student_1

New Member
لایک ها
14
پاسخ : یه برنامه ی کامل برای المپیاد شیمی

سلام
من راستش تازه تصمیم گرفتم المپیاد شرکت کنم اما فقط علاقه دارم همین نه خیلی باهوشم نه خیلی خرخون کلاسم نمیرم و تا حالا هم اصلا واسش درس نخوندم و هر وقت هم میخوام شروع کنم یا بازیگوشی میاد سراغم یا همش به این فکر میفتم که اگه نشه چی؟
من الان سال دومم اما میخوام اگه بشه سال اینده المپیاد شیمی شرکت کنم میخواستم راهنماییم کنین که الان دیگه دیر شده واسه خوندن؟روزی چند ساعت باید درس بخونم؟چه کتابایی رو بخونم؟باید کلاس برم؟خواهش میکنم تا جایی که میتونید کمکم کنید ممنون میشم.

hellium

New Member
لایک ها
76

سلام
من راستش تازه تصمیم گرفتم المپیاد شرکت کنم اما فقط علاقه دارم همین نه خیلی باهوشم نه خیلی خرخون کلاسم نمیرم و تا حالا هم اصلا واسش درس نخوندم و هر وقت هم میخوام شروع کنم یا بازیگوشی میاد سراغم یا همش به این فکر میفتم که اگه نشه چی؟
من الان سال دومم اما میخوام اگه بشه سال اینده المپیاد شیمی شرکت کنم میخواستم راهنماییم کنین که الان دیگه دیر شده واسه خوندن؟روزی چند ساعت باید درس بخونم؟چه کتابایی رو بخونم؟باید کلاس برم؟خواهش میکنم تا جایی که میتونید کمکم کنید ممنون میشم.
امسالو حتما شرکت کن
اگر هم قبول نشدی هیچی رو از دست ندادی
از کتاب اموزش و پرورش شروع کن

student_1

New Member
لایک ها
14

امسالو حتما شرکت کن
اگر هم قبول نشدی هیچی رو از دست ندادی
از کتاب اموزش و پرورش شروع کن
باشه ممنون بابت راهنمایی پس اگه میشه بهم بگو واسه ثبت نام باید به کجا مراجعه کنم؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

راستی میشه توی یه المپیاد دوسال پشت سر هم شرکت کرد؟

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

باشه ممنون بابت راهنمایی پس اگه میشه بهم بگو واسه ثبت نام باید به کجا مراجعه کنم؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

راستی میشه توی یه المپیاد دوسال پشت سر هم شرکت کرد؟
اره هر سه سالو میتونی شرکت کنی
واسه ثبت نام هم یا از مدرسه اقدام کن یا از سایت دانشپژوهان

بالا