miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست

با تشکر از همه ی دوستانی که تا کنون نظر دادن. اما من کاملا با نظر شما مخالفم و به نظر خودم کتابهای موفقیت خیلی در فرد تاثیرگذاره. انسان با خواندن این کتابها روحیه ای دوباره میگیره و این خیلی در فرد تاثیر میذاره. مخصوصا کتابهایی که در مورد تمرکز حواس توضیح داده. بازم از همه ی دوستانی که تا کنون نظر دادن بسیار تشکر میکنم و امیدوارم بقیه دوستان هم در این بحث شرکت کنند. :twisted:

SorayaS

New Member
لایک ها
0
رفع ابهام!!

milad_imo09 گفت
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست

با تشکر از همه ی دوستانی که تا کنون نظر دادن. اما من کاملا با نظر شما مخالفم و به نظر خودم کتابهای موفقیت خیلی در فرد تاثیرگذاره. انسان با خواندن این کتابها روحیه ای دوباره میگیره و این خیلی در فرد تاثیر میذاره. مخصوصا کتابهایی که در مورد تمرکز حواس توضیح داده. بازم از همه ی دوستانی که تا کنون نظر دادن بسیار تشکر میکنم و امیدوارم بقیه دوستان هم در این بحث شرکت کنند. :twisted:
با سلام

می خواستم این ابهام رو از بین ببرم که یه وقت فکر نکنین من گفتم خوندن کتابای موفقیت اشتباهه و هیچ نتیجه ی مثبتی نداره !!!
برعکس! نظر من اینه که این کتابا فوق العاده ان! به من هم تا حالا خیلی (می شه گفت) کمک کرده ان! نمونه اش، حرفایی که زدم چکیده ای بود از چیزایی که تا حالا خونده بودم و راستش این کتابا نگرشم رو در بسیاری موارد بهتر و کاملتر کرده ان و من اینو انکار نمی کنم!
ولی حرف من اینه که دوستان، همه ی اینا خوبه ولی مهم اون راهیه که در نهایت شما سازنده ش هستین! من نمی گم این کتابا رو نخونین!!! فقط ازتون می خوام که تمام وقتتونو صرف پیدا کردن و خوندن این کتابا نکنین که اثر آخرین کتاب موفقیتی که می خونین شاید حتی اندکی بیشتر از اولیش نباشه!!
به نظر من کساییکه به خوندن این کتابا علاقه ی زیادی دارن فقط به خاطر اون احساس امید به آینده ی روشن و هیجانیه که هنگام خوندن این کتابا بهشون دست میده (خود منم تجربه اش کردم.. راستش خیلی دلپذیره!!) و مشکل اینجاست که موقع عمل که می رسه... :oops:
به هر حال من به نظر شما احترام می ذارم ... اگه دوست دارین وقتتون زیاد گرفته نشه و به کلی مطلب مختلف دست پیدا کنین پیشنهاد می کنم از مجله ی موفقیت استفاده کنین !! :p

لایک ها
1,316
سلام من کتاب جادوی فکر بزرگ از دکتر شوارتز را پیشنهاد میکنم که حداقل برای من معجزه بود

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
be nazare man ein ktaba bayad khonde beshe va adam agahysh bala bere va tasiiresh dar afrade mokhtalef fargh dare,,, behtariin va jameetariin va goyatariin matlaby ke dar morede moafaghyat vjud dare sokhanranye teknolozhye fkre dr azmandyan va teknolozholyee eshgh ham vaghean mahshare dar bareye tafsiire filme the secret hastesh har ksy mikhad behraiin amalkardo dashte bashe bayad hatman ye bar ein sokhanrany ro gosh bede,,,, man shifteye sokhanane DR AZMANDYAN hastam

shadi2011

New Member
لایک ها
139
پاسخ : کتابهای موفقیت

این کتاب رو من خیلی تاثیر گذاشت پیشنهاد میکنم بخونید:"حکایت انکه دلسرد نشد"
اثر مارک فیشر
شانه های غول:تالیف:مسعود لعلی
بیندیشید و ثروتمند شوید:ناپلئون هیل
مجموعه کتابهای شعر سوزان پلیس شوتز مانند:
روزگار بهتری از رام میرسد,دل ب رویاها بسپار,رویاهایت را رها مکن
و مجموعه ی چند جلدی(فک کنم 9 یا10 جلدی)"شما عظیم تر از انی هستید ک می اندیشید"
تالیف:مسعود لعلی
توصیه میکنم اگر افسرده هستید یا هر چیز دیگه حتما حتما حتما اینا رو بخونید!(مجموعه ی چند جلدی رو)
اصن اگه افسرده هم نیستید بخونید!محشره!فوق العادست و هرچی بگم کم گفتم!
مخصوصا جلد 4مش فک کنم ک میگه:مشکلات خود را شکلات کنید.
شاد و سرزنده باشید:1:
*

shadi2011

New Member
لایک ها
139

راستی مجله ی موفقیت سعی کنید شماره های قدیمش رو هم گیر بیارید و بخونید....
چون موفیت موفقیته و قدیمی نمیشه!!!:1:
من فقط تونستم 15 شمارش رو گیر بیارم!ولی واقعا محشره!:1:

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

خب میشه یک تیکه هایی رو ازش بذاری ببینیم چجوریه؟؟!

shadi2011

New Member
لایک ها
139

از چی؟کتابایی ک گفتم؟
اووووه!خیلی زیاد میشن که!
حکایت انکه دلسرد نشد رو نمیذارم چون رمانه و تا خودتون نخونید کیف نمیده!فقط هیجان و قشنگی رمانو ازتون گرفتم اگه بذارم:1:
یکی از حکلیتهای فوق العاده کوتاه جلد 6ام کتابایی رو ک گفتم مینویسم:
حکایت کنند از سقراط که در ایام پیری موسیقی می اموخت,او را گفته اند ک ای شیخ بزرگوار تو را شرم نمی آید ک در اسنسن شاگردی میکنی؟
گفت:قبیح تر از این نیست ک در پیری جاهل و نادان باشم:1:
این یکی خیلی تعریفی نداشت حکایتش!
کلا داستانایی ک در این کتابا گفته رو من فقط در همین کتابا مطالعه کردم!من ک خوراکم وبگردی در وبلاگهای موفقیتی و ... است اکثر داستانهای این کتابا رو تا حالا در هیچ جایی ندیدم!
توصیه میکنم حداقل یکی از کتابا رو بخونید مطمئن باشید فرداش میید بقیه رو میخرید!البته اگه طالب سخنان انگیزشی و .. هستید:1ک
نام جلدها رو مینویسم شاید کمکی کرد!
جلد دوم:بهشت یا جهنم انتخاب با شماست
3:مشکلات را شکلات کنید
4جانب عشق عزیز است فرومگذارش
5.ب بلندای فکرت پرواز خواهی کرد
6.عالمی دیگر بباید ساخت و ز نو ادمی
و ...
در این کتابا علاوه بر حکایتهای زیبا ابیات قشنگی از حضرت حافظ و حضرت مولانا و ... داره ک خوندنش خالی از لطف نیست:1:
ابیات در رابطه با حکایتها عنوان شدند!
من خودم سعی کردم حدالامکان این بیتا رو حفظ کنم چون ناب بودند:1:
سخنان دکتر شریعتی و دکتر مطهری و...
در کل بخونید!پشیمون نمیشید;)

shadi2011

New Member
لایک ها
139

کتابهای شعر سوزان پلیس شوتز واقعا ب من انگیزه میدند!
کتاب دوزبانه است,انگلیسی و فارسی
انگلیسیشو میذارم:
You can overcome any problems that life has to offer
I know that lately you
have been having problems
and i jyst want you to know
that you can rely on me
for anything
you might need
but more important
keep in mind at all times
that you are very capable
of dealing with any complications
that life has to offer
So
do whatever you must
feel whatever you must
and keep in mind at all times
that we all
grow wiser and
become more sensitive and
are able to enjoy life more
after we go through
hard times
ترجمه:
ب پیروزی بر هر مشکلی ک زندگی فاراهت بگذارد توانایی

میدوانم ک این روزها با مشکلاتی روب رو شده ای
اما بدان ک میتوانی برای هر انچه نیاز داری ب من تکیه کنی
و مهم تر ان که همیشه ب خاطر داشته باش
ب پیروزی بر هر مشکلی ک زندگی در فراراهت بگذارد توانایی
از این رو,همت کن هر آنچه را ک باید
و احساس کن هر انچه را ک باید
و هرگز فراموش مکن
ک ما هر اینه داناتر میشویم و حساستر
و میتوانیم با گذر از رنجها از زندگی بیشتر لذت ببریم.:1:
منبع:جلد سوم مجموعه اشعار سوزان پولیس شوتز:روزگار بهتری از راه میرسد
خیلی سریع تایپ کردم امیدوارم غلط املایی نداشته باشه*

shadi2011

New Member
لایک ها
139

دیشب میخاستم بخابم نگاهی ب قفسه ی کتابام انداختم دیدم:ای دل غافل!این چند تا کتاب از دستم در رفتن!:4:
تکنولوزی فکر1و2:استاد ازمندیان
مجموعه کتابهای "راز":4 جلد هستند.
chiken soup:داستانهای زیبای کوتاه,گاها موفقیتی!
نیازی ب توضیح نداره ک,نه؟
خوب کتای تکنولوزی فکر ک همون سخنرانیای استاد ازمندیان هست.
کتابهای راز در مورد قانون جذب و ... توضیح داده,من خودم خیلی روم تاثیر نذاشت ولی برا تولد دوستم ک گرفتم از این رو ب اون رو شد و خیلی روش تاثیر گذاشت خدا رو شکر!
داستانهای سوپ جوجه برای روح هم ک در اکثر مجلات میبینم ک اتفاقا ب جای منبع نوشتن برگرفته شده از اینترنت!!!
دیگه چیزی یادم نمیاد!
آهان راستی اگه خیلی گیر این کتابا هستید و وقتشو ندارید بخونید توصیه میکنم mp3سخنرانی استاد ازمندیان رو رو گوشیتون بریزید و ب جای انریکه شبا گوش بدید!:4:
شبی نیم ساعت کفایت میکنه!با لحنی ک استاد سخنرانی میکنن آدم دلش میخاد از رختخواب پاشه و بره پشت میزش بشینه بخونه!:1:
ولی ب عنوان کسی ک تمام کتابهای توصیه شده در این تاپیک رو(چ توسط خودم یا چ توسط بقیه)خونده بهتون توصیه میکنم حداکثر 4 جلد از کتابهای معرفی شده رو بخونید و بقیشو سعی کنید عمل کنید,وقتتونو خیلی میگیره و در ضمن بعد از اینکه زیادی از این کتابا بخونید دیگه روتون تاثیر نمیذاره!:1:
شاد و پیروز باشید:1::115:

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

واقعن آدم برای موفقیت باید این کتابارو بخونه؟؟؟یه سوال:آدمای موفق اینا رو خوندن؟؟آدمای مشکلدار چی؟؟
اصلن نمیخوام توهین کنم ولی خداییش مخاطب این کتابا بیشتر آدمای مشکل دارن تا موفق!!آدمای موفق اینا رو نخوندن و نمیخونن.اینا کارای تبلیغاتیه!! برای موفقیت در همه چی فقط 2 تا کتاب هست که کافیه:1)قرآن 2)نهج البلاغه هر چیزی که لازمه بدونیم اون تو هست.معصومین یه شخصیتهای افسانه ای نیستن که فقط وقتی ترمز میزنیم بهشون متوصل شیم!!اونها اسون.مثه کسی که مشعل میگیره دستش راهو نشون میده.یا شمعی که خودش میسوزه ولی اطرافشو روشن میکنه.شهدای ما خیلی درس ها است که میتونیم ازشون بگیریم.که ماشالله شهید تا دلت بخواد داریم.ایرانیا از مرگ نمی ترسن.تعداد شهیدا اینو نشون میده.زندگی شهید چمران ببینید.(تاپیکش هست, از کسایی که دیدن کمال تشکر دارم).آنتونی رابینز کیه؟؟عددی نیست!!برین دنبال یه کسی که ... استغفرالله.
اینو گوش کنید.http://dl.aviny.com/voice/Defae_moghadas/voice-farmandehan/bisim-bagheri-safavi.wma
دعوا سر اینه که میخواد بره خط!!برای مردن کسی اینطوری حرص میزنه؟؟من اینطوری شهادت میفهمم.اینبرای مردن نیست.شهادته.اتفاقن میره و شهید هم میشه!!
خیییییییییییییییییییییلی آدم باید دلش دریا باشه و آرامش درونی داشته باشه که بره زل بزنه تو چش عزراییل.من به شخصه بنظرم خوشبخت ترین آدم اونه که از مرگ نترسه و اینا کسایین که مرگ رو به زانو در آوردن.

amir.ekhlasi

New Member
لایک ها
183

البته برای موفق شدن فقط قرآن و نهج البلاغه کافی نیست. ولی لازم است و اساس موفقیت این دو تا است. ولی اونهایی که موفق شدند علاوه بر اینها کلی کتاب در حوزه های مختلف خوندند. حتی کتابهایی را میخونند که خودشون میگند اشتباهه. ولی برای نقد اینجور کتابها و اطلاع یافتن از اوضاع تفکر جهان این کتابها را میخونند. مثلا اگر شهید مطهری مارکسیست را کامل مطالعه نکرده بود، نمیتوانست نقطه ضعفهای آن را پیدا کند و میلیونها ایرانی را از انحراف نجات دهد.

miladkvr

New Member
لایک ها
841

واقعن آدم برای موفقیت باید این کتابارو بخونه؟؟؟یه سوال:آدمای موفق اینا رو خوندن؟؟آدمای مشکلدار چی؟؟
اصلن نمیخوام توهین کنم ولی خداییش مخاطب این کتابا بیشتر آدمای مشکل دارن تا موفق!!آدمای موفق اینا رو نخوندن و نمیخونن.اینا کارای تبلیغاتیه!! برای موفقیت در همه چی فقط 2 تا کتاب هست که کافیه:1)قرآن 2)نهج البلاغه هر چیزی که لازمه بدونیم اون تو هست.معصومین یه شخصیتهای افسانه ای نیستن که فقط وقتی ترمز میزنیم بهشون متوصل شیم!!اونها اسون.مثه کسی که مشعل میگیره دستش راهو نشون میده.یا شمعی که خودش میسوزه ولی اطرافشو روشن میکنه.شهدای ما خیلی درس ها است که میتونیم ازشون بگیریم.که ماشالله شهید تا دلت بخواد داریم.ایرانیا از مرگ نمی ترسن.تعداد شهیدا اینو نشون میده.زندگی شهید چمران ببینید.(تاپیکش هست, از کسایی که دیدن کمال تشکر دارم).آنتونی رابینز کیه؟؟عددی نیست!!برین دنبال یه کسی که ... استغفرالله.
اینو گوش کنید.http://dl.aviny.com/voice/Defae_moghadas/voice-farmandehan/bisim-bagheri-safavi.wma
دعوا سر اینه که میخواد بره خط!!برای مردن کسی اینطوری حرص میزنه؟؟من اینطوری شهادت میفهمم.اینبرای مردن نیست.شهادته.اتفاقن میره و شهید هم میشه!!
خیییییییییییییییییییییلی آدم باید دلش دریا باشه و آرامش درونی داشته باشه که بره زل بزنه تو چش عزراییل.من به شخصه بنظرم خوشبخت ترین آدم اونه که از مرگ نترسه و اینا کسایین که مرگ رو به زانو در آوردن.
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

اول خواهش می کنم کسی بیاد دربارۀ این کتابا نظر بده که حداقل یه بار یکیشون رو خونده باشه و خواهش می کنم اینقدر همه چیز رو از عینک بدبینی نگاه نکنین...

کی گفته این کتابا به درد نمیخورن و نباید به حرفای افرادی مثل آنتونی رابینز گوش داد ، میدونی همین آقای رابینز و امثال ایشون زندگی چندین نفر در جهان رو عوض کردن!!؟؟
ذر ضمن همین دکتر آزمندیان یا آقای حلت (معروفترین افراد در زمینه موفقیّت در ایران) شما اگر به سمیناراشون دقت کنی چندین و چند بار به قرآن ، نهج البلاغه و حدیث های معصومین اشاره می کنن و حدیث هایی از معصومین می گن که شما تا حالا تو عمرت نشنیدی....

درسته آنتونی رابینز و ..... به این موارد اشاره نمی کنن و جای تعجب نداره اونا مطابق دینشون عمل می کنن و کتابها و آثارشون فوق العادس...یه سری به اینجا یزنین: Life Coaching and Personal Coaching Solutions from TonyRobbins.com | AnthonyRobbins.com

لطفا همه چیز رو از دریچه بدبینی خودتون نبینین و با نظراتتون بقیه رو گمراه نکنین..

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

من راز و کتاب رابینز رو خوندم.(موفقیت نامحدود).ولی کلن مسخرس.آخه موفقیت شد زمینه؟یاد دادن موفقیت به دیگران میشه شغل؟؟برای پول درآوردن این کارا رو میکنن.بعد هم هرکس خودش فقط میتونه بخودش کمک کنه که موفق شه.
منم نمی خوام کسی رو منحرف کنم.بچه های این سایت به اندازه کافی عقل و شعور دارن که تشخیص بدن.
من نظرم گفتم وگرنه صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

miladkvr

New Member
لایک ها
841

من راز و کتاب رابینز رو خوندم.(موفقیت نامحدود).ولی کلن مسخرس.آخه موفقیت شد زمینه؟یاد دادن موفقیت به دیگران میشه شغل؟؟برای پول درآوردن این کارا رو میکنن.بعد هم هرکس خودش فقط میتونه بخودش کمک کنه که موفق شه.
منم نمی خوام کسی رو منحرف کنم.بچه های این سایت به اندازه کافی عقل و شعور دارن که تشخیص بدن.
من نظرم گفتم وگرنه صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

وقتی آدم یه سری راهکار بلده که میدونه انجام اونا روی همه افراد تاثیر یکسان و مثبتی داره چرا نباید اونارو به بقیه یاد بده؟

الان موفقیّت و اصول اون یه علم در جهان به حسای میان ، اگر اینطوریه یعنی یاد دادن علم به بقیه مسخرس ، هرکس باید خودش به علم برسه و دانش کسب کنه؟ به نظرتون این مسخره نیست؟

در ضمن اگر این آقا و امثال ایشون پول دراووردن و به دارایی زیادی رسیدن از بقیه دزدی نکردن ، اونا با استفاده از همین راهکارها و فکرشون به این نتایج رسیدن...
شما برین زندگینامه آنتونی رابینز از زبان دیگران رو بخونین تا بدونین این فرد چه شخصیتی داره و از کجا به کجا رسیده!!!!!

بالا