khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : • دوره‌ی جمع بندی مرحله‌ی اول المپیاد - بهمن 1393 •

یه سوال دیگه ای هم که هست اینکه فاصله ی هتل با مراکز آموزشی آیریسک چقدره؟
کدوم هتل در نظر گرفته شده؟
البته من ثبت نام کرده ام ولی اطلاعی در این باره ندارم
سلام @fartash1469
محل اسکان هتل‌آپارتمان 4 ستاره‌ی پارسی در انقلاب است و تا محل تشکیل کلاس کمتر از 5 دقیقه فاصله دارد :)

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

سلام دوستان،
به دلیل خبر تعویق مرحله‌ی اول المپیاد (تا کنون هفته‌ی پایانی بهمن یا هفته اول اسفند محتمل است) تاریخ دوره‌های جمع‌بندی آیریسک به جای 1 تا 3 بهمن، در روز‌های 8 تا 10 بهمن خواهد بود.
این فاصله به دلیل ایجاد فضای مطالعه‌ی یک هفته‌ای پس از امتحانات ترم اول و پیش از شرکت در کلاس‌های جمع‌بندی آیریسک است.
به دوستان خود نیز اطلاع دهید.

موفق و پیروز باشید

لایک ها
5

آزمون‌ آزمایشی سوم چی؟ اون هم میفته ۱۰ بهمن یا همون ۳ بهمن برگزار میشه؟

تاریخ دقیق برگزاری مرحله ۱ میدونید کی اعلام میشه؟

Mehdi78

New Member
لایک ها
1

خواهشا بگید برای اینکه بخوایم در المپیاد ثبت نام کنم که میگن 23 بهمن هست چکار باید کنم؟

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

سلام دوستان،
آزمون‌ آزمایشی سوم چی؟ اون هم میفته ۱۰ بهمن یا همون ۳ بهمن برگزار میشه؟
تاریخ دقیق برگزاری مرحله ۱ میدونید کی اعلام میشه؟
سومین مرحله از آزمون آزمایشی آیریسک نیز با یک هفته جابجایی، در روزهای 9 و 10 بهمن در سراسر کشور و 10 بهمن در حوزه‌ی حضوری تهران برگزار می‌شود.

خواهشا بگید برای اینکه بخوایم در المپیاد ثبت نام کنم که میگن 23 بهمن هست چکار باید کنم؟
هنوز بخشنامه‌ی ثبت نام مرحله‌ی اول اعلام نشده و معلوم نیست که تاریخ دقیق آن 23 بهمن باشد. پس از اعلام بخشنامه از سوی باشگاه دانش پژوهان جوان، خبر آن در آیریسک نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

موفق باشید.

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

سلام دوستان گرامی،
2 نکته در مورد دوره‌ی جمع‌بندی مرحله‌ی اول 1393:
  • با اعلام شدن منابع المپیاد ادبی، برنامه‌ی ویژه‌ای برای دوستان ادبی داریم تا ان‌شاءالله مثل سال گذشته همه‌ی شرکت‌کنندگان را با مدال ببینیم.
  • تا آخر هفته اسامی کلیه‌ی مدرسین این دوره و برنامه‌ی ایشان اعلام خواهد شد. همچنین در رادیو المپیاد آینده (20 دی) با چند نفر از اساتید درباره‌ی برنامه‌ی ایشان در دوره‌ی جمع‌بندی صحبت شده است.

موفق و پیروز باشید

لایک ها
6

سلام :11:

یه سوال از روی کنجکاوی از همه دارم:88:

زیستی هایی که تو این دوره شرکت کردن چند نفرن؟ (البته خودم هم یکی از اونام :109: )

اگه خود مدیر هم جواب بده که خیلی بهتره
:161:

آخرین ویرایش توسط مدیر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام :11:

یه سوال از روی کنجکاوی از همه دارم:88:

زیستی هایی که تو این دوره شرکت کردن چند نفرن؟ (البته خودم هم یکی از اونام :109: )

اگه خود مدیر هم جواب بده که خیلی بهتره
:161:
سلام دوست من،
کلاس‌ها در گروه‌های 15 تا 20 نفری تشکیل می‌شود، الان گروه اول زیست در حال تکمیل شدن است و بعد از آن گروه دوم ثبت نام خواهند کرد.

موفق باشید

لایک ها
6

هتل از شب قبل از کلاسها (هفتم بهمن) رزرو شده یا از شب هشتم بهمن؟ (یعنی دو شب یا سه شب؟)
تو هر اتاق چند نفر هستن؟
آدرس کلاسا رو چه موقع اعلام میکنید؟
و اگه دبیرا قطعی شده بگید کیا هستن لطفا...
ممنون :)

لایک ها
6

لطفا اگه میشه جوابم رو بدید:179:

fartash1469

New Member
لایک ها
3

هتل از شب قبل از کلاسها (هفتم بهمن) رزرو شده یا از شب هشتم بهمن؟ (یعنی دو شب یا سه شب؟)
تو هر اتاق چند نفر هستن؟
درمورد خبردار شدن از شبهای رزرو هتل و مکان کلاس ها هنوز باید صبر کرد تا مهلت ثبت نام تموم شه که براساس تعداد شرکت کنندگان(در تمامی رشته ها) حوزه برگزاری دوره برای هریک از کلاسها تعیین شه ...
اسامی دبیران هم که شنبه اعلام میشه ...

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

سلام دوستان،
تو هر اتاق چند نفر هستن؟
هتل برای دو شب محاسبه شده است، اما اگر کسی زودتر (سه‌پنبه عصر) رسید، در همان هتل به حساب آیریسک اسکان داده خواهد شد :)
واحدهای هتل 3 تا 4 نفره و با امکانات خوب و کامل در هر واحد (سوییت) هستند.
آدرس کلاس‌ها یک هفته قبل از شروه دوره اعلام می‌شود و برنامه‌ی دقیق و ساعتی دبیران هم که تا یکی دو روز آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

درمورد خبردار شدن از شبهای رزرو هتل و مکان کلاس ها هنوز باید صبر کرد تا مهلت ثبت نام تموم شه که براساس تعداد شرکت کنندگان(در تمامی رشته ها) حوزه برگزاری دوره برای هریک از کلاسها تعیین شه ...
اسامی دبیران هم که شنبه اعلام میشه ...
تشکر از دقت و پاسخ صحیح شما :)

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

sahar-sh

New Member
لایک ها
2

تاکی محلت داریم برا ثبت نام

fartash1469

New Member
لایک ها
3

سلام روز بخیر خسته نباشید ... افرادی که از شهرستان تشریف میارن برای دوره جمع بندی از چه زمانی میتونن تو هتل اقامت داشته باشن؟
این عزیزان(که منم جزوشونم!!! ;) ) با خوشون چه مدارکی رو باید بیارن؟ چون مثلا ممکنه هتل از اونا شناسنامه بخواد و خیلی اتفاقات دیگه
زمانی که به هتل میرسیم هتل مارو چطور شناسایی میکنه؟
خیلی ممنون از توجه شما
کد
[QUOTE][/QUOTE]

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام روز بخیر خسته نباشید ... افرادی که از شهرستان تشریف میارن برای دوره جمع بندی از چه زمانی میتونن تو هتل اقامت داشته باشن؟
این عزیزان(که منم جزوشونم!!! ;) ) با خوشون چه مدارکی رو باید بیارن؟ چون مثلا ممکنه هتل از اونا شناسنامه بخواد و خیلی اتفاقات دیگه
زمانی که به هتل میرسیم هتل مارو چطور شناسایی میکنه؟
خیلی ممنون از توجه شما
سلام [MENTION=20813]fartash1469[/MENTION]
فقط شناسنامه و برای محکم‌کاری کارت ملی لازم دارید.
هزینه‌های دریافت شده و قرارداد نوشته شده با هتل برای دو شب (شب چهارشنبه و پنجشنبه) است، اما اگر احیانا کسی به دلیل مشکل بلیط و ... زودتر (شب سه‌شنبه) به هتل رسید، میهمان آیریسک است و می‌تواند با خیال آسوده اقامت کند.
فهرست اسامی شرکت‌کنندگان در اختیار مسوول پذیرش هتل است و ایشان بچه‌ها را مورد استقبال قرار می‌دهد :)

موفق و پیروز باشید

aryas

New Member
لایک ها
0

سلام
لطفا ساعت پایانی روز جمعه را مشخص نمایید تا ما شهرستانیها بتوانیم بلیط برگشت را تهیه کنیم در ضمن موقع ثبت نام یکی از مدرسین آقای خلینا بودند و به دلیل سابقه ایشان در این دوره ثبت نام کردیم اما متاسفانه در برنامه حذف شده اند لطفا دلیل و اینکه ایشان در این برنامه حضور دارند یا خیر را مشخص نموده و پاسخ را سریعتر جهت تصمیم گیری ما اعلام بفرمائید با تشکر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام
لطفا ساعت پایانی روز جمعه را مشخص نمایید تا ما شهرستانیها بتوانیم بلیط برگشت را تهیه کنیم در ضمن موقع ثبت نام یکی از مدرسین آقای خلینا بودند و به دلیل سابقه ایشان در این دوره ثبت نام کردیم اما متاسفانه در برنامه حذف شده اند لطفا دلیل و اینکه ایشان در این برنامه حضور دارند یا خیر را مشخص نموده و پاسخ را سریعتر جهت تصمیم گیری ما اعلام بفرمائید با تشکر
سلام [MENTION=20002]aryas[/MENTION]
کلاس‌های عصر جمعه ساعت 16:30 به پایان می‌رسد. اما شما کمی احتیاط کنید و بلیط 17 نگیرید! (از محل کلاس تا فرودگاه و راه‌آهن 30 دقیقه راه است)

از لطف شما تشکر می‌کنم، من رزرو اساتید و در بخش رفع اشکال بودم که با توجه به تغییر برنامه‌ی آقای عفتی، الان 4 زنگ (بعد از ظهر چهارشنبه و پنجشنبه) هم با شما هستم.

موفق باشید

بالا