کتاب هندسه تحلیلی نشر الگو

chemistry20

New Member
لایک ها
109
سلام
بچه ها واسه هندسه تحلیلی نظرتون راجع به کتاب نشر الگو چیه ؟
درس نامش کامل هست؟
ممنون میشم اگه جواب بدید:87:

Hosein.D

New Member
لایک ها
862
پاسخ : کتاب هندسه تحلیلی نشر الگو

سلام
بچه ها واسه هندسه تحلیلی نظرتون راجع به کتاب نشر الگو چیه ؟
درس نامش کامل هست؟
ممنون میشم اگه جواب بدید:87:
سلام دوست عزیز... به نظر من واسه هندسه تحلیلی این دوتا کتاب خوبه: خیلی سبز (آموزش)،میکرو طبقه بندی گاج. دومی رو یکی از کاربرای آیریسک که بهم معرفی کرد که خودش تو کنکور 92 هوا فضای شریف قبول شد. ولی بازم ببین با کدوم کتاب بهتر می تونی ارتباط برقرار کنی! موفق باشی:1:

moghini

New Member
لایک ها
258

اگر بتونید از حجم تحلیلی الگو در بیایید بله.بهترین کتاب برای تحلیلی همین کتاب هست.اما باور کنید کیفیت خوندن ما به مراتب بیش از کیفیت کتب اهمیت داره.مثلا" من تحلیلی محمود نصیری رو دارم.ظاهرا" این کتاب ویراستاری اصلا" نشده،سرشار از غلط های دستوری و فنی و نشانه گزاری و ... هست.اما باز هم از کیفیت آموزش تحلیلی ام راضی ام.

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

دوستم نشر الگو داره راضیه.ولی چند جا مثل اینکه توی جوابا اشتباه پیدا کرده بود.حجمشم که ......
من خودم گاج نقره ای دارم.خیلی کتاب خوبیه.درسنامش کامله.اینم اگر تونستید یه نگاه بندازید.

N.FasiH

New Member
لایک ها
63

قسمت تستش خیلی عالیه ولی درسنامش بد نیست ،در کل میکرو گاج از نطر من کتاب کاملتری هستش !

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

دوستم نشر الگو داره راضیه.ولی چند جا مثل اینکه توی جوابا اشتباه پیدا کرده بود.حجمشم که ......
من خودم گاج نقره ای دارم.خیلی کتاب خوبیه.درسنامش کامله.اینم اگر تونستید یه نگاه بندازید.
کتابای میکرو طبقه بندی گاج واقعا کامل هستند و همه ی مطالب لازم واسه کنکور رو پوشش می ده! من خودم منتطرم دوستم بگیره تا ببینم چه جوریه:4:

math7

New Member
لایک ها
586

کسی هندسه تحلیلی نشر دریافت رو ندیده ؟ اگه دیدین بگین چطوره؟

بالا