یکی تکلیف ما رو روشن کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kharkhoon

New Member
لایک ها
0
من نمیدونم که یا من خیلی سطحم پایینه یا یه سری از بچه ها که توئ سایت با هم بحث میکنن خیلی میدونن من هر وقت بعضی از این بحثا رو میبینم از المپیاد شیمی زده میشم تو رو خدا تکلیف من رو روشن کنید اصلا انصافا یک سری از این بحثا در حد مرحله دو یا دوره مثل همین بحث درصد سیس وترانس در مخلوطشون

deceptive

New Member
لایک ها
1
سلام دوست عزیز...محض اطلاع کافیه بدونی که خیلی از سال ها بچه هایی که خیلی خوندن و مثلن خیلی چیزی سرشونه اصلن قبول نمیشن...نکته مهم برای المپیاد به خصوص شیمی نحوه برخورد با سوالات و استفاده از اطلاعات و سرعته نه خیلی مباحث سنگین خوندن و غافل شدن از اصل...این نظر شخصیه منه..
.

zkchem

New Member
لایک ها
40
منم با فريبا موافقم

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811
اگه این بحث ها را این جا نکنن چه کار کنن ؟ کجا دیگه می تونند باهم مشکلاتشون را در میون بذارن.

shallaleh

New Member
لایک ها
141
من باdeceptiveموافقم،ولی با این امید هم نباید بود که مباحث کمی بخونی در عوض تستزنی روتقویت کنی
بنظر من شرط داشتن سرعت عمل اطلاعات بالاست....

لایک ها
15
منم با نظر همه ی دوستان موافقم، من به شخصه سعی میکنم اول منبع مرحله دو رو بخونم(خوندم) بعد اونجاهایی رو که تو حل سوال مشکل دارم برم سوراغ منابع تخصصی، و اینکه بله به نطرمنم سطح سایت نسبت به مرحله 2 بالاست ولی خوب این زیادم بد نیست!!!

melikaaaaa

New Member
لایک ها
136
هستن کسایی که خیلی خوندن اما اولاتعدادشون کمه دوما شاید چیزایی که اونا می دون به درد مرحله 1و2 نخوره!!!!!!

azadi

New Member
لایک ها
0
پاسخ : یکی تکلیف ما رو روشن کنه

من فکر میکنم هر کی هر چی میتونسته تا الان خونده شاید بخواد دوره کنه ولی به نظر من بهتره الان تست بزنیم شایدم کسی انقد به خودش مطمئنه که داره از الان واسه دوره تابستون میخونه به هر حال امید وارم موفق باشید

MUTE

New Member
لایک ها
264

نه دیگه الان باید فقط تست زد !

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

با سلام به همه دوستان گرامی،

پاسخ دادن به موضوعاتی که عنوان مناسب ندارند یا در جای مناسب پرسیده نمیشوند خلاف قوانین سایت است.

موفق و پیروز باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا