mahallehm

New Member
لایک ها
487
پاسخ : کاهش قطعی سهمیه مدال های نقره و برنز به 10 درصد!!

خب ریسکه المپیاد که بره بالا کسایی که امید طلا ندارن میرن کنار و اونایی که امید طلا دارن میمونن که رقابت رو واقعا سنگین میکنه!!!
خوب دوست عزیز حداقل خودم رو میتونم براتون مثال بزنم. من اگه سال اول بودم و به من میگفتن نقره هیچ سهمیه ای نداره عمرا وارد المپیاد نمیشدم. نمیگم صرفا به دلیل مدال وارد این رقابت شدم ولی تاثیر زیادی داشته.

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

خب ریسکه المپیاد که بره بالا کسایی که امید طلا ندارن میرن کنار و اونایی که امید طلا دارن میمونن که رقابت رو واقعا سنگین میکنه!!!
خب کسایی که امید طلا نداشته باشن این خودش باعث میشه از احتمال موفقیتشون بیاد پایین.اگه این اتفاق بیفته خیلی به ضرر افرادی تموم میشه که واقعا استعداد دارن اما امکانات ندارن

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

خب کسایی که امید طلا نداشته باشن این خودش باعث میشه از احتمال موفقیتشون بیاد پایین.اگه این اتفاق بیفته خیلی به ضرر افرادی تموم میشه که واقعا استعداد دارن اما امکانات ندارن

در مورد جوایز المپیاد حتی آقای صولتیان هم ازاین وضع ناراحتن و معتقدن که امتیازات خوبی باید یه این بچه ها داده بشه واگه کسایی میگن که ما فقط واسه علاقه میخونیم ومدال واسمون مهم نیست این فقط ادعاست.علاقه مهمترین عامله و مدال و امتیازات وجوایز هم تاثیر داره

mahallehm

New Member
لایک ها
487

دوستان لطفا موضوع رو منحرف نکنید. معلومه که چنین چیزی به ضرر ما المپیادی هاست. من خودم کسایی رو میشناسم که از هر لحاظ هیچ تفاوتی با طلاها نداشتن و به خاطر اختلاف های صدم درصدی طلا نشدن. تنها کاری که باید بکنیم اینه که به را حتی این موضوع رو نپذیریم و هرکس در حد توانش حتی با یک تماس تلفنی اعتراضش رو اعلام کنه!

atmab

New Member
لایک ها
9

خوب وقتی اونایی که امید ب طلا دارن بمونن و اونایی ک ندارن ول کنن در اینصورت چونکه مرحله دوم ۴۰ نفر میگیره پس اون طلاییها که حتما میرن دوره و بقیه افراد ک تلاش بالایی ندارنم قبول میشن و چونکه افراد طلایی میبینن که اوشگول زیاده رقابت کمتر میشه تازه اگرم کمتر نشه همون نتیجه سالایه قبل میمونه چون افرادی که طلا میگیرن ثابته
درنتیجه رتبه‌ی ایران کمتر مساوی سالایه قبل میشه!!!!!!!

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

باید با وزارت علوم تماس بگیریم یا باشگاه ! ؟ شماره تماس هم بذارید !

دیالوگشم بگید ک چی بگم !

MHD ReZa

New Member
لایک ها
231

غمت نباشه م حاجی تو امسال طلایی

mahallehm

New Member
لایک ها
487

من اعتراضم برای خودم نیست زیاد! کلی هست!!

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

من اعتراضم برای خودم نیست زیاد! کلی هست!!
شماره وزارت علومو بده فردا بزنگیم...

ma.biolife

New Member
لایک ها
357

احیانا اعتراضاتی که داده میشه باید از یه مرجع مشخص چه میدونم مدیری معاونی از طرف مدرسه ای چیزی باشه یا فردی و اینام میشه ???تا لاقل بررسی شه پاسخشو نخواستیم فعلا

آخرین ویرایش توسط مدیر

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

احیانا اعتراضاتی که داده میشه باید از یه مرجع مشخص چه میدونم مدیری معاونی از طرف مدرسه ای چیزی باشه یا فردی و اینام میشه ???تا لاقل بررسی شه پاسخشو نخواستیم فعلا
اگر یهو ی عالمه المپیادی زنگ بزنن اونجا تاثیراتی داره...

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

خب زنگ بزنیم چی بگیم بهشون؟ زنگ بزنیم باشگاه بگیم نذارین اتفاق بیفته؟خب اونا خودشون درتلاشند تا جلوی این کار رو بگیرند
زنگ بزنیم وزارت بگیم آقا توروخدا اینکارو نکنین؟حرف مارو قبول میکنن؟به نظرم اگه زنگ بزنیم وزرات میگن بهمون زنگ بزنین باشگاه

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

خب زنگ بزنیم چی بگیم بهشون؟ زنگ بزنیم باشگاه بگیم نذارین اتفاق بیفته؟خب اونا خودشون درتلاشند تا جلوی این کار رو بگیرند
زنگ بزنیم وزارت بگیم آقا توروخدا اینکارو نکنین؟حرف مارو قبول میکنن؟به نظرم اگه زنگ بزنیم وزرات میگن بهمون زنگ بزنین باشگاه
زنگ زدن ب باشگاه ک... باشگاه خودش نمیذاره یا حداقل نمیخواد بذاره حق المپیادیا پایمال شه...

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

زنگ زدن ب باشگاه ک... باشگاه خودش نمیذاره یا حداقل نمیخواد بذاره حق المپیادیا پایمال شه...
منم همینو میگم
خدا کنه وزرات علوم کوتاه بیاد و به فکر ماهم باشه

منم همینو میگم

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

من میگم امضا جمع کنیم و از طریق مدرسه اقدام کنیم تاثیر گذاریش بیشتره !!!
حالا فردا زنگ هم میزنم
بچه ها اگه میخواید اعتراض کنید اینطوری نمیشه!!! برید تو سایت ریاست جمهوری و رهبری و وزارت اعتراض کنید زنگ هم بزنید!!!
بالاخره رسانه یعنی دنیا ما یکم اعتراض کنیم توی رسانه ها مخصوصا اینترنت صدامون به خیلیا میرسه!!!
و تنها راه شم همینه فقط یه چیزی اگه تکذیب کنن که یه همچین اتفاقی نیوفتاده برای پیچوندن ما،اونوقت ما روی چه دلیل و مدرکی حرف بزنیم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

منم همینو میگم

منم همینو میگم
آدم بیشتر ازین میسوزه مگه ورودی هایی ک با سهمیه المپیاد رفتن سطحشون پایینه؟ مگه المپیادیا کم زحمت میکشن؟
اگر بحث سهمیس چرا اونایی ک بی هیچ زحمتی با سهمیه هیت علمی میرن تو دانشگاهای خوب کسی کاری بهشون نداره... واقعا درک نمیکنم چرا المپیادیا باید انقدر از همه طرف بهشون فشار وارد بشه... در صورتی ک تیمای جهانی ایران هر سال نتیجه مطلوبی تو جهان دارن...

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

بچه ها اگه میخواید اعتراض کنید اینطوری نمیشه!!! برید تو سایت ریاست جمهوری و رهبری و وزارت اعتراض کنید زنگ هم بزنید!!!
بالاخره رسانه یعنی دنیا ما یکم اعتراض کنیم توی رسانه ها مخصوصا اینترنت صدامون به خیلیا میرسه!!!
و تنها راه شم همینه فقط یه چیزی اگه تکذیب کنن که یه همچین اتفاقی نیوفتاده برای پیچوندن ما،اونوقت ما روی چه دلیل و مدرکی حرف بزنیم؟
روی بخشنامه شورای هدایت استعدادهای درخشان وزرات علوم
که همه این آتیش ها زیر سر همین بخشنامه است
ای کاش موریانه اینو خورده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

روی بخشنامه شورای هدایت استعدادهای درخشان وزرات علوم
که همه این آتیش ها زیر سر همین بخشنامه است
ای کاش موریانه اینو خورده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آدم بیشتر ازین میسوزه مگه ورودی هایی ک با سهمیه المپیاد رفتن سطحشون پایینه؟ مگه المپیادیا کم زحمت میکشن؟
اگر بحث سهمیس چرا اونایی ک بی هیچ زحمتی با سهمیه هیت علمی میرن تو دانشگاهای خوب کسی کاری بهشون نداره... واقعا درک نمیکنم چرا المپیادیا باید انقدر از همه طرف بهشون فشار وارد بشه... در صورتی ک تیمای جهانی ایران هر سال نتیجه مطلوبی تو جهان دارن...
تازه اگه حمایت بیشتری از المپیادی ها بشه نتایج ما تو جهانی واقعا بهتر میشه

تازه اگه حمایت بیشتری از المپیادی ها بشه نتایج ما تو جهانی واقعا بهتر میشه

s.l.v.n

New Member
لایک ها
214

دوستان این مطلب رو برای دو گروه داوطلب مینویسم
1- افرادی که امسال 93 مدال غیر طلا گرفتن ( مثل خودم)
در واقع این افراد یکسری حق قانونی دارند و بیخود بی جهت وزارت علوم نمیتواند هر موقع که دلش بخواهد
بخشنامه جدیدی بده چون اون مقدار زمان به هر حال صرف المپیاد شده برای مثال ما میتونیم بگیم که اگر سهمیه 10% بود
بنده به هیچ عنوان شرکت نمیکردیم
از همین رو این افراد باید اول به وزارت علوم زنگ بزنند ( باشگاه کاره ای نیست)
در قدم اخر به نظر من میشود به دیوان عدالت اداری شکایت کرد
که خیلی کار مشکلی نیست اما اول باید ببینیم وزارت علوم چیکار میکنه
دوم کسایی که سال 93 مدال نیاوردن ولی میخوان بیارن!
راستیتش این افراد حق قانونی ندارند و شکایتی هم نمیتوانند بکنند اما میتونند
به وزارت علوم زنگ بزنند و شکایتشون رو به اونا بگند

اینم به عنوان حرف اخر بگم
من دیدم که الان خیلی ها میگن که خوب سهمیه طلا ها کم نشد پس مشکلی برای ما نیست!
ببینید این خوبه که برای طلا شدن درس میخونید و امیدتون طلاست
اما ببینید من و خیلی های دیگه هم امیدمون طلا بود یعنی برای نقره و برنز درس نخوندیم
اما خوب ....
بحث اینجاست که شما باید همه جوانب رو در نظر بگیرید ممکن هستش شما به خاطر یک سری
مسائل جزئی طلا نشید و اینجور نباید باشه که به فکر اون زمانتون نباشید و پشیمون بشید از اینکه
چرا کاری برای حل مشکلاتی که احتمال داشت باهاش برخود کنیدنکردید!

دوستان به این شماره زنگ بزنید اگه اعتراض دارید
82233861
مال وزارت علومه

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
17

آقا طلایی طلایی چیه
وقتی ریسک زیاد شه برا منی که مثلا می خواهم برم شریف
کنکور می خونم با اطمینان می رم شریف

همون طوری هم که هست واقعا 10درصد ارزشی نداره
چون همون طور که گفتم همه المپیادی خوندنشونو دوست دارن اما نه برای اینکه دانشگاهشون رو از دست بدهند و یک کار خوب

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا