کدام گزینه بهتر است؟

• مجموع رای دهندگان
    45

amirhossein1376

Well-Known Member
لایک ها
272
میخوام ببینم از لحاظ مشاوره و خدمات آموزش کدوم موسسه بهتره
لطفا اینطوری جواب بدین:::

اهمیت جامعه آماری بالا چقدره؟؟
کدوم موسسه خدمات آموزشیش بهتره؟؟
کدوم یک از لحاظ مشاوره درسی جلو تره؟
سوالای کدومیک استاندارد تره؟
کدومیک هزینش مناسب خدماتشه؟

اهمیت تحلیل آزمون بدون توجه به موسسه خیلی بالاست به نظر من فقط ملاک خدمات خوب و سوالای استاندارده نه جامعه آماری و قیمت

آخرین ویرایش توسط مدیر

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458
پاسخ : گاج؟قلم چی؟گزینه 2 ؟

خداوند خیرتان بدهد این تاپیک را زدید !!! :eek:

خب فک کنم که بچه های پیش دانشگاهی که الان کنکور دارن بهتر بتونن پاسخ گو باشند ، لطفا پاسخ گو شوید :D

اهمیت جامعه آماری بالا چقدره؟؟----> نمیدونم والا ، ولی خب هر چی جامعه اماری بالا تر باشه رتبه ای که میاریم واقعی تر و نزدیکتر به کنکوره !

کدوم موسسه خدمات آموزشیش بهتره؟؟----> من دیروز داشتم بررسی میکردم همه مثل هم بودند ولی گزینه دو وقلم چی بهتر از گاج بود بخاطر جزوه جمع بندی !

کوم یک از لحاظ مشاوره درسی جلو تره؟----> نمیدونم ، دیروز که اون آقاهه توی تلویزیون در مورد مشاوره گزینه دو حرف زد به نظرم خیلی خوب بود !

سوالای کدومیک استاندارد تره؟-----> وااای من از سوالات قلم چی میترسم حتی استاد ریاضیمون میگفت بعضی هاشون حل نمیشن ؛ بنظرم گزینه دو بهتره ! استاد معارف ما به تهران
دعوت شد برای بررسی سوالات کنکور و ازمون های ازمایشی به این نتیچه رسیدند که گزینه دو شباهت بیشتری داشت نسبت به بقیه ، نکته ی دیگر اینکه طراح گزینه دو سابقه ی طراحی سوالات کنکور رو هم داشتند !

کدومیک هزینش مناسب خدماتشه؟-----> اینو نمیدونم ولی همشون توی یه رنج قیمیتین !

loyal75

New Member
لایک ها
211

سلام..
اهمیت جامعه آماری بالا چقدره؟؟------> بنظر من خیلی مهمه.. چون دید واضح تری نسبت به سطح دانش آموز میده
کدوم موسسه خدمات آموزشیش بهتره؟؟------> من خودم اصلا از خدمات قلمچی تابحال استفاده نکردم! کلاسا و همایشای مختلفی برگزار میکنه و کتابها و سی دی ها و.. ولی چون استفاده نکردم نمی تونم جواب دقیقی بدم.. این مورد خیلی برام مهم نیست..
کوم یک از لحاظ مشاوره درسی جلو تره؟-------> این مورد اومد نیومد داره! برای مثال پشتیبان قلمچی سال پیش من خیلی عالی بود ولی امسال فقط در حد گزارش درصد و رتبم که میدونستم! در مورد موسسات دگ اطلاع ندارم!
سوالای کدومیک استاندارد تره؟--------> گزینه 2 سوالاش استاندارد تره.. ولی قلمچی سوالای سخت تری داره ..

بطور کلی: من قلمچی رو ترجیح میدم شرکت کنم و سوالای گزینه 2 رو بخرم و خودم تو خونه روشون کار کنم.. ( چون سوالاش به کنکور نزدیکتره..) و طبق برنامه راهبردی قلمچی که بنظرم بهتره جلو میرم..
کدومیک هزینش مناسب خدماتشه؟ اینم اصلا مهم نیست!

لایک ها
251

استاندارد ترین سوالات رو گزینه دو داره چون زیر نظر سازمان سنجشه
بالاترین جامعه آماری مال قلمچیه اما قلمچی یه خورده زیادی سوالاتش رو میپیچونه(و بعضی اوقات کنکوری ها جواباش رو قبول ندارن)
گاج از نظر کتاب خداییش از هر دو تا دیگه بهتره اما جامعه آماری نسبتا پایینی داره و تو خیلی شهر ها آزموناش برگذار نمیشن

...3iNa...

New Member
لایک ها
68

اهمیت جامعه آماری بالا چقدره؟؟
به نظرم خیلی زیاده اما نباید به جامعه آماری هر موسسه ای هم اطمینان کرد !‌ مثلا من یک کارنامه رو دیدم توی درسی که %3- زده بود از بین 30.000 نفر شده بود حدودا 7.000 !!! (یه درس معمولی نه خیلی سخت)
در کل اگر هدف سنجش رتبه باشه میشه توی آزمون های جامع همه موسسات شرکت کنیم (علاوه بر آزمون های جامع سنجش)

کدوم موسسه خدمات آموزشیش بهتره؟؟
مشاور ما میگفت برنامه قلمچی که دو هفته دو هفته برگزار میشه بیشتر برای فارغ التحصیل ها خوبه که بتونن به برنامه برسن. و گزینه دو و گاج از لحاظ فاصله بین آزمونا خوبن.

کوم یک از لحاظ مشاوره درسی جلو تره؟
این دقیقا چیزیه که به نمایندگی شهر شما مربوطه ! و خیلی هم ارزشش زیاده.

سوالای کدومیک استاندارد تره؟
من خودم کانون و گاج شرکت کردم میتونم بگم در کل سوالات گاج خیلی سخت تره. اما استاندارد بودن توی هر درس متفاوته. مثلا بدون شک توی دین و زندگی گزینه 2 بهترین سوالات رو داره یا توی شیمی 3 امسال سوالای گاج و گزینه 2 تاثیر گرفته از مبتکران بودن و شدید افتضاح. در کل هم من فکر کنم نمیشه گفت دقیقا یک موسسه سوالاش استاندارد تره. (اون مجلاتی هم که منتشر میشه و میگن 70% سوالات عینا کنکور و ... زیاد جدی نگیریم بهتره چون الان شما خودت هم میتونی 5 تا لغت ادبیات بذاری کنار هم 2 تا تست ادبیات شبیه کنکور طرح کنی، مهم سطح سوالاته)

کدومیک هزینش مناسب خدماتشه؟
بخوام مفصل و دقیق بگم، نمیدونم !

shima gholami

Active Member
لایک ها
168

به نظرم جامعه آماری اونقدر ها اهمیت نداره که به خاطرش بخوایم اون آپشن های دیگه ای که اسم بردین رو ندید بگیریم! گزینه 2 به نظرم از همشون کلا توی همه ی گزینه هایی که گفتید بهتره. قلم چی هر 2 هفته 1 بار مجبوره از یه مبحث تکراری سوال در بیاره و طبیعیه که دیگه سوال هاش استاندارد نباشه.

لایک ها
21

جامعه آماری:قلم چی
کیفیت:گزینه دو(خیییلی از قلم چی بهتره)
قیمت:گزینه دو
خدمات آموزشی:قلم چی
خدمات مشاوره ای:گزینه دو
موفق باشی

لایک ها
1,804

عاخه كي با اين مشاوره ميكنه كه پرسيدي
من تاحالا دو دفعه پيش مشاور رفتم اونم بيرون كه هردو چرنديات گفتن :4:
تو اين تبريز بين اينهمه پشتيبان كلم چي :4: يكي دوتاشون شعور دارن و ميدونن چي ميگن بقيشون پرتن ، مثلا جا داره يه دو سه تا جلسه بزارن من واسه پشتيبان خودم درسارو توضيح بدم :4: فقط كارش اينه زنگ بزنه خونه بگه بيا كتاب زرد بخر قهوه اي بخر قرمز بخر ، دي وي دي ميفروشيم باقلوا و …
جامعه آماري تقريبا مهمه چون اگه يكي درصداي مثلا x رو تو قلم بزنه رتبش ميشه ٧٠٠ ولي با همون درصدا احتمالا تو گزينه دو ميشه ٢٠٠ ، اين تو طولاني مدت يه روحيه و جوگيري كاذب ميده
اينو به ياد داشته باشه تو اين مسير كنكور پولو بايد خرج كني قيمت مقايشه نكني
سوالاي قلم درسته آنرماله ولي اونقدي نيس كه بخوايي بزرگش كني
دو هفته يه بارم كاملا زمان مناسبيه بين دو اگزم به شرطي كه روز قبل دو هفته يه برنامه ي دو هفته اي واس خودت تنظيم كن هم برا خوندن هم تست هم مرور

S.H1997

New Member
لایک ها
241

بهتره ناظم ها یا مشاور ها یه نظر سنجی ایجاد کنند!!!:p

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

یک بنده خدایی میگفت که شما که تو این آزمون ها شرکت می کنید واقعا نباید سوال هاشو در نظر بگیرید بلکه باید شرکت کنید تا ببینید در مقایسه با بقیه در چه سطحی هستید ...
سوال خوب اگر میخواید کنکور هست! :)
به نظر من قلم چی چون آزمون هاش دو هفته یک باره برنامه ی منظمی به دانش آموز میده و بهتره!

E.Shiri

New Member
لایک ها
18

مسلما با سبک سوالای امسال همه فهمیدن که دیگه به اون صورت این ازمون ها موثر نیستن

فقط باعث میشن شما بتونین نحوهی بهتر ازمون دادن رو یاد بگیرید که اینم خودش خیلی مهمه...

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

یک بنده خدایی میگفت که شما که تو این آزمون ها شرکت می کنید واقعا نباید سوال هاشو در نظر بگیرید بلکه باید شرکت کنید تا ببینید در مقایسه با بقیه در چه سطحی هستید ...
سوال خوب اگر میخواید کنکور هست! :)
به نظر من قلم چی چون آزمون هاش دو هفته یک باره برنامه ی منظمی به دانش آموز میده و بهتره!

دارم كم كم به اين نتيجه مي رسم ..
اما جاي تاسف داره..

* viva *

New Member
لایک ها
65

جامعه آماری هر چقدر بیشتر باشه نتایجی که در نهایت اعلام میشه به نتیجه ی واقعی نزدیک تره . که جامعه اماری کانون از گزینه دو بیشتره .
در مورد سطح سوالات ... سطح سوالات گزینه دو از کنکور کمی بالاتره ولی سطح سوالات کانون پایین تر . که از نظر من گزینه دو بهتره چون اگر در ازمون اصلی کنکور سوالات سطحشون بالا بود , از قبل امادگی مواجه شدن با این قبیل سوالاتو کسب کردیم و جای نگرانی نیست .
در مورد خدمات اموزشی هم بستگی به محل سکونتتون داره . مثلا در مورد مشهد تا جایی که اطلاع دارم ؛ موسسه کانون اساتیدش همه [SUP] از خودِ مشهدن و فقط برند کانون تهرانو خریدن تا بتونن از ازمون های تهران استفاده کنن اما موسسه علوی علاوه بر ازمون هاش ؛ اساتیدش هم از تهران میان و از اساتید کانون بهترن . [/SUP]

فهیمه H

New Member
لایک ها
45

زمان ثبت نام تو گزينه 2 كه فك كنم تموم شد..
این زمانایی ک تایین میکنن واسه تخفیفا و طرحاشونه واگرنه اگ بخوای ازمونی ثبت نام کنی . میتونی ی ازمون مونده ب اخر هم بری و ثبت نام کنی.

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

اگر واقعا فکر یه آزمون خوب هستید که بخواد قشن سطح علمی شمارو بسنجه بی برو برگرد برید گزینه2.
بی خود پول خودتون هدر ندید و نرید قلم چی!
چیه هی میگید جامعه آماری؟؟؟آره تعداد داوطلبای قلم چی از گزینه2 بیشتره.
اما چکاریه که قلم چی بری و بعدش بری دوباره سوااالات گزینه2رو بخری؟!؟!؟!
سنجش رو پیش دانشگاهی که قطعاباید ثبتنام کنید و البته نا گفته نماند که خیلی از بچه های پیش هم سال اخر سنجش رو ثبتنام میکنند.

برید سره جلسه آزمون هوی گزینه2! فقط جامعه آماری ملاکتون نباشه!
جامعه آماری رو سال اخر یعنی پیش دانشگاهی توی آزمون هوی سنجش یا گزینه2درنظر بگیرید.

بازم تکرار میکنم که هرگز قلم چی ثبتنام نکنید !

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

آمون های گزینه2 که ما از مهر دادیم تا اردیبهشن و شما برای امسال هم تا 10آبان 94اگر اشتباه نکنم وقت دارید ثبتنام کنید gozine2.ir
موفق باشید همتووووون.
و بازم تاکید میکنم که قلم چی ثبتنام نکنید.
مثل اینه که کتب تست الگو رو با گل واژه مقایسه کنید خخخخخ

خط اول آزمون*

loyal75

New Member
لایک ها
211

این تاپیک صرفا برای راهنماییه.. پس لطفا الکی جوسازی نکنید.. کنکور امساال به همه نشون داد که سوالا دارن به سمتی میرن ک غیر قابل پیش بینیه و کسی نمیتونه درمورد سوالا نظر بده..
هر آزمونی شرکت میکنید مهم نیست.. واقعا مهم نیست.. مهم اینه که چطور ازش استفاده کنید. نقاط ضعفتون رو به وسیله اون بشناسید.. هر دفعه سعی کنید بهتر از دفعه قبل شید و به خوبی با خودتون رقابت کنید.. هر دفعه با ذقت اشتباهاتون رو در بیارید ریشه یابی کنید.. در محیط آزمون قرار بگیرید.. مدیریت زمان رو یاد بگیرید.. مهمتر از همه با یه برنامه مطمئن پیش برید.. پس مهم نیس کدوم آزمون ثبتنام کردین.. مهم اینه با برنامه اون تا آخر ادامه بدین..
موفق باشین..

a$hk@n

New Member
لایک ها
440

اگر واقعا فکر یه آزمون خوب هستید که بخواد قشن سطح علمی شمارو بسنجه بی برو برگرد برید گزینه2.
بی خود پول خودتون هدر ندید و نرید قلم چی!
چیه هی میگید جامعه آماری؟؟؟آره تعداد داوطلبای قلم چی از گزینه2 بیشتره.
اما چکاریه که قلم چی بری و بعدش بری دوباره سوااالات گزینه2رو بخری؟!؟!؟!
سنجش رو پیش دانشگاهی که قطعاباید ثبتنام کنید و البته نا گفته نماند که خیلی از بچه های پیش هم سال اخر سنجش رو ثبتنام میکنند.

برید سره جلسه آزمون هوی گزینه2! فقط جامعه آماری ملاکتون نباشه!
جامعه آماری رو سال اخر یعنی پیش دانشگاهی توی آزمون هوی سنجش یا گزینه2درنظر بگیرید.

بازم تکرار میکنم که هرگز قلم چی ثبتنام نکنید !

آمون های گزینه2 که ما از مهر دادیم تا اردیبهشن و شما برای امسال هم تا 10آبان 94اگر اشتباه نکنم وقت دارید ثبتنام کنید gozine2.ir
موفق باشید همتووووون.
و بازم تاکید میکنم که قلم چی ثبتنام نکنید.
مثل اینه که کتب تست الگو رو با گل واژه مقایسه کنید خخخخخ

خط اول آزمون*
سلام برادر . وقتی که گزینه 2 آزمونی برای تابستان نمیذاره ملت باید چیکار کنن. در حالیکه قلمچی آزمون برای تابستون داره . :1:

بالا