کتاب زمین شناسی از مهر و ماه

iman HN

New Member
لایک ها
2,646
با سلام خدمت دوستان عزیز
من خودم چون زمین شناسی رو میخونم گفتم شاید بعضی از دوستان دیگه هم بخوان بخونن ولی کتاب کمک آموزشی مناسب نداشته باشن(البته من فقط از کتاب درسی استفاده می کنم)بر همین اساس به توصیه یکی از دوستانم کتابی که مهر وماه به تازگی به چاپ رسونده رو به شما توصیه می کنم با نام"زمین شناسی به زبان آدمیزاد"که در ادامه سری کتاب های به زبان آدمیزاد به چاپ رسیده است.
با آرزوی موفقیت
ایمان حسین نژاد

moghini

New Member
لایک ها
258
پاسخ : کتاب زمین شناسی از مهر و ماه

با سلام خدمت دوستان عزیز
من خودم چون زمین شناسی رو میخونم گفتم شاید بعضی از دوستان دیگه هم بخوان بخونن ولی کتاب کمک آموزشی مناسب نداشته باشن(البته من فقط از کتاب درسی استفاده می کنم)بر همین اساس به توصیه یکی از دوستانم کتابی که مهر وماه به تازگی به چاپ رسونده رو به شما توصیه می کنم با نام"زمین شناسی به زبان آدمیزاد"که در ادامه سری کتاب های به زبان آدمیزاد به چاپ رسیده است.
با آرزوی موفقیت
ایمان حسین نژاد
مهروماه تازگی ها مشغول چاپ کتب خیلی خوبی شده.کتاب جمع بندی زبانش که فوق العاده است و برای عربی هم داره یک کتاب عالی طراحی میکنه که احتمالا" آقای فیلی برای باقی موندن کتابش به عنوان پرفروش ترین کتاب عربی باید یه ویرایشی روش بکنه.
البته به نظرم برای اختصاصی های ریاضی کتبش حرف زیادی برای گفتن ندارند درمقابل مبتکران و گاج.مخصوصا" مبتکران.

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

این کتب به زبان آدمیزادشون کدوم بخش سایتشونه؟ [MENTION=8380]imi007[/MENTION]

مهروماه تازگی ها مشغول چاپ کتب خیلی خوبی شده.کتاب جمع بندی زبانش که فوق العاده است و برای عربی هم داره یک کتاب عالی طراحی میکنه که احتمالا" آقای فیلی برای باقی موندن کتابش به عنوان پرفروش ترین کتاب عربی باید یه ویرایشی روش بکنه.
البته به نظرم برای اختصاصی های ریاضی کتبش حرف زیادی برای گفتن ندارند درمقابل مبتکران و گاج.مخصوصا" مبتکران.
بله موافقم
شروع به چاپ کتاب های خیلی خوبی کردن. مخصوصاً ایده هاشون جالب بودن. کتابای لقمه و جمع بندیشون خیلی عالیه.
البته کتاب قهوه ای - نارنجی رنگی که آقای جواد ترکمن تو زمینه هندسه تحلیلی و گسسته ( هر دو تو یه جلد ) نوشتن هم فوق العاده است !

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

هنوزم آقای فیلی با نوشتن عربی کامل بهترین کتاب رو در بازار در اختیار دارن!

moghini

New Member
لایک ها
258

هنوزم آقای فیلی با نوشتن عربی کامل بهترین کتاب رو در بازار در اختیار دارن!
ببخشید ولی منظور من عربی به زبان ساده ی ایادفیلی بود که چاپش از 150 گذشته.ضمنا" مهروماه اون عربی خفنش رو هنوز بیرون نداده!

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

آقا من یه رفع شبهه کنم !
یه ایاد فیلی داریم ، یه علی فیلی
ایاد ، تو مبتکران یه جلد کتاب نوشته که خیلی خوبه منتهی برا انسانیاست بیشتر.
علی ، تو گاج نوشته. عربی کامل نوشته. هر دو هم کتاب خیلی خوبین.
این آقای ترکمان ، کتابای عربی مهروماه رو مینویسن ، یه عربی کامل لقمه نوشتن که خیلی عالی و کامله ( من بیشتر از اون میخونم! ) یه عربی جامع دارن تو مهروماه که ندیدمش. یه عربی لغات و تجزیه و ترکیب و اینا هم دارن که اونم لقمه است و خیلی فوق العاده است ! یه عربی دیگه هم دارن مینویسن که فک کنم خیلی قوی از آب در بیاد.
لازم به ذکره که ایشون طراح گزینه 2 هم هستن !

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

ببخشید ولی منظور من عربی به زبان ساده ی ایادفیلی بود که چاپش از 150 گذشته.ضمنا" مهروماه اون عربی خفنش رو هنوز بیرون نداده!
به هرحال این عربی کامل هنوز خیلی باحاله!

بالا