hossein11

New Member
لایک ها
109
این کتاب ماجراجویانه و فانتری و جالب از بهترین کتاب هایی که من خوندم یه چیزی تو مایه های هری پاتره شایدم بهتر از اون توصیه می کنم حتما این کتابو بخونید . اینم لینکش

fatimaj

New Member
لایک ها
123
پاسخ : کمربند دلتورا

این کتاب دیوونه کنندست. هرسه تا مجموعشو خوندم. در جست و جوی دلتورا - سرزمین سایه های دلتورا - اژدهایان دلتورا

هرکی نخوندشون سریع بخونه.

مجموعه پندراگن هم عاااااااااااالیه.اونم بخونید.

hossein11

New Member
لایک ها
109

این کتاب دیوونه کنندست. هرسه تا مجموعشو خوندم. در جست و جوی دلتورا - سرزمین سایه های دلتورا - اژدهایان دلتورا

هرکی نخوندشون سریع بخونه.

مجموعه پندراگن هم عاااااااااااالیه.اونم بخونید.
مجموعه پندارگن هم داستانش مثل اینه آیا؟میشه لینک اونو بذارید؟

لایک ها
306

من عاشق دلتورام...البته اولین باریه دیدم کس دیگه ای هم دوسش داره!! سه مجموعه رو ۸ بار خوندم!!!!!عالیه,فوق العادس,محشره!!!

پندراگن هم عالیه!!حتما بخونیدش!!!البته داستانش شبیه دلتورا نیس ولی عالیه!!!

hossein11

New Member
لایک ها
109

من عاشق دلتورام...البته اولین باریه دیدم کس دیگه ای هم دوسش داره!! سه مجموعه رو ۸ بار خوندم!!!!!عالیه,فوق العادس,محشره!!!

پندراگن هم عالیه!!حتما بخونیدش!!!البته داستانش شبیه دلتورا نیس ولی عالیه!!!
محض اطلاعتون بگم این مجموعه شهرت شاید به اندازه هری پاتر نباشه ولی مجموعه مشهوری هستش و پول خوبی هم از فروشش دراومده.

لایک ها
306

محض اطلاعتون بگم این مجموعه شهرت شاید به اندازه هری پاتر نباشه ولی مجموعه مشهوری هستش و پول خوبی هم از فروشش دراومده.
می دونم مشهوره حتی از روش ی انیمه هم ساختن ک اصلا شبیه کتاب نیست و داستان رو خراب کرده....من خودم باعث شدم خیلیا بخوننش ولی هیچکی دوسش نداشت!!تازه ب نظرشون بچه گونه بود!!!و با این که خیلیا هری پاتر رو بهتر می دونن ولی ب نظرم امیلی رودا هوش بیشتری واس کتابش صرف کرد!!هر چند من هیچ وقت نمی تونم بین کتابایی ک دوس دارم بهترین انتخاب کنم و بگم کدومش ب نظرم بهتره!!!

fatimaj

New Member
لایک ها
123

مجموعه پندارگن هم داستانش مثل اینه آیا؟میشه لینک اونو بذارید؟
نه خیلی داستانش متفاوته. ابتکارات دلتورا بیشتر بود اما پندراگن شکه کننده تره.
من دانلود نکردم خریدمش.توی گوگل سرچ کنید شاید پی دی افش باشه.

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348

این کتاب عالیه! :4:
من مجموعه اولیشو خوندم کتابخونه مجموعه های بعدیشو نداشت نتونستم بخونم بعدم رفتم تو فاز المپیاد ول کردم کلا رمانو!
ولی اگه شما یه رمان ماجرایی میخواین که تا آخرش نفهمین چخبره اینو بخونید! ایده های خنجر با اون پسره و اینا قشنگ بود و همچنین وزیرها! و ابر های دور قصر و نامه و راه مخفیو کلا همه چی :4: خیلی قشنگ بود وقت کردم احتمالا بعد المپیاد یسر باز بش میزنم!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

+با کسب هر گوهر واقعا یچیز با ارزش یاد آدم میداد داستان.

sorooshz

New Member
لایک ها
90

دوستان یکم زود تر خبر می دادین :d من رمان خیلی دوست دارم ... ولی الان دیگه امتحانامون دارن تموم می شن و وقت خوندن شدید برای المپیاد می رسه :d
ولی می ذارمش توی برنامم ...
ممنون از همه :d

آپدیت : دوستان من طاقت نیاوردم :D الان دارم می خونمش :D

آخرین ویرایش توسط مدیر

fatimaj

New Member
لایک ها
123

ارزششو داره خیلی قشنگه. اما از کتابای فانتزی قشنگ ترم هست. من بهتون خوندن کتاب و کوهها طنین انداز شدند از اقای خالد حسینی رو توصیه می کنم. نویسنده کتاب بادبادک باز هم هستن ایشون و فیلم بادبادک باز به کارگردانی مارک فورستر ساخته شده.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

عنوان تاپیکو دیدم رسما شکه شدم =))) کتاب فانتزی تو سایت المپیاد!
کتاب خوبیه. قشنگه و ادم رو جذب می کنه. سه تا مجموعه اش رو اول دبیرستان بود فکر کنم خوندم.
ولی توصیه هایی هم دارم برا اونایی که عاشق فانتزین! خیلی از این مجموعه ها رو خوندم پندراگن دلتورا هری پاتر پرسی جکسون اراگون کتاب های دیوید گمل و شمشیر حقیقت و .....
بین همه این ها بهتون توصیه می کنم اونایی که حتما ارزش خوندن داره یکیش 4 جلد وراثت که بیشتر شاید به اسم اراگون بشناسین. از من بشنوین جزو قشنگ ترین مجموعه هایی که من تا حالا خوندم (و من قدیما خره کتاب فانتزی بودم.)
یکی دیگه هم کتاب های دیوید گمل برای اونایی که لحن حماسی و داستان پردازی رو دوست دارن. مخصوصا مورنینگ استار,شوالیه های بدنام,سنگ های قدرت,شیر مقدونیه شاهزاده تاریک

دست ایجاد کننده تاپیک درد نکنه کلی یاد خاطرات خوب 3 4 سال پیش ها افتادم

بالا