کمک برای شروع المپیاد نجوم

لایک ها
4
من نمی دونم از کجا باید شروع کنم کمکم کنید
بیشتر برای مرحله دوم امسال مرحله اول قبول شدم

آخرین ویرایش توسط مدیر

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663
پاسخ : کمک برای شروع المپیاد نجوم

خب بگو چیا خوندی تا حالا ؟

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

توصیه ی خعلی ها و نیز بنده : ریاضی و فیزیک تو قوی کن پس ... برای ریاضی : حساب دیفرانسیل توماس جلد ۱ قسمت ۱ . برای فیزیک جلد ۱ هالیدی ...

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

توصیه ی خعلی ها و نیز بنده : ریاضی و فیزیک تو قوی کن پس ... برای ریاضی : حساب دیفرانسیل توماس جلد ۱ قسمت ۱ . برای فیزیک جلد ۱ هالیدی ...
من هم موافقم با جناب majnoon بهتر پایتون رو قوی کنید در ثانی بعد از این کتاب ها اگه الفبا رو خوندید که هیچی وگرنه الفبا بخونین (و اگر هم شد نجوم دینامیکی رو بخونین) این کار باعث میشه تا شما از پایه قوی و با اعتماد نفس بشید .این کار ها رو هم که کردید به استاد خالقی یه سری بزنید و ازشون یه برنامه بگیرید (برنامه ریزی هاشون عالیه! و کاربردی)باعث میشه شما برای جهانی هم آمادگی لازم رو داشته باشید.یه چیز دیگه اینکه اصلا از اسم "جهانی" و "دوره" و از اینجور چیز ها نترسید و کارخودتون رو بکنید ! اصلا هم ناامید نشید و با قدرت برید جلو و به این بیت توجه کنید که میگه:
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم * سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

حالا ك دقت ميكنم بيشتر به اين پي ميبرم كه استاد خالقي بايد ادبيات المپ تدريس كنن:)استاد شاگرداتون همه ديوان بايد بدن در دست چاپ:دي--اضافه كنم به حرف اين دوست گراممون كه براي حل سوال اصلابهالفبا اكتفا نكنيد!چن واقعا مزخرفه!منبع سوال كتب منبع غير از الفبا!

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

حالا ك دقت ميكنم بيشتر به اين پي ميبرم كه استاد خالقي بايد ادبيات المپ تدريس كنن:)استاد شاگرداتون همه ديوان بايد بدن در دست چاپ:دي--اضافه كنم به حرف اين دوست گراممون كه براي حل سوال اصلا به الفبا اكتفا نكنيد!چن واقعا مزخرفه!منبع سوال كتب منبع غير از الفبا!
آ آ آ من نگفتم که برای حل سوال به الفبا مراجعه کنید من گفتم درسنامه های الفبا رو بخونید تا بفهمید نجوم چی هست.در ضمن جناب platopluto ایشون هنوز اول راه هستند و خیلی مونده که بخوان مسئله حل کنند (لطفا اول تاپیک موضوع رو کامل بخونید و بعد جواب بدید)ممنون میشم
یه چیز دیگه اینکه تو فکر دیوان شعر هم هستم! دی:

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

بلي بلي خواندم دوست گرام!
اما ما هم اول كار بوديم ديگه .. استاد خالقين و سوالات اول كار شون:دي :دي
يني ميخواستم در همانجا گواهي فوتمو بنويسم زيرشو امضا بزنم بگم ما رو بخير شمارو ب سلامت:))
--
اما همزمان با خوندن بايد سوال حل بشه؛ ازمون منظم كه يه فيد بكي هم محاسبه بشه ديگه
حل سوال واقعا مهمه

همگام باخوندن.
---
به! كجاي راهي؟ مال من ٢ ماه ديگه تو بازاره ديوان ام:دي :دي

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

واللا ما که الفبا اینا رو اعتقاد نداشتیم اصن :d به کسی هم توصیه نمی کردیم :d متنفر هم بودیم و هستیم :d

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

واللا ما که الفبا اینا رو اعتقاد نداشتیم اصن :d به کسی هم توصیه نمی کردیم :d متنفر هم بودیم و هستیم :d
والا مام هستي(كيه كه نباشه:))م ولي براي اول كار واقعا خوبه و جمع آوري شده س
وگرنه خب كسي اول كار با اسمارت شروع كنه طبيعتا ميگرخه :))(بلايي كه سر يكي از بچه هاي اول ما اومد و ١ جلسه اومد بعد در رفت به معناي واقعي!)

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

به قول استاد خالقی الفبا باید اسمش رو میذاشتن 110 غلط مسلم در نجوم(قابل توجه آقای بهرام پور) ولی چون برای شروع کتاب دیگه ای نیست بچه ها مجبورن برای کار اولیه الفبا بخونن . وگرنه من خودمم خیلی از خوندن الفبا خوشم نمیاد !یه جاهایی فرمول ها رو اشتباه نوشته!

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

بذار برم صداش كنم بياد...:دي
من امادگيِ عليزاده كوشكي رو ترجيح ميدم!
سوالاشم بد نيست و طبقه بندي شده س واسه اول كار

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

به انتهاي الفباي اقاي بهرام پور كه مراجعتي شود مشاهده ميكنيد از اين كتابي ك گفتمم حتي بي بهره نذاشته خواننه هاي كتابو و عنايت فرمودند..

بالا