وضعیت
موضوع بسته شده است.

r_dh

New Member
لایک ها
3
bihamta گفت
دوستان نظرتون در مورد 4 تا جامع آخر قلم چی چیه؟
سلام آقا وحید.به نظرم اگه شرکت کنی خوبه.البته اگه باسنجش ها تداخل نداشته باشه.به نظرم سنجش هارو حتماشرکت کن(هرچندخیلی آسونن و سطحشون ازکنکورپایین تره یاحداقل زمان ما که خیلی خیلی پایین تربود!!
)اماخب اگه آسون باشه برای همه آسونه و بازم شماداریدخودتونوبا دانش آموزای دیگه توی یه آزمون مشترک می سنجیدواصولا تعدادشرکت کننده هاش هم خیلی زیاده.اگه تداخل نداشته باشه خیلی خوبه.چون بچه هایی که قلم چی شرکت می کنن واقعاقوی هستن و معیارنسبتامناسبی می تونه برات باشه که تاقبل ازکنکورازطریقش اشکالاتت رو برطرف کنی.درضمن به هیچ عنوان ارزیابی آزمون هافراموش نشه که به نظرم ازخودآزمون هم مهم تره.موفق باشید

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
انشا ا... خراب نمیکنید!

(استفاده از الفاظ منفی ممنوع
)

خراب کردن آزمون اگه دلیل بی دقتی یا جابجایی گزینه و اینها باشه درس خوبی میشه برای کنکور و اگه زبونم لال از سر بلد نبودن باشه
باید قبول کرد به اندازه ی کافی یا شاید در بعضی موارد در جهت درست تلاش نکردیم!البته از آزمون جامع تا کنکور چند هفته ای وقت هست و میشه نسبتا جبران کرد.یه مشاور خوب لازمه که راهنماییتون کنه توی اون مدت کدوم قسمت از ضعفها جبرانشون مهمتره!

فکر اونجاشو نکنید.فکر الان باشید که چیکار کنید سال بعد از سال|ها یی که گذشت راضی بوده باشید...

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام.
خوبییییییییییییییییییییید؟
کجایید بابا من رفتم تاپیکو 6 صفحه اونور تر پیدا کردم

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
salam bacheha man sanjesshe haftepisho dadam hanuz karname nagereftam (val ba mo ghayesei ke ba darsadaye bacheha kardemfek konam tarazam kheili khafan beshe
) sanjesh kheili rahat bud ruhieh gere ftam!!

mecha

New Member
لایک ها
0
دوستان یه حرکتی یه چیزی...
قلم چی چطور بود؟

m-s

New Member
لایک ها
129
bacheha mesle inke badjo0r gharghe dar30na!

Selena_R

New Member
لایک ها
24
سلام بچه ها من سوم هستم اگه جای من بودین چی کار می کردین؟

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
سلام بچه ها من سوم هستم اگه جای من بودین چی کار می کردین؟
شما فقط به فکر پایه باش....یعنی همون سومت رو خوب بخون که واسه کنکور خیالت از سوم راحت بشه..

Selena_R

New Member
لایک ها
24
تو درسهای شیمی فیزیک زیست و زبان و زمین سوم خوب هستم ولی ریاضی و عربی اصلا بلد نیستم درسهای دوم رو هم کم بلدم چی کار کنم؟

r_dh

New Member
لایک ها
3
Selena_R گفت
تو درسهای شیمی فیزیک زیست و زبان و زمین سوم خوب هستم ولی ریاضی و عربی اصلا بلد نیستم درسهای دوم رو هم کم بلدم چی کار کنم؟
سلام.فعلاهمون سال سوم رو کارکنید.کارتون هم باید تشریحی باشه.تست رو فعلاکاری نداشته باشید.درسای دوم هم باید توی تابستون روشون وقت بذارید.امابااینکه تجربی هستیدباید ریاضیتون هم خوب بخونید.درسته که تاثیرش به اندازه ی زیست نیست اما به هرحال خیلی موثره.روی کتاب درسیتون مسلط بشیدوتمرینارو کاملاحل کنیدوکتابای سوالای تشریحی مثل دوسالانه یا غیره رو حل کنیدکه واسه امتحان نهایی به دردمی خورن.درموردعربی هم باید ترمینای کتاب رو خیلی خیلی خوب و بادقت حل کنیدوقواعددرسی رو روشون پیاده کنید.گاج سبزکتاب خوبیه.موفق باشید

Selena_R

New Member
لایک ها
24
به نظرتون مبتکران خوبه یا قلم چی من در حال حاضر در آزمونهای مبتکران شرکت می کنم
و برای درسهای عمومی کدوم کتابها خوبند؟

r_dh

New Member
لایک ها
3
Selena_R گفت
به نظرتون مبتکران خوبه یا قلم چی من در حال حاضر در آزمونهای مبتکران شرکت می کنم
و برای درسهای عمومی کدوم کتابها خوبند؟
هیچ کدوم!!!!واسه عمومیا گاج ازهمه بهتره.ادبیات و عربیش که ردخورنداره.دین و زندگی هم که فقط کتابه.زبان انگلیسی هم کتاب سبزخیلی خوبه.آزمون فرقی نداره.اماخب قلمچی هم سطحش به نسبت بهتره و هم اینکه جامعه ی آماریش بالاست.موفق باشید

irmath

Member
لایک ها
4
به نظر عربی گاج سبز خیلی خوب نیست به اینصورت است که شما کل متن و تست های درس اول را می خوانید ولی آخرش سوال کنکور 88 را اشتباه حل می کنید . الان من دارم مهر و ماه می خونم و تست هم از تو گاج سفید میزنم بیشتر جواب می گیرم

parinaz

New Member
لایک ها
2
دوست عزیز! Selena_R در مورد عربی اگه جزوه معلمت کامله هر چی کتاب داری برو اهدا کن به مدرسه . به هیچ دردی نمیخورن! !
به نظر من تنها کتاب درسی که کامله عربیه! البته میدونم همه با من مخالفن. اما من خودم فقط کتاب درسیو خوندم با جزوه معلمم و میانگین درصد قلم چیم هم 90( 10 % باقی ماله سوالات افتضاحه! مثلا تو بخش معتلات دیگه سوال کنکور در حد دراین جمله چندتا اجوف میبینیو اعلالای ساده اس)
اینم اضافه کنم این کتابا جز قواعد پوچ و مسموم هیچی ندارن همین گاجو که همه تعریف میکنن وا کن از عهد دقیانوس هم تست کنکور داده کسی نیس بهشون بگه بابا کنکور عوض شده کتابا عوض شده! اگه همون روش خوب بود که کتابارو عوض نمیکردن(از سال 83 به بعد) اینا فقط میخوان ظاهرسازی کنن که کتابشون چون قطور تره پر محتواترم پس هس. اما دریغا.........!!!!!
سوالای کنکورای اخیر بذار جلوت حساب دستت میاد! مثلا تو بخش مشتق و جامد هر اسمی که م زائد داشته باشه( به جز باب مفاعله) و یا معنی وصفی داشته باشه مشتقه درغیر این صورت جامده! فقط با همین مدل نکات تست کنکورو 100 میزنی بدون نیاز به اون همه فرموله صفت مشبهه و ........ کنکور عربی کاملا مفهومیه یه جورایی شعور میخواد .حالا برو اون کتابارو ببین ....!
بعد یه نکته دیگه اینکه حتما متن کتابارو نقش یابی کن این لاینفک 100 زدن عربیه! و همچنین قدرت معنیتو ببر بالا اینم خیلی به درد بخوره وقتی بتونی معنی کنی 95 % درست میزنی تستو. آخه اگه معنی کنی همه نقشا خودشونو نشون میدن :فاعل مبتدا مفعول مفعول مطلق تمییز و........... 5 % باقی قواعده.
ویه چیز دیگه اونم این که حتما عربیو تا مهر یه دور کامل بخون به طوری که تو عربی صاحب نظرشی! (البته درحد تستای کنکور الان نه 100 سال پیش) الان بیشتر بچه ها نالشون از عربیه نذار واسه بعد که دیگه وقت واسه مفهومی خوندن کمه و مثل اطرافیان خودم از یه جزوه به یه جزوه دیگه و از یه کتاب به یه کتاب دیگه میپرن.

m-s

New Member
لایک ها
129
به نظر من تنها کتاب درسی که کامله عربیه!
منم کاملا مواقم
از خود کتاب بهتر پيدا نميشه+معلمي که توپه=90-100%
فقط کافيه تمام کلمات درس و تمرينا بررسي بشن

mecha

New Member
لایک ها
0
سلام
چرت ترین کتاب درسی عربی و بهترینا شیمی و فیزیک هستن.
برای عربی بهترین منبع، جزوه است و کمی تا قسمتی لغات.

yoyo

New Member
لایک ها
7
mecha گفت
سلام
چرت ترین کتاب درسی عربی و بهترینا شیمی و فیزیک هستن.
برای عربی بهترین منبع، جزوه است و کمی تا قسمتی لغات.
قسمت اولی رو باهاتون موافقم ولی من عربی رو فقط معنی خوندم دیگه میخوام قواعد بخونم با راهنمایی parinaz کتاب درسی رو هم از این به بعد میخونم( قبلا کتاب رو زیاد تحویل نمیگرفتم)

pirate17

New Member
لایک ها
40
امروز 10 اسفند 88 ا.دقیقا یه سال پیش تو همچین روزی حدودای ساعت 5 بعد از ظهر یه دزد دریایی تو سایت عضو شد.شب 10 اسفند 87 نتایج المپیاد فیزیک...فردا صبحش ریاضی...اگه اشتباه نکنم 2شنبه بعد از ظهر زیست و 5شنبه صب همون هفته ام شیمی و ادبیات اعلام شد.(بقیشون دقیق یادم نیس!)اساس دزددریاییا اینه که خیلی زود بار سفرو می بندن و می رن.الان یه سال گذشته ولی من هنوزم نتونستم از سایت دل بکنم و شرمو کم کنم.همتونو خیلی اذیت کردم.البته وقتی یه ادم کوچیک وارد دنیای ادمای بزرگ می شه همچین چیزی دور از انتظار نیست...خودم می دونم وقتی فشار عصبی و استرس رومه به طرز غیر قابل کنترلی فاجعه می شم.امیدوارم همتون منو ببخشید/بخشیده باشید.حتی الانم نمی دونم اینی که نوشتم کار درستی بود یا نه فقط چیزی بود که خیلی وقته رو دلم سنگینی می کنه!امیدوارم کسیو ناراحت نکره باشم.

___________$$$$$$
______$$$$$$__$$$$$$$$__$$
____$$____$$$$__$$$$__$$$$
__$$______$$$$$$__$$$$$$$$
__$$____$$$$$$$$__$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$
$$__$$$$$$$$$$__$$__$$$$$$
$$$$__$$$$$$__$$__$$$$
__$$$$______$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$
_$$$$$$$$__$$$$$$$$$__$$$
__$$$$$$___$$$$$$$_ $$$$
___$$$$_____________`$$$
___________________ $$
__________________`$$`
________________$$`
_____$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$
_$$$$____$$_$`
$$$$$__$$___$$___$$$$
$$$$$$$______`$$_$$$$$$
$$$$__________$$$_____$
$$___________` $$____$$
_____$$$_____$$`___$$$$
___$$$$$$___$$__$$$$$$
__$$$$$$$$_$$_$$___$$$
_$$$____$$$$_$$__$$$$
__$$_____$$_$$$$$$$
___$______`$$
___________$$
____________$$`
___________`$$
__________$$
_________$$
________$$

از ته قلبم امیدوارم همتون همیشه و همه جا موفق باشید و به اندازه ی تلاشتون به ارزوهاتون برسید.
به قول Kavosh همین و دیگر هیچ...
در پناه حق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا