وضعیت
موضوع بسته شده است.

bihamta

New Member
لایک ها
345
man ke age khub beshamam oontor khub nemisham ke be tabligh berese.na omidi nis Vagheeyate.amma age rotbe 1am besham nemiram tabligh konam.
makhsoosan vase ghalam chi!!!!!!!!!!!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
انشاا... به قدري تلاش ميكنين كه ميشين

هركي از يه راهي پول درمياره!!!اين همه تلاش چند ساله رو نميشه با يه مبلغ خوب قورت داد؟؟؟دروغم كه نميشه ما واقعا كتاباشونو خونديم،آزموناشونو داديم گرچه خيلي هم راضي نباشيم!
فكر نكين من از اون پولكيام،نه ولي فكر نميكنين حق اونيه كه تلاش كرده و بايد بگيره؟

bihamta

New Member
لایک ها
345
doros amma be nazare shuma konkoor melake khubie vase savade adama???.sisteme amoozeshiE ke bekhad savade danesh amozoo too 4 sat besanje bayad ritkht door.
bastegi dre to oon roze konkoor ro modesh bashim yana.yeki az bachehamoon migoft ke konkoor behtarin azmoon jamee bud ke dadam.

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
سوال من يه چيز ديگه ست گرچه با سيستم آموزشي چندان موافق نيستم.

سوال من اينه كه اين حق رتبه برتر نيست كه براي زحمتاش چيزي از موسسه اي بگيره؟حتي اگه بچه ميليادر باشه!
حقش هست؟

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام به همه ی دوستان کنکوری و غیر کنکوری واقعا شرمنده به خاطر پست قبلیم. عجب الم شنگه ای به پا شده . عذر میخوام. این چند روز نبودم غمگین نشسته بودم و این نتیجه تحقیقات منه و حالا اوومدم که بگم: ما تسلیم نمیشیم تا زمانی که کنکورو شکست بدیم!
همه ی انسان های موفق مدتی از زندگی مایوس بوده اند و گاه امیدوار وحتی زمانی مسیر زندگیشان تغییر کرده اماهیچ وقت به زندگی پشت نکرده اند! هر انسانی بی همتاست( قابل توجه آقا وحید) هیچ دو نفری مثل هم آفریده نشده اند تا با هم مقایسه شوند پس خودتان را با بقیه مقایسه نکنید و برای دیگری که اینکارو انجام میده ارزشی قائل نباشید! امروزتان را با دیروز خود مقایسه کنید.
اجازه ندهید ابر سیاه عدم اعتماد به نفس بر زندگیتان سایه بیاندازد و شمارا مایوس کند. وارد میدان شوید و به خود اجازه بردو باخت دهید( حتی در کنکووور) و مطمئن باشید رمز موفقیت پشتکار و سماجت است.
ارزش شما به خودتان بستگی دارد خود شما تعیین کننده ی مفهوم موفقیت هستید.
من دوبار ه اعلام میکنم که من موفق خواهم شد.
همین ودیگر هیچ!
یا حق.

bihamta

New Member
لایک ها
345
Takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkbir.
Hamine .hala shod

irmath

Member
لایک ها
4
shayan70:
یک رود هرچه عمیق تر باشد آرام تر است!!شما اولین موردی که برای موفق بهش نیاز دارید حفظ آرامش درونیتون و فک نکردن به افکار بیهودست..من برای مملکتی متاسفام که به خاطر ماشین بخوان توش درس بخونن!!ضمنا شما گفتید من کسی را خراب نکردم..لابد منظورتون از ناکس در شعری که گفتید خودتونه با این حساب؟!!!در ضمن از عوامل دیگه موفقیت عدم توجه به کار دیگران و تمرکز رو کار خوده!شما کارنامه های خودتون را تمرکز کنید به جای کارنامه های دوستانتون...ضمنا اینم فراموش نکنید که حفظ احترام دوستان و ارزش قائل شدن برای اونها به خودتون ارزش و مقام میده و موفقیتتوت را تسریع میکنه...شما اگه از الان فک کنی بقیه مغزشون گنجایش نداره پس فردا چه چیزیتون به کار این مرز و بوم میاد؟!!!
irmath:
اگه قرار به تاسف خوردن برای مملکت باشه شما باید از تاسف بمیرید وقتی می فهمید تو مملکت ما برای یه رای دادن چقدر مزایا میدن!!!!
بعدش هم درس خواندن باعث پیشرفت مملکت میشه حتی اگه به خاطر یه شکلات باشه
*
من در چند پست قبل گفتم کسی را خراب نکردم و این مربوط به پست هایی قبل از این پست است پس بهتره ترتیب پست ها را هم در نظر بگیرید.
من اون شعر رو هم نگفتم یه شاعر دیگه گفته
*
ولی به نظر من ما ازمون میدیم که با مقایسه با دیگران سعی کنیم خودمون رو از بقیه بالا بکشیم پس حتما باید با دیگران خودمون رو مقایسه کنیم ( نظر هر کسی هم برای خودش ارزشمند است ) ( لااقل من وقتی خودم را با دیگران مقایسه میکنم برام بهتره )
تازه کارنامه نگاه کردن بی همتا کلا 5 دقیقه طول میکشه
*
احترام باید متقابل باشه
من از اون آدم هایی نیستم که میگن
سفیه را به سفاهت جواب باز مده
ز بی وفا به وفا انتقام باید کرد
*
من گفتم مغزشون گنجایش متن های چرت و پرت منو ندارم نگفتم که گنجایش هیچی رو نداره.
اگه نه پس باید دیگه مرز و بوم را بیخیال شد چون اکثر مردم مغزشون گنجایش شعرهای بیدل و یا کتابهایی مانند کتابهای مرزبان نامه و ... را ندارد

بهتر اول متن های من را بادقت بخونید بعد در مورد نوشته های من قضاوت کنید

yoyo

New Member
لایک ها
7
بابا بی خیال بابا بس کنین دیگه

zhrs

New Member
لایک ها
0
irmath دیگه هیچ جوابی واسه حرفات نمی شه پیدا کرد که عمق تاسف رو نشون بده
امیدوارم موفق باشید
هرکه در حافظه ی چوب ببیند باغی خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد شد

خداحافظ همگی
v

mecha

New Member
لایک ها
0
بابا یک کم آرامشتون رو حفظ کنید! این بداخلاقی ها به خاطر شرایط کنکوره!
راستی آزمون جامع فردا رو نوشین؟
پیــــــــــروز باشید...

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
bacheha man yechizu kolE begam karnameye bagiya ro didan age taraf razi nabashe fek konam ye no doozdiye nakonin in kara ro(kolE guftam midoonam irmath o bihamta ba ham dostan)

irmath

Member
لایک ها
4
خود وحید رمز و پسووردش را داده بود
هر وقت هم بگه نگاه نکنم دیگه نگاه نمی کنم

من آزمون فردا را فقط به خاطر کیک و آبمیوه ای که میدن میرم میدم من هنوز خیلی عقب تر از سنجشم
zhrs:::::
هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
irmath گفت

من آزمون فردا را فقط به خاطر کیک و آبمیوه ای که میدن میرم میدم من هنوز خیلی عقب تر از سنجشم
از درون من نجست اسرار من
خوب منم گفتم که کلی‌ بود(بهنویس چیز خوبیه ):d

irmath

Member
لایک ها
4
hcaebbb گفت
irmath گفت

از درون من نجست اسرار من
خوب منم گفتم که کلی‌ بود(بهنویس چیز خوبیه ):d
از توصیه هاتون ممنون
میشه لطفا راهنمایی ام کنید:
شما کی کتابهاتون رو تموم کردید ؟به نظرتون اگه تا 2/17 تموم کنیم خوبه یا خیلی دور است؟
و اینکه من مثلا یه کتاب را کامل می خونم حالا بعد از یک ماه می خوامدوباره اون درس را بخونم به نظرتون باید یه بار دیگه همون کتاب را بخونمرا یا بهتره برم سراغ یه کتاب دیگه؟
لطفا در مورد کتابهایی که تابستان خوندیم و تا الان دیگه نخوندیم هم توضیحبدید که آیا بهتره کل اون کتاب را بخونیم یا تست های علامت دارش را؟؟

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
khub man 7 farvarDn faghat ye darse dini pisham va ye darse zaban pish o ye darse dini se monde bood ke avvalin azmoone jame ro shuru kardam albate harki ye torE mikhune asan lozomi nadare zood tamoom konin say konin khub bekhunin in kheili moheme bad 17 ordi.. ham khube dir nis yani tagriban ye mah vaght bara jam bandiyo ina
khub bastegi be ketabesh dare age az ketabe razi booDn va ketabe estandarD boode(manzooram az estandard ine ke dar hade konkoor bashe na sakh na asoon chun behtare az in be bad teste estandard bezanin)hamoonoo bekhunin age na berEn sorage yeki dige
fek mikonam testaye almat dar kafi bashan
movafagh bashin

irmath

Member
لایک ها
4
اگه دوستان دانشجویه دیگه هم اطلاعاتی درباره ی وضعیت خودشون بدند و کارهایی که بعد از تموم کردن کتابها انجام دادن را به بقیه توضیح بدن ممنون میشم

infinity31

New Member
لایک ها
0
سلام یه مدت بود اینجا رو گم کرده بودم!

امروز پیداش کردم...

بعد از تموم کردن درسا تو این دو ماه مونده باید چیکار کرد؟

کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
بعد از تموم کردن درسا تو این دو ماه مونده باید چیکار کرد؟
خوب باید دوره کرد دیگه......من که با برنامه کانون دارم پیش می رم...واسه آزمونش هرچی هست رو می خونم بعدشم وقت اضافه اوردم یه درسی رو واسه دوره بر می دارم می خونم....

mecha

New Member
لایک ها
0
چه قشنگ شده اینجا!

pirate17

New Member
لایک ها
40
irmath گفت
ببخشید میشه بگین اولا چطور میشه هدف گذاری کرد تو سایت کانون و اینکه چطوری از کلاسور ارزیابی متوجه شدید تراز هندسه 1 را براتون حساب کردند؟؟
من تا حالا هدف گذاری نکردم نمی دونم.
تو کلاسور ارزیابی فقط هندسه 2 بود هیچ اثری از هندسه ی 1 نبود!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا