Saba76

New Member
لایک ها
113
سلام عزیزان

یه سوال خیلی اساسی دارم..از بین این همه مشاور تحصیلی که تو تهران هست و همش تبلیغ!

میشه بپرسم کدومش رو با چه دلیلی قبول دارین و تضمینی زیر 100 میتونن تو رشته انسانی هم کمک کنند؟

و بابرنامه مدرسه مان که با سنجش پیش میرند هماهنگ هستند؟

خواهشا کمک بفرمایید که واجبه...

کسانی که خودم تعریفشان را زیاد شنیده ام:

رامین نیکخو

ابراهیم نجفی فر

محمدرضا ذاکر

مهدی نکوئی

همت یار
و....

خیلی سردرگمم خواهشا راهنمایی بفرمایید
(مثلا هزینه آقای نیکخو رو که اطلاع دارم جلسه خصوصی اش بسیار زیاد است.)

سردرگمم بین آقایان: نجفی فر و ذاکر و نکوئی

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750
پاسخ : کدوم مشاور تحصیلی؟

سلام عزیزان

یه سوال خیلی اساسی دارم..از بین این همه مشاور تحصیلی که تو تهران هست و همش تبلیغ!

میشه بپرسم کدومش رو با چه دلیلی قبول دارین و تضمینی زیر 100 میتونن تو رشته انسانی هم کمک کنند؟

و بابرنامه مدرسه مان که با سنجش پیش میرند هماهنگ هستند؟

خواهشا کمک بفرمایید که واجبه...

کسانی که خودم تعریفشان را زیاد شنیده ام:

رامین نیکخو

ابراهیم نجفی فر

محمدرضا ذاکر

مهدی نکوئی

همت یار
و....

خیلی سردرگمم خواهشا راهنمایی بفرمایید
(مثلا هزینه آقای نیکخو رو که اطلاع دارم جلسه خصوصی اش بسیار زیاد است.)

سردرگمم بین آقایان: نجفی فر و ذاکر و نکوئی

صبا جان من راستش توی تهران چندان اطلاعی ندارم...اگه تو اصفهان می خواستی بهت مشاور عالی معرفی می کردم...با این حال یه چیزی رو می دونم و روز به روز هم بیشتر به این مسئله اعتقاد پیدا می کنم...اونم اینکه متاسفانه یه عده ای هستن که بیش از اونکه کار مشاوره ای بکنن کار تجاری می کنن...منظورم اینه که مثلا جناب مشاور از عمد هول می اندازه تو دل دانش آموز که بره فلان کلاس رو ثبت نام کنه،چون از شاگردایی که به اون کلاس معرفی می کنه درصد می گیره یا خیلی چیزای دیگه....به هر حال به نظرم نکته ای که باید بهش توجه کنی اینه که مشاوره های اون شخص،دقیق،اصولی و برمبنای شناختی باشه که از شخصیت تو پیدا می کنه نه عین یه سری فرمول که طرف حفظ می کنه و به همه میگه و خب برای رسیدن به این هدف بهتره که اون شخص تحصیل کرده ی رشته ی مشاوره تحصیلی باشه...
و در آخر اعتقاد شخصی من اینه که کارهای روانی و انگیزشی یه مشاور خوب بیش از برنامه ریزی هاش اهمیت دارن....چون برای نتیجه گیری تو کنکور شرایط روانی نقشی مهم تر از شرایط علمی دارن

Saba76

New Member
لایک ها
113

صبا جان من راستش توی تهران چندان اطلاعی ندارم...اگه تو اصفهان می خواستی بهت مشاور عالی معرفی می کردم...با این حال یه چیزی رو می دونم و روز به روز هم بیشتر به این مسئله اعتقاد پیدا می کنم...اونم اینکه متاسفانه یه عده ای هستن که بیش از اونکه کار مشاوره ای بکنن کار تجاری می کنن...منظورم اینه که مثلا جناب مشاور از عمد هول می اندازه تو دل دانش آموز که بره فلان کلاس رو ثبت نام کنه،چون از شاگردایی که به اون کلاس معرفی می کنه درصد می گیره یا خیلی چیزای دیگه....به هر حال به نظرم نکته ای که باید بهش توجه کنی اینه که مشاوره های اون شخص،دقیق،اصولی و برمبنای شناختی باشه که از شخصیت تو پیدا می کنه نه عین یه سری فرمول که طرف حفظ می کنه و به همه میگه و خب برای رسیدن به این هدف بهتره که اون شخص تحصیل کرده ی رشته ی مشاوره تحصیلی باشه...
و در آخر اعتقاد شخصی من اینه که کارهای روانی و انگیزشی یه مشاور خوب بیش از برنامه ریزی هاش اهمیت دارن....چون برای نتیجه گیری تو کنکور شرایط روانی نقشی مهم تر از شرایط علمی دارن
ممنون از نظرت سارا خانوم عزیز...
راستش خیلی از این مشاورای برتر رشته های ریاضی تجربی هستن ولی مشاوره و ابتکار های مشاوره
و انگیزش و هزارتا مطلب تست زنی و شیوه برنامه ریزی و مطالعه و روانشناسی و مشاوره...هم کارکردند و بلدند...
ولی ازونجایی که تبلیغات به طرز فجیعی گسترده است آدم گیج میشه....
هرروز با دوستم به هزارتا مرکز مشاوره زنگ میزنیم و از هر 3 تا دوتاشون خط میخوره و یکیشون مناسبه...

التماس دعا

shima gholami

Active Member
لایک ها
168

من به مشاور مدرسمون قانعم! :)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من به مشاور مدرسمون قانعم! :)

لایک ها
0

سلام صبا جان
من خودم سال دیگه کنکور دارم اما خواهرم دوسال پیش کنکور داد و پزشکی قبول شد و مشاورشم نجفی فر بود. من الا تو مدرسه نجفی فر درس می خونم. انصافا کارش حرف نداره. من خودمشاگردای سالای پیششو از نزدیکدیدمچه ریاضی چه تجربی و چه انسانی رشته ها و دانشگاههی خیلی خوبی قبول شده بودن.

لایک ها
0

فقط ایمان سرورپور..............:):):):):53::53::53::53::53::67::67::67::67::67::67::67::67::67::67::67::67:

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119

مشاور خوب تو شیراز کیه؟

بالا