارم که واقعا عالین:
1- زبان فارسی 3
2- عربی جامع (لازم و کافی برای کنکور در صورت مطالعه ی کامل)
3- کتاب های زیست دکتر عالی پور (توصیه می کنم برای زیست فقط به یک کتاب بسنده نکنید)

کتاب هایی که خود قلم چی چاپ میکنه اکثرا به درد نخور می باشند.(البته در مقایسه با کتاب های دیگر در هر درس) مثلا ریاضی پیش گاج خیلی بهتر از ریاضی پیش قلمچیه یا اینکه شیمی پیش مبتکران خیلی بهتر از شیمی پیش قلمچیه و یا این که زبان جامع کتاب سبز خیلی بهتر از زبان جامع قلمچیه

eepharma

New Member
لایک ها
1
اون سه تا کتابی رو که گفتم حتما بخونید هر چند درصداتون تو قلم چی واقعی نمیشه(شاید حداکثر تا 5 درصد تغییر کنه) اما ارزششو دارن ولی سایر کتاب ها رو (مثل دوسالانه ، آبی ها و ...) به خاطر این که توقلم چی قراره بیان نخونید و خودتونو گول نزنید. :oops:

m-s

New Member
لایک ها
129

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
124 منطقه!!!!!!!!!!

شرمنده همه شدم!!!!!!!!!!!!

m-s

New Member