زمینی

Active Member
لایک ها
159
پاسخ : کمپل

دوست عزیز من به شما پیشنهاد میکنم واسه کمپبل زیاد وقت بذارید چون کتاب پایست و تک تک کلماتش رو بفهمید نگران زمان نباشید اگر کمپبل رو خوب فهمیده باشید تخصصیا رو خیلی زود میتونید تموم کنید(البته نسبت به بقیه)

arefeh288

New Member
لایک ها
1

من حدودا چهار ماهه تمومش کردم...روزای تعطیل 10،12،14 ساعت...توی مدرسه هم 3،4،6 برای وقت می ذاشتم...

ولی با نظر بالایی موافقم زیاد براش وقت بزار که مفهومشو متوجه بشی:116:

bloodborne

New Member
لایک ها
215

به نظر من برای کتاب های عمومی مثل کمپبل و سلومون باید وقت زیاد گذاشت.

mehrnaaz

New Member
لایک ها
49

من حدودا چهار ماهه تمومش کردم...روزای تعطیل 10،12،14 ساعت...توی مدرسه هم 3،4،6 برای وقت می ذاشتم...

ولی با نظر بالایی موافقم زیاد براش وقت بزار که مفهومشو متوجه بشی:116:
شما چقد زود تموم کردی!

لایک ها
61

دوستان من از مهر شروع کردم تا حالا هم دارم میخونمش الان دور سومه رو دارم میخونم خیلی بهتره هر وقت دوباره میخونمش انگار مطالبش اپ دیت شده و چیزای جدیدی بهش اضافه شده و به قول یکی کمپل قران زیست شناسیه البته در کنارش چیزای دیگه هم میخونماااا

زمینی

Active Member
لایک ها
159

دوستان من از مهر شروع کردم تا حالا هم دارم میخونمش الان دور سومه رو دارم میخونم خیلی بهتره هر وقت دوباره میخونمش انگار مطالبش اپ دیت شده و چیزای جدیدی بهش اضافه شده و به قول یکی کمپل قران زیست شناسیه البته در کنارش چیزای دیگه هم میخونماااا
دقیقا با قرآن زیست موافقم... من دیوونه تا مرحله اول داشتم بیشتر تخصصی میخوندم(صادقانه بگم خیلیشم نمیفهمیدم) و پبسیار هم پراکنده میخوندم برای همین توی ذهنم سازماندهی نشده تازه از عید شروع کردم کمپبل خونی :177::177::177:(و مرحله 1 هم قبول نشدم اونم با یه درصد فاحش!!! دوستای اولی کدوماتون مرحله اول قبول شدید؟

bloodborne

New Member
لایک ها
215

من شرکت نکردم.
من والا روی کتاب های دبیرستان وقت زیاد گذاشتم به خاطر همین مطالب سولومون برام این آب خوردنه یعنی با یکی دوبار خوندن تمامشو از بر میشم.

amir137925

New Member
لایک ها
63

دوست عزیز البته شما دچار اشتباه شدید ابتدا باید سولومون یا کمپل میخوندید بعد تخصصی میکردین من خودم در عرض دی تا اسفند و این دور و برا تموم کردم
با ارزوی موفقیت و سلامتی خدمت شما و همه دانش پژوهان عزیز

amirreza16

New Member
لایک ها
554

من تو 5 ماه با روزی 6ساعت تموم کردم ولی فقط کمپل نمیخوندم کتابای دیگه هم میخوندم:)

بالا