کف قبولی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Numberone

New Member
لایک ها
0
ghablan goftam bazam migam dar in emtehan ba tavajoh be bala raftane zarfiate ghabuli (hodude 1000 nafar) vahozure 2vomha va gereftane pule bishtar hazeram shart bebandam balaye 48% ghabule

shallaleh

New Member
لایک ها
141
Numberone گفت
ghablan goftam bazam migam dar in emtehan ba tavajoh be bala raftane zarfiate ghabuli (hodude 1000 nafar) vahozure 2vomha va gereftane pule bishtar hazeram shart bebandam balaye 48% ghabule
جدی میگین؟؟؟
من50هشو شنیده بودم ولی48 نه!!!!!!!!
خداکنه 48باشه،ظرفیت بره بالا،تا ما دوما بی نصیب نباشیم!

gonahkar

New Member
لایک ها
67
من شنیدم از دوم ها هیچ کسی را قبول نمی کنن فقط برای اینکه بتونن پول بیشتری بگیرن اجازه دادن ما ثبت نام کنیم

ehsan1995

New Member
لایک ها
27
gonahkar گفت
من شنیدم از دوم ها هیچ کسی را قبول نمی کنن فقط برای اینکه بتونن پول بیشتری بگیرن اجازه دادن ما ثبت نام کنیم
چه جالب من هم این رو از یه منبع موثق شنیدم.من هم بابلسری هستم ولی تو تیزهوشان بابل!!!!!

gonahkar

New Member
لایک ها
67
چه جالب من هم این رو از یه منبع موثق شنیدم.من هم بابلسری هستم ولی تو تیزهوشان بابل!!!!!
احسان از اسپم خو داری کن خودت می دونی که کی هستم
کسی نظری نداری نداره دریاره این؟

nazanin1372

New Member
لایک ها
3
دیگه دارین شوخی میکنین.زیر 55 مگه قبوله؟کی گفته؟

GheXi

New Member
لایک ها
0
Numberone گفت
vaghean emsal mikhan hodoode 1000 nafar begiran!!?? shoma motmaenid?

tubresa

New Member
لایک ها
0
kheily jalebe man darsadam 63 ast vali vaghean motmaen nistam ke ghabool besham mitarsam ye vaght nashe vaghean moradad hastam ke bekhoonam ya na

akbarforooz

New Member
لایک ها
0
آقا چرا اینقدر نظر الکی میدید؟؟؟؟ مثلا که چی ؟؟؟ میخواید به خودتون روحیه بدید؟؟ اولا تعداد قبولی رو هیچ هیچ هیچ کسی نمیدونه تا شاید خود باشگاه اعلام کنه. ثانیا دوم ها اگه مرحله اول قبول شن فقط مرحله دوم رو امتحان میدن و حق ورود به باشگاه رو ندارن. ثالثا کف قبولی شیمی هیچ وقت زیر 54 نبوده( اونم با هزار تا شایعه) امسال هم بعید به نظر میرسه که تا 48 پایین بیاد

لایک ها
2
خب بالاخره جواب اومد کف قبولی گویا 57 هست
منم خدا رو شکر قبول شدم

nima94

New Member
لایک ها
296
سلام کف قبولی 49/5 بوده 685 نفر انتخاب شده که 100 نفر دوم بودند

mars72

New Member
لایک ها
0
سلام .امسال در حق المپیادیا خیلی ظلم شدمیبایست کف رو امسال پایین میاوردن من یه سال واسه المپیاد خوندم اما قبول نشدم حالا هم خیلی ناراحتم .به خاطر اشکال داشتن 2تا از سوالای ترمودینامیک کاملا تمرکزم رو سر جلسه امتحان از دست دادم و در آخر به همه دوستایی که قبول شدن صمیمانه تبریک میگم........................

melikaaaaa

New Member
لایک ها
136
دقیقا کسی می دونه کف چند بوده؟ و چند نفر بر داشتن؟

zkchem

New Member
لایک ها
40
آقا نيما كه گفت ، كف 49.5% بوده، 585 نفر سوم و 100 نفر دوم قبول شدن

MUTE

New Member
لایک ها
264
کف کمتر از پارسال بود دیگه ؟

zkchem

New Member