shivana

New Member
لایک ها
3
فروش کتاب های دست دوم کنکور- رتبه 530 ریاضی فیزیک

سلام به همگی دوستان
شاید بعضی هاتون من رو بخاطر بیارید..سال گذشته سوالاتی درمورد خرید کتاب کنکور برای برادرم داشتم!برادرم سال 92 کنکور شرکت کرد و با سهمیه منطقه 3 رتبش 532 ریاضی شد!
الان میخوام کتاب تستاشو که اکثرا در حد نو هستند زیرقیمت پشت جلدبفروشم (دست دوم! ) من تهران هستم و اگر کسی مایل به خرید هست لطفا برام توی پیغام خصوصی بنویسه !
لیست کتاب ها:
نام انتشارات و موسسه - نام کتاب (توضیحات ) / (تاریخ انتشار ) - قیمت پشت جلد / قیمت فروش

قلم چی
قلم چی- دفتر برنامه ریزی ( کاملا نو و استفاده نشده )/ (1391) - 6500 تومان / 5000 تومان
قلم چی- آرایه های ادبی. (1390) - 4000 تومان / 3000 تومان
قلم چی- فرهنگ و تاریخ ادبیات درس به درس. (1390) - 3000 تومان / 1500 تومان
قلم چی - کتاب کار شیمی (2)- (1389 ) -4000 تومان/ 3000 تومان
قلم چی- قرابت معنایی (طبقه بندی شده). (1391) - 7000 تومان/ 5000 تومان
قلم چی- کتاب خودآموزی. (1390) - 5000 تومان/ 3000 تومان
قلم چی- شیمی سوم. (1389 )- 4000 تومان / 2500 تومان

گاج
گاج- درک مطلب انگلیسی کنکور. (1391) - 6500 تومان/ 5000 تومان
گاج- ریاضیات گسسته و جبر و احتمال( میکرو طبقه بندی). (91-92) - 16000 تومان / 11000 تومان
گاج- مجموعه کتاب کار انگلیسی (2) .(89-90)- 3500 تومان/ 2000 تومان
گاج- کتاب کار ریاضیات (2). (89-90)- 4000 تومان / 3000 تومان
گاج- دین و زندگی میکرو . ( 91-92 ) - 25000 تومان / 19000 تومان
گاج- زبان و ادبیات میکرو . (90-91)- 10500 تومان/ 7000 تومان
گاج- واژگان انگلیسی کنکور (tick eight - تمام تیک های داخل کتاب خورده شده ) . (91-92) - 6000 تومان / 3000 تومان

برآیند
برآیند- لغت و املا . (1391) - 8500 تومان / 6000 تومان
برآیند- هندسه تحلیلی و جبر خطی .(1391) - 10500 تومان / 7000 تومان
برآیند- جبر و احتمال. (1390) -4700 تومان/ 2500 تومان

مبتکران
مبتکران- هندسه 2 .( 1390 ) - 7500 تومان/ 5000 تومان
مبتکران- هندسه 1. (1390 ) - 6300 تومان/ 4000 تومان

نوبل
نوبل- فیزیک 3 نوبل . (1388)- 5400 تومان/ 2000 تومان

علوی
علوی- کتاب های همگام طرح ارتقاء معدل - قیمت کتاب توافقی

هامون سبطی- تناسب مفهومی و قرابت معنایی (1388) - 5500 تومان/ 2000 تومان

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم :)

آخرین ویرایش توسط مدیر

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
پاسخ : کتاب های کنکور- رتبه 530 ریاضی فیزیک

سلام
ماها که الان کنکوری هستیم؛اکثر کتابهامون رو خریدیم...
کاش زودتر این کار رو انجام میدادید!‏

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

خجالت نميكشيد؟؟؟ اينجا يه سايت علميه نه بازاريابي...واقعا كه...

shivana

New Member
لایک ها
3

خجالت نميكشيد؟؟؟ اينجا يه سايت علميه نه بازاريابي...واقعا كه...
خجالت برای چی آقای محترم؟؟؟ من سال گذشته اینترنت رو زیرو رو کردم برای پیدا کردن کسی که کتاب دست دوم بفروشه!! حتی بودند بچه هاییی توی همین سایت که اونا هم ازم آدرس جایی که بشه کتاب دست دوم خریداری کرد رو میپرسیدند!!!
چرا باید از کمک کردن به بقیه خجالت کشید رو نمیفهمم!!اگر پست من چیز زشت و زننده ای بود مسئولین سایت تذکر میدادند و نیازی به این برخورد شما نیست!به کامنت نفر قبل از خودتون نگاه کنید!! شاید چیزی که برای شما مسخرست نیاز بعضی از ماها باشه!!
لطفا احترام متقابل رو حفظ کنید.
موفق باشید

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام
ماها که الان کنکوری هستیم؛اکثر کتابهامون رو خریدیم...
کاش زودتر این کار رو انجام میدادید!‏
حرفت درسته دوستم.اما بعضی هام منتظرن نمایشگاه کتاب بشه برند از اونجا یه سری از کتاب ها رو بخرن!
در هر صورت موفق باشی

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528
پاسخ : فروش کتاب های دست دوم کنکور- رتبه 530 ریاضی فیزیک

سلام...
ببخشید ولی چرا این کتابا نو هستن؟
به نظرتون این به این معنی نیس که کتابایی بودن که برادرتون استفاده نکردن؟!!! یعنی خیلی مفید نبودن.به غیر از 2 یا 3 مورد بقیه خوب نیستن و اکثرشم کتابای قلم چی هستش که فک میکنم بیشتر کاربردش برای چهارشنبه سوری باشه نه مطالعه ی عمیق برای کنکور!!!ببخشید من فقظ نظرمو گفتم و قصد جسارت نداشتم.
ممنون

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

اقا/خانم محترم،من كه نگفتم كارتون زشته اتفاقا خيلي هم خوبه، گفتم اينجا جاش نيست...اگر بد برداشت شد عذر ميخوام...

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
پاسخ : فروش کتاب های دست دوم کنکور- رتبه 530 ریاضی فیزیک

سلام...
به نظرتون این به این معنی نیس که کتابایی بودن که برادرتون استفاده نکردن؟!!! یعنی خیلی مفید نبودن.به غیر از 2 یا 3 مورد بقیه خوب نیستن و اکثرشم کتابای قلم چی هستش که فک میکنم بیشتر کاربردش برای چهارشنبه سوری باشه نه مطالعه ی عمیق برای کنکور!!!ببخشید من فقظ نظرمو گفتم و قصد جسارت نداشتم.
ممنون
آقای ذاکرنژاد؟؟؟
از شما بعیده!‏

کتابهای قلمچی واسه چهارشنبه سوریه؟!‏
خب شاید باشند امثال من که این کتابها براشون سخت باشه حتی!!!‏
قرارنیست همه درسشون به یک اندازه خوب باشه که!‏

shivana

New Member
لایک ها
3

اقا/خانم محترم،من كه نگفتم كارتون زشته اتفاقا خيلي هم خوبه، گفتم اينجا جاش نيست...اگر بد برداشت شد عذر ميخوام...
آخه معمولا آدم برای کار زشت باید خجالت بکشه!من چون سال گذشته اینجا دنبال نشونی برای خرید کتاب دست دوم بودم فکر کردم همینجا هم میتونه جایی برای فروش باشه!در هر صورت اگر آقای خلینا فکر میکنن کارم اشتباهه بفرمایند تا پست ها پاک بشه!شما
ببخشید که من برداشت بد کردم.
موفق باشید بزرگوار

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام...
ممنون
خب در مورد اینکه کتاب ها چرا نو موندند نمیتونم جواب با یقین بهتون بدم! مثلا وقتی کتاب ها رو نگاه میکردم متوجه شدم برادرم دو تا کتاب برنامه ریزی داره که یکیش استفاده نشده و علت رو هم نمیدونم. از طرفی برادر من آزمون های قلم چی رو میداده و اگر در جریان باشید قلم چی به دانش آموزهاش بن میده و دانش آموزهاشو مجبور میکنه به خرید یه سری کتاب از قلم چی!! بله برادر من هم خیلی طرفدار قلم چی نبود و شاکی از اینکه چرا باید برای کتابهای قلم چی حدود صد تومن الکی پول بدم وقتی نیازی بهشون ندارم!!
در مورد بقیه ی کتاب ها، فکر میکنم شماهایی که الان پشت کنکور هستید میدونید که دین و زندگی تغییر کرده و سال گذشته بسیار تاکید میشد که کنکوری ها کتاب دین و زندگی گاج رو بخرند!!پس کتاب به درد نخوری نیست و برادرم هم خیلی ازش راضی بود،این یعنی اینکه استفاده میکرده!اما اگر کتاب رو ببینید خودتون متوجه میشید که واقعا در حد نو مونده! حالا اینکه بعضی ها اهل خراب کردن یا آتیش زدن کتاب هاشون نیستند دلیل بر به دردنخور بودن کتاب نمیشه!! منم کسی رو برای خرید مجبور نکردم و حق انتخاب با خود دانش آموز هست!
در ضمن برادرم خیلی از کتاب های به قول شما به دردبخورش رو داد به دوستای پشت کنکوریش!
موفق باشید دوست گرامی

بالا