khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به همه‌ی دوستان جدید و قدیم و همکاران گرامی در آیریسک؛

امروز عضو هجده‌هزارم آیریسک به قطار همراهان آن پیوست و خوشحالم که عمری بود تا گزارش این باشگاه را نیز چون باشگاه 16 هزارتایی [اینجا] بنویسم و با شما از اهداف باشگاه 20 هزارتایی صحبت کنم. از فردا و به مدت 4 روز تمام المپیادی‌های 1392 به رقابت بزرگی خواهند پرداخت و طبق رسم معمول، آیریسک بسیار پررونق خواهد بود. در چند روز آینده مسوولین آیریسک نیز پرکارتر از قبل هستند و کنترل تالارها، برای ایشان کاری بزرگ و با دقت خواهد بود. از همه‌ی کاربران جدید تقاضا دارم با احترام به قوانین و آشنایی با محیط آیریسک، بنویسند! کاربران قدیم‌تر نیز ایشان را در مسیر درست راهنمایی کنند.

در مدتی که از باشگاه 16 هزارتایی آیریسک گذشت، سعی ما بر این بود که فعالیت‌های حضوری و فیزیکی آیریسک را در نقاط مختلف ایران پررنگ‌تر کنیم و همچنان بر افزایش کیفیت خدمات مجازی بیفزاییم. خوشحالیم که اولین قدم‌های آیریسک در دنیای واقعی! با استقبال دانش‌پژوهان مواجه شد و توانستیم سال المپیادی پر تجربه‌ای را پشت سر بگذاریم. مهمترین فعالیت‌های آیریسک در پاییز و زمستان 1392 عبارت‌اند از:
  • برگزاری همایش سراسری آشنایی با المپیاد برای دانش‌پژوهان و خانواده‌های تهرانی در مهرماه 1392
  • برگزاری همایش سراسری آشنایی با المپیاد برای مسوولین، دانش‌پژوهان و خانواده‌های سیستانی در آبان‌ماه 1392
  • برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه و بلند مدت در استان‌های کشور با هدف آمادگی برای مرحله‌ی اول و دوم (کرمان، کرمانشاه، شهرکرد، سیستان، آباده و ...)
  • برگزاری اولین دوره از المپیادهای آزمایشی آیریسک در سه مرحله و به صورت حضوری با شرکت بیش از 50 دبیرستان از سراسر ایران
  • برگزاری ششمین دوره از المپیادهای آزمایشی آیریسک به صورت مجازی با بزرگ‌ترین جامعه‌ی آماری از مدارس سراسر ایران
  • برگزاری اولین دوره‌ی آموزشی المپیاد در تهران به مدت 14 هفته
  • برگزاری اولین دوره‌ی جمع‌بندی مرحله‌ی اول المپیاد به مدت 3 روز و با حضور دانش‌پژوهان از 22 شهر ایران
  • ادامه‌ی تدوین و تالیف کتب آموزشی المپیادهای علمی با انتشار کتاب ستارگان متغیر از رصد تا تحلیل [اینجا]
  • راه‌اندازی سامانه‌ی نظرسنجی دبیران، آزمون‌ها و مشاوره‌ی آیریسک و رتبه‌بندی خدمات بر اساس نظر کاربران [اینجا]
  • راه اندازی سامانه‌ی اینترنتی و پایگاه اطلاع‌رسانی آزمون‌های آیریسک [اینجا] با امکان مقایسه‌ی شرکت‌کنندگان مجازی و حضوری در یک جامعه‌ی آماری
  • ارسال بیش از 500 هزار پیامک اطلاع‌رسانی المپیادهای علمی به صورت رایگان به مشترکین پیامکی آیریسک [اینجا]
  • برگزاری دوره‌های آموزشی چهارماهه و یک‌ساله در مجموعه مدارس شاهد، سمپاد و ده‌ها مدرسه‌ی غیرانتفاعی تهران و شهرستان

همچنین آیریسک در این مدت به عنوان حامی مالی و معنوی فعالیت‌های علمی گوناگونی وارد عمل شده است که از آن جمله به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:
  • حامی مالی و خبری هفتمین همایش ملی نجوم و اخترفیزیک ایران [اینجا]
  • حامی خبری مسابقات دانش‌آموزی گوناگون در شهرهای ایران

و اما از آنجا که نگاه به گذشته بدون برنامه‌ریزی آینده بی‌فایده است، به اطلاع شما دوستان گرامی می‌رسانم که در آینده‌ی نزدیک، برنامه‌های زیر توسط آیریسک اجرا خواهد شد:
  • آماده‌سازی دفترچه‌ی سوالات و پاسخ مرحله‌ی اول المپیادهای علمی سال 1392 در زمانی کوتاه پس از آزمون (4 روز آینده!)
  • افتتاح رادیو المپیاد آیریسک برای پرورش ذهن و فرهنگ المپیادی در میان دانش‌پژوهان (اولین قسمت، 5 روز دیگه)
  • برگزاری دوره‌ی جمع‌بندی و آموزشی مرحله‌ی دوم المپیادهای علمی (7 تا 11 فروردین 1393)

خرسندیم که نظرات شما همواره راهنمای ما در برنامه‌ریزی آینده است. در ادامه‌ی همین تاپیک یا از طریق بخش تماس با آیریسک می‌توانید پیشنهادات و انتقادات خود را درباره‌ی مسیر آیریسک بنویسید. امیدوارم در باشگاه 20 هزارتایی آیریسک بتوانیم، بخش زیادی از نواقص را بهبود بخشیم و پیشنهادات مفید شما را اجرا کرده باشیم.

در پناه حق، موفق و پیروز باشید :53:

iman HN

New Member
لایک ها
2,646
پاسخ : ← باشگاه 18 هزار تایی‌های آیریسک →

با تشکر از زحمات فراوان و بی دریغ شما و به امید بزرگتر شدن خانواده المپیاد ایران!
موفق باشیم!

لایک ها
226

استاد ایریسک خیلی سایت خوب و مفیدیه مخصوصا برای افرادی مثل من که تک و تنها المپ میخونه

ممنون از زحماتتون

lambofgod

New Member
لایک ها
5

خیلی خوشحال نباش آقای مسئول !
این که در این چند روز تعداد عضو ها زیاد شده به خاطر نزدیکی زمان المپیادها و شرکت در بحث هاست (مثلا خود من از این دسته افراد بودم)
مطمئن باشید من و خیلی های دیگه که امروز ثبت نام کردن دیگه پاشونو اینجا نمیذارن ... گرچه چرا شاید المپیاد سال بعد اینجا بازم شلوغ بشه

M

MAHI MOHI

Guest

این که در این چند روز تعداد عضو ها زیاد شده به خاطر نزدیکی زمان المپیادها و شرکت در بحث هاست (مثلا خود من از این دسته افراد بودم)
مطمئن باشید من و خیلی های دیگه که امروز ثبت نام کردن دیگه پاشونو اینجا نمیذارن ... گرچه چرا شاید المپیاد سال بعد اینجا بازم شلوغ بشه
خب ایکه شما به هر دلیل از اینجا خوشتون نمیاد دلیل نمیشه جای بدی باشه!
در ضمن این فقط یه اطلاع رسانی بود.
خب طبیعیه موقع المپیاد های هرساله تعداد کاربران اینجا و در کل همه ی سایت های مرتبط با المپیاد بیشتر میشه ولی در زمان های دیگر هم که اوج المپیاد نیست ایریسک تعداد کاربران خودش رو داره و هر روز تاپیک ها و پست های زیادی زده میشه و حداقل روزانه 500 کاربر عضو شده میان ایریسک!
دلیل برای بی احترامیتون وجود نداره!
موفق باشید

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

با آرزوی موفقیت برای آیریسک و آیریسکی های عزیز...

afbaghlani

New Member
لایک ها
343

به عنوان یکی از دوستداران آیریسک صحبت می‌کنم:

المپیادی های واقعی کسانی اند که همیشه در حال آموختن هستند و دلسوزانه آموخته های خودشون رو به دیگران می‌آموزند. نه اون هایی که یک هفته قبل المپیاد یادشون می افته که باید مطالعه و فعالیت علمی(مثلا!!) داشته باشند. این افراد شبه المپیادی هایی هستند که میان و میرن و قطعا آیریسک برای وجود اون افراد به خودش افتخار نمی کنه. آیریسک به خودش می‌باله برای این که بسیاری از المپیادی های واقعی در تمام طول سال در حال فعالیت در این مجموعه هستند.

amima

New Member
لایک ها
0

با سلا م تشكر

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

380 نفر دیگه عضو بشن میشیم 20000 تا میریم تو اوج :4: :4: :4: