وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
دوستان من ميم شيمي امير كبير و مهندسي برق خواجه نصير و هوافضاي خواجه نصير و صنايع علم و صنعت و پليمر(صنايع پليمر) امير كبير هم قبول شدم!!!!!!!!
الان عمران خواجه مي خونم!!!!
به نظرتون برم ميم شيمي امير كبير يا برق خواجه؟(البته اصلا برق دوست ندارم!)
من درسهاي رياضي و فيزيك رو خيلي دوست دارم و دوست داشتم مكانيك بخونم !
از نظر درامد و شرايط كاري و رشته و دانشگاه اگه اطلاعاتي دارين با توجه به علايقم به نظرتون تغيير رشته بدم؟؟

bihamta

New Member
لایک ها
345
مگه همینجوری میشه تغییر رشته داد و رفت یه دانشگاه دیگه؟؟؟

infinity31

New Member
لایک ها
0
منم صنایع شریف قبول شدم... ITتهران یا صنایع شریف؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
bihamta گفت
مگه همینجوری میشه تغییر رشته داد و رفت یه دانشگاه دیگه؟؟؟
تغيير به اولويت هاي بعدي منوط به دارا بودن شرايط و ضوابط مندرج در ايين نامه تغيير رشته و انتقال دانشجويان است كه منحصرا از طريق دانشگاهها و موسسات اموزش عالي محل تحصيل پذيرفته شدگان و تحت شرايط تعيين شده انجام مي گيرد و سازمان سنجش اموزش كشور هيچ مسئوليتي در اين زمينه ندارد.منبع كارنامه نهايي

m-s

New Member
لایک ها
129
من واقعا انتخاب رشته خوبی کردما

الان هرچی فکر میکنم حاضر نیستم جامو با چیزی عوض کنم

فکر کنم البته تنوع رشته و دانشگاه واسه رشته ریاضی انتخاب رشته رو سخت میکنه

من که الان 1 حس خوب دارم از انتخاب رشته ای که 10 روز مطلق بخاطرش تحقیق کردم!!و زیر بار حرف بقیه هم نرفتم
حتی لحظه آخر 2 تا شهر تحمیل شده اردبیل و اراک رو حذف کردم و بعد وارد کردن گفتم مسئولیتش با خودم

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
اي بابا هيشكي نيس مهندسي شيمي و عمران و برق (و شايد صنايع و پليمر)رو با توجه به شرايط كاري(مكان زمان و همكاران) و درامد مقايسه كنه ببينم اخه مي ارزه تغيير رشته بدم يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m-s

New Member
لایک ها
129
ببین واسه تحقیق در مورد این طور مسائل حیاتی از بچه های سایت نپرس!!

مگه ماها چیزی بیشتر از خودت میدونیم؟؟؟
اصولا مشورت با هم سن آدمو گیج تر میکنه!!!البته گاهی وقتا هم نتیجه کمی داره !!در مسائل مخصوصی!!!
من میگم یا به استاد pm بده ازشون بپرس یا هم برو با بزرگتر از ما مشورت کن تو شهری که هستی عزیزم

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
m-s جان اوونقد واسه انتخاب رشته با مهندسين فاميل و دوست و اشنا و غريبه حرف زدم كه هم به قول مامانم گيج شدم
هم اينكه ديگه روم نميشه زنگ بزنم بگم الان دوباره دچار ترديد شدم!!!!!اخه اصلا تقصير منم نيست قبولي هاي فني تهران امسال بد بود وگرنه كار به اينجا نمي رسيد!!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
Fiboonatchi گفت
دوستان من ميم شيمي امير كبير و مهندسي برق خواجه نصير و هوافضاي خواجه نصير و صنايع علم و صنعت و پليمر(صنايع پليمر) امير كبير هم قبول شدم!!!!!!!!
از نظر درامد و شرايط كاري و رشته و دانشگاه اگه اطلاعاتي دارين با توجه به علايقم به نظرتون تغيير رشته بدم؟؟
سلام به شما دوست گرامی،
اول به یک قانون کلی در ایران توجه کنید: هر رشته ای (حتی آبیاری گیاهان قارچی دریایی) را با معدل بالای 17 فارق التحصیل شوید، کار خوب خواهید داشت و هر رشته ای را (حتی مهندسی برق و مکانیک و ...) با معدل زیر 14 تمام کنید، به بیکاران اضفه خواهید شد.

حالا اگر معیار انتخاب رشته شما فقط شرایط شغلی آینده است، انتخاب دانشگاه مهمتر از انتخاب نوع رشته میشود!
از بین دانشگاههای ذکر شده امیرکبیر و علم و صنعت شرایط کاری بهتری نسبت به خواجه نصیر دارند.

موفق و پیروز باشی

shahin

New Member
لایک ها
2
1عدد رتبم کمتر بود مکانیک تهران قبول میشدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
shahin گفت
1عدد رتبم کمتر بود مکانیک تهران قبول میشدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وايييييييييييييييييييييي!!حستو درك مي كنم كاملا!!!!!!!!

victory

New Member
لایک ها
1
Fiboonatchi گفت
به نظرمن اصلا برو پلیمرامیرکبیر!!چون من خودم اونو دوست داشتمو نیاوردم میگم!من عاشق پلیمرم!ولی اگه مکانیک دوس داری برو م.شیمی امیرکبیر.چون م.شیمی خیلی شبیه مکانیک سیالاته.منم م.شیمیم!موفق باشید!

m-s

New Member
لایک ها
129
بچه ها من این رتبه بندیو نمیفهمم!!!!
با رتبه ی اصلیمون چه فرقی داره!!!
احساس میکنم دارن میپیچوننمون

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
infinity31 گفت
به نظر من كه همون IT تهران رو خيلي خوب بخونيد تغيير رشته بديد به سخت/نرم افزار!
اگه تغيير رشته هم نديد بازم فك كنم IT بهتر تهران بهتر از صنايع شريفه!اگه به خاطر دانشگاهاش مردديد كه خيلي فرق نداره يكي دانشگاهه اول يكي دوم!به نظر من كه رشته رو خراب نكنيد صنايع دروس حفظي زيادي داره و دروس فنيش كمه!(من كه دوست ندارم!)
اگه هم دروس مديريتي رو دوس داريد مي تونيد ارشد رو MBA بخونيد از هر رشته اي!!!!
موفق باشيد

infinity31

New Member
لایک ها
0
Fiboonatchi گفت
infinity31 گفت
اگه تغيير رشته هم نديد بازم فك كنم IT بهتر تهران بهتر از صنايع شريفه!اگه به خاطر دانشگاهاش مردديد كه خيلي فرق نداره يكي دانشگاهه اول يكي دوم!به نظر من كه رشته رو خراب نكنيد صنايع دروس حفظي زيادي داره و دروس فنيش كمه!(من كه دوست ندارم!)
موفق باشيد
مرسی
البته به نظر من نمی شه قطعی گفت کدوم اوله کدوم دوم!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
سلام بردانشجویان !!
چندتا از درسامون اینان : حقوق جزای عمومی مکمل این کتاب (کتاب مجازات اسلامی ) هست که درباره دیه وقصاص ومجازاتها بحث میکنه !!درسای دیگمونم (حقوق مدنی 1 و مقدمه علم حقوق ) که تو حقوق مدنی همش درباره حق وحقوق اشخاص بحث میکنیم !!
در کل به همه پیشنهاد میکنم اگه میخواین واسه سال دیگه کنکور بدین رشته انسانی شرکت کنین و حقوق بیاین !!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

hmggi

New Member
لایک ها
0
infinity31 گفت
Fiboonatchi گفت
infinity31 گفت
موفق باشيد
مرسی
من رشتم ریاضی نبوده ولی با چیزایی که دیدمو خوندمو شنیدمو... میدونم که: قطعا تو رشته های فنی شریف دانشگاه اوله. در ضمینه فنی تهران با امیر کبیر رقابت میکنه نه با شریف.

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
infinity31 گفت
Fiboonatchi گفت
infinity31 گفت
موفق باشيد
مرسی
خواهش مي كنم.
بله حق با شماست هر رشته اي فرق مي كنه من چون نمي دونستم سطح صنايع و IT كدوم بالاتره كلي گفتم!!
به هر حال اميدوارم تصميم درستي بگيريد!
من رو كه منصرف كردن از تغيير رشته فعلا!!!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
دانشگاه ما برای هر 8 ترممون انتخاب واحد کرده وهرترم هم حدود 18 یا 19 واحده ! ما اگه تعداد واحدای بیشتری بخواهیم تا چند واحد میتونیم تو هر ترم بگیریم ؟ میشه هر ترم مثلا حدود 25 واحد گرفت ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا