تا حالا از کدام یک از خدمات آیریسک استفاده کرده‌ای؟

• مجموع رای دهندگان
    123

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : ← دوره‌ی آموزش و جمع‌بندی مرحله‌ی دوم المپیاد - نوروز 1393 →

سلام دوست من،
آقا یه سوال :)
وضعیت غذا چجوریه ؟ بیاریم ؟ میدن ؟ چی میدن ؟ چی میفروشن ؟
بالاخره مهمه دیگه :)
بالاخره یکی سوال مهم پرسید :217: شرایط دوره مثل مدرسه است، هم امکان تهیه‌ی غذا وجود دارد، هم می‌تونید بیارید.
کلا نگران نباشید، نیازهای اولیه‌ی شما رفع خواهد شد.

کسی از جنس صندلی‌های دوره بپرسه ...

یاحق

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

سلام دوست من،

بالاخره یکی سوال مهم پرسید :217: شرایط دوره مثل مدرسه است، هم امکان تهیه‌ی غذا وجود دارد، هم می‌تونید بیارید.

یاحق
متشکر
اما من به کسایی که گفتم بیان گفتن اگر صندلی ها زربافت نباشه نمیان هااا :4:

یه سوال: یکی از سال اول هامون 48 درصد زده و خب میدونید یکم قبولیش مشکوکه! من بهش گفتم چون اول هست چه قبول شد چه نشد بیاد دوره چون برا سالهای بعد قطعا قبول میشه! حالا بنظر شما اصلا دوره به دردش میخوره یا نه؟!

سپاس...

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان،

متشکر

یه سوال: یکی از سال اول هامون 48 درصد زده و خب میدونید یکم قبولیش مشکوکه! من بهش گفتم چون اول هست چه قبول شد چه نشد بیاد دوره چون برا سالهای بعد قطعا قبول میشه! حالا بنظر شما اصلا دوره به دردش میخوره یا نه؟!

سپاس...
در این دوره (شیمی) هم بخش پیش دانشگاهی تدریس میشود و هم حل مسایل و مرور مطالب پیشرفته ی سالهای دوم و سوم قرار دارد. بنابراین اگر مطالب دوم و سوم را مرور کرده باشد، حتما میتواند از دوره استفاده ی خوبی ببرد.

یاحق

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119

متشکر

سپاس...
یا حضرت شانس....!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام دوست من،

یاحق
معلماش خوب باشن ایشا الله اومدیم با صندلیش کنار میام. دوره اول که خوب بودن.

خوابگاه معلوم نیست؟ من واقعا خجالت میکشم سر عیدی برم خونه فامیلامون!!! شاید بخوان برن جایی!!

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

یکی دو تا رشته میخواد بیاد باید چیکار کنه؟
مثلا من اگه بیام هم ریاضی میام هم کامپیوتر

lngshot

New Member
لایک ها
5
پاسخ : .: دوره‌ی آموزش و جمع‌بندی مرحله‌ی دوم المپیاد - نوروز 1393 →

با تشکر از پاسخ سریع شما
اما هنوز ابهاماتی برای من هست که هنوز برطرف نشده
کلیه‌ی دوره‌های آیریسک که تا کنون برگزار شده‌اند، برنامه‌محور بوده‌اند و اساتید با تجربه در کنار برنامه‌ریزی جمعی که اتاق فکر آیریسک و ایشان داشته‌اند توانسته‌اند مسیر یکپارچه‌ای را دنبال کنند. بنابراین آقای x و y همگی در دوره‌ی آیریسک یک کار را با یک کیفیت مطلوب انجام خواهند داد. در ضمن همه‌ی کمیته‌ی علمی آیریسک از اساتید با تجربه‌ای هستند که سال‌ها است تربیت مدال آوران جهانی را بر عهده داشته‌اند و حتما از عهده‌ی کلاس‌های آمادگی که برایشان تعریف شده است، بر خواهند آمد. دیر اعلام شدن نام اساتید، به دلیل برنامه‌های موازی آیریسک در استان‌های کشور است، به طوری که هر تیم از اساتید در یکی از استان‌ها برنامه‌های آموزشی را دنبال کنند. انتخاب تیم‌ها به شرایط بسیار زیادی از جمله سطح بچه‌ها، لهجه‌ها، مسافت طی شده‌ی اساتید و ... بستگی دارد.

همچنین برای محل برگزاری کلاس‌ها، چند مجموعه با امکانات کافی مورد توافق است، از دانشگاه و مجموعه‌ی دبیرستانی گرفته تا اردوگاه و پژوهش‌سرا :) دانش‌آموزانی که در دوره‌ها و سمینارهای پیشین آیریسک بوده‌اند، دیده‌اند که حداقل‌های استاندارد آموزشی (و گاهی حداکثرها در ایران) در این دوره‌ها رعایت شده است. بنابراین نگران این موضوع نباشید. انتخاب نهایی محل برگزاری کلاس‌ها، به تعداد ثبت نام شدگان و وسعت دوره وابسته است تا بالاترین کیفیت ارایه شود (همیشه بزرگ‌نگری مناسب نیست، نشستن 3 نفر در یک سالن 150 نفره همانقدر از کیفیت آموزشی می‌کاهد که نشستن 30 نفر در یک کتاب‌خانه مضر است!)

در مورد نحوه‌ی برگزاری و اطلاعاتی که شما به آن نیاز داری، توضیح بده تا سوال را بفهمم و توضیح دهم.

سعی ما بر این است که محل اقامت نیز هماهنگ شود، اما تعهدنامه‌ی اخلاقی و انظباطی محکمی در این رابطه وجود دارد. لینک‌های ارایه شده، برای کسانی بود که به تهران آشنا هستند و قصد دارند از طریق خانواده محل اقامت را هماهنگ نمایند.

رجوع به جواب پیشین، نگران نباشید. ایام عید تهران اینقدر خلوت است که همه پیدا هستیم! همچنین مسوولین اجرایی، شما را در این شهر درندشت تنها رها نمی‌کنند :121:
یقینن آیریسک یکی از با تجربه ترین موسسه های فعال در زمینه المپیاد هست (حداقل از دید منِ شهرستانی) و به همین دلیل باعث شده در حال حاضر و بدون اطلاع کامل از اساتید و شرایط من برای عید خودم روش حساب کنم. اما من تا به حال در کلاس های آیریسک شرکت نکردم و این تضمینی که شما دادید رو خودم ندیدم (می گن شنیدن کی بود مانند دیدن!) و همینطور شرکت در این دوره برای من که قراره از شهرستان به تهران بیام هزینه ها و برنامه ریزی های زیادی رو می طلبه. پس اینکه اساتید حتمن خوب هستند و جا حتمن خوبه حداقل برای من جواب کاملن قانع کننده ای نیست. فکر نمی کنم شما هم اگه جای من بودید این جواب ها شما رو برای ثبت نام قانع می کرد.
اطلاعاتی هم که بنده برای تصمیم گیری نیاز دارم (و فکر هم نمیکنم خیلی غیر منطقی باشد!) نام اساتید دوره، محل دقیق برگزاری، وضعیت دقیق خوابگاه و در صورت امکان یک برنامه اختصاصی و جداگانه برای هر درس است. (چون به نظر من برنامه ای که برای کلاس ها معرفی شد با گفته شما برای یکسری درس ها متناقضه. قراره کلاس، کلاس جمع بندی مرحله 2 باشه و سطحش نسبتن بالا باشه. ولی حداقل تو رشته ای که خودم قصد ثبت نام دارم یعنی کامپیوتر اگه نگم کلش باید آزمون و حل سوال و رفع اشکال باشه، حداقل اختصاص دادن حدود نصف زمان غیر آزمونی به "آموزش" می تونه مسئله ای باشه که سطح کلاس هارو برای من پایین جلوه بده.)
به هرحال امیدوارم در عین اینکه نوشته های من رو با حالت انتقادی و اعتراضی نمی خونید(!) با پاسخ هاتون خیال من رو از عیدم و برآورده شدن انتظاراتم به عنوان یک سال سومی که وضعیت خیلی حساسی داره رو راحت کنید.
ممنون

k-khaleghi

New Member
لایک ها
230
پاسخ : .: دوره‌ی آموزش و جمع‌بندی مرحله‌ی دوم المپیاد - نوروز 1393 →

با تشکر از پاسخ سریع شما
اما هنوز ابهاماتی برای من هست که هنوز برطرف نشده

یقینن آیریسک یکی از با تجربه ترین موسسه های فعال در زمینه المپیاد هست (حداقل از دید منِ شهرستانی) و به همین دلیل باعث شده در حال حاضر و بدون اطلاع کامل از اساتید و شرایط من برای عید خودم روش حساب کنم. اما من تا به حال در کلاس های آیریسک شرکت نکردم و این تضمینی که شما دادید رو خودم ندیدم (می گن شنیدن کی بود مانند دیدن!) و همینطور شرکت در این دوره برای من که قراره از شهرستان به تهران بیام هزینه ها و برنامه ریزی های زیادی رو می طلبه. پس اینکه اساتید حتمن خوب هستند و جا حتمن خوبه حداقل برای من جواب کاملن قانع کننده ای نیست. فکر نمی کنم شما هم اگه جای من بودید این جواب ها شما رو برای ثبت نام قانع می کرد.
اطلاعاتی هم که بنده برای تصمیم گیری نیاز دارم (و فکر هم نمیکنم خیلی غیر منطقی باشد!) نام اساتید دوره، محل دقیق برگزاری، وضعیت دقیق خوابگاه و در صورت امکان یک برنامه اختصاصی و جداگانه برای هر درس است. (چون به نظر من برنامه ای که برای کلاس ها معرفی شد با گفته شما برای یکسری درس ها متناقضه. قراره کلاس، کلاس جمع بندی مرحله 2 باشه و سطحش نسبتن بالا باشه. ولی حداقل تو رشته ای که خودم قصد ثبت نام دارم یعنی کامپیوتر اگه نگم کلش باید آزمون و حل سوال و رفع اشکال باشه، حداقل اختصاص دادن حدود نصف زمان غیر آزمونی به "آموزش" می تونه مسئله ای باشه که سطح کلاس هارو برای من پایین جلوه بده.)
به هرحال امیدوارم در عین اینکه نوشته های من رو با حالت انتقادی و اعتراضی نمی خونید(!) با پاسخ هاتون خیال من رو از عیدم و برآورده شدن انتظاراتم به عنوان یک سال سومی که وضعیت خیلی حساسی داره رو راحت کنید.
ممنون
دوست من اطلاعات دقیق‌تر رشته‌های کامپیوتر، شیمی و فیزیک رو بارگزاری کردیم؛ ان‌شاالله اطلاعات دقیق‌تر سایر رشته‌ها رو هم در روزهای آینده بارگزاری خواهیم کرد ;-)

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

یکی دو تا رشته میخواد بیاد باید چیکار کنه؟
مثلا من اگه بیام هم ریاضی میام هم کامپیوتر
سلام دوست من،
این کار امکان ندارد! برنامه‌ی زمانی اعلام شده در صفحه‌ی اول را ببینید، دوره بسیار فشرده و ماراتن علمی است :13:

helfrg

New Member
لایک ها
5

چرا فقط اساتید کامپیوتر و فیزیک و شیمی رو معرفی کردید؟؟؟
بقیه المپیاد ها چی؟؟؟ مثلا نجوم؟؟؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

چرا فقط اساتید کامپیوتر و فیزیک و شیمی رو معرفی کردید؟؟؟
بقیه المپیاد ها چی؟؟؟ مثلا نجوم؟؟؟
سلام دوست من،
همان‌طورکه مشاهده می‌کنید، چیدمان اساتید و دروس ارایه شده به صورت جامع برای همه‌ی نیازهای آموزشی است. بنابراین نوشتن جدول برنامه‌ی هر رشته و وارد کردن آن به فضای مجازی چند ساعتی زمان نیاز دارد که به مرور این کارها انجام خواهد شد.
برنامه‌ی آیریسک بر آن است که در زمان اعلام نتایج مرحله‌ی اول، همه‌ی اطلاعات در اختیار مخاطبین قرار گیرد، بنابراین عجله‌ای نداشته باشید و صبر کنید تا با اطلاعات کامل انتخاب نمایید.

یاحق

miss-za

New Member
لایک ها
7

سلام.
الان واقعاً من موندم چی کنم. دیگه نزدیکه عیده و همه سایتای مربوط به المپیاد استادا و محل برگزاری رو به بچه ها گفتن. حتی واسشون خوابگاه هم گرفتن که اونا دغدغه اینو نداشته باشن که بایستی کجا برن. اونوقت شما هنوز نه اسم استادای دوره (ادبی) رو گذاشتین نه خوابگاه رو مشخص کردین. به جای اینکه بگین هرکی بیاد بره یه خوابگاهی که عشقش میکشه لطف کنید عین طلایی ها و گام و رزمندگان به خوابگاه منسجم برای همه ایریسکی ها بگیرین ..
ما شهرستانی هستیم و هیچ آشنایی هم باتهران نداریم اونوقت میخوایم کمی هزینه بابت این کلاسها کنیم که نمیدونیم خوابگاه داره یانداره؟ غذامیدن یانه؟ استاداش خوب هستن یانه؟ اصلاً استاداش کی هستن؟! قراره کجا برگزار شه : (
یه ذره بجنبید دیگه ... الان موندم رزمندگان برم یاایریسک .. رزمندگان همه یو معرفی کرده ولی شما ..

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

سلام.
الان واقعاً من موندم چی کنم. دیگه نزدیکه عیده و همه سایتای مربوط به المپیاد استادا و محل برگزاری رو به بچه ها گفتن. حتی واسشون خوابگاه هم گرفتن که اونا دغدغه اینو نداشته باشن که بایستی کجا برن. اونوقت شما هنوز نه اسم استادای دوره (ادبی) رو گذاشتین نه خوابگاه رو مشخص کردین. به جای اینکه بگین هرکی بیاد بره یه خوابگاهی که عشقش میکشه لطف کنید عین طلایی ها و گام و رزمندگان به خوابگاه منسجم برای همه ایریسکی ها بگیرین ..
ما شهرستانی هستیم و هیچ آشنایی هم باتهران نداریم اونوقت میخوایم کمی هزینه بابت این کلاسها کنیم که نمیدونیم خوابگاه داره یانداره؟ غذامیدن یانه؟ استاداش خوب هستن یانه؟ اصلاً استاداش کی هستن؟! قراره کجا برگزار شه : (
یه ذره بجنبید دیگه ... الان موندم رزمندگان برم یاایریسک .. رزمندگان همه یو معرفی کرده ولی شما ..
ببخشید میپرم این وسط ولی تحت هیچ شرایطی رزمندگان نرید تو رو خدا!
اگر از موسسات دیگه خوشتون نمیاد منتظر برنامه ی ایریسک بمونید و به استاد خلینا اعتماد کنید!
رزمندگانو بیخیال شید!

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

یه سوال بعد از پرداخت هزینه باید چیکار کرد؟ روز اول کلاس ها باید چی آورد؟ منظورم اینه باید شماره پیگیری یا فیش پرداختی یا چی آورد؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

یه سوال بعد از پرداخت هزینه باید چیکار کرد؟ روز اول کلاس ها باید چی آورد؟ منظورم اینه باید شماره پیگیری یا فیش پرداختی یا چی آورد؟
سلام دوست من،
چیزی برای قطعی بودن ثبت نام شما نیاز نیست، زیرا هنگام تکمیل فرم ثبت نام همه‌ی مشخصات را وارد کرده‌اید و پس از ثبت نام مسوولین اجرایی دوره با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را ارایه می‌دهند.
معمولا در دوره‌های آیریسک تا خودکار و کیف و کاغذ هم با کمیته‌ی اجرایی بوده است، اما برای این دوره‌ی مرحله‌ی دومی، کتاب‌هایی را که تا کنون مطالعه کرده‌اید، حتما همراه داشته باشید.

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

لطفا سریع تر استاد های تمام دروس و قیمت با خوابگاه و غذا رو اعلام کنین تا من و افراد مثل من بتونن اطلاعات کامل رو به مدیر مدرسشون اعلام کنن تا تصمیم گیری انجام بشه

meysam.n

New Member
لایک ها
4

سلام میخواستم بدونم هزینه خوابگاه چقده؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان،
لطفا سریع تر استاد های تمام دروس و قیمت با خوابگاه و غذا رو اعلام کنین تا من و افراد مثل من بتونن اطلاعات کامل رو به مدیر مدرسشون اعلام کنن تا تصمیم گیری انجام بشه
سلام میخواستم بدونم هزینه خوابگاه چقده؟
همانطور که در صفحه‌ی اول مشاهده می‌کنید، اطلاعات اساتید در حال تکمیل شدن است، اطلاعات خوابگاه هم به زودی :) جریان صبر و غوره را به یاد بیاورید.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به همه‌ی دوستان،
فهرست اساتید دوره‌ی آموزش و جمع‌بندی مرحله‌ی دوم المپیاد آیریسک (نوروز 1393) برای تمام رشته‌ها در صفحه‌ی اول پایگاه خبری و همچنین پست اول همین تاپیک اعلام شد.
منتظر اطلاعات خوابگاه باشید.

helfrg

New Member
لایک ها
5

این قسمت رفع اشکال و حل تمرین که تو برنامه ی همه المپیادا نوشتین یعنی ما اشکالایی که از قبل داشتیمو میپرسیم معلما حل میکنن یا فقط رفع اشکال اون ازمونی هست که میگیرن و خودشون سوال میدن حل کنیم؟؟؟؟؟:39:
یه چیز دیگه هم اینکه ما میتونیم تو انتخاب معلما نظر بدیم؟؟؟ یعنی مثلا پیشنهاد بدیم که یکی از اساتید رو عوض کنید و یکی دیگه رو جاش بیارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:15:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

این قسمت رفع اشکال و حل تمرین که تو برنامه ی همه المپیادا نوشتین یعنی ما اشکالایی که از قبل داشتیمو میپرسیم معلما حل میکنن یا فقط رفع اشکال اون ازمونی هست که میگیرن و خودشون سوال میدن حل کنیم؟؟؟؟؟:39:
یه چیز دیگه هم اینکه ما میتونیم تو انتخاب معلما نظر بدیم؟؟؟ یعنی مثلا پیشنهاد بدیم که یکی از اساتید رو عوض کنید و یکی دیگه رو جاش بیارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:15:
سلام [MENTION=18061]helfrg[/MENTION]
در بخش رفع اشکال، هم اشکالات آزمون (که از دروس روز گذشته است) و هم اشکالات شما از بخش‌های مختلف بررسی می‌شود.
در مورد معلمین، می‌توانید نظر خود را به صورت خصوصی برای من ارسال کنید. اما با توجه به اینکه بیش از 100 مدرس المپیاد با تجربه و مدال آور طی یک سال در سامانه‌ی نظرسنجی آیریسک (اینجا) بررسی شدند، می‌توانم بگویم بهترین گزینه‌های تدریس المپیاد ایران {از دید دانش‌پژوهان} در این کلاس‌ها گردآوری شده‌اند. البته ممکن است در یک درس چند بهترین وجود داشته باشد،‌ اما با توجه به محدودیت زمانی اساتید، از بین ایشان انتخاب کرده‌ایم.

یاحق

بالا