Mohsen K

New Member
لایک ها
12
پاسخ : کتاب شیمی واسه کنکور

شيمي جمع بنديش خوب نيست شيمي رو بايد كامل و عميق بخوني و تست بزني و كتاب (‌يا جزوه )‌رو حاشيه نويسي كني

shallaleh

New Member
لایک ها
141

سلام!کلن یادتون باشه زیاد خودتون رو درگیر کتابایه زیادی نکنین... واسه هر درس یه کتاب تست بگیر خوب بخون حتی دیدی خوب مسلط نیستی همون کتابو چند دور بخون...واسه شیمیم من واسه هر سه پایه مبتکران رو پیشنهاد میکنم.. تو مفهومم مشکلی بود ایستگاه هایه درسش رو بخون...درضمن یادتون باشه (مخصوصن دوستانی که مرحله دو المپباد قبول نشدن و تازه کنکوزو شرو کردن) کنکور با المپباد فرق داره.. کنکورو میشه با یه کتاب تست واسه هر درس حتی اونو 100 زد!

آخرین ویرایش توسط مدیر

sweet

New Member
لایک ها
25

شیمی 1 - 2 مهندس بازرگان و کتاب خیلی سبز

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

واسه شیمی اول خوده کتابو کامل بلد باشی و بعد از اینکه مطالبو فهمیدی تست بزنی... واسه تست شیمی سال دوم و سوم مبنکران حرف نداره و عالیه... ولی تو شیمی پیش دانشگاهی خیلی سبز هم خوبه ولی باز می گم شیمی مبتکران واسه همه ی پایه ها خوبه!

chemistry20

New Member
لایک ها
109

توی خوب بودن کتابهای مبتکران شکی نیست اما ازاونجاکه حجمشون زیاده من جامع2و3و4مهروماه رو گرفتم وشدیداراضی هستم.واسه هربخش اول درسنامه ی کامل وبعدیه سری سوالای صحیح غلط وتشریحی واسه دقت به جملات.بعدش سوالای کنکورسالهای قبل اون بخش وبعدهم تست های تکمیلی یاهمون تالیفی.
درعین حال که جامع3سال هست وکامل هست حجمش هم اندازه هستش.:1:

Wight

New Member
لایک ها
888

واسه شیمی اول خوده کتابو کامل بلد باشی و بعد از اینکه مطالبو فهمیدی تست بزنی... واسه تست شیمی سال دوم و سوم مبنکران حرف نداره و عالیه... ولی تو شیمی پیش دانشگاهی خیلی سبز هم خوبه ولی باز می گم شیمی مبتکران واسه همه ی پایه ها خوبه!
مگه شیمی 1 تو کنکور میاد؟

chemistry20

New Member
لایک ها
109

نه! شیمی1واسه کنکورنمیاد

Dimond96

New Member
لایک ها
373

من گاج دارم . به نظرم خوبه

N.FasiH

New Member
لایک ها
63

کلا خیلی سبز و مبتکران بهترین کتابان ، برای حفظیّات هم مهر و ماه بد نیست !

بالا