sahar-sh

New Member
لایک ها
2
پاسخ : کاهش قطعی سهمیه مدال های نقره و برنز به 10 درصد!!

تابخشنامه نزدن که معلوم نیستا

ma.biolife

New Member
لایک ها
357

ای وای بابا اگه بخشنامه که میگید منظورتون اطلاعیه باشگاه برا ثبت نامه که بزاره رو سایت یا به قول شما بیاد همه مون بدبخت میشیم دیگه کاری از دست هیچکی بر نمیاد ،به محض اینکه بخشنامه رو سایت گذاشته شه ثبت نام شروع میشه،باتوجه به این که پارسال این موقع ثبت نام کرده بودیم تموم شده بود ولی امسال دیرکرد داره باید سریعا ثبت نام شرو شه،ثبت نامم بکنیم یعنی شرایط مذکور در اطلاعیه یا همون به قول شما بخش نامه رو پذیرفتیم.پس لطفا هی یاداوری نکنید که بخشنامه نیومده!!!بیاد کاملا دیگه روزنه های امید بسته میشه!!!!:177:

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

ای وای بابا اگه بخشنامه که میگید منظورتون اطلاعیه باشگاه برا ثبت نامه که بزاره رو سایت یا به قول شما بیاد همه مون بدبخت میشیم دیگه کاری از دست هیچکی بر نمیاد ،به محض اینکه بخشنامه رو سایت گذاشته شه ثبت نام شروع میشه،باتوجه به این که پارسال این موقع ثبت نام کرده بودیم تموم شده بود ولی امسال دیرکرد داره باید سریعا ثبت نام شرو شه،ثبت نامم بکنیم یعنی شرایط مذکور در اطلاعیه یا همون به قول شما بخش نامه رو پذیرفتیم.پس لطفا هی یاداوری نکنید که بخشنامه نیومده!!!بیاد کاملا دیگه روزنه های امید بسته میشه!!!!:177:
چرا روزنه امید بسته شه؟
میگم وزیر بعدی که میاد خیلی راحت همون طور که وزیر قبلی چند روز قبل از رفتنش یه بخشنامه زد میتونه یه بخشنامه برای لغوش بفرسته!!!:39:

mahallehm

New Member
لایک ها
487

چرا روزنه امید بسته شه؟
میگم وزیر بعدی که میاد خیلی راحت همون طور که وزیر قبلی چند روز قبل از رفتنش یه بخشنامه زد میتونه یه بخشنامه برای لغوش بفرسته!!!:39:
ای بابا. مشکل همینه دیگه. بخشنامه قبلی رو وزیر جدید لغو نمیکنه. وزارت بر همون 10 درصد مصر هست. بخشنامه هم موجود هست و در واقع بخشنامه باشگاه هیچ ارزشی نداره. مهم همینه که تصویب شده اونم تو مرداد ماه. دیگه شما خودتون میتونید صبر کنید اصلا بعد از کنکور اعتراض کنید (البته امیدوارم طلا بشید!)

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

s.l.v.n

New Member
لایک ها
214

باز تز روشنفکری ! (یه سندرمیه که داره کل ایرانو فرا میگیره)
دوستانی که منتظر بخشنامه هستند به گفته اقای صولتیان تا 1 هفته دیگه میزنند منتظرند که مسئولش بیاد بزاره تو سایت
بنده با وزارت علوم دارم تماس میگیرم میگن هست بعد شما رو بخشنامه باشگاه حساب باز کنی
@sepidfekr
احتمالا میدانید که یک ماهی وزیر داریم درسته؟
همه توی وزارت روی سهمیه 10 % توافق دارند
دکتر محمد فرهادی

لایک ها
17

باز تز روشنفکری ! (یه سندرمیه که داره کل ایرانو فرا میگیره)
دوستانی که منتظر بخشنامه هستند به گفته اقای صولتیان تا 1 هفته دیگه میزنند منتظرند که مسئولش بیاد بزاره تو سایت
بنده با وزارت علوم دارم تماس میگیرم میگن هست بعد شما رو بخشنامه باشگاه حساب باز کنی
@sepidfekr
احتمالا میدانید که یک ماهی وزیر داریم درسته؟
همه توی وزارت روی سهمیه 10 % توافق دارند
دکتر محمد فرهادی
چند تا نظر:
برای المپیاد زیستی به نظر من نمی ارزه
اگه بخوان برن علوم پزشکی که باید طلا شن یا رتبه ی عالی
اگر هم نشن خو ب 10 از نظر من چیزی نمی شه
کسی می آیدبرای 10 کل 3 سال رو هدر بده
(همه که طلا نمی شن)بعدش شما تو 3 سال 100 درصد بیش از 10درصد کنکور می گیرید

amirreza16

New Member
لایک ها
554

چند تا نظر:
برای المپیاد زیستی به نظر من نمی ارزه
اگه بخوان برن علوم پزشکی که باید طلا شن یا رتبه ی عالی
اگر هم نشن خو ب 10 از نظر من چیزی نمی شه
کسی می آیدبرای 10 کل 3 سال رو هدر بده
(همه که طلا نمی شن)بعدش شما تو 3 سال 100 درصد بیش از 10درصد کنکور می گیرید
ببخشید حرف شما برای اولی ها منطقی هست ولی به نظر شما سومی ها که تا اینجا وقتشون رو واسه المپیاد گذاشتن و از درس مدرسه عقب هستن چیکار باید بکنن؟؟!!حالا دومی ها هم سال دوم رو وقت گذاشتن روی المپیاد!!!
البته از نقره و برنز های سال های گذشته همه رتبه هاشون تو کنکور خوب بوده و نیازی به سهمیه نداشتن.

billgates

New Member
لایک ها
19

سلام
دوستان همگی جمع بشید و به سامانه پیامکی باشگاه خبرنگاران پیامک بزنید تا اونها با دوربین برن سراغ مسئولان سازمان سنجش. وقتی که جلوی دوربین قرار بگیرن شاید کمی حول کنن و یه قولای خوبی بهتون بتونن بدن. ضرر که نداره.
البته باید همتون هماهنگ پیام بدید. فکر کنم اگر تعداد پیامها بیشتر از 200 تا باشه اونا موضوع رو به سرعت پیگیری می کنن.
موفق باشید.

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

سلام
دوستان همگی جمع بشید و به سامانه پیامکی باشگاه خبرنگاران پیامک بزنید تا اونها با دوربین برن سراغ مسئولان سازمان سنجش. وقتی که جلوی دوربین قرار بگیرن شاید کمی حول کنن و یه قولای خوبی بهتون بتونن بدن. ضرر که نداره.
البته باید همتون هماهنگ پیام بدید. فکر کنم اگر تعداد پیامها بیشتر از 200 تا باشه اونا موضوع رو به سرعت پیگیری می کنن.
موفق باشید.
میشه شماره پیامکی شون رو بدید؟

sahar-sh

New Member
لایک ها
2

10 درصد که کمه....
1دفه سهمیه ندن سنگین ترن .

sahar-sh

New Member
لایک ها
2

کسی نمیدونه بخشنامه رو کی رو سایت میزنن؟؟؟؟

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

سلام به همه بچه ها نمیدونم چی باید بگم اما بخشنامه رو زدند و گفتند ۱۰٪ اینم لینکش:http://sanaad.medu.ir/:(:7::17::176::39:

fatimaj

New Member
لایک ها
123

نه از المپیاد و نه از مخترعین جوان و نه کارآفرین ها حمایت نمی کنن و انتظار پیشرفت هم دارن.

همه موافقین هرچقدر که میتونیم ایمیل و نامه بدیم؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام
موفق باشید.
میشه شماره باشگاه خبرنگاران رو بدین؟مرسی

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام به همه دوستان میگم اینطور نمیشه باید یه اعتراضات دسته جمعی جلوی وزارت تو تهران و آموزش و پرورش تو شهرستان ها راه انداخت که اینا بفهمند المپیادی هستند و از این کار ناراضین فقط باید یکی باشه اینکارو مدیریت کنه یا با همه المپی های استانهای دیگه هماهنگ شه تو یکروز همه تو تایم مشخصشون زنگ بزنند وزارت تا بره رو هوا تو یک روز دقت کنین حتی اگه ۱۰۰ نفرهم اینکارو کنند عالیه چون اون وقت میفهمند الکی نمیشه تصمیم گرفت حالا دیگه برای این موارد باید باهم تصمیم بگیریم همه و با پ.خ اطلاع بدیم حالا کی فرمانده عملیات میشه؟:98::98::98::4::4::4:
کاملاااااا موافقم با موضوع.منم با بقیه حرف میزنم.

Labyrinth

New Member
لایک ها
13

این پست در مورد اعتراض به تاثیر مستقیم معدل برای مدال‌دارای سال ۹۳ رو بخونین.

لایک ها
68

بابا چه کنیم.1کی بگه؟؟؟؟؟؟

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

بابا چه کنیم.1کی بگه؟؟؟؟؟؟
تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که درخواست بدیم تا ثیر مستقیم معدل رو بردارند و همه ی دانشگاه ها(مخصوصا علوم پزشکی تهران که حسابی حرص المپیاد زیستی هارو دراورده)رو مجبور کنن این سهمیه ناچیز رو قبول کنند

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

المپیاد نمیصرفه دیگه اون از سهمیش اینم از پولش ک پنج تومن گرونش کردن... من ک شرکت نمیکنم _!!!! :198:

m-saghaei

New Member
لایک ها
258

المپیاد نمیصرفه دیگه اون از سهمیش اینم از پولش ک پنج تومن گرونش کردن... من ک شرکت نمیکنم _!!!! :198:
یعنی اینقدر زود قطع امید کردید؟؟:4:
خوب دیگه واسه چی اینجا مینویسین که بقیه ناامید بشن؟!! (البته خودمو نمیگما !:4:)

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

تاثیر معدل مثبت یا برداشته شده!!!
پس همین معلمایی بهمون درس میدن چجوری المپیاد خوندن؟؟؟(اون موقع سهمیه نداشت)
آقای احمدپور رو فکر کنم همه میشناسن برام از زمان خودشون میگفتن که نه سهمیه نه چیزی!!!
برا عشقشون خوندن و به اینجا رسیدن که حالا پرفروش ترین کتاب المپیاد رو دارن!!!
این مسیر خیلی سختی داره ولی آدم تو سختی ها که قوی میشه!!!
تو این مسیر کسایی رو میبینیم که همه مون یه وجه مشترک داریم و اون هم علاقه است!!!
کسایی که پا په پای هم پیش میرید رفاقت میکنید رقابت میکنید و دوستانی همیشگی برای هم میشید!!!
حالا هر کس هر جور دوست داره بره یا بمونه!!!
ولی اگه بمونه نباید چشمی به پاداش ه کارش داشته باشه!!!
یا علی

بالا