M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
بسمه تعالی.....
سلام دوستان
یه راهنمایی میخواستم که بنظرتون برای شیمی پیش چه کتابی خوب هست؟ البته ترجیح میدم درس هم داشته باشه.
یه چیز درسطح مبتکران دوم و سوم.
خیلی ممنون

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168
پاسخ : کتاب برای شیمی 4

خود مبتکران واسه پیش هم داره و نویسنده هم همون آقای بازرگانیه
کسی اگه خوندش بگه چجوریاست:116:

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

بسمه تعالی..... سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم که بنظرتون برای شیمی پیش چه کتابی خوب هست؟ البته ترجیح میدم درس هم داشته باشه. یه چیز درسطح مبتکران دوم و سوم. خیلی ممنون
خانوم mahzadi میشه لطف کنید این جور تاپیک هارو یا باز نکنید یا برای سال های مختلف یجا باز کنید....؟؟؟ عزیز من کلا توی همه سال ها مبتکران توی شیمی از همه بهتره!!! موفق باشید

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

منم میخواستم مطمئن بشم که مبتکران بهتره یا نه؟!
اخه بعضی ها معتقدند خیلی سبز بهتره.

painkillers

New Member
لایک ها
60

خیلی سبز سال سوم بهتره چون حجم مبتکران سوم خیلی بالاست

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

حجمش اصلا برام مهم نیست.
میخوام خوب یاد بگیرم. چون برا المپ هم بهش نیاز دارم.

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

نه اصلا بهش شک نکن...!!! من هر دو رو دیدم خیلی سبز بد نیست ولی خیلی زیاد توضیح داده و واقعا نیازی هم نیست چون خارج از کتابه و البته بسیار قطوره!!! در جواب orion عزیز باید بگم نویسنده شیمی4 مبتکران هم مهندس بازرگانیه و هم دکتر رضا بابایی!!! دو جلده و کیفیتشم مثل کتب سال های قبل... کافیه؟ موفق باشید

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

من به توضیح اضافه نیاز دارم. چون در واقع برای المپیاد میخوام به عنوان پایه اونو بخونم. با این حساب خیلی سبز کامل تره یا مبتکران؟
خیلی سبز درس هم داره؟
تست کدوم بهتره؟

ممنون دوستان

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

ببینید از نظر کامل بودن هر دو خوبه ولی شاید خیلی سبز ی کوچولو برای المپ بهتر باشه!!! شما مورتیمر رو مطالعه کردین؟

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

بله. کتابهای المپیادو خوندم کلا.
ممنون از راهنماییهاتون

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

از نظر تست هر دو خوبه خب من قبلا گفتم که مبتکران تست المپ هم داره!!! خیلی سبز هم فک میکنم توی تستای کنکور چندتا تست المپ داشته باشه. خیلی سبز و مبتکران هر دو درس دارن.

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

نه سطح سوالاتش خیلی بهم نزدیکه ولی خب منم اعتقاد دارم سوالات مبتکران بهتره. و تعداد سوالات المپش هم بیشتره.

mehrafshan

Well-Known Member
لایک ها
568

بله. کتابهای المپیادو خوندم کلا.
ممنون از راهنماییهاتون
توضیحات کتاب مبتکران پیش خیلی خوب و مثه همیشه کامله، سوالاش هم خوبه، ولی برای تست پیش دانشگاهی خیلی سبز بهتره..
برای درسنامه ولی بازم مبتکران حرف اوّل رو می زنه، مخصوصن اگه با نیّت المپیاد می خواید بخونید.. در عین حال من کتابه خیلی سبز رو تا جایی که یادم می آد، کتابی به اسم درسنامه نداره، فقط تست و نکته ها (شیمی درمانی ها) ی قسمته پاسخ نامه ی کتابه تستشه!!! شایدم البته من ندیدم درسنامشو و داشته باشه..

لایک ها
1,316

نظر منم همون آموزشی مبتکرانه!
خیلی خوبه!اسید و بازها و الکتروشیمی رو عالی درس داده

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

تذکر:
برای یک کتاب لازم نیست در پستهای متوالی یا متعدد بنویسید این بهتره! یا این کتاب خیلی خوبه!
پیشنهاد میکنم مزایا و نقاط قوت کتاب را بگویید، لازمه این کار مطالعه دقیق کتاب است وگرنه به شنیده های خود اکتفا نکنید.
اگر کتابی را نفی میکنید هم حتما معایب آن را با دلیل ذکر کنید.

لایک ها
1,316

تذکر:
برای یک کتاب لازم نیست در پستهای متوالی یا متعدد بنویسید این بهتره! یا این کتاب خیلی خوبه!
پیشنهاد میکنم مزایا و نقاط قوت کتاب را بگویید، لازمه این کار مطالعه دقیق کتاب است وگرنه به شنیده های خود اکتفا نکنید.
اگر کتابی را نفی میکنید هم حتما معایب آن را با دلیل ذکر کنید.
استاد حرف شما صحیحه اما من این چند پست متوالی رو خوندم دوباره، هیچکی فقط نگفته این خوبه(الکی)! یکی راجع به المپی بودنش گفت،یکی راجع به تست و درسنامه،یکی تشریحی،یکی کامل بودن،منم اون فصل هایی که خوب درس داده رو گفتم تجربه شخصیمو( فک کنم همه کسانی هم که نظر دادند دیدند کتابها رو از نزدیک)
همه دارن بحث می کنن و دلایل و تجربیاتشونو میگن!اگه بحث(به شکل کاملا منطقی!) راجع به کتاب هم ممنوعه به نظرم اینو هم از توی هایلایت های سایت بردارید!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

توضیحات کتاب مبتکران پیش خیلی خوب و مثه همیشه کامله، سوالاش هم خوبه، ولی برای تست پیش دانشگاهی خیلی سبز بهتره.. برای درسنامه ولی بازم مبتکران حرف اوّل رو می زنه، مخصوصن اگه با نیّت المپیاد می خواید بخونید.. در عین حال من کتابه خیلی سبز رو تا جایی که یادم می آد، کتابی به اسم درسنامه نداره، فقط تست و نکته ها (شیمی درمانی ها) ی قسمته پاسخ نامه ی کتابه تستشه!!! شایدم البته من ندیدم درسنامشو و داشته باشه..
کتابی به اسم درسنامه نداره من میگم توی خود کتاب مثل مبتکران درسنامه داره...!!! اینو مطمئنم. بازم تصمیم با خود mahzadi هستش. موفق باشید

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

کتابی به اسم درسنامه نداره من میگم توی خود کتاب مثل مبتکران درسنامه داره...!!! اینو مطمئنم. بازم تصمیم با خود mahzadi هستش. موفق باشید
کتاب اموزش داره.....
غروب خریدم.
کتاب تست هم جدا داره. مثه دوم و سوم.

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

خب چطور بود؟خوب بود؟ درسنامشم خوبه؟ راستی مبتکرانم خریدی؟

بالا