یه سوال درمورد مدرسه فرزانگان !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ss_20

New Member
لایک ها
452
سلام همه...من یه سوال داشتم...میخواستم بدونم بچه هایی که مدرسه فرزانگان هستن راضین؟من خودم اصلا ازمون فرزانگان رو ندادم چون جوش رو دوست ندارم گرچه مدرسه نمونه دولتی هم فرقی با فرزانگان نمیکنه اما نمیدونم چرا اونجارو دوست ندارم...میخواستم نظرشما و برداشتتون رو از مدرسه فرزانگان بدونم

shokolat_g72

New Member
لایک ها
129
پاسخ : یه سوال درمورد مدرسه فرزانگان !

همه مدرسه های ایران همینه بابا...سر و ته...:196:

Ss_20

New Member
لایک ها
452

موافقم اما مدارس نمونه دولتی و فرزانگان یکم بدتره...البته این نظره منه.ولی بچه های کلاس ما جدا ازهمه حاشیه ها خداییش خوب و باحال اند

saba kh

New Member
لایک ها
3

bastegi be shahresh dare! man ke dar kol razi nistam modiremoon ye kasiye ke tarjih mide bere ziyarat ashora vali be moshkelate ye olampiyadi madrese narese!to madrese ma aval din o ina melake bad dars!hala khoube shahre mazhabiyam nistam!dar kol ma az madresamoon razi nistim vali tehran farzanegane 1 kheili khoube!

لایک ها
600

من توی دوتا مدرسه درس خوندم...هم فرزانگان...هم نمونه...
هر چند از فرزانگان اومدم بیرون...اما خب واقعا قابل مقایسه نیست...!
من که خیلی پشیمونم از انتخابی که کردم...!
اما دیگه هر کس بستگی به نظر خودش داره!

لایک ها Azeb

Azeb

New Member
لایک ها
30

فرزانگان یعنی یکرنگی خلوص همدلی صداقت که تو هیچ مدرسه ای پیدا نمیشه
هیچ جوشی هم نداره:203:

shadi2011

New Member
لایک ها
139

bastegi be shahresh dare! man ke dar kol razi nistam modiremoon ye kasiye ke tarjih mide bere ziyarat ashora vali be moshkelate ye olampiyadi madrese narese!to madrese ma aval din o ina melake bad dars!hala khoube shahre mazhabiyam nistam!dar kol ma az madresamoon razi nistim vali tehran farzanegane 1 kheili khoube!
مگه مذهب فقط برای شهرای مذهبیه؟!؟!
اگر منظورتون اخلاقه که تو همه ی مدارس اَخلاق مهمتره و نباید فقط به یه مدرسه ی خاص نسبت داد!!!!
اینکه فرزانگان 1 تهران ازادند یا نه بستگی به جو مدرسه,مدیر,بچه ها و کلا فرهنگشون داره!وگرنه حکم آموزش و پرورش در مورد نماز و زیارت عاشورا و اینا که برای همه یجور ارسال میشه!
اینم بستگی به دیدگاه خودتون داره!که توجه به دین خوبه یابد!
به هر حال این مقوله همه جا رعایت میشه و اقلیتها رو نباید درنظر گرفت( مثل فرزانگان 1 تهران!)
+اینکه گفتید مدیرتون به المپیاد اهمیت نمیده یعنی مدیر نمونه دولتی شهر شما اهمیت میده به المپیاد؟!

====================================================================================

نمونه دولتی هم خیلی خوبه ولی با شناختی که من از دوستام و جوش دارم,جوی به شدت به شدت درسخون که اگه به شخصه من برم اونجا از خودم نااُمید میشم ولی با توجه به تلاشی که دارند نتیجه ی خیلی خیلی بدتری نسبت به فرزانگان میگیرند!(حداقل تا جایی که من اشنایی دارم)

منظورت از جوش,جو فرهنگی بود یا درسی؟بچه های فرزانگان(تو مدرسه ی ما)تا سوم دبیرستان خیلی خود کشی نمیکنند ولی میرسند به چهارم اوضاع فرق میکنه!(البته استثنائات همیشه وجود داره)این از جو درسی!

ولی اگه منظورت جو فرهنگی بود,من خودم به هیچ وجه نمیپسندم!بچه ها شیطنتاشونم در سطح بالاست!(اکثر بچه هایی که بالاتر از هوش متوسطند شیطنتای خاص خودشونو دارند,و یا به عبارتی بیش فعالند)البته بازم خیلیا هستند که لذت میبرند!

من میخواستم به دلیل جو فرهنگی مدرسمون قید جو علمیشو بزنم و برم نمونه ولی همه گفتند اینکارو نکن و اگه بچه های نمونه فرزانگان قبول میشدند که فرزانگان میومدند و از این حرفا!ولی الآن اصلا پشیمون نیستم.

اتفاقا مدرسه ی نمونه دولتی خیلی فرق میکنه!قضاوت خوب یا بدش بنا به طبع خودته ولی فرق رو داره!

آدم هرجا باشه تنها کسی که تعیین میکنه اخرش قراره چی بشه و چجوری زندگی کنه خودشه!فرق نمیکنه فرزانگان یا نمونه,مهم اینه که همون جایی که هستی بهترین عملکرد رو از خودت نشون بدی و سعی کنی که بهترین باشی.
مانا باشید:53:

آخرین ویرایش توسط مدیر

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

ارزش هر مدرسه به دانش آموزاشه. معلم و امکانات 20 درصد رو تشکیل میده. هر مدرسه ای هم میتونه دانش آموزای خوب داشته باشه. تو همین سمپاد هم ما خیلی موارد شاخی زیاد ندیدیم.

shadi2011

New Member
لایک ها
139

حذف.......................

MR.Amin

New Member
لایک ها
202

من خودم پسرم ولی دوست فرزانگانی زیاد داشتم!!!

همشون از مدرسه شون راضی بودن!!!

مثلا تیزهوشانه ایراننن!!!!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به همه دوستان گرامی،

همونطور که حتما در بین دوستان، آشنایان و اقوام دیده اید، دیوارهای مدرسه به خودی خود ارزش، ابتکار و علاقه ای ایجاد نمیکنند.
بنابراین فرزانگان و نمونه دولتی و غیر انتفاعی و غیره با نام مدرسه زنده نیستند بلکه دانش آموزان این محیط را میسازند.
من دیده ام که در برخی مدارس خاص، دوره به دوره فضای آموزشی و رفاقت بین بچه ها و رتبه های کسب شده کاملا تفاوت داشته است و حتی از نظر من به عنوان ناظر بیرونی برخی دوره ها بسیار عالی، و جو کلی بعضی دوره های دیگر ضعیف و نامناسب بوده است. پس ممکن است الان که شما عاشق مدرسه خودتون هستید، یک نفر در یک کلاس دیگر کاملا از آن متنفر باشد یا بالعکس.

پس نمیتوان یک نسخه کلی حتی برای یک مدرسه پیچید، چه برسد به اینکه مثلا بپرسید "مدارس غیر انتفاعی چطور هستند؟!"

با توجه به انحراف بحث، موضوع بسته شد!

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا