وضعیت
موضوع بسته شده است.

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
nassim گفت
یه چیز بگم : ما کرد هستیم. یه چیزی هست ( خرافات!) به اسمه شنبه شو( shanba sho) که به شبی میگن که فرداش شنبه باشه. و اینطوریه که یک شخص ، نیت میکنه که اگه چیزی که میخواد ، اتفاق میفته ، اولین چیزی که از یکی دیگه میشنوه، یه چیز خوب باشه!
( نمیدونم منظور رو رسوندم یا نه!)

مامان بزرگم واسه من نیت میکنه که قبول میشم یا نه (
آخه مگه میشه پزشکی یه دهکوره قبول نشم!) . از تو کوچه میگن : " گل !!!! " ( تو کوچه بازی میکردن)
جالبه!

pirate17

New Member
لایک ها
40
من از این دعاهای قشنگی که شما می گین بلد نیستم کاملا به زبون بچگونه می گم!خدایا خودت به هممون رحم کن

خدایا خودت کمکمون کن...خودت این شبارو به خیر بگذرون که حتی اگه قبل دیدن نتایج گریه کنیم و ناراحت باشیم بعدش از شوق و خوشحالی گریه کنیم
دیگه...خدایا می دونم هیچ وقت ماهارو تنها نذاشتی تو این اوضاع بدم تنهامون نذار

دیگه...

bihamta

New Member
لایک ها
345
(این تیکش رو باید فینگیلیش بنویسم.)
oh oh oh oh
انگار چه خبره!

انگار آزمون بین سیاره ای دادید دارید اینطوری میکنید!رقابت بین کدوم سیارات بوده؟؟؟؟
به نظرتون اتفاق خیییلی خاصی میخواد بیفوته؟؟؟
یکی از اینا میزنه

اون یکی واسش آیه نازل میکنه.

یکی شعر میزنه واسه کاهش استرس.

یکیم مثل نوید جان از این اخبار جعلی میده.(دمت گرم نوید.خییییییلی حال کردم
)
حالا دیگه همه ام به انقطاع از رحمت الهی رسیدن.
جمع کنید این حرفا رو بابا!استرس و ترس و....
راس میگن این خاله زنک بازیا چیه؟!
بی خییییییییییییییال.خانوم SOME ONE قرار بوده زیر ده شی،میشی زیر 100.اتفاق خاصی رخ نمیده!خانوم پایرت هم همینطور!
شماها که رتبه هاتون بالا میشه غصتون از چیه؟؟؟کسی که(!) فقط 5-6 تاریاضی نزده معلومه درصدش چقد میشه با سابقه ای که همه ازش سراغ دارن.
من چی بگم؟؟؟که حتم دارم رتبم میزنه بالای 3000.!!!!!!!!!!!
میخواید بگم من چندتا ریاضی نزدم؟؟؟؟؟30 تا!!!!!!کمنیست.فقط 25 تا زدم.اگه اگه اگه همش درست باشه میشه 45%.چون به قدری سرجلسه بهم ریختم که میخواستم پاشم بیام.....حالا کی باید نگران باشه؟ناراحتباشه؟خداتونو شکر کنید کلاتونم بندازید بالا که اینقد خوب دادید به طورنسبی از بقیه!
عملیات جنگی انجام نمیدیم که خدا بخواد این شبارو بخیر کنه یا نکنه!تخخخخخخخخخخخخخت بگیرید بخوابید.
میدونید چیه؟درد ما اینه یه سریامون از حرفا میترسیم...که بعد اعلام نتایج فلانی چی میگه،دوستم تیکه میندازه،معلم بد نیگا میکنه!
هر کیییییییییییییییی هر چی میخواد بگه،هر کاری میخواد بکنه اصلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــا مهم نیس...مهم خودمونیم که میدونیم چه کردیم،میدونیم که تلاشمونو کردیم.
از ما گفتن بود....خیلی دوس دارم نتایجو 15ام بدن!!!میخوام ببینیم تا اوون روزم استرس دارید!!!

هم اکنون ساعت 05.05 بامداد روز یکشنبه 10 ام مرداد ماه 1389 مصادف با 31 جولای 2010 میلادی،20 ام شعبان!اذان صبح به افق تهران همین یه نیم ساعت پیش بود،
طلوع آفتابم 1 ساعت دیگس

یا علی
یا حق
س.ب.ز باشید

yoyo

New Member
لایک ها
7
الان 5:12 هسته دیدین گفتم برین بخوابین
ما که رفتیم ورزش فعلا

infinity31

New Member
لایک ها
0
جناب بی همتا! عملیات جنگی انجام نمی دیم اما خیلیامون حداقل یه سال از زندگیمونو گذاشتیم روی این کار، و شاید پایه چند سال بعدیمون همین اطلاعاتی باشه که قرار بود امروز یا 15 مرداد به دست بیاد.

یکی هم که همیشه زیر ده بوده میگه چرا باید این دفعه- که اصلی ترین امتحانه- این جوری خراب کنم(خوب رتیه وقتی از ده بیاد صد خراب کردنه دیگه)، شاید من و تو که تا حالا مثل اونا نبودیم نمی تونیم درکشون کنیم.(البته ان شاء الله همه تک رقمی هامون سر جای همیشگیشون می مونن)

البته استرس خیلی از بچه ها در حد :
نیست. من که الان اینجوریم:

به هر حال من فکر می کنم یه ذره استرس(همونقدی که اکثر بچه ها دارن) طبیعیه و اگه نباشه جای بحث و سواله.

bihamta

New Member
لایک ها
345
من نه سر جلسه استرس داشتم،نه شبش، نه الان...
اما گفتم که یکی یه بار به شوخی گفت نتایجتون اوومده اومدم پای کامپیوتر قلبم داشت میزد شدید اینطوری

infinity31

New Member
لایک ها
0
bihamta گفت
من نه سر جلسه استرس داشتم،نه شبش، نه الان...
اما گفتم که یکی یه بار به شوخی گفت نتایجتون اوومده اومدم پای کامپیوتر قلبم داشت میزد شدید اینطوری

منم نه سر جلسه استرس داشتم نه شبش، ولی الان فکر می کنم یکم دارم...

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
infinity31 :
یکی هم که همیشه زیر ده بوده میگه چرا باید این دفعه- که اصلی ترین امتحانه- این جوری خراب کنم(خوب رتیه وقتی از ده بیاد صد خراب کردنه دیگه)، شاید من و تو که تا حالا مثل اونا نبودیم نمی تونیم درکشون کنیم.(البته ان شاء الله همه تک رقمی هامون سر جای همیشگیشون می مونن)

bihamta

New Member
لایک ها
345
شاید این جمعه بیاید،شاید...

love

New Member
لایک ها
1
اخبار اعلام کرد امروز نشست خبری رئیس سازمان سنجش در مورد نتایج هست

afshin

New Member
لایک ها
71
SOMEONE گفت
nassim گفت
یه چیز بگم : ما کرد هستیم. یه چیزی هست ( خرافات!) به اسمه شنبه شو( shanba sho) که به شبی میگن که فرداش شنبه باشه. و اینطوریه که یک شخص ، نیت میکنه که اگه چیزی که میخواد ، اتفاق میفته ، اولین چیزی که از یکی دیگه میشنوه، یه چیز خوب باشه!
( نمیدونم منظور رو رسوندم یا نه!)

مامان بزرگم واسه من نیت میکنه که قبول میشم یا نه (
آخه مگه میشه پزشکی یه دهکوره قبول نشم!) . از تو کوچه میگن : " گل !!!! " ( تو کوچه بازی میکردن)
جالبه!

والا من تا حالا يه همچين چيزي نديدم

afshin

New Member
لایک ها
71
love گفت
اخبار اعلام کرد امروز نشست خبری رئیس سازمان سنجش در مورد نتایج هست

چقد بيكاري.......
بابا برو بخواب.........

infinity31

New Member
لایک ها
0
ان شاء الله هر دو میان. هم نتایج هم آقا(چه خوش خیال!)

shahin

New Member
لایک ها
2
infinity31 گفت
جناب بی همتا! عملیات جنگی انجام نمی دیم اما خیلیامون حداقل یه سال از زندگیمونو گذاشتیم روی این کار، و شاید پایه چند سال بعدیمون همین اطلاعاتی باشه که قرار بود امروز یا 15 مرداد به دست بیاد.

به هر حال من فکر می کنم یه ذره استرس(همونقدی که اکثر بچه ها دارن) طبیعیه و اگه نباشه جای بحث و سواله.

اوه اوه!!!!!!!!!!!!پس من سراسر هيكلم جاي بحث و سواله!!!!!!!!

نسيم منم نميدونستم همچين چيزي هس!

infinity31

New Member
لایک ها
0
shahin گفت
infinity31 گفت

اوه اوه!!!!!!!!!!!!پس من سراسر هيكلم جاي بحث و سواله!!!!!!!!
احتمالا!

afshin

New Member
لایک ها
71
infinity31 گفت
شما به رئيس سازمان سنجش هم آقا مي گيد ؟

البته آقا ايهام داره

afshin

New Member
لایک ها
71
مي خوايد چند تا سايت خفن بهتون بدم هر چي استرسه از كلتون بپره ؟

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
afshin گفت
infinity31 گفت
شما به رئيس سازمان سنجش هم آقا مي گيد ؟

البته آقا ايهام داره
تو اين اوضاع احوال خوب حال شوخي كردن داري

خدا كنه تا عصر جوابا بياد ديگه كم كم دارم رو به موت ميرم .....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا