چند درصد از نمره کل سوالات را به دست آوردی؟

• کمتر از 20 درصد

رای 6 19.4%
  • بین 20 تا 40 درصد

رای 17 54.8%
  • بین 40 تا 60 درصد

رای 4 12.9%
  • بین 60 تا 80 درصد

رای 1 3.2%
  • بیشتر از 80 درصد

رای 3 9.7%

• مجموع رای دهندگان
    31

A L I

New Member
لایک ها
12
پاسخ : کف‌بینی و حاشیه‌های مرحله اول المپیاد فیزیک 1394

سلام دوستان عزیز...خیلی شیک همه زحماتمو به باد دادم...نمیدونم..واقعا دارم دیوونه میشم..طبق کلیدی که ایرانفو داد 10 تا سوالمو درست..13 تا غلط..2 تام پاسخ کوتاه درست..با استرسی که داشتم..بدیهی ترین سوالاتم نتونستم جواب بدم..حتی اوناییم که ده بار قبل المپیاد حل کرده بودم..واقعا نا امید شدم..به نظرتون مرحله دوم قبول میشم دوستان؟ینی میتونم برم مرحله دو؟یا این دوماهو بیخیال شم و درسای مدرسمو بخونم
قبولی انشاالله.بچسب به مرحله دو.

erfan125

New Member
لایک ها
2

دوستان توجه داشته باشید که سال اول نداشتیم بنابراین تعداد قبولی ها نسبتا یک سوم بیشتر میشه و راحتتر میشه قبول شد

ys235

New Member
لایک ها
1

امسال اولا نیستن تعدادی ک قبول میکنن مثه قبله یا بخاطر نبود اولا کم تر میکنن؟
مثلا پارسال درسته پاسخ کوتاهاش سخت تر از امسال بود و لی تستی های آسون زیاد داشت. مثلا کف از 7 پارسال دیگه فوقش بالاتر از 15 میرسه؟
با 24 امتیاز قبولیم؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

A L I

New Member
لایک ها
12

مثلا پارسال درسته پاسخ کوتاهاش سخت تر از امسال بود و لی تستی های آسون زیاد داشت. مثلا کف از 7 پارسال دیگه فوقش بالاتر از 15 میرسه؟
سلام دوست عزیز.شما تقریبا 20 درصد زدید و به احتمال خیلی زیاد قبولید.

mououd.gh

New Member
لایک ها
3

من هفت تا تستی زدم و یه دونه پاسخ کوتاه رو هم درست جواب دادم. اگه فرض کنیم همه ی تستی هارو درست زدم قبولم دیگه؟

Sent from my GT-S6310 using Tapatalk
آره احتمال بالای 90 درصد قبولی

Sent from my C6903 using Tapatalk

mououd.gh

New Member
لایک ها
3

سلام دوستان عزیز...خیلی شیک همه زحماتمو به باد دادم...نمیدونم..واقعا دارم دیوونه میشم..طبق کلیدی که ایرانفو داد 10 تا سوالمو درست..13 تا غلط..2 تام پاسخ کوتاه درست..با استرسی که داشتم..بدیهی ترین سوالاتم نتونستم جواب بدم..حتی اوناییم که ده بار قبل المپیاد حل کرده بودم..واقعا نا امید شدم..به نظرتون مرحله دوم قبول میشم دوستان؟ینی میتونم برم مرحله دو؟یا این دوماهو بیخیال شم و درسای مدرسمو بخونم
داداش میشی 27 نمره ینی حدود 21 درصد احتمال قبولیت بازم خیلی بالاست ان شالله قبولی ناامید نشو

mououd.gh

New Member
لایک ها
3

قبولی

A.E.F

New Member
لایک ها
0

من 5 تا درست زدم دوتا غلط یه دونه هم پاسخ کوتاه حل کردم با این اوصاف اگر کف قبولی 15 بشه من بادرصد14.78قبول فک نکنم بشم عیبی نداره دوباره بشینیم بخونیم واسه سال دیگه!!!!!!!!!!:d:31:
ولی امسال واقعا یه خورده نامردی بود اینقد واسه سوال های کوتاه امتیاز رو اووردن پایین

آخرین ویرایش توسط مدیر

Sina vsy

New Member
لایک ها
0

مرسی از همتون واقعا

aavvzz

New Member
لایک ها
128

دوستان من 2 تا تستی درست زدم. غلط ندارم.
2 تا هم پاسخ کوتاه حل کردم.
قبول میشم ایا؟

mohammad gh

New Member
لایک ها
6

سلام
ميشي ١٦ نمره ٨٠ ٩٠ درصد قبولي(ميشي ١٣/٥ درصد)

shrvn

New Member
لایک ها
0

اقا اون سوال خرگوشه 11درسته یا12یاهردو؟؟

amical78

New Member
لایک ها
4

به نظرتون کف چنده؟

ys235

New Member
لایک ها
1

ینی الان این همه ملت تو نظر سنجی زدن بین 20 تا 40.... ب چه معناس؟ یه نفر تحلیل کنه لطفا ینی کف چ جوری میشه حدودا؟ اخه دیگه با این رای ها هم نمیشه قضاوت کرد.. ینی زیر کف بالای 20؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ینی این همه ملت تو نظر سنجی زدن بین 20 تا 40.... ینی کف بالای 20؟
من زیاد حالیم نمیشه توروخدا بگین دیگه اینقد ک بالا نمیاد کف!!

آخه اصن امکان داره امسال کف مثلا بشه 20 درصد؟

alireza_d

New Member
لایک ها
0

:220: مرحله 1 تو ی مرحله 2 تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟

:220: مرحله 1 تو ی مرحله 2 تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟

ys235

New Member
لایک ها
1

این همه ملت تو نظر سنجی بین 20 تا 40 زدن... کف میاد رو 20؟؟ چجوریه وضعیت؟؟ کف بیست ک دیگه خیلی ناجوره... اخه ایرانفو پیشبینی کرده 16.
اصن منطقی نیس دیگه بیشتر از این بیاد... نظرتون؟

این همه ملت تو نظر سنجی بین 20 تا 40 زدن... کف میاد رو 20؟؟ چجوریه وضعیت؟؟ کف بیست ک دیگه خیلی ناجوره... اخه ایرانفو پیشبینی کرده 16.

Sina vsy

New Member
لایک ها
0

والا ایرانفو همیشه با احتیاط کفو میگه..پارسال گف که 10 هستش ولی 7 شد...قطعا کف بالاتر از پارساله ولی اینکه خیلی بالا بیاد بعیده..این دوستانم که کفو زدن تو نظر سنجی انگار تا حالا کفهای المپیادای فیزیک هر سالو ندیدن..خود من 22 درصد شدم و خراب کردم..ایرانفو که میگف قطعا قبولی..ولی واقعا چنتا جا مث اینجا که اینجوری نظر میدن ادمو از قبول شدن نا امید میکنن..یکیم نمیاد بگه 100 درصد قبولی ما خیالمون راحت شه و تمرکز کامل کنیم رو مرحله دو

ys235

New Member
لایک ها
1

سلام. ممنون از اینکه توجه کردین به پیامم. دیروز اینو فهمیدم الان میگم. ما یکی از استادای مدرسمون ک حالا بگذارین اسمشونو نگم. عضو کمیته المپیاد نجوم و از طراح های نجوم هستن و مدت زیادی با باشگاه و فیزیکی ها در ارتباطن و برای المپ فیزیک و نجوم تو مدرسمون درس میدن گفتن امسال با 15 یا16 نمره قبولین. من تعجب کردم 3 بار پرسیدم نمره یا درصد؟ گفتن نه نمره... ینی حدود 13 درصد...
این چیزی بود ک من اطلاع داشتم... باوجود پیشبینی 10 پارسال ایرانفو و 7 شدن کف . بعید نیستش امسال با پیش بینی 16 کف 13 بشه
این شخصی هم ک من ازشون نقل قول کردم اونقدر قابل اعتمادهس ک اومدم کلی اینجا تایپ کردم..... واقعا میگم ایشون واقعا حرفشون ب من اطمینان داد...
حالا اگر هم الان به هر دلیلی نتونستین درصد مورد انتظار خودتونو بگیرین بدون نگرانی واسه مرحله دو ادامه بدین...

Sina vsy

New Member
لایک ها
0

سلام. ممنون از اینکه توجه کردین به پیامم. دیروز اینو فهمیدم الان میگم. ما یکی از استادای مدرسمون ک حالا بگذارین اسمشونو نگم. عضو کمیته المپیاد نجوم و از طراح های نجوم هستن و مدت زیادی با باشگاه و فیزیکی ها در ارتباطن و برای المپ فیزیک و نجوم تو مدرسمون درس میدن گفتن امسال با 15 یا16 نمره قبولین. من تعجب کردم 3 بار پرسیدم نمره یا درصد؟ گفتن نه نمره... ینی حدود 13 درصد...
این چیزی بود ک من اطلاع داشتم... باوجود پیشبینی 10 پارسال ایرانفو و 7 شدن کف . بعید نیستش امسال با پیش بینی 16 کف 13 بشه
این شخصی هم ک من ازشون نقل قول کردم اونقدر قابل اعتمادهس ک اومدم کلی اینجا تایپ کردم..... واقعا میگم ایشون واقعا حرفشون ب من اطمینان داد...
حالا اگر هم الان به هر دلیلی نتونستین درصد مورد انتظار خودتونو بگیرین بدون نگرانی واسه مرحله دو ادامه بدین...
خیلی ممنون از شما...لطف کردید واقعا

بالا