shabnam 3

New Member
لایک ها
710
پاسخ : کلاس کنکور،آری یا خیر

من هم خودم بیشتر با نرفتن موافقم تا رفتن

ولی اگه نرم متاسفانه برای درس خوندن شل می شم!

ولی همه ترین هدفم از رفتن کلاس کنکور, کنکور های آزمایشی هست تا خودم رو بسنجم!

ثانیا کتاب و دفتر هندسه و زبان فارسی ام رو هم پاره کردم ریختم سطل آشغال تا دوباره از اول شروع کنم!

دوستان به نظرتون کانون بهتره یا گزینه 2؟
ممنون دوست خوبم.
درمورد سوالتون توی انجمن کنکور کارشناسی بحث کدام آزمون؟ بچه نظرات خوبی گفتن.میتونید استفاده کنید.

لایک ها
42

مفید بودن (ضروری بودن) کلاس کنکور به چندین عامل بستگی داره که این عوامل و شرایط میتونن تعیین کنن کلاس کنکور خاصی به درد شما می خوره یا خیر...
از شرایط خاص کلاس می توان به استاد مربوطه ، تعداد شاگرد های کلاس ، سطح شاگردها ، مسافت و زمان بندی کلاس و... اشاره کرد و البته شرایط شما هم مهم هست که درس را در چه حد بلد هستید ، مشکل با خود درس دارید یا تست ها و ... هدفتان در هر درسی چیست ایا برای 100 میروید یا 50 ... سطح خودتان چقدر هست و ...

کلا این سوال در شرایط مختلف جواب های گوناگونی دارد که نمی توان جواب ثابتی به آن داد در صورتی که شرایط خود را مطرح کنید می توانید از اطلاعات و راهنمایی های مفید تری بهره ببرید

m.khoshdel

New Member
لایک ها
45

تو بعضی از درس ها که ضعف دارید خوبه! ولی همه ی دروس توصیه نمی شه!
سعی کنید موسسه های معروف برید که فکر کنم کمی مطمئن تر باشند!البته در مورد این کلاس ها به سختی میشه به جایی اعتماد کرد!
در ضمن دنبال یادگیری روش های خارق العاده تو این کلاس ها نباشید که اینا همش حرف های تجاریه و اصلا به درد نمی خوره!
فقط برای یادگیری مفهوم اصلی برید موسسه! البته فکر کنم پیدا کردن معلم خصوصی قابل اعتماد راحت تر باشه از موسسه ی قابل اعتماد و موثر!

لایک ها
60

سلام بچه ها.میخواستم نظرتون رو درباره ی کلاس های کنکور بدونم.به نظرتون میتونن مفید باشن یا نه؟ یا اینکه بدون شرکت توی این کلاس ها هم میشه موفق شد یا نه؟؟ اگرم کسی کلاس کنور میره لطفا بگه چه کلاسی میره وآیا به دردش خورده یانه؟؟ بچه های ریاضی هم حتما شرکت کنند. اگر کسی میتونه این سوال رو به صورت نظر سنجی در بیاره.با تشکر.:103:
سلام خواهر من برنامه ریزی کردم که سال اول دوم و سوم رو بخونم اگه خدا بخواد (البته برا اول دبیرستان فقط فیزیک) فک نکنم نیاز داشته باشه که برم کلاس....ولی تو درس شیمی یه کم ضعف دارم....شاید برا جمع بندی برم.....شماهم اگه نیاز داشته باشی برو کلاس....چون رفتن به کلاس خیلی وقت گیره خودت رو با کلاس رفتن اذیت نکن تو این تابستون.....البته خوددانی:87:

tanaz19

New Member
لایک ها
358

سطح سوال های گزینه دو بهتره .. و استاندارد تر ... شنیدم سوالای قلم چی اکثرا سوال های کتاباشه... من دیدم دوستایی رو ک از رفتن ب قلمچی پشیمون بودن

Alice

New Member
لایک ها
189

منم خودم موندم چیکار کنم الحق بعضی از کلاسا مث ریاضیو فیزیک روشای کوتاهوتستی میگن ولی اتلاف وقتش خیلی زیاده
در نهایت اگه خودمون بتونیم اصل مطلبو بگیریم فک کنم بشه اون روشارو تو کتابا پیدا کرد
همون نریم بهتره به هر حال خود دانی

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

دوستان به نظرتون کانون بهتره یا گزینه 2؟
دوست عزیز؛تاپیک هایی به صورت جزئی وهمه جانبه درانجمن وجودداره ک این مورد روبه بحث گذاشته؛بهتره به اونهامراجعه کنی!‏
باآرزوی بهروزی وپیروزی:)
باتشکر:)

Mohsen K

New Member
لایک ها
12

بستگي به استادش داره خب. اگه كلاسي باشه كه وقتت رو هدر بده ارزش نداره

90h92

New Member
لایک ها
248

من دانش آموزی بودم که هم کلاس کنکور رفتم (اختصاصی) هم کلاسای مدرسه رو بدون یک جلس غیبت اما تنها نتیجه ای که گرفتم این بود که مهم نیست چنتا کلاس میری کجا میری مهم اینه که از چیزایی که تو کلاس یاد میگیری درست و بجا استفاده کنی چون اکثر استادا نکات کلی رو میگن و شاید جزییات متفاوت باشه. وقتم زیاد سر کلاس رفتن تلف شد بیشتر وقتتونو روی تمرین و تکرار بذارین تعداد کلاس و کتاب موفقیت نمیاره. درست باید به کار گرفته بشن!

بالا