SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529
سلام دوستان،
اگه ناراحت نمیشین می خوام از بچه های آیریسک انتقادی کنم :4:
یادش بخیر اولا که تو آیریسک اومده بودم اکثر تاپیک هایی که می دیدم سوال های خوب و باحال بود و جو رقابت هم تو آیریسک به نظرم واقعا بالا بود(با ماراتن ها و ...) ولی الان که میام تو آیریسک اکثر تاپیک ها به قول راهبر قدیمی(پوریا قجری) به قهقرا رفتن و دیگه رنگ و بوی علمی آیریسک به شدت کم شده!به خودتون بیاید!!!!!!
لازم دیدم این رو به عنوان اولین نوشتم پس از مدت ها بزنم!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

البته اینم بگم شاید چون اون زمان ها تو دوره خودم بود فکر می کنم الان اون موقع پرشور تر بوده! نمیدونم!!
ولی اگه فکر می کنید واقعا بار علمی سایت کم شده خودتون باید دست به کار شید و ماراتن و این چیزا رو دوباره زنده کنید و منتظر راهبرها و از این حرفا نباشید!:4:

S_A_M

New Member
لایک ها
413
پاسخ : یادباد آن روزها

سلام دوستان،
یادش بخیر اولا که تو آیریسک اومده بودم اکثر تاپیک هایی که می دیدم سوال های خوب و باحال بود و جو رقابت هم تو آیریسک به نظرم واقعا بالا بود(با ماراتن ها و ...) ولی الان که میام تو آیریسک اکثر تاپیک ها به قول راهبر قدیمی(پوریا قجری) به قهقرا رفتن و دیگه رنگ و بوی علمی آیریسک به شدت کم شده!به خودتون بیاید!!!!!!

البته اینم بگم شاید چون اون زمان ها تو دوره خودم بود فکر می کنم الان اون موقع پرشور تر بوده! نمیدونم!!
ولی اگه فکر می کنید واقعا بار علمی سایت کم شده خودتون باید دست به کار شید و ماراتن و این چیزا رو دوباره زنده کنید و منتظر راهبرها و از این حرفا نباشید!:4:
ي چيزى هست اين ك كاربرا "عمر مفيد فعاليت " دارن !
ك اين عمر مفيد داره هى كوتاه تر ميشه …
ك دليلاش بنظرم ايناس
١- بعضيا كلا ً هدفشون با سايت نمى خونه ----->خودشون ك فعاليت نمى كنن هيچ + ديگرانو هم ب از راه ب در مي كنند !!!
٢-بعضياها هم (بيشتر بچه هاى خوبه سايت :) ) تا چند ماه مداوم فعاليت مى كنند كم كم اين احساس توشون رخنه ميكنه ك كسى ب تاپيك ها اهميت نمى ده + وقتشون تلف ميشه ---> فقط واسه تفريح ميان سايت و خيلى كم …
من احساسم اينه ك بچه ها دلسرد شدن از فعاليت علمى ومفيد ب نظرم ب ي برنامه و ايجا جوى از طرف مدير نياز هست …

Aref Physics

New Member
لایک ها
224

سلام دوستان،

باتشکر ازشما
دلیل اتفاقی که افتاده فکرمیکنم این باشه که کلا فیزیک آیریسک وقتی فعال بوده و .... که تعداد سومی های "خوب" توش زیاد بوده. مثلا زمان شما سال های 89 تا 91 چند تا کاربر فوق خفن بودن.. خود شما و حد اقل ده دوازده نفر افرادی بودید که بعد ازاینکه یک نفر سوال میذاشته دو دقیقه بعدش ده نفر جواب داده بودند بهش!

اما الان اینطور نیست.. الان سومی فیزیکی سه تا یا حداکثر چهارتابیشتر نیستند!

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

این فقط نظر شما نیست
منم به امید این هستم که از پاییز درست بشه و اگه نشه شاید دیگه نیام
من توی خوندنم خیلی اشکال ها دارم و میخوام از یکی بپرسم ولی وقتی شما هم دو تا تاپیک بزنین و کسی جواب نده آیا بازم سوالاتون رو میزارین
هرکی توی بخش کامپیوتر سوالی بپرسه من سعی میکنم جواب بدم ولی مشکل انجاست که حتی کسی نیست که سوال بپرسه
ریاضی هم که سه چهار روزه هیچی ارسال نشده
راهبر ها هم خیلی هاشون کلا نمیان،بعضی ها هم فقط میان به تاپیکا نگاه میکنن و جواب نمیدن،بعضی ها هم که خیلی کم هستن همونطور که شما گفتین بعد یه مدت دلسرد میشن
من ایده ای ندارم ولی به نفع خود مسئولین سایت هست که یه فکری براش کنن

اینو هم بگم که من آن روزها نبودم ولی حتی پارسال هم خیلی خوب بوده نسبت به الان

B.mikaniki

New Member
لایک ها
567

نمیتونم نظر خاصی داشته باشم اما اره زمان ما خیلی رقایت تو سایت بود.ولی خب حس میکنم این شمااها هستین که (منظورم المپیادی ها و کنکوری های امسال ) باید این رونقو ایجاد کنین.زمان ما اگر رقابت و ماراتنی بود خودمون ساختیمش و حالا بعد 4 سال به حتم به قولی ما دیگ ازین گردونه دور شدیم هر کدوم ازین راهبرا و مشاورا بیشترشون هم دانشجو اند هم مدرس اند هم مشاورند و هم اینجا سعی میکنند فعالیت کنن پس به حتم زمانی ک بخوان به سایت اختصاص بدن تقلیل پیدا میکنه . درست مثل یک معلم خوب که فقط 1 ساعت و نیم سر کلاسه اما دانش اموزی موفقه که معلم رو وادار به بیشتر درس دادن کنه .وقتی از جانبه شماها خبری نباشه اینجا کم کم سااکت سااکت میشه
صرفا اومدم نظرمو بدم تا نگین خوند و بی تفاوت بود . هرچند دلایلم توجیه خیلی موفقی نبود اما امیدوارم دوباره ایریسک سال 89-90 تکرار بشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

اتفاقا من هم همین نظر رو دارم که سایت داره میمیره !!! تار عنکبوت گرفته !!!
چند روز پیش هم به جناب آقای خلینا پیغام بلند و بالایی در این باره نوشتم و ایشون یه جورایی ( البته این نظر شخصی منه ) بنده رو پیچوندن !!! گفتن باید صبر کنی داریم یه کارایی میکنیم !!! حالا ما هم داریم صبر میکنیم ببینیم همفکری مدیران آیریسک به کجا میرسه !!!! امیدوارم نتایج خوبی داشته باشه !!! ولی باز هم میگم پارسال تابستون همین جور موقع هایی دقیقا یادمه که آیریسک پر جنب و جوش تر بود و هر بار رفرش میکردی تاپیک جدید بالا میومد !!!
بنا به گفته‎‌ی جناب خلینا سن کاربری آیریسک بین 12-13 تا 20-21 ساله !!! و کاربرای قدیمی و فعال همه سنشون بالا تر رفته و دیگه حوصله آیریسک رو ندارن !!!
نکته ی قابل توجهی هم که میشه بهش اشاره کرد اینه که المپیادی ها اعتقاد دارن آیریسک گردی به ضرر المپیادشون تموم میشه و به صرفه تر هست که بشینن بخونن تا اینکه بیان آیریسک دنبال جواب سوال هاشون !!!
نکته بعدی هم اینکه تبلیغ آیریسک کمه !!! شما تو هر همایشی باید خیلی ویژه روی تالار های گفتمان آیریسک تاکید کنید تا بچه ها جذب بشن و همدیگه رو پیدا کنن و دوباره شاهد شور و هیجان در تالارهای آیریسک باشیم !!!
به امید اون روز !!!

@khalina
@aloneboy
@k-khaleghi
@farHad_4x

آخرین ویرایش توسط مدیر

miladkvr

New Member
لایک ها
841

به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

سلام.
این تاپیک رو دیدم یاد تاپیک خودمون افتادم که 200 صفحه بود شایدم بیشتر... انجمن برترین رتبه های کنکور 90

بازدید این تاپیک از 100 هزارتا رد کرده.

یادش بخیر.

Marshall

New Member
لایک ها
970

سلام وقت بخیر
بله حرف شما کاملا درست هست...
بنده شاید زیاد قدیمی نباشم ولی حداقل سال 91 و 92 وضع خیلی بهتر از الان بود
ایندکس سایت خیلی سریع تغییر میکرد و هر دقیقه سوالی و یا جوابی ارسال میشد...
تاپیک ها در کمتر از نیم ساعت به جواب میرسید ولی الان بعد از یه روز هم ممکنه کسی جواب نده...
نمیشه مقصر رو فقط یه عامل دونست...
باید قبول کنیم قبلا راهبر ها و کاربران قدیمی فعال تر بودند...
یه دلیل دیگش شاید این باشه که الان تابستون هست و یه جورایی وقت تفریح و استراحت است... و شاید از اول مهر ،جو قبلی به سایت برگرده...
من خودم هم طی صحبت هایی که با اقای خلینا داشتم،ایشون گفتند که در حال مشاوره و برنامه ریزی در مورد تمامی بخش ها میباشند... از برنامه ریزی اموزشی-المپیادی گرفته تا رسیدگی به راهبر ها و مسئولین...
به نظرم به اندازه کافی برای سایت تبلیغ شده است (گرچه هنوز این تبلیغات ادامه دارد)
اما همون کسایی هم که هستند فعالیت ندارند...شاید دلیلش همونایی باشه که بقیه دوستان عرض کردند...
ولی خب در حال حاضر دو راه بیشتر نیست...
یا اینکه از همین امروز راهبران و کاربران فعال تر بشوند و خودشون دست به کار شوند...(که البته اکثرشون درگیر مشائل دیگرشون هستند و شاید وقت نکنند)
یا منتظر برنامه ها و اهداف جدید ایریسک بمونند(که زمان دقیقش معلوم نیست...)
زندگیتان سپید...!

بالا