soheil12

New Member
لایک ها
3
سلام خواستم بپرسم کتاب زیست برای کنکور چی خوبه ؟ من الان سال دوم هستم رشته ریاضی ولی سال بعد می رم تجربی و از تابستون می خوام زیست خوندنو شروع کنم لطفا یه کتاب خوب معرفی کنید که بشه باهاش زیست کنکورو 100 زد.

Mahshad

New Member
لایک ها
0
پاسخ : کتاب زیست برای کنکور

من کتاب تست های انتشارات "خیلی سبز" رو پیشنهاد میکنم.هم تست داره و هم نکته های مهم رو دسته بندی کرده داره.
.8000 تست گاج هم خوبه .

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527

انشارات خانهه زیست شناسی هم کتابای خوبی برای دبیرستان داره(همون انتشاراتی که کمبپل رو ترجمه کرده)

nelia

New Member
لایک ها
4

براي زيست اول بايد خود كتابو بخوني...اگه كتاب تستي ميخواي بخوني حواست باشه از كتاب غافل نشي...اينو ميگم چون خودم از دوم تجربي بودم...خيلي به تست متكي شده بودم اما الان ميدونم اگه كسي مطالب كتابو بفهمه خيلي نيازي به تست زدن نداره....ولي كتاب تست واسه دوم خيلي سبز واقعا خوبه..واسه سوم خيلي سبز زياد خوب نيست...كتاباي گربه خوبه...بخش ژنتيكم فقط دكتر ارامفر..البته به نظر من!!

IT Lover

New Member
لایک ها
10

خوندن كنكور كاملا با المپياد فرق داره.برا كنكور فقط بايد يكسري اطلاعات جزئي و فن تست زدن بسيار قوي داشته باشيد.كتاب هاي خيلي سبز بهترين گزينه براي شما خواهند بود!

hanie.sh

New Member
لایک ها
86

دوست عزیز شما باید بدونی که در مورد درس زیست نحوه ی خوندن خیلی مهمتر از کتاب مورد نظر هستش!!تمام کتابای زیست کنکوری که تو بازار هست همگی تستای کنکور رو جمع کردن بعلاوه چنتا تست تألیفی که بهش اضافه شده!سعی کن از کتابای تست خیلی سبز استفاده کنی ولی 2نکته یادت نره اول کتاب رو خوب بخون بعد همون قسمت رو تست بزن و ففط تستارو محض آموزش بزن نه سنجش!وتمام نکات ریز و درشت تستارو همراه تست زدن برداشت کن و دفعه ی بعد که اون قسمتو میخونی کتاب رو همزمان با نکات بخون و بعد تست بزن این دفعه به قصد سنجش تست بزن‏... در هر صورت مفهومی بخون که با هر نوع سوال جدید که مواجه بشی بتونی ج بدی اگه سعی کنی با این روال زیستو مطالعه کنی با هر کتابی موفق میشی.

لایک ها
17

من کنکوری 92 هستم و برای زیست 1و2 همگامان دارم.الان خیلییییییییییییییییی پشیمونم که خیلی سبز رو نگرفتم.البته خریدنش اسونه ولی الان برای خوندنش خیلییییی دیره.به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

لایک ها
600

واسه زیست اول و مهم تر ازهمه کتاب ِ....یعنی کتاب ُ باید حفظ باشین...
حرف تکراریه...اما واقعا بهش میرسین...که امیدوارم مثه من دیر نرسین....
نظر من اینکه که اول سبز و بخونین....بعد واسه جمع بندی تخته سیاه خوبه....
اما وقتی تموم کتاب رو خورده باسین...تستا تکراری میشه...
پیشنهادم اینه اگه وقت کردین 8000 هم بزنین بعضی تستاش ُ....

Afra Kvn

Moderator
لایک ها
195

به نظر من بیخیال سبز شین و تخته سیاه و بخونین چون همون مطالب سبز تو تخته سیاه هم هست!

بالا