Zakernezhad

New Member
لایک ها
528
پاسخ : کنکوری های 92

دقيقن همينه كه ميگين شما...

البته تراز قلمچي فك نميكنم سنجش ايده آلي باشه چون هر آزمونش 20 صفحه از كتابه بعد ميان واسه اين 20 صفحه 20 تا تست ميدن
ولي اون امتحانايه جامعش خيلي خوبه!!
عمومي مخصوصن ادبيات خيلي موثره :دي! من ادبيات رو تو رنجه 20، 30 ميزدم يه بارم 7 زدم ادبياتو!!!!!!!! ترازه كلّم 6900 ميشد
ولي اين 8 دي رو 70 زدم ترازم 7500 شد... در كل خيلي ادبيات موثره درحالي كه درسهايه ديگه رو هم مثله قبل زدم!!!
خیلی جالبه این قلمچی!!!
من ادبیات رو آزمون پیش 90 زدم ولی ترازم 7100 شد!!!
در ضمن هیچ وقتم زیر 80 نزدم ولی هیچ وقتم بالای 7200 نشدم!!! حالا شما چطوری 7500 شدید؟؟؟!!!

M-Behmaram

New Member
لایک ها
164

در مورد کتاب نوروز: سوالایی که تو کتاب هست سوالای خوبیه، ولی اکثرا تکراریه و سوالای کنکور یا سولایی هست که تو آزمونای قبلی قلم چی تکرار شده... ولی خوندن این کتاب ضرر نداره... به نظر من خوبه اگه بتونین بخونین...
در مورد تراز قلمچی: ی نکته مهم در مورد تراز قلمچی اینو بگم که میدونین که ترازاتون بر اساس سختی سوالا و این که بقیه چطوری به سوالا ج دادن سنجیده میشه پس ممکنه تو ی آزمون سوالا سخت باشه و شما ب نظر درصد خوبی نیاورده باشین ولی با وجود درصد کم اگه نسبت ب بقیه عملکردتون خوب بوده باشه ترازتون خوب میشه!
ادبیاتم مهم ترین درس بین درسای عوممیه چون ضریبش از همه بیشتره... ولی با این حال بقیه درسا هم رو تراز اثر داره... البته اینم بگم اگه دو تا درسو ی درصد نزدیک به هم بزنین بهتر از اینه که یکیو خیلی بابلا و یکیو خیلی پایین بزنین... پس همیشه تعادل تو درصدا رو رعایت کنین...
موفق باشین...

لایک ها
53

من از بچگی (ابتدایی)با کتاب های قلمچی حال می کردم ولی الان نه ......مولف باید به خاطر عشقش به علم کتاب بنویسه ولی مولف های کتابهای قلمچی .......همش واسه پول کتاب مینویسن.......به نظر میاد هیچ علاقه ای به کتاب نوشتن ندارن ......همش میخوان با نوشتن کتاب های جورواجور فروششونو ببرن بالا ...مث کاسب ها!!!!!!!!!

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

سلام
میگم بچه ها اونایی که تجربی هستید شما واسه امتحانای ترم زمین پیش رو می خونید یا نه؟
چون من تو مدرسه خودمون شنیدم برای زمین نخونی هم سر جلسه(فقط برای زمین) می تونی حرکت بزنی و ...
حالا موندم خوندنش ارزش داره یا نه.... چون فاصله اش هم تا کنکور زیاده که بخوایم بگیم به درد کنکور می خوره

آذرخش

New Member
لایک ها
30

سلام به همگی خصوصا کنکوریا! من خودم قراره این کارو کنم گفتم بگم شاید به دردتون خورد! من که خودم زمینو فقط میخوام در حد دوازده نمره بخونم و بس! بعد از فرجه اش که از سرش زیاده بذارم واسه درسای مهمتر و تستی ببندمشون. در ضمن این دوازده نمره رو هم از فصلایی انتخاب میکنم که پای ثابت سوالات کنکوره جهت ارتقای رتبه کشوری از روی کتاب کم حجم خیلی سبز همون که روش نوشته داروسازی قبول شو میخوام بخونم تا حالا هم نخوندمش یه 20 درصدی بزنم کافیه!! ولی خب تصمیم با خودتونه این فقط یه پیشنهاده با آرزوی موفقیت برای شما و خودمو همه ی کنکوریا:3:

hanieh k

New Member
لایک ها
32

آزمون جامع زیاد بدید در ضمن کتاب های دور دنیا (گاج )در هفته های آخر به صورت کنکوری بدید (باشرایط کنکور )در جای خلوت توی پاسخ نامه(اشتباهاتونو هم خوب یاد بگیرید)

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا