وضعیت
موضوع بسته شده است.

m-s

New Member
لایک ها
129
خب خدارو شکر همه دیگه کم کم دارن امتحانارو تموم میکنن!!
یه سری که خبر دارم دوم تموم کردن
یه سری امروز
بقیم ایشالا تا 2-3 روز دیگه

.
.
.خب حالا که شماها یه ترم از من بیشتر تجربه دارین

اینجانب هنوز در خم کوچه ترمکم

حالا چطوره هرکی دوست داره یه خاطره،یه تجربه،یه حرف موندنی از این ترمش!!از خاطرات ترمک بودنش بگه!!!
من که حرفی در این زمینه ندارم فعلا!!!

هرکی دوست داره شروع کنه

bihamta

New Member
لایک ها
345
لایک ها
39
من چیزی یادم نمی یاد ولی اوایل سال بود که از یه استادی خیلی میترسیدم سوال بپرسم هم من هم ........خیلی های دیگه «استاد جزا و جرم شناسی»تا اینکه یه روز 3تا سوال پشت هم ازش پرسیدم خیلی ذوق کرده بودم که بلاخره ترسم از این استاد ریخت اما اخرای کلاس بودیم که به اصرار 2 تا از بچه ها که یکیشون همین چشمک بود ........یه سوال دیگه پرسیدم اما وسطش خندم گرفت اخه مبحثش درباره یه چیزی بود که الان نمیتونم بگم !!!!!بعد چشمک با یکی دیگه از دوستام بامن شروع به خندیدن کردن وای چقدر بد ضاییع شدم استاده گفت خانم نمیتونی سو.ال تخصصی بپرسی نپرس ....میون 46 نفر حسابی ضاییع شدم ..............ولی خوب یه تجربه شد تا تو کلاس همچین استادی کاملا جدی برخورد کنم .....البته یه خاطره جالب واسم شد چون بعد ضاییع شدن دقیقا 2..3 رنگ شدم !!!!!!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
سر کلاس ریاضی نشسته بودیم که استادشم خانوم بودش... یه سوال پرسیدم و جواب داد بعد یکی از دخترا یه سوال کرد ، بعدش استاد به دختره گفت که خانوم بیاتی ، دختره گفت من نیستم ... استاده گفت خانوم بیاتی پس کی بود ، دید همه دارن قش قش می خندن ، گفت خانوم بیاتی کیه؟! بعدش من گفتم منم ... استاده کلی خجالت کشید و ما بسی خندیدیم...

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
naaaaaaaaaaafas گفت
چشمکــــــــــــــــــــــــــــــــم زمان انتخاب واحد 2 ...تا 8 بهمن شدا ..............................چرا مدنــــــــــــــی 2 نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو بخش کاربری خودمون وهمینطور اطلاعیه سایت دانشگاه نوشته که زمان انتخاب واحد ورودیای 89 (5و6 بهمن ) !!!!!! اره مدنی 2 هم نیست نمیدونم چیکار کنیم ............

آخرین ویرایش توسط مدیر

shey2nak

New Member
لایک ها
27
منم يه خاطره بگم :
سر كلاس طراحي پايه ، داشتيم كارامونو به استاد نشون ميداديم ، نوبت من شد ، يه خرس عروسكي كشيده بودم
!!
يه دفه يه پسره برگشت گفت : اين دخترام كه فقط بلدن عروسك بكشن !!!
منم يه جوابي بهش دادم
قيافش اينطوري شد
.
البته روز ژوژمان تلافي كرد...

m-s

New Member
لایک ها
129
بابا ایول!!!عجب خاطرات باحالی دارین شماها

همش تو مایه بدجنسی و ضایع کردنه

خوشم میاد کلا بچه های 89 نمیتونن کمی از شرارتشون کم کنن

ادامه بدین دوستان

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
وای بچه ها این استادای زن چقد عقده ای ان!!!

یکی شون از یه کلاس 48 نفره 37 نفر رو انداخته....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تازه بالاترین نمره هم 15 اه بعدشم حاضر نیست نمره هارو رو نمودار ببره!!!

اون یکی از یه کلاس فقط 4 نفرو پاس کرده!

جاداره یه خسته نباشید به دوتایی شون بگم!

m-s

New Member
لایک ها
129
نفس مگه چند تا خاطره نوشته بودی؟
یکیش که هست!!اونی که منو چشمک تشکر کردیم

لایک ها
39
وای چشمکــــــــــــــــــــــــــــــــ جونم هم مدنی اومد هم ایین ..................فردا داشتی انتخاب واحد میکردی بهم خبر بده.........راستی از کی میری دانشگاه .....ببخــــــــشید مسائل و سوالات شخصی رو اینجا پرسیدم اخه حســــــــــــش نبود برم تو pm?????????????????????

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
naaaaaaaaaaafas گفت
وای چشمکــــــــــــــــــــــــــــــــ جونم هم مدنی اومد هم ایین ..................فردا داشتی انتخاب واحد میکردی بهم خبر بده.........راستی از کی میری دانشگاه .....ببخــــــــشید مسائل و سوالات شخصی رو اینجا پرسیدم اخه حســــــــــــش نبود برم تو pm?????????????????????
سلام عزیزم .......

اره مدنی و ایین زندگی هم رو سایت اومد ........

من از شنبه 9 دانشگاه میرم ......

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا