Saba76

New Member
لایک ها
113
پاسخ : ← تاپیک بچّه های کنکوری انسانی 1394 →

من خواستم خیلی سبز بگیرم دیدم فقط واسه سال دوم ما هست. سال سه و... رو نداشت. اگه تست های باکیفیت و عالی میخوای حتماً گاج رو بخر. من راضی م خیلی کتاب خوبیه. ولی توضیح و شرح و ... نداره دیگه :3:

ممنووون
ببین خیلی سبز علاوه بر دوم کتاب ابیات عمومی پیش دانشگاهی رو هم داره که قابل استفادست...
راستی گاج طوسی یه کتاب داره 4 تا کتاب(آرایه ها و ادبیات اختصاصی پیش و تاریخ ادب 1 و 2 پرتسته
دو جلده با پاسخ تشریحی) توش هست

saba75

New Member
لایک ها
1,143

ممنووون
ببین خیلی سبز علاوه بر دوم کتاب ابیات عمومی پیش دانشگاهی رو هم داره که قابل استفادست...
راستی گاج طوسی یه کتاب داره 4 تا کتاب(آرایه ها و ادبیات اختصاصی پیش و تاریخ ادب 1 و 2 پرتسته
دو جلده با پاسخ تشریحی) توش هست
خیلی سبز رو خیلی دوست دارم بگیرم! اگه وسطای کار دیدم شدید نیاز دارم حتما میخرم.
گاج توسی همون گاج میکرو هست دیگه! نیس؟

Saba76

New Member
لایک ها
113

خیلی سبز رو خیلی دوست دارم بگیرم! اگه وسطای کار دیدم شدید نیاز دارم حتما میخرم.
گاج توسی همون گاج میکرو هست دیگه! نیس؟
روش نوشته ادبیات اختصاصی جامع!

B.mikaniki

New Member
لایک ها
567

پیشنهاد من به دانش اموزای خودم وشما کنکوریا اینه که توی تابستون به سه تا درس بیشتراز بقیه توجه کنید البته اگر دنبال رتبه خوبید
1.ریاضی
2.عربی
3.زبان انگیسی
ا این سه درس میتونن برگ برنده شما برای ماه های اتی باشن و هدف شما یه برنامه ریزی بلند مدت و یک سرمایه گذاری دقیقه اگر بتونین این سه تا درس مفهومی و رو که میانگین بچه های انسانی تو این سه تا خیلی پایینه تقویتش کنین خیلی جلو میفتین
در درجه بعد روی یه سری مباحث مثل قرابت معنایی که نیاز به وقت گذاشتن و حوصله داره_منظق _اقتصاد_روان شناسی اینها درسایین که اکثر بچه ها چون یک کتابه درصد بالایی میزنن و شما باید حسابی اینا رو به قولی قورت بدین
و اما پیشنهادی که به همه میشه اینکه تاریخ جغرافی رو به هیچ وجه از الان شروع نکنید نه تنها خستتون میکنه بلکه اگر اون زمان رو به یه درس دیگ اختصاص بدید خیلی موفق ترید بهترین زمان برای شروع تاریخ جغرافی از دی ماهه
موفق باشید

Saba76

New Member
لایک ها
113

سلام
این کاری که میگید خلاصه ها رو کنار کتاب می نویسید خیلی کار خوبیه...فقط خوبه علاوه بر این یه دفتر از این کلاسوری ها که کاغذاش درمیاد بگیرین و نکات مهم و تست خیز هم چنین تستای جالب یا مهم هر درس رو هم به تدریج توش بنویسین...این دفتر تو جمع بندی شدیدا به دردتون خواهد خورد
یه چیز دیگه درمورد آیات دینی...برای آیات من خودم خیلی پرس و جو کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که آیات و نکات مهروماه از بقیه بهتره...در واقع شاید در نگاه اول خیلی هم فرقی نکنن ولی بقیه ی کتابا یه سری چیزا رو ننوشتن یا زیادی نوشتن که این موضوع دم کنکور ممکنه اذیتتون کنه
ساراجان همین کتاب کوچیک سیمی دین و زندگی رومیگی دیگه؟

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

ساراجان همین کتاب کوچیک سیمی دین و زندگی رومیگی دیگه؟
بله همون....سيميه جلدش سبزه و از مجموعه کتاب هاى لقمه هم هست

Saba76

New Member
لایک ها
113

بچه ها یه سوال

شما کتاباتونو دارین خلاصه نویسی میکنین؟کدوما رو؟

saba75

New Member
لایک ها
1,143

بچه ها یه سوال

شما کتاباتونو دارین خلاصه نویسی میکنین؟کدوما رو؟

من اوایل میخواستم خلاصه نویسی کنم ولی دیدم خیلی وقت گیره! و برای منم تاثیر چندانی نداشت.چون حداقل تو رشته ما بیشتر درسا مثلِ اقتصاد و تاریخ و ... رو باید خط به خط بلد باشیم... :3:

الآن دیگه به جای خلاصه نویسی، نکته برداری میکنم .یعنی زیر چیزایی که حس میکنم خیلی مهمن یه خط کلفت میکشم تا موقع دوره کردن از مهربه بعد روشون زوم کنم..:rolleyes:

Saba76

New Member
لایک ها
113

من اوایل میخواستم خلاصه نویسی کنم ولی دیدم خیلی وقت گیره! و برای منم تاثیر چندانی نداشت.چون حداقل تو رشته ما بیشتر درسا مثلِ اقتصاد و تاریخ و ... رو باید خط به خط بلد باشیم... :3:

الآن دیگه به جای خلاصه نویسی، نکته برداری میکنم .یعنی زیر چیزایی که حس میکنم خیلی مهمن یه خط کلفت میکشم تا موقع دوره کردن از مهربه بعد روشون زوم کنم..:rolleyes:
البته من منظورم از خلاصه نویسی مشق شب نویسی نیست،یادداشت برداری است.
منم همین فکر شما رو میکردم صبا.از طرفدارای سرسخت خلاصه نویسی بودم.
اما اینقدر از فواید خلاصه نویسی تو دنیای مجازی و حقیقی شنیدم که نشستم تاریخ دوم رو خلاصه کردم.
به زبون خودت و کاملا نکته ای.چون خیلی جاها فقط ادبیات خوبی داره نه مطلب!کتاب درسیو میگم.
فوق العاده تاثیر داره صبا بخصوص جمع بندی.از من به تو نصیحت تا وقت داری حداقل یه بار امتحان کن

سر بزن:روانشناسی - تکنیک هی خلاصه نویسی

FATIMAH

New Member
لایک ها
84

سلام.
من رشتم تجربی بود اما میخوام کنکور انسانی بدم. میشه راهنماییم کنین؟
از چه درسهایی شروع کنم و چه منابع استفاده کنم؟
ممنونم

saba75

New Member
لایک ها
1,143

سلام! بچه های انسانی چی میکنین؟ :97: سال نوتونم پیشاپیش مباارک :)

Saba76

New Member
لایک ها
113

سلام! بچه های انسانی چی میکنین؟ :97: سال نوتونم پیشاپیش مباارک :)
سلام صباخانوم!

شما کجا اینجا کجا؟

Saba76

New Member
لایک ها
113

صبا جان؟؟؟ تشکر میزنی بعد جواب نمیدی؟؟؟

لایک ها
32

به به کنکوریای انسانی!!! سال نوی شما هم مبارک باشه آبشار جان چه می کنیم...اوووووووممممممم بذار بگم می خونیم،میخوریم،میخوابیم:) کلا عیدم که توی اردوی نوروزی گذشته و امروز اردو رو پیچوندم درسا رو تقریبا بستم و رفتم سراغ کنکور هنر که البته از انسانیش غافل نیستم... شما چه می کنید بگین دیگه!!!

MHD ReZa

New Member
لایک ها
231

چند روز مونده تا کنکور؟

MHD ReZa

New Member
لایک ها
231

ایشالا همه موفق باشیم :)

saba75

New Member
لایک ها
1,143

صبا جان؟؟؟ تشکر میزنی بعد جواب نمیدی؟؟؟
ببخشید حواسم نبود:) من سر میزنم به سایت ولی لاگ این نمیشم!
به به کنکوریای انسانی!!! سال نوی شما هم مبارک باشه آبشار جان چه می کنیم...اوووووووممممممم بذار بگم می خونیم،میخوریم،میخوابیم:) کلا عیدم که توی اردوی نوروزی گذشته و امروز اردو رو پیچوندم درسا رو تقریبا بستم و رفتم سراغ کنکور هنر که البته از انسانیش غافل نیستم... شما چه می کنید بگین دیگه!!!
منم یکی از گروه های ازمایشیم رو هنر زدم..البته چیزی واسش نخوندم!:(

بچه ها موفق باشیدددد :3::)

بالا