چند درصد نمره‌ی این آزمون را کسب کرده‌ای؟

• صفر تا 10 درصد

رای 7 6.3%
  • 11 تا 20 درصد

رای 10 9.0%
  • 21 تا 30 درصد

رای 39 35.1%
  • 31 تا 40 درصد

رای 21 18.9%
  • 41 تا 50 درصد

رای 10 9.0%
  • 51 تا 60 درصد

رای 6 5.4%
  • 61 تا 70 درصد

رای 3 2.7%
  • 71 تا 80 درصد

رای 1 0.9%
  • 81 تا 90 درصد

رای 3 2.7%
  • 91 تا 100 درصد

رای 11 9.9%

• مجموع رای دهندگان
    111

kiyarash

New Member
لایک ها
3
پاسخ : کف‌بینی، اعلام درصد و بحث‌های حاشیه‌ای مرحله اول المپیاد ریاضی 1393

دوستم میگف دوستش گفته کف 8 تا درسته:15::4: همون 26.7 درصد:157: که با شناختی که از رفیقم دارم قبول کردم:105::15: واسه همین فک کنم اقا حسین و اقا مهیار قبولین :36:برین واسه مرحله بعد شروع کنین:213::36::36::95:

لایک ها
154

عزیزم اولم کسی نمیتونه رو کف مطمین باشه در ظمن پارسال کف 7.5 بود امسال هشت باشه؟ امسال همه سوالات فوق العاده سخت تر بود هم این که همه ی سوالات نمره ی منفی داشت پس کف صد درصد از پارسال پایین تره

kiyarash

New Member
لایک ها
3

داداش گلم سید جان اولا گفتم دوستم گفته که دوستش گفته که اونم از استادش پرسیده بود:25: بعدم من سال پیشم بودم قبولم شدم مرحله اول رو سابقم بد نیس ار من بشنو (با حس ریش سفیدی) از هر نظر نگاه کنی امسال اسون تر بود مثلا سوال 1و2 راحت حل میشد 3 هم ذهنی میشد5و6 هم همینطور کمابیش 7 هم همینطور 15و19و26و29 هم چندان سخت نبود کسی با دستم کار میکرد جوابارو میاورد (من خودم سوال 26 عدد 2 به توان 10 رو 2 به توان 11 در اوردم زدم 11:mad::179:)همینا رو میومدی حل کنی نمیتونستی همیناخودش 9 تاس دیگه

آخرین ویرایش توسط مدیر

hossein11

New Member
لایک ها
109

داداش گلم سید جان اولا گفتم دوستم گفته که دوستش گفته که اونم از استادش پرسیده بود:25: بعدم من سال پیشم بودم قبولم شدم مرحله اول رو سابقم بد نیس ار من بشنو (با حس ریش سفیدی) از هر نظر نگاه کنی امسال اسون تر بود مثلا سوال 1و2 راحت حل میشد 3 هم ذهنی میشد5و6 هم همینطور کمابیش 7 هم همینطور 15و19و26و29 هم چندان سخت نبود کسی با دستم کار میکرد جوابارو میاورد (من خودم سوال 26 عدد 2 به توان 10 رو 2 به توان 11 در اوردم زدم 11:mad::179:)همینا رو میومدی حل کنی نمیتونستی همیناخودش 9 تاس دیگه
توی سال های قبل هم همیشه حدودا یک سوم سوالات بنا به گفته تمام صاحب نظران تقریبا بدیهی یا خیلی آسون بودن ولی همیشه کف از یک سوم سوالات پایین تر بود ,چون معمولا افراد به دلیل استرس سوالات دیگر یا کم دقتی یا محاسبات غلط عددی(مثل خودتون) و یا در پیچ های گمراهی دچار اشتباه شده و به سوالات آسان هم نمی تونند جواب بدن.پس بیخود بذر نامیدی تو جمع نپاشید, فقط کسی خبر داره امسال پذیرش چند نفره ؟اگه بدونم چند نفر قبول میشن می تونم در مورد کف یه اظهار نظر خوب کنم.

kiyarash

New Member
لایک ها
3

من قصدم تضعیف روحیه نبود:179: اگرم چنبن اتفاقی افتاد معذرت میخوام :63:فقط خواستم به اقا سید بگم قبل از این که نظرو رد کنن روش فکر کنن از نظر من کف 6هم میتونه باشه:224: اما از نظر اون شخصی که گفتم 8 بوده منم فقط نقل قول کردم ولی ایشون سریع جبهه گرفتن :15:در هر صورت معذرت میخوام:63::63:

لایک ها
154

کیارش جان اگه بخواید این جوری حساب کنید بله منم پارسال 20 تا سوال را راحت جواب دادم و از طرفی امسال هم 15 را بدون شک حساب کردم ولی آنقدر استرس داشتم و اشتباهات مسخره و بی دقتی داشتم که الآن کارم به مرز قبولی رسیده بعدشم حسین آقا ممنون که گفتید نباید تضعیف روحیه کرد اما آقا کیارش و حسین آقا من آنقدر به خدا توکل دارم که اگر همه هم بگند قبول نمیشی مطمینم اگه خدا بخواد قبول میشم مطمین باشید روحیه من با این چیزا تضعیف نمیشه من فقط به خدا امید دارم و بس

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

کیارش جان اگه بخواید این جوری حساب کنید بله منم پارسال 20 تا سوال را راحت جواب دادم و از طرفی امسال هم 15 را بدون شک حساب کردم ولی آنقدر استرس داشتم و اشتباهات مسخره و بی دقتی داشتم که الآن کارم به مرز قبولی رسیده بعدشم حسین آقا ممنون که گفتید نباید تضعیف روحیه کرد اما آقا کیارش و حسین آقا من آنقدر به خدا توکل دارم که اگر همه هم بگند قبول نمیشی مطمینم اگه خدا بخواد قبول میشم مطمین باشید روحیه من با این چیزا تضعیف نمیشه من فقط به خدا امید دارم و بس

MRF2017

New Member
لایک ها
7

اقا توکلتون به خدا باشه منم خیلی دو دلم که قبول میشم یا نه ولی امیدم به خداست

mahya_rz

New Member
لایک ها
39

دوستم میگف دوستش گفته کف 8 تا درسته:15::4: همون 26.7 درصد:157: که با شناختی که از رفیقم دارم قبول کردم:105::15: واسه همین فک کنم اقا حسین و اقا مهیار قبولین :36:برین واسه مرحله بعد شروع کنین:213::36::36::95:
مرسی دوسته عزیز :)
ولی چند نکته من دخترم و محیا هم با این ح البته مهیا هم داریم ولی بازم مرسی :4:

mahya_rz

New Member
لایک ها
39

با سلام کسی زمانه دقیقه اعلام نتایجو می دونه ؟ :39:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

با سلام کسی زمانه دقیقه اعلام نتایجو می دونه ؟ :39:
علیک!
من که میگم در بازه 23-28 اعلام میشه ولی به احتمال زیاد 25 ام هست به ارزوی موفقیت برای همه!:23::87:

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

نتایج مرحله اول احتمالا روز دوشنبه میاد .

لایک ها
154

خیلی دیره ما که مردیم از استرس

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

با استرس هیچ کاری درست نمیشه . صبر کنید و دعا . ان شاءالله که قبولی سید

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

تا سه روز دیگه میاد حتما شما نگران نباش قبولی انشاالله تازه موقعی که بیاد فقط چهار شنبه سوری بیاد بعضی از قبولیا جو گیر میشن !
چهار شنبه سوریتون خوش بگزره ولی خودتونو نسوزونید چون تنها این مرحله نیس مرحله دو هم هست!:4:

joomine.com

New Member
لایک ها
70

استرس نداره که داداش من.
نهاینا اینه که مث من و خیلی از دوستان دیگه قبول نمیشید.
زندگی که به پایان نرسیده.
بعدشم که ایشالله قبول میشید و اصلا نیاز به این حرفای من هم نباشه!!
موفق باشید.

لایک ها
154

بچه ها نتایج را اول بار تو این سایت میزنند دیگه ؟ ysc.ac.ir

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

بچه ها نتایج را اول بار تو این سایت میزنند دیگه ؟ ysc.ac.ir
خوب اولین اطلاعیه تو این سایت میاد و بعد میگه بری سناد و یه چن دیقه بعدم خودشون تو این سایت قرار بدن خوب ایشالا امسالم رتبه هارو برعکس اعلام کنن!

moham10mad

New Member
لایک ها
29

دوستان همونطور که سایت آیریسک گفت تا فردا سه شنبه جوابا میاد. منم مثل شما استرس دارم. انقدر که دلم می خواد تا فردا هیچ کاری نکنم ( حتی امتحان فاینال زبان که امروز دارم) و فقط به مانیتور خیره شم و جواب رو تو سایت ببینم. نمی دونم شمام اینجوری هستید؟ تازه من دیشب خواب دیدم جوابا اومده کلی ذوق زده شدم که از خواب پریدم. ولی اگه مثل من هستید امیدتون به خدا باشه. منم دارم تمرکز می کنم که به امید برسم. آخه آدم انقدر عجول داریم؟

لایک ها
154

دقیقا من هم همین طورم هر کاری می کنم بر استرسم غلبه کنم نمی تونم حتی دو روزه نمی تونم برای مرحله ی دوم بخونم تا شروع به خواندن می کنم دوباره میام ببینم جواب ها اومده ولی در هر صورت کاش همین امروز میزدند من که دیگه طاقت ندارم

درضمن یه سوال دیگه شما که گفتید فردا یعنی سه شنبه میاد یعنی از ساعت دوازده شب که وارد سه شنبه شیم میاد یا ممکنه تو طول روز بیاد؟

hossein11

New Member
لایک ها
109

دقیقا من هم همین طورم هر کاری می کنم بر استرسم غلبه کنم نمی تونم حتی دو روزه نمی تونم برای مرحله ی دوم بخونم تا شروع به خواندن می کنم دوباره میام ببینم جواب ها اومده ولی در هر صورت کاش همین امروز میزدند من که دیگه طاقت ندارم

درضمن یه سوال دیگه شما که گفتید فردا یعنی سه شنبه میاد یعنی از ساعت دوازده شب که وارد سه شنبه شیم میاد یا ممکنه تو طول روز بیاد؟
گفت حداکثر جواب تا آخر روز سه شنبه میاد. همین امروز بعد از ظهر هم ممکنه جوابو بدن.

دوستان همونطور که سایت آیریسک گفت تا فردا سه شنبه جوابا میاد. منم مثل شما استرس دارم. انقدر که دلم می خواد تا فردا هیچ کاری نکنم ( حتی امتحان فاینال زبان که امروز دارم) و فقط به مانیتور خیره شم و جواب رو تو سایت ببینم. نمی دونم شمام اینجوری هستید؟ تازه من دیشب خواب دیدم جوابا اومده کلی ذوق زده شدم که از خواب پریدم. ولی اگه مثل من هستید امیدتون به خدا باشه. منم دارم تمرکز می کنم که به امید برسم. آخه آدم انقدر عجول داریم؟
از آمار و ارقام خبری ندارین ؟چون معمولا چند روز قبل اعلام نتایج میگن چند نفر قبول شدن و از این حرفا؟

بالا