کف قبولی مرحله دوم بیستمین المپیاد شیمی چنده؟

najafi2020

New Member
لایک ها
195
دوستان به پست قبلی من توجه کنند تا مشاهده کنند افراد یادشون میره که چه نظراتی دادن. لینکش را گذاشتم.

لینک سخنان arezu که من با نام کاربری ایشون نوشتم !

ftopic-2289-days0-orderasc-60.html

arezu

New Member
لایک ها
4
najafi2020 گفت
دوستان به پست قبلی من توجه کنند تا مشاهده کنند افراد یادشون میره که چه نظراتی دادن. لینکش را گذاشتم.

لینک سخنان arezu که من با نام کاربری ایشون نوشتم !

ftopic-2289-days0-orderasc-60.html
آقای نجفی دقت کنین چی نوشتم :

من نظرم رو راجع به سوالای امسال کجا نوشتم ؟! هیچ جا ! و اگه قرار باشه بنویسم می گم عالی بود ! تازه سوالای تستیش یه خورده کم نکته تر بود

فکر کنم واسه همه واضح بود که منظور من بعد از آزمون بود !

najafi2020

New Member
لایک ها
195
دوست عزیز من علاقه ندارم که دیگران را زیر سوال ببرم پس بهتره تمومش کنید.

arezu

New Member
لایک ها
4
najafi2020 گفت
دوست عزیز من علاقه ندارم که دیگران را زیر سوال ببرم پس بهتره تمومش کنید.
ببخشید آقای نجفی ولی شما منو زیر سوال نبردین ! بهتره آدم وقتی اشتباه می کنه قبول کنه !
البته شما اشتباه نکردین .. فکر کنم من اشتباه کردم که نظر شخصی خودمو گفتم ! پس اشتباهمو قبول می کنم ..

najafi2020

New Member
لایک ها
195
دوست عزیز شما بعد از آزمون هیچ نظری در مورد سوالات ندادید درسته؟

شماری از اعضا گفتن که بعضی از سوالات بالاتر از سطح کتاب بودن و باید از باشگاه بخوایم که حذفشون کنه یا ظرفیت را افزایش بده تا جبران بشه. درسته؟

من اومدم و گفتم این دوستان کنکور و المپیاد را با هم اشتباه گرفتن و در تلاش هستن تا سوالاتی را که جواب ندادن حذف کنن . به نظر شما این عدالت هستش ؟ نه خودتون بگید این عدالت هستش ؟

بعد شما اومدید و با من مخالفت کردید. این یعنی چی؟ مفهوم این مخالفت و زیر سوال بردن نظر دادن نیست؟

باشه من شخصا از همه ی اعضا ی محترم عذر می خوام و قول می دم که هرگز در این مسائل دخالت نکنم.

لایک ها
0
jam konid in loos bazi ha va mazerat khahi haro!!!!!!!!!!!!!!
man hamatoono bakhshidam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rasti be man nagi taze vared ha,man ghadimiam!!!!ba to boodam arezoo khanoom

peyman_delan

New Member
لایک ها
14
دوستان اصلا اشتباه از من بوده! اينطوري خوبه! راضي شدين؟
بابا بيخيال اين بحث ها شيد اگه آدم اسم تاپيك رو نبينه فكر مي كنه اينجا چه خبره!
المپياد كه همه زندگي آدم نيست؟ هست؟ نيست ديگه. هركي تو المپياد موفق بشه مسيرهاي جديدي تو زندگيش ايجاد ميشه ولي من خيلي آدم هايي رو مي شناسم كه اصلا طرف المپياد نرفتن ولي از خيلي از جهات از 100 تا المپيادي بهترن! لطفا اين بحث ها رو تموم كنيد و حرف هايي نزنيد كه يه روزي از به زبون آوردنشون پشيمون بشيد. (خيلي سعي كردم چيزي ننويسم ولي ديدم نميشه!)
با آرزوي اينكه هركس به هرچي كه تو زندگيش ميخواد برسه.

Golden-Star

New Member
لایک ها
0
اه کلی تایپ کردم همش پرید

می خواستم بگم نمی دونستم یه پیشنهاد ساده انقد دعوا راه میندازه! کاش پیشنهاد نمیدادم!
آقای نجفی حق با شماست که می گی المپیاد می دیم نه کنکور! اما من می گم، جواب سوال 47 تو هیچ کتابی که در دسترس من باشه نبود! اعتراض من اینه که چرا باشگاه باید سوالی بده که کسی که کلاس المپیاد شرکت نکرده و فقط به چندین کتاب (حالا نه فقط کتابای درسی!) استناد کرده، نتونه جواب بده؟!
این استدلال که نئوپنتان متقارنه و استثناءا نقطه ذوبش بیشتره من تازه امروز فهمیدم (شاید سر امتحان خودم این استدلالو می کردم اما خب مطمینم در درستیش شک می کردم!) نمیگم چون من غلط زدم حذف بشه! می گم سوالیه که نباید تو همچین امتحانی مطرح بشه:)
بازم ببخشید بابت پیشنهادم!

seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
مي خواستم نظر خودم رو در مورد اين بحث ها بگم كه اگه امتحان مرحله دوم مثل سال قبل يا هر دورهاي مثل امسال آسان باشد نتيجه اين ميشود كه بچه ها از روي سواد سنجيده نمي شوند بلكه از روي دقت و سرعت سنجيده مي شوند البته باز سوالات امسال از سال قبل تا حدودي بهتر بود اما باز هم آن چيزي كه انتظار داشتيم نبود مثلا دو تا از بچه هاي مدرسه ما كه واقعا مباحث باشگاه رو خوب خوانده بودن امسال با اينكه براي مرحله اول و دوم هم خوب خونده بودن وحتي يكيشون مرحله اول رو 100 زد به خاطر بي دقتي هاي الكي مخصوصا در سوالات تشريحي امتحان رو خوب ندادند البته اميد وارم قبول شن اما اين نشان دهنده ضعف باشگاه در برگزاري آزمون هست كه بچه هاي قوي رو كه مي تونن طلا شن بشت در مرحله دوم مي ذاره و نتيجش هم افت ايران در مسابقات جهاني مي شه اگر قبولي شيمي به60 يا70 درصد برسه آن وقت واقعا معلوم مي شه كه كي چيكارست و خيلي ها هم همينطوري وارد باشگاه نمي شن.
به اميد روزي كه مسيولين و طراحان سوالات از خواب بيدار شن.

amir-tavakoli

New Member
لایک ها
521
اینکه امیدوار باشیم کافی نیست... باید سعی کنیم اگر بعدها تونستیم، کاری کنیم و اونطوری بشه که درسته... خیلی ها اصل خودشونو فراموش میکنن... هر دوره که میگذره یه عده خوشحالن و کاری به این حرفا ندارن ولی یه عده شاکین و کلی شکایت میکنن از وضع موجود...آخرش هم هیچ خبری نمیشه و هرکی میره پی زندگیش... اگه ما هم بیایم و همون حرفا رو بزنیم و هیچ خبری نشه، دیگه چه فرقی میکنیم... عالم بی عمل به چی چی ماند؟!

seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
من اين حرف هايي كه زدم به خاطر اين نبود كه خودم خراب كردم چون خودم تستي رو صد زدم البته تشريحي رو خيلي خوب ندادم اما مي خواستم از اينكه برگزاري آزمون اينقدر بد هست كه خيلي ها كه لايقند قبول نمي شن انتقاد كنم همين

amir-tavakoli

New Member
لایک ها
521
منم منکر قدرت شما در امر تست زنی نشدم! راجع به این بحثی که مطرح کردید نظر دادم...

seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
بابت نظرتان متشكرم اميدوارم هر دويمان قبول شويم و لطفا براي آن دسته از دوستانمان كه واقعا لايق هستند دعا كن.

NeeGaaR

New Member
لایک ها
0
کف47سوال درست تستی و 6سوال ونیم درست تشریحیه

کف قبولی 100 درصد. من که فکر می کنم بالا 90 باشه.

????!!ina chiye neveshtiiiiin

nemigin 2khtare mardom sekte mikona

daram badtarin salaye zandegimo migzaroonam

shaba khabam nemibare ta sob kaboos mibinam,asan asaaab nadaram
vali bahame ina hichvagh az olampiyad khoondanam narazi nistam

CallofDuty

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان.
اگه هركدومتون درصداي دوست ها و همكلاسي ها و كسايي كه ميشناسيد رو بگيد خودمون ميتونيم نمره ي كف رو بادقت قابل قبولي تعيين كنيم.
من تستي رو 91 زدم تشريحي رو هم 6.5 ( متاسفانه كس ديگه اي رو نميشناسم
) شما هم بگيد

لایک ها
521
NeeGaaR گفت
کف47سوال درست تستی و 6سوال ونیم درست تشریحیه

کف قبولی 100 درصد. من که فکر می کنم بالا 90 باشه.

????!!ina chiye neveshtiiiiin

nemigin 2khtare mardom sekte mikona

daram badtarin salaye zandegimo migzaroonam

shaba khabam nemibare ta sob kaboos mibinam,asan asaaab nadaram
vali bahame ina hichvagh az olampiyad khoondanam narazi nistam

توی این سایت ملت خیلی چیزا میان مینویسن... بعضی ها که دوست دارن بیان و جو بدن ... ولی چه میشه کرد؟ نمیشه جلوشونو گرفت... پس باید توجهی نکرد و منطقی فکر کرد... سکته کردن هم نداره! پیشنهاد میکنم برای اینکه از وضع موجود خلاص شید، تکلیف خود را مشخص کنید... مثلا یکی از دوستان رو من میشناسم که الان داره واسه نهایی میخونه و خیلی هم جدیه و میخاد بترکونه!!! تک رقمی کنکور!!! 2 دل بودن بسیار بسیار سخت است...

parastoo

New Member
لایک ها
18
خدايا چنان كن سرانجام كار تو خشنود باشي و ما رستگار

shoby_42

New Member
لایک ها
1
من امتیاز 204 شدم ولی باز امید زیادی ندارم
امیدوارم که کف سؤالات این حدود باشه

امسال بچه های تهران با یکی شدن حوزه های تصحیح ضد حال خوردن