کنکور...لطفا دوستان 18-امین دوره به کمک بیایند..با تشکر: افشین

afshin

New Member
لایک ها
71
با عرض سلام بر مهندس خلینای عزیز و تمام دوستان المپیادی... :oops:

اولا....امیدوارم که همه ی شماهایی که با عشق و امید در راه المپیاد زحمت کشیده اید نتیجه بگیرید..با آرزوی قبولی شما در مرحله ی دوم :evil:
ثانیا....متاسفانه همونطور که همه اطلاع داریم ماکسیم 50 نفر بقبولند وبقیه..... :roll: و دیگر هیچ
به هر حال...

از تمام دوستان قدیمی (هجدهمین دوره) تقاضا دارم که تجربیاتشون رو در اختیار این بنده ی حقیر قرار دهند....

I Try, You Try , We Try BUT IT IS WRITTEN FOR We To Be Success Or NOT :evil: :twisted:

در مورد کنکور هر چه می خواهد دل تنگت بگو...... 8O :roll:

یا به قول .....(!)
سلام کنکور
مخلص شما
افشین

pirate17

New Member
لایک ها
40
من تجربه ی ازادو داشتم :)
می خوای بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rostami

New Member
لایک ها
15
:) :p :x :oops: :twisted: نمیدونم................!من امسال کنکوریم ولی از همه ی شماها بیشتر آن میشم!!!!
شاید ساله دیگه باهم کنکور دادیم................... :cry:

البته اصلا دلم نمیخواد اینجور بشه!!! :(

نمیشه................................ :twisted:

sina039

New Member
لایک ها
35
کنکور !!!!؟ همه می دونن که کنکور یه چیز مسخره و بی محتواییه ! بیشتر از اینکه هوش بخواد تلاش می خواد ! اما این رو می دونم که بچه های المپیادی بیشترین پیشرفت رو خواهند داشت در کنکور . حتی اکه به اون چیزی که هستن نرسند ! فکرش رو کنید ! من از دوم دبیرستان تقریباَ مدرسه نرفتم و فقط شیمی خوندم ! با وجود اینکه اونی که می تونستم باشم نیستم اما تقریبا واسه کنکور مشکلی ندارم ! به جز ادبیات ! مطمئن ام خیلی های دیگه از من با شرایط من جلوتر اند . اما اگه کسی رتبه 1 رقمی کنکور رو می خواد باید بی خیال المپیاد شه . همین .

pirate17

New Member
لایک ها
40
اقای رستمی من از شما بیشتر میام نت
اقا سینا فک کنم شما اقای شهرام رحیمی رو که رتبه ی اول تجربی بودن بشناسید
ایشون برنز المپیاد زیست هستن!!!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
با سلام به دوستان عزیز کنکوری،
المپیادی بودن هیچ حسنی که نداشته باشه، اقلا سعی و خطای برنامه ریزی درسی را کاهش میدهد و شما رو زودتر به نتیجه میرساند!
یعنی سال دوم و سوم که هنوز دیگر دانش آموزان برنامه درسی دقیق ندارند، شما خطاهای برنامه ریزی را انجام میدهید و از اول پیش دانشگاهی با سرعت بیشتری پیش میروید.

یک نکته جالب: معمولا بچه هایی که مرحله دوم قبول میشوند، در کنکور رتبه هایی بدتر از 500 به دست نمی آورند و خیلی از اوقات تک رقمی بوده اند.

موفق باشید :twisted:

pirate17

New Member
لایک ها
40
بله استاد یه نفرم تو مدرسه ی ما بود اونم برنز شیمی شد و رتبشم تو کشور 19 بود

bihamta

New Member
لایک ها
345
یکی از بچه های ما هم بود که نقره ی فیزیک اورده بود و رتبه اش 668 شد.

bihamta

New Member
لایک ها
345
راستی تو کنکور فقط مدال طلا سهمیه داره یا مدال های دیگه هم درصد دارن؟

rfshb

New Member
لایک ها
0
bihamta گفت
راستی تو کنکور فقط مدال طلا سهمیه داره یا مدال های دیگه هم درصد دارن؟
مدال های دیگه(چه نقره چه برنز) ده درصد سهمیه دارن.یعنی تو یه رشته اگه تو بتونی 90% نمره آخرین نفر قبول شده رو بیاری,خارج از ظرفیت قبولی!
علاوه بر اون با قبول شدن تو مرحله دوم تو نخبه محسوب میشی و از مزایای اونم می تونی استفاده کنی.

pirate17

New Member
لایک ها
40
سهمیه ی نقره و برنز مگه با هم فرق نداره؟؟؟
من شنیده بودم نقره رو کردن 15%

bihamta

New Member
لایک ها
345
اگه دوبار تو یه المپیادی نقره بگیری میشه 30 درصد؟

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
salam doostan... chy migid sahmyeo eina ro bzarid bara akhare dowre ke tala va noghreha moshakhas mishe na alan..... manam emsal konkoryam ,,, ama tajrobyatam ru baad az konkor migam behetoon :twisted: :twisted: :twisted: ... dar zmn rotbe aslan hsab nist mohem eine ke che danshga va che reshtey ru bkhaid va barash talash konid... faghat hamin..... rasty olampiadyha motmaen bashiid khaili ru konkor asar dare choon shoma sarei dars khondan va mafhomi khondan ru yad gereftiid va ein ye hosne bozorge.... bye...

Rostami

New Member
لایک ها
15
pirate17 گفت
اقای رستمی من از شما بیشتر میام نت
منظورم اینه که با توجه به کنکوری بودنم زیاد میام نت :? !!

pirate17

New Member
لایک ها
40
منم با توجه به این که به نهایی کم مونده و یه ماهه که درسی نخوندم جز المپیاد

rfshb

New Member
لایک ها
0
pirate17 گفت
سهمیه ی نقره و برنز مگه با هم فرق نداره؟؟؟
من شنیده بودم نقره رو کردن 15%
نه بابا هیچ فرقی با هم ندارن ,جمعم نمی شن!
فرض کن یه یارو فرزند شهیدی چیزی باشه که این خودش حدود 30 درصد سهمیه داره هر سه سالم نقره بگیره بعد سهمیش میشه 60% یعنی هیچیم نخونه برق شریف قبوله!!!!!!!!!!!!! :idea: :roll: :roll: :idea: :idea:

sina039

New Member
لایک ها
35
در مورد شهرام رحیمی . تو مصاحبه ای که کرده بود گفته بود که روزی بین 12 تا 19 ساعت درس خونده ! اما شهر ما یکی رو داره که امسال احتمالا تک رقمیه و فوقش 10 ساعت می خونه ! به ریسکش نمی ارزه که واسه یه رتبه که همش 1 ماه واسه آدم ارزش داره خودمون رو دیوونه کنیم ! البته شایدم مثل شهرام رحیمی سالم بمونیم اما بدونید یکی رو می شناسم که واسه فشار زیاد به مغزش چل شد !!!!!! پس مثل من چل نشینید 3 سال فقققققققققققققققققققققققططط المپیاد بخونید تا آخرش بشید موش آزمایشگاهیه باشگاه دانش پژوهان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نمی گم کسایی که المپیاد می خونن از کنکور می مونن جا ! اما واسه رسیدن به حقشون شاید نیاز بشه صبح تا شب درس بخونن !!!!!!! :?

bihamta

New Member
لایک ها
345
neda_h_z عزیز لطف کنید فینگلیش ننویسید. :x

بالا