کتاب مناسب برای ریاضی تجربی دوم دبیرستان

hossein555

New Member
لایک ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان به من رشتم تجربی هست ی مقدار در ریاضی مشکل دارم و میخوام تقویت شم و بتونم نمرات خوبیو در امتحانات بگیرم به نظر شما چه کتابیو کار کنم ؟
در فیزیک زیاد مشکل ندارم اما میخوام بیشتر تقویت شم اونم اگر میشه یه کتاب خوب معرفی کنید
ممنون میشم کمکم کنید

Asma MD

Well-Known Member
لایک ها
253
پاسخ : کتاب مناسب برای ریاضی تجربی دوم دبیرستان

با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان به من رشتم تجربی هست ی مقدار در ریاضی مشکل دارم و میخوام تقویت شم و بتونم نمرات خوبیو در امتحانات بگیرم به نظر شما چه کتابیو کار کنم ؟
در فیزیک زیاد مشکل ندارم اما میخوام بیشتر تقویت شم اونم اگر میشه یه کتاب خوب معرفی کنید
ممنون میشم کمکم کنید
واسه هردوتاشون مبتکران خوبه چون توضیحاتشم تکمیله سولاشم خوبن:39:

hossein555

New Member
لایک ها
0

بعد به نظر شما اگر تمرین و تکرار داشته باشم با کتاب مبتکران میتونم نمره ی خوبی رو بگیرم در امتحانات ؟:17:

Asma MD

Well-Known Member
لایک ها
253

بعد به نظر شما اگر تمرین و تکرار داشته باشم با کتاب مبتکران میتونم نمره ی خوبی رو بگیرم در امتحانات ؟:17:
حتما اگه تفهیمی بخونین و تمرین و تکرارتونم خوب باشه چرا که نه !!!!!!!!!!

hossein555

New Member
لایک ها
0

ریاضی دوست عزیز من به سایت مبتکران رفتم برای این که کتاباشونو ببینم به نظرتون کدوم کتابو بخرم ؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

http://www.mobtakeran.net/category_%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C_%D8%AF%D9%88%D9%85_%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C.html این لینکش

sophie

New Member
لایک ها
32

نشرالگوبگیر

hossein555

New Member
لایک ها
0

من ریاضیم زیاد خوب نیست میخوام تقویت شم و بتونم نمره ی بالاتری بگیرم حل تمرین نشر الگو کمک میکنه یا مبتکران؟:17:

p2000

New Member
لایک ها
14

به نظر من اگه بخوای ریاضیت تقویت بشه باید دو تا کتاب بگیری.1) مبتکران 2)میکرو طبقه بندی گاج.اول مبتکران رو کامل بخون بعدش برو تست های میکرو رو حل کنن.به نظر من هیچ کتابی به اندازه میکرو سوالاتش زیاد و با کیفیت نیست.برای فصل اول کتاب 200 تا سوال داده.اگه این سوالات رو کامل بخونی.دیگه هیچ مشکلی توی ریاضی دو نداری.

adeline

New Member
لایک ها
1

منم با میکروطبقه بندی گاج موافقم کتاب مبتکران برای تمریناش هیچ راه حلی ارائه نداده در صورتی گاج خیلی خوب همه ی سوالاش رو توضیح میده به طوری که من خودم تابستون گرفته بودم و خودم می خوندم و کامل می فهمیدم ! البته معلم ما به ما گفت که مبتکران بگیرین و من چون هردوش رو دارم پیشنهاد می کنم که میکروطبقه بندی بگیری بهتره !!

بالا