وضعیت
موضوع بسته شده است.
لایک ها
1
kavosh گفت
از بخش نظرات وب آقای بهادری اینا کش رفتین!
از بخش نظرات وبلاگ 4sharif.blogfa.com دزدیدم!!!
(حالا نمی شد ما رو ضایع نکنی!!!
)

kavosh

New Member
لایک ها
75
وظیفه است!
خب شما هم که ضایع کردین! وبی که من گفتم نبود! ولی به هر حال کش رفتین!

mecha

New Member
لایک ها
0
blackassassin گفت
لطف کنین دیگه بچه بازی در نیارید. دعوا مال بچه هاست!!!

بچه یه سایت برای خاله زنک بازی پیدا کردم که احتمالا دیدینش. اینم توضیح مبلغشه!

(((خوب می دونید که رتبه ی شما بستگی به تراز شما و تراز شما بستگی داره به :
1- نمره ی شما
2-میانگین درصد
3-انحراف از معیار

و اینکه تراز یه چیز ثابته که به سطح سوالا و نوع شرکت کنندگان کمترین وابستگی رو داره .

خوب این از این

حالا فرض کنید ما تراز 40000 نفر از داوطلبای کانونی 88 رو داریم بعد تراز خودمون رو از آزمون 89 به دست بیاریم حالا می آیم با استفاده از ترازای 88 روتبمون رو تخمین می زنیم یه تخمین خیلی دقیق خواهد بود

منتها اینجا یه مشکل وجود داره اون اینه که ما از 3 عامل فقط عامل اول رو داریم و باید میانگین درصد و انحراف از معیار رو حدس بزنیم .
خوب حالا اگه اون دو عامل رو حدس زدید می تونید با استفاده از این پایگاه رتبتون رو تخمین بزنید :
خوب می دونید که رتبه ی شما بستگی به تراز شما و تراز شما بستگی داره به :
1- نمره ی شما
2-میانگین درصد
3-انحراف از معیار

و اینکه تراز یه چیز ثابته که به سطح سوالا و نوع شرکت کنندگان کمترین وابستگی رو داره .

خوب این از این

حالا فرض کنید ما تراز 40000 نفر از داوطلبای کانونی 88 رو داریم بعد تراز خودمون رو از آزمون 89 به دست بیاریم حالا می آیم با استفاده از ترازای 88 روتبمون رو تخمین می زنیم یه تخمین خیلی دقیق خواهد بود

منتها اینجا یه مشکل وجود داره اون اینه که ما از 3 عامل فقط عامل اول رو داریم و باید میانگین درصد و انحراف از معیار رو حدس بزنیم .
خوب حالا اگه اون دو عامل رو حدس زدید می تونید با استفاده از این پایگاه رتبتون رو تخمین بزنید :
http://taraz.somee.com
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته)))

میدونیم که اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد ولی کلا حال میده یه بار امتحانش کنین!!! جالبه!
به نظرم اصلا درست نیست کار این سایت!

parinaz

New Member
لایک ها
2
من میگم شما مبرا! پس همه لطفا اینقد تاپیکو به بیراهه نکشین! منم از حرفی که زدم عذر میخوام! ببخشید.
از طرف هرکی که حرف بی ربطو نامربوط زده عذر خواهی میکنم! لطفا ببخشین! به بزگواری خودتون و همه لطف کنن کمی بیشتر خویشتن دار باشن! (اول از همه منظورم خودمم)

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

[JUSTIFY]با عرض سلام خدمت تمامی کاربران سایت المپیادهای علمی ایران....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]از همه ی کنکوری های عزیز 89 که از بنده بزرگتر هستند قبل از صحبت عذرخواهی می کنم...اما وظیفه من حکم میکنه مواردی چند رو تذکر بدم:[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]در چند وقت گذشته متاسفانه شاهد مسائلی در این تاپیک بودیم که اصلا جای اون ها در یک مکان علمی که ازقضا هدف تمامی افراد بهره بردن از اطلاعات آن است نیست....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]واقعا جای تاسف داره که افرادی میان و نه تنها قوانین سایت رو رعایت نمی کنند بلکه به اشخاص بزرگ و مسئول سایت از جمله مدیر سایت توهین می کنند..[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اتفاقاتی که تا به اینجا در این سایت علمی که به جرات می توان گفت تنها سایت و بزرگترین سایت علمی آموزش المپیاد در ایران هست نیفتاده بود تنها به دلایلی بی ارزش اتفاق میفته....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]از همه ی کاربران سایت خواهشمندم به این بحث خاتمه داده و در غیر اینصورت علی رغم میل باطنی این تاپیک قفل خواهد شد.[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]

dear

New Member
لایک ها
0
milad_imo09 گفت

[JUSTIFY]با عرض سلام خدمت تمامی کاربران سایت المپیادهای علمی ایران....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]از همه ی کنکوری های عزیز 89 که از بنده بزرگتر هستند قبل از صحبت عذرخواهی می کنم...اما وظیفه من حکم میکنه مواردی چند رو تذکر بدم:[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]در چند وقت گذشته متاسفانه شاهد مسائلی در این تاپیک بودیم که اصلا جای اون ها در یک مکان علمی که ازقضا هدف تمامی افراد بهره بردن از اطلاعات آن است نیست....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]واقعا جای تاسف داره که افرادی میان و نه تنها قوانین سایت رو رعایت نمی کنند بلکه به اشخاص بزرگ و مسئول سایت از جمله مدیر سایت توهین می کنند..[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اتفاقاتی که تا به اینجا در این سایت علمی که به جرات می توان گفت تنها سایت و بزرگترین سایت علمی آموزش المپیاد در ایران هست نیفتاده بود تنها به دلایلی بی ارزش اتفاق میفته....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]از همه ی کاربران سایت خواهشمندم به این بحث خاتمه داده و در غیر اینصورت علی رغم میل باطنی این تاپیک قفل خواهد شد.[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
بابا این Irmath که چیزی در مورد مدیر نگفت فقط گفت سایت آقای خلینا مختلط است که خوب همه ی سایت ها اینجوری است.من فکر کنم یه کم شما این مغزتون را برعکس جهت گیری دادید و جبهه گیری مخالفی نسبت به irmath داری همین جور که تو چند صفحه ی مخالف بودنت را نسبت بهش گفتی.

راستی اگه به صفحه های وسط این تاپیک نگاه کنید قبلا هم یه دعوایی بوده.

واقعا برای خودم متاسفم که قدرت کنترل ما دست چه کسانی افتاده!!!!!!!!

miladkvr

New Member
لایک ها
841

[JUSTIFY]سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار dear[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اول اینو بگم که من مخالف irmath نیستم و در چند صفحه قبل اصلا در مورد ایشون و وبشون هیچ صحبتی نکردم و تنها فقط از خوبی های وب دکتر محمد جواد بهادری گفتم و بس....در واقع من خوبی های وب دکتر رو تایید کردم و نه اسمی از وب irmath اووردم و نه حتی اسمی از خود ایشون....فکر می کنم شما اشتباه کردین دوست من.![/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]دوما دعوایی که در وسط تاپیک اتفاق افتاده هیچ ربطی به من نداره و من از وقتی که عهده دار مسئولیت شدم رو بررسی می کنم...مگه از اول که سایت افتتاح شد هیچ کس به زبان انگلیسی تایپ نکرد و یا هیچ کس قوانین رو نقض نکرد؟؟ ، به من ربطی نداره که از اول افتتاح سایت کی چه کاری انجام داده!!! ، من مسئولیت خودم رو از تاریخی که این مسئولیت بر عهده ی من گذاشته شده انجام می دم...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]سوما قدرت کنترل شما دست من نیست دوست عزیز...شما انسانی و حق انتخاب داری و البته حق تفکر قبل از انتخاب...مطمئن باش اگر قوانین سایت رو رعایت کنی نه من و نه حتی مدیر سایت هیچ تذکری به شما نخواهد داد...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]امیدوارم خوب توجیه شده باشید و اگر نکته ی گنگی در صحبت های من بود ، من با کمال میل توضیح خواهم داد....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]فقط این رو بدونید که هدف ما در این سایت دعوا یا جار وجنجال نیست بلکه بهره بردن از محیط علمی این سایت است.[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]موفق باشید[/JUSTIFY]

parinaz

New Member
لایک ها
2
برای انتخاب رشته کسی داره کاری میکنه؟ سایتی؟ کتابی؟ منبعی؟ مرجعی؟ چیزی هس به منم بگین! ممنون میشم!

dear

New Member
لایک ها
0
milad_imo09 گفت

[JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]سوما قدرت کنترل شما دست من نیست دوست عزیز...شما انسانی و حق انتخاب داری و البته حق تفکر قبل از انتخاب...مطمئن باش اگر قوانین سایت رو رعایت کنی نه من و نه حتی مدیر سایت هیچ تذکری به شما نخواهد داد...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
منظورم حرفی بود که گفتید که تایپیک را قفل می کنید

irmath

Member
لایک ها
4
parinaz گفت
برای انتخاب رشته کسی داره کاری میکنه؟ سایتی؟ کتابی؟ منبعی؟ مرجعی؟ چیزی هس به منم بگین! ممنون میشم!
من یک کتاب از انتشارات مبتکران از کتابخانه گرفتم دارم می خونم. نثرش خیلی نامفهومه فکر کنم اگه از سایت گزینه 2 بری بهتر باشه

mecha

New Member
لایک ها
0
کتاب کنکورن را قورت بده راجع به انتخاب رشته خیلی خوب توضیح داده. اگه بخواین اون چند صفحه اش رو براتون می ذارم!

irmath

Member
لایک ها
4
mecha گفت
کتاب کنکورن را قورت بده راجع به انتخاب رشته خیلی خوب توضیح داده. اگه بخواین اون چند صفحه اش رو براتون می ذارم!

فکر کنم منظور خانم این باشه که مثلا رشته ی برق با رشته ی مکانیک چه فرقی داره یعنی چیزی میخواد که در مورد رشته ها توضیح داده باشه

litzy

New Member
لایک ها
0
man un ketabo be parinaz dadam ghablan dardio dava nemikone baba......................manam badjoor mohtajam.....hichi az reshteha nemidunam​

parinaz

New Member
لایک ها
2
mecha گفت
اونو خوندم! بابا اینجوری که این میگه هر جا بخوای قبول شی باید درصدات توپ باشه! اینجوری که من همین کشاورزی گرگان هم قبول نمیشم!

parinaz

New Member
لایک ها
2
irmath گفت
mecha گفت

فکر کنم منظور خانم این باشه که مثلا رشته ی برق با رشته ی مکانیک چه فرقی داره یعنی چیزی میخواد که در مورد رشته ها توضیح داده باشه
جفتشو لازم دارم!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
mecha گفت
امکان داره اون قسمتایی از این کتابو که در باره رشته حقوق داره صحبت می کنه واین که چه رتبه ای وچه در صدایی براش لازمه رو تو سایت بذارین ! ممنون میشم ! منطقه دو دانشگاه گیلان

mecha

New Member
لایک ها
0
cheshmak71 گفت
mecha گفت
امکان داره اون قسمتایی از این کتابو که در باره رشته حقوق داره صحبت می کنه واین که چه رتبه ای وچه در صدایی براش لازمه رو تو سایت بذارین ! ممنون میشم ! منطقه دو دانشگاه گیلان
راجع به رشته ها توضیح نداده! راجع به تکنیک انتخاب رشته بحث کرده...

mecha

New Member
لایک ها
0
9 صفحه از کتاب کنکورت را قورت بده که راجع به تکنیک انتخاب رشته توضیح داده:
www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://forweblog.persiangig.com/document/entekhabreshte.zip

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
in natije konkur key miyad pas?parsal chandom umad?ma ke mordim

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا