وضعیت
موضوع بسته شده است.

نرگس 8

New Member
لایک ها
0
پاسخ : کف

من کامپیوترو 27%زدم و نمره ی ریاضیم 6.5.برای هیچ کدوم امیدی هست؟

mohy1376

Well-Known Member
لایک ها
311

jei javad

New Member
لایک ها
1

به نظرم کف((( حدودا )))7.25 باید باشه
پارسال 7 بود

آخرین ویرایش توسط مدیر

mohy1376

Well-Known Member
لایک ها
311

sina1376

New Member
لایک ها
508

چرا مرحله ی دوم رو اینقدر بزرگ میکنید؟

خب اگه فرد با اشتباه نتونسته جواب بده اونجا هم چون تشریحیه اشتباه خیلی کم میشه!

بهتره که اینقدر مرحله ی دوم رو بزرگ نکنید!

یه امتحان تشریحی!:4:

fatemeh *

New Member
لایک ها
4

من نمیدونم واقعا .آخه خداوکلیلی کسی که نتونه مرحله 1 رو حداقل 9-10 تاشو تو 3 ساعت حل کنه به نظرتون بره مرحله 2 چی بگه؟
اتفاقا تو این مورد کاملا برعکسه .مرحله 1 دقت می خواد نه هوش و نه دانسته ای .من نمیگم کسی که بالا زده هیچ استعدادی نداره و فقط دقت داره و کسی هم که پایین زده خیلی باهوشه و فقط دقتش کمه .ولی واقعا بچه های سوم تیزهوشان که المپیادی نیستن اگه ریاضیشون خوب باشه میتونن مرحله 1 حداقل 40%بزنن.در کل منظورم اینه که مرحله 1 (خصوصا امسال که خیلی آسون بود)نمی تونه معیار خوبی باشه .مثلا یکی که گزینه هارو جابه جا میزنه یعنی این که ریاضیش خوب نیست یکی از دوستای من سر جا به جا زدن 16 نمرشو پروند یه خردش به خاطر بی دقتیه یه کمشم به خاطر استرس ولی یه سال اولی که این امتحان براش مهم نیست با آرامش امتحانشو میده و خوب میزنه ولی این سال دومی حداقل یه سال بیشتر خونده اطلاعات مورد نیاز برای ورود به باشگاهو داره .در کل میگم این که واقعا کی استعداد ریاضی داره یا اطلاعات بیشتری داری توی مرحله 2 معلوم میشه.سالای پیش هم که تعداد زیادی برمی داشتن حساب بی دقتیه بچه های دوم استرس بچه های سوم و بی خیالیه بچه های اولو اونایی که المپیادی نیستنو میکردن .ولی امسالو واقعا خدا به خیر کنه .

Ali.N

New Member
لایک ها
51

اتفاقا تو این مورد کاملا برعکسه .مرحله 1 دقت می خواد نه هوش و نه دانسته ای .من نمیگم کسی که بالا زده هیچ استعدادی نداره و فقط دقت داره و کسی هم که پایین زده خیلی باهوشه و فقط دقتش کمه .ولی واقعا بچه های سوم تیزهوشان که المپیادی نیستن اگه ریاضیشون خوب باشه میتونن مرحله 1 حداقل 40%بزنن.در کل منظورم اینه که مرحله 1 (خصوصا امسال که خیلی آسون بود)نمی تونه معیار خوبی باشه .مثلا یکی که گزینه هارو جابه جا میزنه یعنی این که ریاضیش خوب نیست یکی از دوستای من سر جا به جا زدن 16 نمرشو پروند یه خردش به خاطر بی دقتیه یه کمشم به خاطر استرس ولی یه سال اولی که این امتحان براش مهم نیست با آرامش امتحانشو میده و خوب میزنه ولی این سال دومی حداقل یه سال بیشتر خونده اطلاعات مورد نیاز برای ورود به باشگاهو داره .در کل میگم این که واقعا کی استعداد ریاضی داره یا اطلاعات بیشتری داری توی مرحله 2 معلوم میشه.سالای پیش هم که تعداد زیادی برمی داشتن حساب بی دقتیه بچه های دوم استرس بچه های سوم و بی خیالیه بچه های اولو اونایی که المپیادی نیستنو میکردن .ولی امسالو واقعا خدا به خیر کنه .
کاملا مموافقم.اصن حساب مرحله یک جداست برای خودش.که خیلی وقتا به خاطر بی دقتی کار و خراب میکنه.یه سال زحمت میکشی بعد بخاطر دوسه تا سوال بچه گانه و بخاطر سادگی بیش از حد بی دقتی میکنی و اشتباه میزنی.
ولی من با اینکه مرحله دوم رو هم دست کم بگیریم موافق نیستم.

Ali.N

New Member
لایک ها
51

من کمکم با توجه به نمره هایی که از دوروبر می شنوم دارم ناامید میشم.میترسم کف از سی هم بزنه بالاتر و من با 31درصد قبول نشم.

fatemeh *

New Member
لایک ها
4

کاملا مموافقم.اصن حساب مرحله یک جداست برای خودش.که خیلی وقتا به خاطر بی دقتی کار و خراب میکنه.یه سال زحمت میکشی بعد بخاطر دوسه تا سوال بچه گانه و بخاطر سادگی بیش از حد بی دقتی میکنی و اشتباه میزنی.
ولی من با اینکه مرحله دوم رو هم دست کم بگیریم موافق نیستم.
فقط کاش میشد یه جوری این حرفارو به مسئولای باشگاه منتقل کنیم شاید یه تصمیم جدی بگیرن .

Ali.N

New Member
لایک ها
51

من که هر چی تو قسمت تماس با ما سایت باشگاه پیغام میذارم پیغامم رو قبول نمیکنه.حالا شماها امتحان کنین ببینین میتونین.
اگه این جوری نشد من سعی میکنم با یک نفر که از سرپرستان کمیته المپیاد ریاضی هستش از طریق ایمیل این موضوع رو درمیون بذارم.

navidsh

New Member
لایک ها
0

من 22 درصد زدم .
به نظرتون قبولم یا نه؟

:177::150:

hossien_msv

New Member
لایک ها
48

من کمکم با توجه به نمره هایی که از دوروبر می شنوم دارم ناامید میشم.میترسم کف از سی هم بزنه بالاتر و من با 31درصد قبول نشم.
با توجه به تجربیاتم ونمراتی که از بقیه میشنوم به احتمال 99.99درصد قبولی.:4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4:

لایک ها
87

به نظر من 21 درصده
امسال اصلا خوب نبود همش بدشانسی
ادم خودشو میکشه جواب سوالو در میاره از یه طرف
بعد جزر 1391 رو 39 به دست میاره
اه:220:

fatemeh *

New Member
لایک ها
4

با توجه به تجربیاتم ونمراتی که از بقیه میشنوم به احتمال 99.99درصد قبولی.:4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4:
لطفا نظرتونو راجع به 27%هم بگین.
آخه من گفته بودم بچه ها نمره هاشونو بگن تا آخر این هفته یه تصمیم نسبتا درستی برای کف نمره ها بگیریم(همون کاری که بچه های زیست هم دارن میکنن)ولی بچه ها همکاری نمیکنن و من مجبورم به طور مستقیم نظر هر کسی رو راجع به نمرم بپرسم تا خودم با توجه به نظرات ببینم قبول میشم یا نه.لطفا هرکسی این متنو خوند نظرشو درباره ی نمرم بگه.:217: :229:

setareh@

New Member
لایک ها
10

دوستان به نظرتون با نمره 10.75 از 25 ریاضی و 9.75 از 35 کامپیوتر می شه قبول شد؟

Ali.N

New Member
لایک ها
51

لطفا نظرتونو راجع به 27%هم بگین.
آخه من گفته بودم بچه ها نمره هاشونو بگن تا آخر این هفته یه تصمیم نسبتا درستی برای کف نمره ها بگیریم(همون کاری که بچه های زیست هم دارن میکنن)ولی بچه ها همکاری نمیکنن و من مجبورم به طور مستقیم نظر هر کسی رو راجع به نمرم بپرسم تا خودم با توجه به نظرات ببینم قبول میشم یا نه.لطفا هرکسی این متنو خوند نظرشو درباره ی نمرم بگه.:217: :229:
بابا این بنده خدا سرش از ریاضی درنمیاد.المپیاد شیمی شرکت کرده.خواست سربه سر من بذاره.
خیلی ها میگن کف زیر سی هست ولی من دلم آب نمیخوره.منم از نمرم(31) زیاد مطمئن نیستم.درحال حاضر بهترین کار اینه که ما بکار خودمون ادامه بدیم.چه بشیم چه نشیم هنوز یه سال دیگه داریم.
حالا گیریم که مرحله اول قبول شیم.ینی واقعا این قد به مرحله دوم امید داری؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا